PDA

View Full Version : pomognete na nujdae6tiq se 4ovek..xax



coca_cola_f
05-03-2007, 07:17
traa da napi6a tekst po dadeno na4alo: ako imah lampata na aladin...;ako ba6ta mi be6e prezident..;ako imahme svoboden 4as; spe6no i mi tratt za neska tui 4e sum mn blagodarna ako nqkoi se otzove

titin4eto
05-03-2007, 08:08
Еми измисли нещо. какво щеше да направиш ако имаше лампата на Аладин? Щях да направя света по-добър, щях да живея в имение, щях да посетя Марс, щях да си поръчам тонове шоколад или сладолед. Щях да премахна замърсяванията, щях да премахна озоновата дупка, щях да построя много домове за бездомните, щях да дам надежда на всички и тн. Имаш безкрайно много възможости... дано нещо ти е хрумнало :wink:

05-03-2007, 14:07
Ako imahme svoboden
Za syjalenie mnogo rqdko se slu4va da karame svoboden, no pyk i to4no zatova e tolkova priqten tozi 4as. vsi4ki u4enici haresvat svobodnite 4asove - ta tova sa si malki(miniatiurni) vakancii, koito ti pozvolqvat da si po4ine6 ot tejkite i izmoritelni 4asove. moje6 da pie6 kafe sys syu4enicite, koeto pyk moje da ti donese o6te novi priqtelstva,tyi kato edva li pi6eiki diktovka moje6 da opoznae6 nqkogo dobre.
Ako to4no dnes imam svoboden 6te nakaram celiq klas zaedno da otidem nqkyde i da napravim ne6to, koeto naistina da ni dostavi udovolstvie, bilo to i nai-golqmata prostotiq.(moje6 da dade6 primer s ne6to, koeto naistina obi4ate da go pravite(skitane,kafe,da pre4ite na ostanalite klasove ili prosto laf..) ami za sega tova izmislih,ti dobavi ne6to i ot sebe si i si korigirai tova,koeto ne ti haresva,6toto v momenta pi6a malko..."na dve na tri" :) aide i uspeh! :smt006