PDA

View Full Version : За вас кандидатстващи...



shuka
05-03-2007, 16:35
Всички кандидатстващи, които не са се ориентирали къде и какво искат да учат вярвам, че ще е много полезен Фестивала на българското образование. Има щандове на около 50 училища - от детски градини до университети и колежи. Фестивалът е от днес до събота. Повече информация има на сайта: http://www.edufest.info/

jyji
05-03-2007, 17:34
:lol: :lol:

MauMyHkaTa
05-04-2007, 15:29
Темата ми се стори най-подходяща за да задам въпроса си, а не да пускам цяла нова тема. Малко съм нетърпелива и затова ще ви помоля ако някой има достъп до линка "Прием 2007" в сайта на Русенския университет ( www.ru.acad.bg ), да сложи тук един PrintScrn на статистиката ако е възможно. Изключително ще съм ви благодарна! [-o< Просто вчера и днес цял ден се опитвам да се добера до нея, но не мога. Вероятно не само при мен е проблема, но и от друго място опитах и там не стана. :-s

Kianna
05-05-2007, 07:42
Темата ми се стори най-подходяща за да задам въпроса си, а не да пускам цяла нова тема. Малко съм нетърпелива и затова ще ви помоля ако някой има достъп до линка "Прием 2007" в сайта на Русенския университет ( www.ru.acad.bg ), да сложи тук един PrintScrn на статистиката ако е възможно. Изключително ще съм ви благодарна! [-o< Просто вчера и днес цял ден се опитвам да се добера до нея, но не мога. Вероятно не само при мен е проблема, но и от друго място опитах и там не стана. :-s



Споко,момиче,всеки който кандидатства в Русенския университет е приет,така че,със сигурност си и ти.До сега аз не сум чула някой да не е влязал там. :-D

MauMyHkaTa
05-05-2007, 09:27
Ехех :lol: Ами аз пък не съм чувала досега да приемат скъсани, но както и да е. Не че няма изключения де, но те са единици :wink: Не съм от тях и все пак ще си проверявам за статистиката. Мерси за думите! :smt006

Kianna
05-06-2007, 14:54
Ехех :lol: Ами аз пък не съм чувала досега да приемат скъсани, но както и да е. Не че няма изключения де, но те са единици :wink: Не съм от тях и все пак ще си проверявам за статистиката. Мерси за думите! :smt006

Хаха,те там не с 2ки,ами с -2 приемат,бе. :shock:

MauMyHkaTa
05-08-2007, 16:27
Не знаех, но щом казваш... :roll: А между другото не се учудвам много, предвид факта, че от предварителните отличниците са 2 пъти по-малко от свободните места специално за една паралелка, която ме интересуваше мен, така че... ;) Няма да се учудя ако приемат някой и с 2 в името на това да се запълнят местата... :-k