PDA

View Full Version : Тя го обича...но едва ли той ще доживее 1 година



MartiSSima
05-03-2007, 10:40
Тя го обича повече от всичко на света, тя жадува за него така както цветето за вода и слънце, тя го обича с цялата си душа!Но тук идва и голямото НО, на него не му остава много живот...Тя иска да е до него да го целува, да го прегръща, в трудните моменти да му подава ръка, да бърше горчивите сълзи който капят от очите му, да държи ръката му...
Приятели дайте съвет на едно момиче което скоро ще изгуби най - прекрасния човек, любовта му както и собствената си душа.Надявам се да не погледнете на тази тема като на ебавка а като част от живота.Какво бихте направили на мое място защото аз незнам...Благодаря! :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010

miloto na miloto:P
05-03-2007, 10:49
колко ужасно..много съжелявам..най-несправедливото нещо е да обичаш някой,но да не ти бъде възможност да си с него,мисля,че трябва да решиш,дали имаш сили да понесеш загубата му,ако искаш да бъдеш с него,да е от любов,не от състрадание,ако смяташ,че си достатъчно силна,направи го..

Feel Lonely
05-03-2007, 10:49
Тя го обича повече от всичко на света, тя жадува за него така както цветето за вода и слънце, тя го обича с цялата си душа!Но тук идва и голямото НО, на него не му остава много живот...Тя иска да е до него да го целува, да го прегръща, в трудните моменти да му подава ръка, да бърше горчивите сълзи който капят от очите му, да държи ръката му...
Приятели дайте съвет на едно момиче което скоро ще изгуби най - прекрасния човек, любовта му както и собствената си душа.Надявам се да не погледнете на тази тема като на ебавка а като част от живота.Какво бихте направили на мое място защото аз незнам...Благодаря! :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010
Budi do nego v sqka seknda.. :(

BAYO
05-03-2007, 11:20
Тфа ее... нямам думи. Най-трудното и гадно нещо на тоя свят. Да си отива любим човек, а ти да не можеш да направиш нищо, за да го предотвратиш. Моят съвет е да не се отделя от него, нито за миг. Нека изживеят всички тези неща, за които са си мечтали, ако е възможно разбира се. Съжалявам, наистина супер гадно :smt011

mechtaq_za_teb
05-03-2007, 11:28
Tova e mnogo gadno.. :smt010 Prosto ne moga da si go predstavq.Badi s nego,pokazvai mu kolko mnogo go obichash...prekarvaite vseki den sqkash e posleden.

Qnchety
05-03-2007, 11:30
Това е ужасно :smt010 . Съжалявам! Препоръчвам ти да бъдеш с него всеки път когато можеш и да му покажеш че истинки го обичаш!!!

MartiSSima
05-03-2007, 11:36
Toi e edinstveniq 4ovek koito nqkoga sam obi4ala! :smt010

BAYO
05-03-2007, 11:38
Ся не знам, ама имаше филм със същата история. Момичето беше болно, неизлечимо, той я взе, откара я на плажа и правиха любов. После взе колата и започнаха да обикалят места, които винаги са искали да посетят. На края на филма тя си отиде, но поне си отиде щастлива от тоя свят. Всичките мечти могат да се сбъднат, сега.

MartiSSima
05-03-2007, 11:55
Чесно казано нямам си и на идея какво да правя, незнам къде съм, незнам какво правя, незнам как да продължа, какво да му кажа и т.н незнам нейздържам искам да бъда завинаги с него.Той е слънцето в моя ден, луната през ноща, давам всичко за да го задържа тук...Ако той си отиде искам да си ида с него и аз....няма живот за мен без него! :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010

sladuranata_891
05-03-2007, 11:55
tva naistina e gadno nz kakvo da ti kaja osven da bade6 silna i da go obi4a6 do posledno

sladuranata_891
05-03-2007, 11:56
a moje li da mi kaje6 na nego kakvo mu e za6to ne mu ostava mnogo vreme

MartiSSima
05-03-2007, 12:02
Няма значение какво му е...за мен важното е че живота му бавно се изплъзва и никой нищо не може да направи.
Да имаше такъв филм и го гледах...знам за какво се разказваше филма, но аз не съм геройня от филм, аз съм човек ... Това не го пожелавам и на най - големия си враг! :smt010 :smt010 :smt010

UnaBletoLoVeU
05-03-2007, 13:02
Това е наистина ужасно :smt010 . Сигурно ни е далеч по-лесно да ти кажем какво би трябвало да направиш, но ако съм на твое място и аз самата не знам как бих постъпила. Единственото, което мога да направя е да ти съчувствам :smt010 И все пак да кажа това, което мислех. Според мен трябва да отидете някъде, ако е възможно, където той наистина много е искал и да изживеете мига, така че той да остане винаги в съзнанието ти. Опитай се да запомниш радостта и блясъка в очите му от последните ви срещи, опитай се да запомниш усмивката му, да запомниш прегръдката му и така да го пазиш в съзнанието си....твоята история е наистинамного тъжна :smt010 , но опитай се да съхраниш единствено красотата на любовта ви. Единственото, което можеш да направиш...да го пазиш в съзнанието си
и да му даваш живот в мислите ти. Така, докато ти живееш той ще бъде с теб...Още веднъж съжалявам за историята ти :smt010 :smt010 :smt010

slan4evo_momi4e
05-03-2007, 13:39
Това наистина е ужасно ... трудно бих си представила как бих реагирала на твое място и дали щях да имам сили да се справя с това. Мисля си, че единственото, което си способна да сториш е да му дариш малко щастие, да го накараш да се поувства обичан. Накарай го да забрави какво му предстои, научи го да се радва на всеки един момент. Единственото, което можеш да сториш е да го дариш с любов и щастие, да бъдеш до него ... защото няма нищо по-важно от това ...
Стискам ти палци да се справиш с това, което ви предстои .... и наистина много съжалявам ...

MartiSSima
05-03-2007, 13:54
slan4evo_momi4e UnaBle_to_LoVe_U благодаря за коментара по моята темичка.Приемете един приятелски съвет от мен - не се ядосвайте за глупости, бъдете щастливи, раздавайте любовта си и не изпускайте нито един миг с любимия.Да, моя след време няма да е до мен и ужасно ме боли, но вашите приятели ще са там радвайте им се така както никога.
Относно коментарчетата ви благодаря Ви, оценявам ги и мисля да последвам някой от тях, но аз съм така устроена, че винаги без причина подарявам каквото и да било.До сега нз колко малки подаръчета съм му направила а най - голямото възнаграждение което ми дава той е усмивката му, блясъка в очите, целувките...Не очаквам някой напълно да ме разбере...но съм готова да дам живота си само за да живее той... :smt010

05-03-2007, 14:40
Ще се абстрахирам да плюя и в тази тема - тук вече е сериозно.

Отдава ти се една възможност да докажеш на себе си колко силен човек си. Една година бъди в мъки и неволи, радости и разочарования с този човек, а когато дойде момента на неговата смърт - приеми я като дар. Направи я своя. Позволи й да те разтърси из основи, но в злия вариант. Излишно е, да те карам да останеш безразлична, такъв начин няма - дори и за най-най-силните измежду нас.
Само един вариант има. Неприятен е, ще изглежда странен, но е изпитан и върши работа. Това е пренасянето на вината в/у господ Бог. За да успееш ТИ да превъзмогнеш неговата загуба е нужно да ЗАМЕСТИШ тъгата с ярост. Вместо да ревеш, да си режеш вените и да скачаш от мостове, можеш просто да изразиш яростта си, обвинявайки Оня горе. И не само изкуствено, но и да почувстваш тази ярост - да й оставиш да те обземе, да срине психиката ти и да те измени коренно.
Смени музиката, смени стила, смени начина на говорене, държане, смени светогледа си, смени амбициите си и ще смениш спомените си.

Защото след една година ти ще си привързана към този човек още повече, отколкото сега.

В момента, в който четеш този пост, вместо да си кажеш : 'А, оставяй го тоя сатанист, да се застреля', се поспри малко, прочети го още веднъж, ОСМИСЛИ го, та чак тогава прецени.
Аз съм сатанист - да, така е. Но вина прехвърлям само тогава, когато е нужно, а в твоя случай е даже неизбежно.
А и още повече - твоят случай далеч не ми е непознат.

Лек ден.

CraZy_AnGeL_f
05-03-2007, 15:10
Съжалявам..

TcTc Nqmam Dumi
05-03-2007, 15:35
Ti eba maikata, stiga si go karala na poezii, zemi obesni malko kvo e polojenieto, kak iskash da ti sychustvam kato neznam kakvo e stanalo.. OMG :-k

UnaBletoLoVeU
05-03-2007, 16:00
Оле бе ти нормален ли си ,какъв си? Сдържах си един пост по онова мнение ''Дано всичко да се оправи..'', но тук не мога. Какъв човек трябва да си, за да псуваш човек, а камо ли такъв, попаднал в такава ситуация. Просто думи нямам. Толкова ли си безчувствен, че не можеш да разбереш поне малко болката й? Толкова ли никога не си обичал, че да разбереш какво е, ако ти отнемат този човек. И дори да не ти се е случвало да виждаш как човека, който е слънцето в живота ти бавно си отива и ти си безсилен да направиш нещо, все пак поне малко трябва да се замислиш и да се опиташ да се поставиш на мястото на момичето. Просто ми е жал за хора като теб...Наистина ми е жал :!:

I_ve7o
05-03-2007, 16:16
aLoNe`In`ThE`dArK`f naistina mn ti sy4ystvam :smt010 kakto kazaha v predni postove bydi postoqnno s nego bydete tam kudeto nai-mnogo e iskal da byde prosto ne se otdelqi ot nego i nai vajnoto BYDI SILNA za6toto kogato si otide 6te e nai tejkiq moment no togava trqbva da se izpravi6 pred sebe si i da si dokaje6 kolko si silna znam 4e ne ti e lesno no...dano sam pomognala i pak mn su4ustvam ;[...

kobrichka
05-03-2007, 16:31
Ужасно е :smt010 ,наистина мн съжалявам.Не мога да кажа,че ти съчуствам,защото не ми се е случвало такова нещо и наистина силно се надявам да не ми се случи никога.Според мен трябва да си до него до последния му час,за да направиш последната му година,най-хубавата която е можело да му се случи.Нека си отиде с усмивка и с знанието че е имало човек,които го обича мн.Знам че ще ти е мн трудно,но не се предаваи.Не вярвам в чудеса,но най-искрено ти пожелавам ако наистина има чудеса то на твоето момче да му се случи чудото и да живее.

Presley
05-03-2007, 16:39
Оххх!Сигурно ти е УЖАСНО тежко....!Мисля,че и самата аэ щях да бъда в това състояние и нямаше да энам какво да правя...! Миличка съчувствам ти....мисля ,че друго не мога да направя эа съжаление :smt010 :smt010 :smt010 1Бъди силна ,эащото сега си му нужна.......а болката после ще е много голяма :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 Съжалявам :smt010

MartiSSima
05-03-2007, 16:55
Не вярвах, че и аз някой ден ще пиша толкова гадна тема...незнам и какво да кажа освен благодаря ви...Благодаря на всички който добавиха коментарчета.Мерси за съчувствито ви но се моля нито един от вас да не разбира болката ми защото по страшно от това да гледаш как приятелят ти си отива НЯМА а колко боли само... :smt010 Не мога да проумея защо така става, хората казват "Бог не наказва тези които мрази, наказва тези които обича", тогава аз ще попитам що за Бог имам който ми отнема любовта...Мерси отново ще се опитам да го направя най - щастливия човек на земята... :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010

nencuHka
05-03-2007, 16:57
Ъъ..това е гадно..Наистина не мога да кажа нищо,защото не съм била в подобна ситуация и не знам как бих постъпила.. :smt010

JaklinA
05-03-2007, 17:01
колко тъжна история наистина много съжелявам но в крайна сметка дори и да не му остава много живот ти винаги ще го обичаш както сега а той винаги ще е жив в душатата :smt010

koalka
05-03-2007, 17:53
Колко ли тъпо би звучало да ти кажа да си силна?Опитвам се, но не мога да си представя как аз бих се чувствала, ако изпадна в такава ужасна ситуация, направо не знам.Много съжалявам, че ще стане така.Но все пак се опитай поне остатъка от живота си да го прекараш с него, да бъдете заедно, той да е щастлив.Това е най-важното.

danny_f4e
05-03-2007, 18:03
toва ,което ти се случва е ужасно и искрено съжалявам :cry:
незнам как се чувстваш , не съм била на твое място и честно казано не искам да бъда :cry: но... моя съвет е прекараите заедно незабравими моменти , опсипи го с цялата си любов и внимание, накараи го да се чувства добре и истински щастлив ...
дръж се миличка ние сме с тебе.... независимо, че не те познавам най- сърдечно ти съчувствам и дано прекарате назабравими моменти, които ще оставят следа в сърцето ти и ще накарат любимия ти да си отиде с усмивка на уста ... :smt010 :smt010 :smt010

coteto
05-03-2007, 18:37
Тфа ее... нямам думи. Най-трудното и гадно нещо на тоя свят. Да си отива любим човек, а ти да не можеш да направиш нищо, за да го предотвратиш. Моят съвет е да не се отделя от него, нито за миг. Нека изживеят всички тези неща, за които са си мечтали, ако е възможно разбира се. Съжалявам, наистина супер гадно :smt011
i az mislq taka badi postoqnno s nego badete nerazdelni

earth wind and fire
05-03-2007, 18:47
tova e ujasno badi do nego vseki mig i mu pokazvai kolko go obi4a6 i sajelqvam :smt010

Feel Lonely
05-03-2007, 18:53
Neznam kakvo da kaja nqmam dumi s koito da izrazq tova koeto mislq... prosto znai che sichki koito sme procheli tazi tem mislim za vas i vie i nai-veche ti ne si sama zashtoto 100-ci hora si mislqt za vas:) I nikoga nqma da si sama:)

MartiSSima
05-03-2007, 18:55
Благодаря за пореден път.Незнам какво да кажа, просто думите ми не стигат.Колкото и на силна да се правя в момента само аз знам какво ми е и само аз виждам тези горчиви сълзи.За него давам живота си, душата си и сърцето си за да живее, но живота е скапан... :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010

bqsna_teenagerka
05-03-2007, 18:56
:smt010 :smt010 :smt010 :smt009 :smt009 mnogo kofti....nz kakav savet moga da ti dam osven da de6 vsi4ko ot sebe si za da go preodolee6

kuber
05-03-2007, 18:58
Аз съм студен човек и за това вижадам нещата правилно...
ще ти кажа само, че "времето е отговор на всичко"
Ще се минат годи след неговат смърт и ти ще плачеш много, вереме пак ще мине и времето ще ти донесе нови неща и с тях блаженната забрава, смътен спон ще остане за него, един мрамор - студен.
Съжелявам че той си отива толкова млад без да е остваил нещо зад себе си, освен сянката, която ще изтле заедно с тялото му.

"Огледай се и образа си млад
сгълчи за туй, че грях към всички прави
с това, че послесмъртен дубликат
не ще от хубоста си да остави." :smt085 :cry:

nelkalee
05-03-2007, 19:06
Много съжалявам...Аз мисля че трябва да си с него колкото и да ти е трудно! Самия факт че си пуснала тази тема показва че много го обичаш и ако не прекараш оставащото време с него ще съжаляваш после!!!

TheKiddd
05-03-2007, 19:07
Знам какво е да загубиш любим човек който много обичш, знам не е лесно всеки ти казва бъди силен, ние ще сме до теб, когато ти потрябваме, недей да правиш глупости, знай живота продължава не се предаваи и така нататъка, но те незнаят какво изпитваш какво чустваш. Че ходиш после като уграбен без душа вирееки в пространството, но с времето ще се оправиш макар и много малко пак можеш да заобичаш. Аз искренно се надявам да се оправи или поне да прекара последните си мигове в прегрътките ти, и ти гледаи да си до него защото аз небях, изках да запазя хубавите спомени и не бях там когато си замина, неможах да и кажа какво чуствам. Съжалявам само за едмо че последния ден не бях до нея. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

UnsTToPPaBBle
05-03-2007, 19:17
ot kakvo e bolen ? :( :( :(

_DaRk_AnGeL_
05-03-2007, 19:26
това е много гадно много съжелявам :smt010 .... единственото което бих ти казала е да бъдеш до края с него и да си прекарате последните мигове щастливо.... :smt010 :smt010 :smt010

TheKiddd
05-03-2007, 19:27
има ли значение, неразбирате ли че е момичето го боли да каже от какво е болен, пък е мног гадно всеки да не пита как стана, незнаех и т.н.т.

MeRiToR
05-03-2007, 19:31
emi az kvo da kaja to edno i sa6to mislq 4e seki trqq ti kaje osven 4e sajalqvame za tebe mnogo i kakto kaza ti d ane go pojelavame daje na nai lo6iqt si vrag . i da priememe savetati da ne se otkazvame ot liubovta i momentite s liubimiq 4ovek i d ane se karame za gluposti .az 4e sam tolkva korav 4ovek i ne se poddavam na 4uvstvata si sega se raz4uvstvah strahotno imah edin moment ot jivota si kogato zagubih liubim 4ovek ne be6e gaje a dqdo mi no da zn kakvo ti e mislq 4e nikoga nqma da go zabaravish a i ne trqbva no go zapomni s dobro i s hubavite momenti posle samo 6te se radvash 4e toi e bil v jivotati i moje bi sled okolo 1 ili 2 godini 6t razberesh kakvo vsu6tost e stanlo :( :( :( :(

PoisoNGirL
05-03-2007, 19:37
chudeh se dali da napisha neshto,zashtoto kakvoto i da e nqma da zvuchi na mqsto.V tvoeto polojenie bi vlqzul samo chovek,koito obicha silno.Samo pri misulta i na men mi se kusa surceto... Moga samo edno da kaja ne misli za kraq...ne misli che vsichko shte svurshi.Postarai se da jiveesh vseki moment sqkash e posleden,da budesh s nego,da go obichash i edin den da si kajesh dadoh vsichko ot sebe si i toi si zamina shtastliv i obichan. Mojesh samo da budesh do nego,da se naslajdavash na malkite neshta i dori na sekundite s nego.

MartiSSima
05-03-2007, 19:37
няма значение от какво е болен просто живота му свършва и незнам какво да правя както с мен така и с живота си и с него незнам дори какво да му казвам освен обичам те постоянно и непрестанно!

PoisoNGirL
05-03-2007, 19:39
emo moje bi i tova stiga!edno obicham te i nqkolko prekrasni miga sa poveche i po-cenni ot vsichko drugo!

Feel Lonely
05-03-2007, 19:40
няма значение от какво е болен просто живота му свършва и незнам какво да правя както с мен така и с живота си и с него незнам дори какво да му казвам освен обичам те постоянно и непрестанно!
Budi s nego za da mu bude po leko i nezabravai che sichki tuka sa s tebe;]

MeRiToR
05-03-2007, 19:45
" obi4am te " v takav moment vur6i 4udesa

Mishity
05-03-2007, 19:54
няма значение от какво е болен просто живота му свършва и незнам какво да правя както с мен така и с живота си и с него незнам дори какво да му казвам освен обичам те постоянно и непрестанно!

Добре..НЯМА болест,която е неизлечима!Това го казвам от опит.ДА,била съм на твое място,но НЕ за 1г,а за 1месец живот!Умира приятеля ти и то заради катастрофа,която .. ТИ си искала да идеш,знам какво е,гледала съм го и съм виждала как умира .. защото няма сили просто,сърцето му не издържа освен на апарат.1г после съм била сама,защотот не мога да го забравя.И сега не съм го забравила,но знам,че той е някъде горе и ме гледа,и иска да съм щастлива,макар и с друг и да постигна всички неща,за които сме мечтали двамата.Знам какво е да си на погребение на човека,който си обичала и обичаш най-много.Само където ТИ не знаеш какво е да чакаш за донор за сърце и да виждаш как всеки отказва и ти хлопа вратата под носa и да казват,че и тяхното дете умира,но няма да дадат органите му,а в същотот време техните предлага луди пари и пак нищо.Сори,но не очаквай някой да ти съчувства без да знае от какво е болен..А и между другото ти на колко години си?А той на колко е?И .. все пак колкото и да ти е голяма болката .. имаш сили да пуснеш тема,но не и да кажеш от какво е болен .. ей това не го разбирам,чесно..

<black soul>
05-03-2007, 20:33
съжалявам много...това е ужасно тъжно...
не съм преживявала подобно нещо, пък и не съм видяла толкова много от живота че изобщо да го сравнявам с някаква болка от загуба която съм преживяла...ако изобщо има нещо по-лошо от това да чувстваш как живота на любимият ти човек се изплъзва!
винаги съм била заобиколена от хора които са силни и борбени, наистина много от приятелите ми са си отивали от тоя свят, много от тяхните роднини също, но те са продължавали напред.. и аз незнам как! понякога се питам как го правят...но аз не съм преживявала толкова голяма загуба и не мога да ти дам никакъв съвет....
толкова тежки моменти съм имала, толкова разбити мечти, но сега разбирам, чак сега, колко важно е да покажеш на някой че го обичаш, докато не е станало късно, а не да се затваряш в себе си и да мислиш само за своите проблеми. верно, стана като в онези отнесени стихове на тъпите поети които разказват за нещо което никога не са преживявали, за болка която никога не са почувствали, за тъга която никога не са усещали, за любов за която никога не са се борили...еми и аз съм така. и не знам какво е да губиш толкова важен за теб човек, и никога може би няма да разбера, но това не ме успокоява, защото ... човекът който обичам не знае че го обичам. и дори любовта ми някога да отшмее и да хлътна по някой друг пак няма да мога да му покажа колко го обичам! ех, такъв е живота!
ще ти кажа само едно : имай надежда и не губи вяра, звучи изтъркано ама сигурно помага. живей с мисълта че правиш всичко за него, продължи живота си и го обичай докато той не си отиде... а ако любовта е толкова силна, значи ще победи ии смъртта!

TheKiddd
05-03-2007, 20:37
[/quote]

Добре..НЯМА болест,която е неизлечима!Това го казвам от опит.ДА,била съм на твое място,но НЕ за 1г,а за 1месец живот!Умира приятеля ти и то заради катастрофа,която .. ТИ си искала да идеш,знам какво е,гледала съм го и съм виждала как умира .. защото няма сили просто,сърцето му не издържа освен на апарат.1г после съм била сама,защотот не мога да го забравя.И сега не съм го забравила,но знам,че той е някъде горе и ме гледа,и иска да съм щастлива,макар и с друг и да постигна всички неща,за които сме мечтали двамата.Знам какво е да си на погребение на човека,който си обичала и обичаш най-много.Само където ТИ не знаеш какво е да чакаш за донор за сърце и да виждаш как всеки отказва и ти хлопа вратата под носa и да казват,че и тяхното дете умира,но няма да дадат органите му,а в същотот време техните предлага луди пари и пак нищо.Сори,но не очаквай някой да ти съчувства без да знае от какво е болен..А и между другото ти на колко години си?А той на колко е?И .. все пак колкото и да ти е голяма болката .. имаш сили да пуснеш тема,но не и да кажеш от какво е болен .. ей това не го разбирам,чесно..[/quote]



Да знам какво е да гледаш любимия ти човек да си утива и да неможеш да направиш нищо, да искаш да свалиш хиляди звезди за да изпълнят твоето желание, да му помогнат да оздравее е и да не става. Да си безпомощен и да гледаш мъката , страданието и желанието му за живот в очите и да не можеш да му помогнеш.

Mishity
05-03-2007, 20:44
Добре..НЯМА болест,която е неизлечима!Това го казвам от опит.ДА,била съм на твое място,но НЕ за 1г,а за 1месец живот!Умира приятеля ти и то заради катастрофа,която .. ТИ си искала да идеш,знам какво е,гледала съм го и съм виждала как умира .. защото няма сили просто,сърцето му не издържа освен на апарат.1г после съм била сама,защотот не мога да го забравя.И сега не съм го забравила,но знам,че той е някъде горе и ме гледа,и иска да съм щастлива,макар и с друг и да постигна всички неща,за които сме мечтали двамата.Знам какво е да си на погребение на човека,който си обичала и обичаш най-много.Само където ТИ не знаеш какво е да чакаш за донор за сърце и да виждаш как всеки отказва и ти хлопа вратата под носa и да казват,че и тяхното дете умира,но няма да дадат органите му,а в същотот време техните предлага луди пари и пак нищо.Сори,но не очаквай някой да ти съчувства без да знае от какво е болен..А и между другото ти на колко години си?А той на колко е?И .. все пак колкото и да ти е голяма болката .. имаш сили да пуснеш тема,но не и да кажеш от какво е болен .. ей това не го разбирам,чесно..[/quote]



Да знам какво е да гледаш любимия ти човек да си утива и да неможеш да направиш нищо, да искаш да свалиш хиляди звезди за да изпълнят твоето желание, да му помогнат да оздравее е и да не става. Да си безпомощен и да гледаш мъката , страданието и желанието му за живот в очите и да не можеш да му помогнеш.[/quote]

Ам само не разбрах защо цитира моя пост,темата не я пуснах аз.някакво друго момиче,просто й казах как съм била на нейно място,даже много по-зле.Имала съм само месец ... А и все още се чувствам виновна за станалото с него :( :cry:

MartiSSima
05-03-2007, 20:46
Има ли смисъл на мен не ми е ясно да обяснявам от какво при положение че има една година...не ми е ясно това какво ще ти помогне да разбереш.Да ме питаш какво му е е се едно да слагаш сол в раната.Съжалявам за случилото се с теб.На моя приятел родителите също хвърлят луди пари за да му помогнат но за РАК лек няма ... Годините нямат значение!Не сам 15 годишна тинейджърка която я тресе хормона нито приятеля ми е някой селски бек.Казвам го за последно мисля че отчет за години име пол раса недавам съжалявам.Съчувствие и милостиня не прося а прост съвет как да се държа!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mishity
05-03-2007, 20:50
Има ли смисъл на мен не ми е ясно да обяснявам от какво при положение че има една година...не ми е ясно това какво ще ти помогне да разбереш.Да ме питаш какво му е е се едно да слагаш сол в раната.Съжалявам за случилото се с теб.На моя приятел родителите също хвърлят луди пари за да му помогнат но за РАК лек няма ... Годините нямат значение!Не сам 15 годишна тинейджърка която я тресе хормона нито приятеля ми е някой селски бек.Казвам го за последно мисля че отчет за години име пол раса недавам съжалявам.Съчувствие и милостиня не прося а прост съвет как да се държа!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ДА,има смисъл да кажеш какво му е,защото медицината се развива с всеки изминат ден и може някой да знае някакво лечение и да помогне!А за лечението мпже още да не е стигнало до вас.Затова те питам какво му е,не просто от любопитство.Може някой да е изпитал нещо много близко до твоето.А за годините му питах пак относно това,може да има донорство (ако сте съвместими) или ако е на определена възраст може да се прецени дали ще издържи и колко!Затова те питам .. не за друго.И все пак втората съпруга на баща ми е лекарка ... затова те питам..

Mishity
05-03-2007, 20:52
Пожелавам ти все пак късмет и успех!Има терапии и т.н...ако те заинтересува нещо повече .. пиши ми ЛС или на е-майла и ще питам и ще ти кажа..

MartiSSima
05-04-2007, 09:58
Чесно казано за сега нещата са добре, решили сме какво ще правим и ще го направим!Благодаря пак за коментарите!

Babsyy
06-03-2007, 18:49
Любима моя приятелко .....това което се случва в живота ти е повече от УЖАСНО !Знам колко много обичаш Ивчо - знам също че и той те обича повече от всичко!Да... живота е гаден ... винаги отнема хората които обичаме ... от които имаме нужда... хората които ни дават сили да живеем.... знаеш че аз съм до теб и винаги ще е така ! Обичам те много !!!!!! :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010

Просто всяка дума е безсилна :smt010

MartiSSima
06-03-2007, 19:06
Душицо, аз също си те обичам но и 2-те знаем, че сме безсилни и неможем да направим нищо... :smt010 Много си те обичам и приемам подкрепата ти!Благодаря, че те познавам, след време ще си ми още повече нужна и ти го знаеш.

Leksi23
06-03-2007, 19:14
neznam kak da ti kaja da bqde6 silna pri polojenie 4e lubimiqt ti 4ovek si otiva :smt010 neznam kak bix post1pila az sigurno 6te se s1sipq ot m1ka . no 6te te pos1vetvam ne6to mila ne mu pokazvai 4e strada6 na nego mu e dostat14no tejko i edva li iska da te gleda kak se s1sipva6 ot m1ka. pomogni mu kato b1de6 postoyanno do nego. napravi dnite mu prekrasni neka tazi godina b1de va6ata nai prekrasna godina. neka si otide s mis1lta 4e e bil nay obi4aniq 4ovek na zemqta, a s1m i sigurna 4e e taka.
obi4ai go

Babsyy
06-03-2007, 19:15
Знай че НИКОГА запомни НИКОГА - Няма да те оставя !!!! Винаги ще съм го теб !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

PerfectStrang3r
06-03-2007, 19:16
Нормално е да ислаш да дадеш живота си за него - това е част от любовта. Каквото и да ти кажа, мога само да ти съчувствам, защото напълно да се поставя на твоето място не мога. Бъди с него, разсейвай го, изпълни някоя негова голяма мечта, прави му подаръци, радвай се с него на малкото време. Ии запази в сърцето си красивите спомени. И всеки път като заговорите за тази болезнена раздяла го спирай, целувай го, разейвай го. Струва ми се, че това е всичко, което можеш да направиш за него. Бъди до него. Съжалявам наистина за кофти ситуацията :smt009

MartiSSima
06-03-2007, 19:20
Мерси наистина за съветите.Вече съм решила какво трябва да правя.Бъдете щастливи с половинките си защото съдбата поднася най - гадните си "подаръци" на тези който уж обича!Бабси миличка знам че ще си до мен.Благодаря ти, че ти ми вдъхна сили за да продължа да се боря.Благодаря и на останалите, че станахте част за малко от мен! :smt010 :smt010 :smt010