PDA

View Full Version : баи ганю



05-03-2007, 16:03
плссс помогнете ми!не съм добре с есетата по литература, а трябва да пиша тема:"бай ганю на 21 век" плсссс много помогнете ми [-o< [-o< [-o<

джиджи
05-08-2007, 09:42
ето ти едно съчинение това не е точно по темата но можи да ти свърши работа. Бай Ганъо в днешно време би имал много лица, някои ще го представят като мутра или мафиот, други като политик или държавен служител, трети биха засегнали съвсем различна страна на съвсем различно ниво.Аз лично бих си го представил по следният начин: Възпълничък, небрежно облечен, нечистопътен, арогантен, говори на висок глас, заядлив и малодушен. Той би оцелял и би се внедрил и в сегашното време и общество от всяка далавера от всяка сделка щеше да изкарва келепир.Преди месеци бях в болница и ми стана супер неприятно, че хората се примиряват да бъдат разкарвани от едно на друго място, без основателна причина и те безропотно следват неработещата система. Но нали има и една максима „дай на българина гръмки слова и всички ще те последват. И защо се получава така, защото единствената причина е, че народът ни винаги е избирал лесното и по-достъпното, или да бъда по-точна, леснодостъпно обещаното.21 е Век на нови технологии, на забързано ежедневие, на градивно и проспериращоо мислене. Всеки се стреми да се развива, не само материално, умствено но и духовно, но тази байганьовщина пречи на това.