PDA

View Full Version : Абе тоя раздел не беше ли и за книги... ?



bgb
05-03-2007, 09:12
Не влизам често в този форум, даже както виждате и регистрация нямам... просто попаднах на един линк и се озовах пак тук... и.. чета, давам на индекса на форума... гледам раздел за 'фафли, фафли, фафли, книги, фафли, фафли и изобщо всякакви фафли'. Викам си - дай да видя нещо за някоя книга... и след чак 2-3 секунди се сещам, че сме в БГ, където четенето е умение за използване на пищови основно (не казвам, че аз чета много [да не кажа хич... просто тия дни исках да започна да чета нещо], все пак съм на 15, от това поколение, дето само виси на компа и тук там в някое кафе...)... после отварям и си викам - дай да видя, може пък някой буден младеж да е отворил тема за книги... скролвам, скролвам, чета... скролвам, скролвам... стигам до долу... и Н-И-Щ-О! От и аз нз колко теми нито една не е за книги... Коментара го оставям за следващите юзъри, все пак и те са почти-хора и те трябва да правят постове...

Aileen
05-03-2007, 09:23
Оптимист! Колкото и невероятно да ти звучи аз чета книги и то много. Съмнявам се, че има много като мен. Именно за това тук няма и такива теми. Повечето от посетителите в този форум не се интересуват от такива "старомодни" неща като книгите. За тях са най-важни модата интернет, любовта и секса.

`Death`Whore``
05-03-2007, 09:23
Има една, но в нея пишат едни и същи 5 човека. Другите даже си признават, че не са чели скоро и не помнят какво са чели последно.

Mimka_sweet
05-03-2007, 09:25
И въпреки е си от това поколение,което постоянно виси на компютъра,не си се научил да изпозваш търсачка - Ц Ц Ц :smt011


:-D :-D :-D :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

`Death`Whore``
05-03-2007, 09:28
Ако младежта се интересуваше от книги, подобни теми щяха да бъдат намирани много лесно и без търсачка ;)

bgb
05-03-2007, 09:36
Ако младежта се интересуваше от книги, подобни теми щяха да бъдат намирани много лесно и без търсачка ;)

Именно ;)

А да питам лицето с търсачката... Не става въпрос за това да намеря име на книга, аз книги си имам в нас прекалено много даже. Просто любопитство... а в последствие и ми стана интересно дали се чете...

Disorder
05-03-2007, 09:59
Тъжно или не... това е :) Ако четеш хубаво за тебе, ако ли не никой няма да те упрекне, че си част от масите.

Несериозен Потребител
05-03-2007, 10:59
Обикновено като се направи такава тема и гледам колко много хора се изреждат, за да кажат колко много четат. :lol:

05-10-2007, 12:03
Аз си чета редовно даже си правя записки на прочетените книги...всяка вечер поне 10 странички ако не ми се спи по-повече

rosskata
05-10-2007, 12:12
В този форум доста хора четат , не сте прави...
А и е нормално сегашното поколение да не чете толкова- преди 50-60 години книгите са били едва ли не единствения източник на информация за света...