PDA

View Full Version : Ami sega ...?



Magnoliq'
05-03-2007, 12:56
Zdraveite priqteli imam problem ... v4era edno mom4e da go nareka P mi predloji da trugna s nego , no az haresvam drug... P e dodro mom4e razbirame se ... simpatqga e no neznam kakvo da pravq...dali da trugna s nego ili da ostana da ti4am sled drugiq ,koito mai nikoga nqma da mi oburne vnimanie ...kakvo da pravq daite mi suvet ... Blagodarq vi predvaritelno !!!

BAYO
05-03-2007, 13:30
Позната и все по-често случваща се случка. Ти харесваш един, друг харесва теб. И в един момент си на кръстопът. Харесваш ли ги и двамата по 1 и същи начин или единия повече? Съветът ми е добре да премислиш нещата и да разбереш с кой би се чувствала по-добре.

BWald0rf
05-03-2007, 13:33
Ами прецени доколко харесваш другия и мислиш ли че той би те харесал и би направил за теб същото като Р...Ако наистина има смисъл да тичаш след оня-направи го..Но ако не-дай шанс на момчето което те харесва ;)

Magnoliq'
05-03-2007, 13:37
Позната и все по-често случваща се случка. Ти харесваш един, друг харесва теб. И в един момент си на кръстопът. Харесваш ли ги и двамата по 1 и същи начин или единия повече? Съветът ми е добре да премислиш нещата и да разбереш с кой би се чувствала по-добре. да така е на кръстопът съм и незнам кой път да поема...другото момче ми каза че неможе да има нещо повече между нас от обикновенно приятелство,но аз неискам да го приема ...а Р е готов да направи всичко ,незнам ](*,)

BAYO
05-03-2007, 13:50
Еми ти гониш ... ама внимавай на кой ще се спреш. Не че имам нещо в предвид. Просто тва да тичаш като послушно кученце след оня ... не мислиш ли, че си подъпкваш достойнството ... :roll:

05-03-2007, 14:00
е да ... но... е утре обештах на Р да му кажа отговора си и ще падне голямо мислене :-k така че давайте съвети какво да правя

mid_get
05-03-2007, 14:04
Ауе, мацка, аз бих ти казала да се опиташ да престанеш да мислиш само за оня, който харесваш-той сам ти е заявил, че не може нищо повече да стане между вас :wink: А след това "признание" не бива да продължаваш да мислиш за него(имам в предвид като за обект на твоите чувства :) ) А иначе като приятел-мисля, че няма микакъв проблем да сте си такива :mrgreen: Друг е въпроса, наистина, че на теб на първо време ще ти е малко трудничко да не фантазираш за него, ама няма как... :-k :idea: А пък на този, който те харесва, макар и да не го харесваш, можеш да му дадеш шанс :wink: Ти познаваш ли го достатъчно добре, т.е. приятел ли ти е :?: Ако мислиш, че имаш поне някаква дори минимална доза симпатия...защо не опиташ с него? :wink: Ами, не знам какво друго да те посъветвам :-k ...Знам, че си много объркана, но...Това е :!: Успехчета, мила :!: :)

extazygirl
05-03-2007, 14:07
da ti kaja bila sam v tvoito polojenie.Vlubena sam v edno mom4e,a toi i 5 pari ne dava za men :( zapoznah se s edno drugo toi mn me haresva6e az nego sa6to go haresvah(pone togava taka si misleh)bqhme zaedno 2meseca skasah s nego i nai-gadnoto e 4e vse o6te ostavam da bada vlubena v drugiq :smt022

sweet~N
05-03-2007, 14:08
Toq sled koito ti4a6 ti e kazal 4e ni6to nqma da se polu4i mejdu vas a ti produljava6 da si tup4e6 dostoinstvoto i da go goni6 kato glupa4ka 6tom ima6 6ans sus drug probvai koi znae moje da si po 6tastliva s nego ot kolkoto s toq dr nqma kvo da misli6 napravo kazvai "da"

Magnoliq'
05-03-2007, 14:11
mid_get благодаря ти много...да имам симпатии към Р но си мисля че не го познавам достатъчно и немога да преценя защо иска да е с мен ! Което си е проблема май !

05-03-2007, 14:24
mi spored men ako novoto mom4e e svesno i ti haresva trygni s nego...nedei da se zaminava6 s dr..toi ako te haesva 6te6e da trygne s tebe..a ne da te ostavi na suho...no tva e moito mnenie

Magnoliq'
05-03-2007, 14:52
Благодаря ви на всички !!!

nznznzn
05-03-2007, 16:32
mila pogovori s tozi P ... razberi manereniqta mu i 4ak togava re6i kakvo da pravi6 ...ne burzai da kazva6 "DA" ili "NE" 6te te 4aka ako ima istinski 4uvstva!

koalka
05-03-2007, 17:55
Няма смисъл да започваш връзка, в която няма чувства и само ще се измъчиш. :wink:

kuber
05-03-2007, 18:02
Няма смисъл да започваш връзка, в която няма чувства и само ще се измъчиш. :wink:

Напълно подкрепям това мнение...
Ако уважаваш момчето "Р", не му давай напразни надежди...
ще кажа още нещо и се надвам да го проумееш правилно:

"Съзнателното падане ни пази от пропадане по лошо" - У. Шекспир

Magnoliq'
05-03-2007, 18:05
kuber разбрах те какво имаш в предвид и думите са наистина на място!