PDA

View Full Version : Искам момчето от мрежата...искам и реалното момче..



CraZy_AnGeL_f
05-03-2007, 15:16
Намирам се в адски трудна ситуация..
От Година и нещо общувам с едно много приятно момче в скайп.Всичко започна с леки шеги и закачки...но сега всичко е доста сериозно..Влюбени сме...Той е на другия край на България , аз на другия..Адски много се привързахме 1 към друг,обичам го с цялата си душа..
Другото момче е пак от чата,но излязохме,харесахме се...и ходихме 4 5 месеца(това става лятото) целувки,прегръдки..всичко беше като в приказка,но както там така и тук всичко си има и своя край...Разделихме се,сега той си има сериозна приятелка....Още го обичам и не спирам да мисля за него..въпреки,че ме нарани..
Какво да правя?Да зарежа всичко и да почна отначало или да избера момчето от мрежата? ](*,)

BWald0rf
05-03-2007, 15:22
Според мен...най добре да започнеш отначало...
Намери си реален приятел който да те обича и да си щастлива ;)

Miss_Beauty_16
05-03-2007, 15:44
Абе като прочетох какво си написала малко странно ми се стори, че обичаш едновременно 2 момчета изглижда че не ги обичаш а само така си мислиш, а и отдруга страна ква е тази любов по SKYPE. Наистина трябва да започниш начисто щото съм 100% сигорно че с този от мрежата няма да се получи нищо. Гледай напред това е моят съвет.

Shadow_Walker
05-03-2007, 17:14
Намирам се в адски трудна ситуация..
От Година и нещо общувам с едно много приятно момче в скайп.Всичко започна с леки шеги и закачки...но сега всичко е доста сериозно..Влюбени сме...Той е на другия край на България , аз на другия..Адски много се привързахме 1 към друг,обичам го с цялата си душа..
Истинска любов само по чата?-Да, да....
А за реалното момче, ако си има приятелка и се обичат не разваляй връзката им.Ако се разделят се бори за него.

koalka
05-03-2007, 17:50
Не е възможно да обичаш двама души едновременно.Явно не си наясно с чувствата си...Не сте се виждали, а си влюбена?Това не знам как става, честно.Е, според мен трудно ще поддържате такава връзка, да не кажа невъзможно.Много сте далече и на колко време ще се виждате?
А за другото момче-по-добре приеми, че си го изгубила и спри да мислиш за него.

PoisoNGirL
05-03-2007, 17:57
Purvo naistina e malko trudno da obichash dvama dushi ednovremenno,no vsichko e vuzmojno!Vse pak ima razlichni vidove lubov ili obich.Ne mislq,che imash budeshte s momcheto ot skype.Toi e na drugiq krai na bg.Moje da si privurzana kum nego,da se razbirate,no chak lubov...bez da si go vijdala nikoga na jivo?!Po otnoshenie na drugoto momche... toi oshte li iska da e s teb ili obicha i e shtastliv s priqtelkata si?ako toi e dobre i bez teb,ostavi gi da da zaedno i ne se burkai!Ako mislish che moje da ima neshto bori se...no purvo premisli situaciqta.Vinagi ima i treti variant..da zapochnesh vsichko nanovo s novo momche!

Magnoliq'
05-03-2007, 17:58
Мила,започни отначало...забрави ги и двамата единият си има сериозна приятелка а другият е на другия край на България , вярно че казват " ЗА ЛЮБОвТА ГРАНИЦИ НЯМА" но нека сме реалисти ...На колко години си ? Има ли възможност да се срещнете?Над тези и над още куб подобни въпроси трябва да се позамислиш! Ивсе пак моят съвет е живей си живото ще срещнеш момчето за теб !!!Надявам се да съм ти била полезна пък и на останалите УСПЕХ и умната :wink: