PDA

View Full Version : Kакво слева сега...



05-03-2007, 11:47
Казах на едно момиче, че го харесвам по възм най тъпия начин-чрез СМС ](*,) исках да е много по-романтично но така се стекоха обстоятелствата(тя отговори на чувствата ми) и въпроса ми е как да доведа нещата до целувка,мислех да я целуна когато й признавам чувствата си но всичко се обърка,а не мога просто да отида и да я целуна(е мога де,ама искам да бъде по хубаво...) и молбата ми е да ми кажете някъв романтичен начин да я целуна щото тя си пада по такива неща и искам всичко да бъде пърфект...?

Octofunk
05-03-2007, 12:06
На пейчица, по-късно вечерта (вече е по-топло), вземете си винце, нашлиокаите се с него и после деиствай хахаха :mrgreen:

Не е романтично, но е ефективно, а като гледам ти си бая срамежлив, тъи че... ;-)

BWald0rf
05-03-2007, 12:08
Еми покани я на кафе..на разходка...Най добре нещата да станат сами без да ги насилваш ;)

Vladokaaa
05-03-2007, 12:30
На разходка някъде се осамотете и я целуни.
:)

Magnoliq'
05-03-2007, 13:08
Покани я да излезете някъде, поговорете си,заведи я на някое по-усамотено място.Прошепни и на ушенце "Толкова си красива !Може ли да те целуна!/Искам да те целуна!" и действай,няма от какво да се страхуваш...щом е отговорила на чувствата ти значи и тя го иска ,така че действай! УСПЕХ!

BAYO
05-03-2007, 13:28
Еми изпрати я някоя вечер и я целуни за довиждане или за лека нощ. Има много варианти. :idea:

_DaRk_AnGeL_
05-03-2007, 19:43
подари и цвете и я селуни по бузката а ако имаш късмет ще стигнете и по дале4 :P:P:P

Nassgerrack
05-03-2007, 19:58
Хехеее,че ти кат си й казал че я хареваш само заради целуването ли го правиш? Айде не се задълбочавай толкова върху тоя проблем,защото то не е проблем,а куца липса на опит.

Както казаха другите,и аз ще те посъветвам да излезете сами някъде(само че без вино да се "нашльоквате"). В процеса на разговор и на последвалата го близост между двамата сам ще усетиш кога е назрял момента. Ако не виждаш никакви моменти - на раздяла,то по-принцип е най-добрия вариант.

gPa3HuTeJl
05-03-2007, 20:02
Знаеш ли какво правиш... => като я видиш отиваш сграбчваш я и я целуваш... отв1рне ли ти на целувката работата е готова.. което е вероятно.. защото по думите ти тя споделя чувствата ти... и не забравай действай защото няма да те чака д1лго..

Cunk
05-04-2007, 14:05
Знаеш ли какво правиш... => като я видиш отиваш сграбчваш я и я целуваш... отв1рне ли ти на целувката работата е готова.. което е вероятно.. защото по думите ти тя споделя чувствата ти... и не забравай действай защото няма да те чака д1лго..

i az taka mislq ... ima vreme za romantika po-natatyk :P

titania
05-04-2007, 14:10
според мене има и варианта, ако сте навънка и се разхождате и сте седнали на някоя пейка с облегалка, че са най-удобни :) прегърни я и бавно се доближаваш до нея, накрая като се доближиш максимално виж дали тя няма да избяга, нали да се одръпне, ако не го направи значи е съгласна за една целувка ;) :smt008

Cunk
05-04-2007, 14:28
apyk i tova e romanti4no do nqkade.. :smt016

Th3MaN
05-04-2007, 16:26
Прати и целувака с SMS :-D :-D :-D

Ебавам се. Примерно покани я да излезнете някаде и и земи някакъв подарък. И като и го даваш я целуни ;)

BAYO
05-04-2007, 16:31
apyk i tova e romanti4no do nqkade.. :smt016

Тфа, че за теб не е, не означава, че и за другите е така. Има хора , дето все още мислят, че да седиш с гаджето ти в парка е супер романтично нещо ... както и аз смятам така.. ОМГ ](*,)

koalka
05-04-2007, 17:28
Ми като я видиш я покани на среща и на нея я целуни.