PDA

View Full Version : obi4am go...



izchanchena
05-03-2007, 06:01
zdr na vsi4ki.iskam da vi razkaja za lubovta.predi smqtah 4e ne s16testvuva,no otkato se zapoznah s nego mnenieto mi se promeni.si6testvuva lubov,no tq e nespodelena.nqma da izpadam v podrobnosti,samo 6te vi kaja mnenieto na edna priqtelka:vsi4ki m1je sa kato toaletnite-ili sa zaeti,ili sa nasrani.m1je,ne me razbiraite pogre6no,po nikak1v na4in ne se opitvam da vi obidq :) iskam da vi popitam kak da go zabravq?[/i]

Moderated by ^npocTo^a3^f^
1 точка от правилника!

kar1to2
05-03-2007, 06:21
мили4ка права си за мъжете като4ели са саздадени само да ни нараняват,а за тва как да го забрави6.... и аз колко пъти съм си задавала този въпрос...но няма отговор.....не мойе просто така да го изхвърли6 от сърцето ти...моят съвет е излизаи запознаи се с нови хора и дано се влъби6 в някои които да изпитва са6тото към теб O:)

PaRkInSoN
05-03-2007, 06:26
zdr na vsi4ki.iskam da vi razkaja za lubovta.predi smqtah 4e ne s16testvuva,no otkato se zapoznah s nego mnenieto mi se promeni.si6testvuva lubov,no tq e nespodelena.nqma da izpadam v podrobnosti,samo 6te vi kaja mnenieto na edna priqtelka:vsi4ki m1je sa kato toaletnite-ili sa zaeti,ili sa nasrani.m1je,ne me razbiraite pogre6no,po nikak1v na4in ne se opitvam da vi obidq :) iskam da vi popitam kak da go zabravq?[/i]
Трудно ще гозабравиш болката ще премине но спомена не :(
http://vbox7.com/play:66a9367a

gPa3HuTeJl
05-03-2007, 07:43
Намери си приятел, в който ще б1деш сигурно че ще те накара да го забравиш.. но както каза колегата в горния пост - спомен-а си остава..него неможеш да заличиш..

Feel Lonely
05-03-2007, 07:48
мили4ка права си за мъжете като4ели са саздадени само да ни нараняват,а за тва как да го забрави6.... и аз колко пъти съм си задавала този въпрос...но няма отговор.....не мойе просто така да го изхвърли6 от сърцето ти...моят съвет е излизаи запознаи се с нови хора и дано се влъби6 в някои които да изпитва са6тото към теб O:)
A vie momichetata ste edni angelcheta? Tova che momchetata neobichat da si pokazvat chustvata:
1-vo neznachi che ne gi naranqvate
2-ro neznachi che gi nqmat..

Kum avtorkata,s takova pisimistichno otnoshenie nikoga nqma da uspeesh,budi mila dobra nejna ne budi ligava,nebudi nqkoq pretenciocna naduta pikla druj se estestveno puskai i ti nameci i shte si namerish kvoto tursish... prosto chesto preigravate a tova nikak ne ni haresva ili pone na mene;/

BAYO
05-03-2007, 10:17
Намери си друго момче. ТАка най-бързо ше го забравиш. Ако не искаш, остави времето да го направи, но малко ще се проточат нещата, но и тва е вариант. Ти избираш!

05-03-2007, 11:06
мили4ка права си за мъжете като4ели са саздадени само да ни нараняват
Не е вярно създадени сме за да ви ебем и да ви бием. Ама ако само ви бием ще измрете и няма да имаме кво да ебем. И за тва са толко извратени нещата в днешно време. :?

Vladokaaa
05-03-2007, 11:14
мили4ка права си за мъжете като4ели са саздадени само да ни нараняват,а за тва как да го забрави6.... и аз колко пъти съм си задавала този въпрос...но няма отговор.....не мойе просто така да го изхвърли6 от сърцето ти...моят съвет е излизаи запознаи се с нови хора и дано се влъби6 в някои които да изпитва са6тото към теб O:)

Добре че жените сте идеални.Надути курви или много тапииии или пак и 2 те

Valserp
05-03-2007, 14:40
si6testvuva lubov,no tq e nespodelena.

Депресиииираааах сееееее

BWald0rf
05-03-2007, 15:12
Мнението ти за мъжете е обяснимо като се има впредвид положението ти ;) ..Като си намериш друг ще си промениш и мнението..Неможеш да кажеш мъжете са такива и такива а жените са такива и такива..Просто хората са прекалено различни за да ги слагаш под общ знаменател ;) ...
Та питаш как да го забравиш-ами забавлявай се..излизай с приятели навънка...намери си някой друг и така..

koalka
05-03-2007, 18:05
Приятелката ти не е права, защото той не е виновен, че не те харесва.Явно не намира това, което ти намираш в него.Примири се и продължи напред. :wink: