PDA

View Full Version : Как да разбера...



Just Unknown
05-03-2007, 08:55
Имам малки планове да купя една нощничка на гаджето. Но проблема е че нямам никаква представа кой размер носи...Ще я поръчвам по интернет и незнам кой размер да поръчам...Дайте някакви идеи как да разбера без да я питам директно защото ще се досети...Благодаря предварително за идеите ви :wink:

`Death`Whore``
05-03-2007, 09:11
Виж някоя своя позната, която е с горе-долу същото телосложение, и я попитай какъв размер носи. Обаче най-добре отиди в магазин - ще е по-лесно да прецениш на око.

BAYO
05-03-2007, 09:36
Не може да не излиза с приятелки по магазините. Разпитай тук там, може да поразбереш нещо. Ако не, отиваш в магазина, ако сте отдавна горе долу имаш бегла представа за кво става въпрос :)

LetiCherry
05-03-2007, 09:41
Ми моят веднъж ми каза, 4е си говорили с колегите и колежките си как уж мъжете не знаели кой номер дрехи носели приятелките им и как тези моми4ета там се възму6тавали и тоий ми каза - Бебе, и аз май не знам...Я кажи, за да се похваля следва6тия път :) и аз си му казах, ама не загрях какво има предвид, за6тото той така го каза, 4е няма6е и как да разбера! И после полу4их много секси розова но6тни44ка за имения ден! :D

POLA^_^
05-03-2007, 14:29
ау супер мн сладко....и аз така мисля 4е най-добре е д аидеш в магазин не по нета....така по-то4но 6те прецени6...или питаи някоя от нейните приятелки ама говори с нея и се увери,че няма да издъни работата.Гут лък :-D

BWald0rf
05-03-2007, 15:15
Амии..помоли някоя нейна фр да дойде с теб когато избираш(най добре от магазин не по нета ;) )...