PDA

View Full Version : интересно ми е какво мислите...



~ShaDoW~
05-03-2007, 16:50
Преди време бях описвала ситуацията си в темичка тук е сега пак и то се отнася за същия човек :/
накратко: има едно момче,към което изпитвам нещо прекалено силно от около година и 6-7 месеца. той е от моя клас,но наскоро ходеше с моята бест фр. Сега тя го заряза (не много скоро) и започна да ср държи гадно с него. Той си знае за чувствата ми и се държи мило като цяло,доста се сближихме но като брат и сестра..приятели :/. Казва (не на мен,на други) че сега аз съм единствения човек,който се държи мило с него и го разбира. кани ме да излизам с неговата компанийка,постоянно ми обръща внимание,в даскало лафче,бъзици,в къщи дълги чатове. Според вас дали това отношение може (има тенденция) да се превърне в нещо повече от приятелство или не? (ако нещо не е ясно,питайте,просто не исках да пиша километрични теми)
благодаря предварително. :smt006

Miss_Beauty_16
05-03-2007, 16:59
Ne samo 4e moje a i 6te stane mn rqdko moje da ima priqtelstvo mejdu momi4e i mom4e a v tvoq slu4ai e vupros navreme koga 6a sa sblijite i po dr na4in

05-03-2007, 17:13
Ufff... malko kofti situaciq, purvo za6toto e hodil s tvoita nai-dobra priqtelka i vtoro za6toto imate predimno Priqtelski otno6eniq.. moq nai-dobur priqtel e mom4e naprimer i bih si predstavila kak 6te reagira,ako mu kaja ili pokaja,4e sum vliubena v nego... napravo 6te si izbqga, ili pone taka si mislq. Trda postupi6 super delikatno v slu4aq, a ne da se izcepi6 izvednuj,4e go obi4a6, za6toto 6te se oburka, 4akala si dulgo, o6te malko nqma da popre4i... no si mislq,4e 6tom e spodelql i na drugi za teb, zna4i bi imal ne6to pove4e, za6toto obiknoveno mom4etata sa takiva,4e nqma da trugnat da razpravqt nal

JaklinA
05-03-2007, 17:14
първо най добрата ти приятелка нз ли че ти го харесваш че тя излизала с него а по въпроса ми мисля че той те смята само за приятелка ама нз може и да не е така

~ShaDoW~
05-03-2007, 17:19
сега ще доизясня:) приятелката ми знаеше и то прекрасно. аз му признах чувствата си защото не издържах и той ме гушна и остана цяла нощ при мен (просто се бяхме гушнали и си говорихме + имаше една друга фр у нас) Приятлкатта ми е на принципа че иска това което няма и го нарани много. В интерес на истината с него се сближихме най-много след като му признах какво изпитвам към него. личи си,че държи на мен и че е загрижен за мен,но ме е страх че ще остана още по-наранена от може би измамното усещане че някой ден ще имам място в сърцето му,,,като момиче а не като приятелка :smt010
ако е от някакво значение и двамата сме 9 клас.

sh3_1s_7h3_0n3
05-03-2007, 17:22
до преди известно време твърдях 1000% убедена, че приятелство м/у момче и момиче може да съществува без и един от двамата или и двамата да залитнат един по друг... уви...т'ва са само няк'ви митични истории... и колкото и да не ми се иска да го призная не е така...

мисълта ми е, че т'ва момче ако сега те възприема като приятелка е много вероятно в близко бъдеще да стане нещо повече м/у вас... в другия случай...ако гледа на теб като на сестричка... ще започне да ти разказва за няк'ви момичета, които са го впечатлили... и така от цялото приятелство - пак нищо... 'щото ти надали ще можеш да останеш ненаранена и безпристрастна в случай, че започне да ти споделя такива неща... така че... само времето ще покаже по коя посока ще поемете... искрено ти желая да е първата...

kuber
05-03-2007, 17:24
Ne samo 4e moje a i 6te stane mn rqdko moje da ima priqtelstvo mejdu momi4e i mom4e a v tvoq slu4ai e vupros navreme koga 6a sa sblijite i po dr na4in

По ясен отговор от този няма...

ГОТВИ СЕ ЗА ГОЛЯМА БОЛКА И МНОГО РАЗОчАРОВАНИЯ

jyji
05-03-2007, 17:25
Spored men sus sigyrnost ima ne6to dr osven priqtelski 4yvstva :lol: po prostata pri4ina,4e otno6eniqta m\y mom4e i momi4e ne moje da sa samo priqtwlski.Povqrvai mi znam go ot li4en opit.Vinagi ima i o6te ne6to.Samo ne nasilvai ne6tata :smt018

Feel Lonely
05-03-2007, 17:31
Ubeden sum che e vuzmojno i che shte stane,momcheto te haresva prosto sigorno go e strah da napravi purvata krachka,davai taka napred do 1 mesec ste zaedno i uspeh ot men bih ti pojelal,pone az kato nemoga da namera srodna dusha mi ostana tova da se radvam za drugite :wink:

~ShaDoW~
05-03-2007, 17:32
ami ne pribarzwam...ne mu govorq za 4uwstwata si, ni6to... prosto se darja milo s nego,podkrepqm go i t.n. smao ot wreme na wreme mi zasi4a pogledite prez 4asowete... :? a i toi wse o6te e prekaleno wluben w NEQ...priqtelkata koqto dokaza 4e ne e priqtelka a edin egoist :(

Feel Lonely
05-03-2007, 17:36
ami ne pribarzwam...ne mu govorq za 4uwstwata si, ni6to... prosto se darja milo s nego,podkrepqm go i t.n. smao ot wreme na wreme mi zasi4a pogledite prez 4asowete... :? a i toi wse o6te e prekaleno wluben w NEQ...priqtelkata koqto dokaza 4e ne e priqtelka a edin egoist :(
Emi ako iskash ostani na tova polojenie ne priburzvai,no tursi podhodqshtiq moment vajno e da ne go izpusnesh,che samo da ne stane onaq djofra da vidi che go haresvash i da iska da e s nego pak taka che gledai da ne izpusnesh momenta;] To shte go usetish nqma kak..

BWald0rf
05-03-2007, 17:36
Той държи на теб като на приятелка и не мисля че може да се получи нещо друго ;)

PoisoNGirL
05-03-2007, 17:39
sled kato taka dobre se razbirate i razchita mnogo na teb,vinagi moje da pogovorish s nego za da znaesh che si opitala.Suglasna sum do nqkude,che ne vinagi moje da ima priqtelstvo mejdu momche i momiche,no dumata NIKOGA ne sushtestvuva...Prosto trqbva da se durjish s nego kakto do sega i s vremeto neshtata moje da se naredqt v tvoq polza :) uspeh

koalka
05-03-2007, 17:42
За сега според мен не трябва да правиш нищо, а просто да си се държите повече като приятели.Показвай му колко го харесваш, колко държиш на него, излизай повече с него и да се надяваме, че у него ще се зародят някакви чувства.А сега това може да е просто приятелско отношение.

~ShaDoW~
05-03-2007, 17:45
oh hora...nz naprawo... ponqkoga imam 4uwstwoto 4e ima dori minimalna simpatiq kam men kato momi4e,a drug pat se razubejadwam 4e si vnu6awam... oswen sled pone 2 meseca min da mu pootmine towa s "moqta fr" da pogovorq s nego pak...da mu kaja 4e ne sam go zabrawila i da vidim... toi e tolkowa dobar i strahoten 4owek...ne iskam da e ne6tasten,ne iskam i az da sam ne6tastna...no mai nikoga nqma da e s men ;(

Feel Lonely
05-03-2007, 17:48
oh hora...nz naprawo... ponqkoga imam 4uwstwoto 4e ima dori minimalna simpatiq kam men kato momi4e,a drug pat se razubejadwam 4e si vnu6awam... oswen sled pone 2 meseca min da mu pootmine towa s "moqta fr" da pogovorq s nego pak...da mu kaja 4e ne sam go zabrawila i da vidim... toi e tolkowa dobar i strahoten 4owek...ne iskam da e ne6tasten,ne iskam i az da sam ne6tastna...no mai nikoga nqma da e s men ;(
Nedei da mislish taka a deistvai,shtoto sled vreme shte sujelqvash mnogo ako nishto ne napraish,az taka izpusnah edno momiche v 8-mi klas tolkova q haresvah... se se chuda kvo da praa kvo da praa nakraq tq trugna s drug sa razbiram che i tq me e haresvala mnogo i naprao si okacham vujeto na lampata v momenta;/

~ShaDoW~
05-03-2007, 17:53
oh hora...nz naprawo... ponqkoga imam 4uwstwoto 4e ima dori minimalna simpatiq kam men kato momi4e,a drug pat se razubejadwam 4e si vnu6awam... oswen sled pone 2 meseca min da mu pootmine towa s "moqta fr" da pogovorq s nego pak...da mu kaja 4e ne sam go zabrawila i da vidim... toi e tolkowa dobar i strahoten 4owek...ne iskam da e ne6tasten,ne iskam i az da sam ne6tastna...no mai nikoga nqma da e s men ;(
Nedei da mislish taka a deistvai,shtoto sled vreme shte sujelqvash mnogo ako nishto ne napraish,az taka izpusnah edno momiche v 8-mi klas tolkova q haresvah... se se chuda kvo da praa kvo da praa nakraq tq trugna s drug sa razbiram che i tq me e haresvala mnogo i naprao si okacham vujeto na lampata v momenta;/

w kakaw smisal da deistwam 4e ne te razbrah? az w lubovta nqmam opit nikakaw...vinagi e bila spodelena (e imala sam si priqteli ama... :/)

Feel Lonely
05-03-2007, 18:01
oh hora...nz naprawo... ponqkoga imam 4uwstwoto 4e ima dori minimalna simpatiq kam men kato momi4e,a drug pat se razubejadwam 4e si vnu6awam... oswen sled pone 2 meseca min da mu pootmine towa s "moqta fr" da pogovorq s nego pak...da mu kaja 4e ne sam go zabrawila i da vidim... toi e tolkowa dobar i strahoten 4owek...ne iskam da e ne6tasten,ne iskam i az da sam ne6tastna...no mai nikoga nqma da e s men ;(
Nedei da mislish taka a deistvai,shtoto sled vreme shte sujelqvash mnogo ako nishto ne napraish,az taka izpusnah edno momiche v 8-mi klas tolkova q haresvah... se se chuda kvo da praa kvo da praa nakraq tq trugna s drug sa razbiram che i tq me e haresvala mnogo i naprao si okacham vujeto na lampata v momenta;/

w kakaw smisal da deistwam 4e ne te razbrah? az w lubovta nqmam opit nikakaw...vinagi e bila spodelena (e imala sam si priqteli ama... :/)
Mi az bqh pisal ponaprede da sledish za podhodqshtiq moment v koito da mu se obqsnish po taka,puskai nameci chat pat,toi shte razbere 100%,nedei da chakash mnogo,che da sujelqvash prosto,dz shte ti doide ot vutre tova si e instink v nas horata,ubeden sum che shte stane samo davai go po pozitivno:)

~ShaDoW~
05-03-2007, 18:15
oh hora...nz naprawo... ponqkoga imam 4uwstwoto 4e ima dori minimalna simpatiq kam men kato momi4e,a drug pat se razubejadwam 4e si vnu6awam... oswen sled pone 2 meseca min da mu pootmine towa s "moqta fr" da pogovorq s nego pak...da mu kaja 4e ne sam go zabrawila i da vidim... toi e tolkowa dobar i strahoten 4owek...ne iskam da e ne6tasten,ne iskam i az da sam ne6tastna...no mai nikoga nqma da e s men ;(
Nedei da mislish taka a deistvai,shtoto sled vreme shte sujelqvash mnogo ako nishto ne napraish,az taka izpusnah edno momiche v 8-mi klas tolkova q haresvah... se se chuda kvo da praa kvo da praa nakraq tq trugna s drug sa razbiram che i tq me e haresvala mnogo i naprao si okacham vujeto na lampata v momenta;/

w kakaw smisal da deistwam 4e ne te razbrah? az w lubovta nqmam opit nikakaw...vinagi e bila spodelena (e imala sam si priqteli ama... :/)
Mi az bqh pisal ponaprede da sledish za podhodqshtiq moment v koito da mu se obqsnish po taka,puskai nameci chat pat,toi shte razbere 100%,nedei da chakash mnogo,che da sujelqvash prosto,dz shte ti doide ot vutre tova si e instink v nas horata,ubeden sum che shte stane samo davai go po pozitivno:)

blagodarq ti mnogo! a otnosno pozitivnostta...samo na 16 godini sam a prejiwqh tolkowa predatelstva,nespodeleni 4uwstwa zagubi i pro4ee...4e otdavna ne moga da sam razli4na ot edno negativno nastroeno malko realist4e :/

gPa3HuTeJl
05-03-2007, 18:20
Виж сега проблем-а при теб е голямото сближаване помежду ви.. Но, хвани го и го заведи на някое тихо местенце и поговорете и изяснете чувствата си и може ли изобщо да има нещо между вас.После пиши и ни разкажи какво е станало..

Успех !

:smt006

danny_f4e
05-03-2007, 18:28
и аз мисля,че трябва да направиш нещо по въпроса... не чакай много дълго за да не съжаляваш после :wink:
сама ще разбереш кога е най-удобният момент и... ДЕЙСТВАИ :-D

Feel Lonely
05-03-2007, 18:46
oh hora...nz naprawo... ponqkoga imam 4uwstwoto 4e ima dori minimalna simpatiq kam men kato momi4e,a drug pat se razubejadwam 4e si vnu6awam... oswen sled pone 2 meseca min da mu pootmine towa s "moqta fr" da pogovorq s nego pak...da mu kaja 4e ne sam go zabrawila i da vidim... toi e tolkowa dobar i strahoten 4owek...ne iskam da e ne6tasten,ne iskam i az da sam ne6tastna...no mai nikoga nqma da e s men ;(
Nedei da mislish taka a deistvai,shtoto sled vreme shte sujelqvash mnogo ako nishto ne napraish,az taka izpusnah edno momiche v 8-mi klas tolkova q haresvah... se se chuda kvo da praa kvo da praa nakraq tq trugna s drug sa razbiram che i tq me e haresvala mnogo i naprao si okacham vujeto na lampata v momenta;/

w kakaw smisal da deistwam 4e ne te razbrah? az w lubovta nqmam opit nikakaw...vinagi e bila spodelena (e imala sam si priqteli ama... :/)
Mi az bqh pisal ponaprede da sledish za podhodqshtiq moment v koito da mu se obqsnish po taka,puskai nameci chat pat,toi shte razbere 100%,nedei da chakash mnogo,che da sujelqvash prosto,dz shte ti doide ot vutre tova si e instink v nas horata,ubeden sum che shte stane samo davai go po pozitivno:)

blagodarq ti mnogo! a otnosno pozitivnostta...samo na 16 godini sam a prejiwqh tolkowa predatelstva,nespodeleni 4uwstwa zagubi i pro4ee...4e otdavna ne moga da sam razli4na ot edno negativno nastroeno malko realist4e :/
Az vqrvam v tebe dokolkoto te opoznah ot tova koeto pishesh si edno strahotno momiche:) ne obrushta vnimanie na loshite neshta usmihvai im se i im kazvai mainata i nezabravai sled vsqko losho neshto zaduljitelno sledva dobro taka che tebe te ochakva dobroto:)

~ShaDoW~
05-03-2007, 19:48
и аз мисля,че трябва да направиш нещо по въпроса... не чакай много дълго за да не съжаляваш после :wink:
сама ще разбереш кога е най-удобният момент и... ДЕЙСТВАИ :-D
но тук възниква въпросчето с това,че той е луд по нея все още.. i ako сега опитам да говоря с него и му излея душата си пак... или ще го отблъсна или ще е с мен от просто ей така...съжаление?!! или ще съм заместител... (така си мисля :/)
хммм това нещо наречено ЛЮБОВ се оказва прекалено объркано,несигурно и странно ;(

Feel Lonely
05-03-2007, 19:51
и аз мисля,че трябва да направиш нещо по въпроса... не чакай много дълго за да не съжаляваш после :wink:
сама ще разбереш кога е най-удобният момент и... ДЕЙСТВАИ :-D
но тук възниква въпросчето с това,че той е луд по нея все още.. i ako сега опитам да говоря с него и му излея душата си пак... или ще го отблъсна или ще е с мен от просто ей така...съжаление?!! или ще съм заместител... (така си мисля :/)
хммм това нещо наречено ЛЮБОВ се оказва прекалено объркано,несигурно и странно ;(
Povqrvai mi mnogo po hubavo e da si oburkan ot lubov otkolkoto vobshte da ne obichash nqkoi...
Ti mu pokaji che si gotova da si s nego puk toi kato mu pisne da tuji po onazi djofra shte doide pri tebe ;] Pozitivno mislene!

~ShaDoW~
05-04-2007, 14:55
ох...ако ви кажа,че по -объркана не съм била никога... днес отново излязохме с него(и с още няколко фр-с) лафим си,закачаме се,абе сичко е перфектно просто...не говорим за неговата любов-"приятелката ми",НО снощи пък в разговор по скаип стана въпрос за чувства и аз доста ясно му намекнах...както и че толкова неща искам да му кажа,но за него нямат значение (на това той ми отговори "ами и аз искам да кажа на Х.(приятелката. ми) много неща но за нея нямат значение" :smt017 :smt012 :smt010 :smt010 :smt009 това момче наистина ме побърква вече...
Спроред вас това поведение изобщо има ли някакво значение или и аз нз... ;( :smt010

Feel Lonely
05-04-2007, 16:51
ох...ако ви кажа,че по -объркана не съм била никога... днес отново излязохме с него(и с още няколко фр-с) лафим си,закачаме се,абе сичко е перфектно просто...не говорим за неговата любов-"приятелката ми",НО снощи пък в разговор по скаип стана въпрос за чувства и аз доста ясно му намекнах...както и че толкова неща искам да му кажа,но за него нямат значение (на това той ми отговори "ами и аз искам да кажа на Х.(приятелката. ми) много неща но за нея нямат значение" :smt017 :smt012 :smt010 :smt010 :smt009 това момче наистина ме побърква вече...
Спроред вас това поведение изобщо има ли някакво значение или и аз нз... ;( :smt010
Namekni mu pak da se ubedesh v tova koeto shte kaje,obqsni mu pak kakvo chustvash che nemojej bez nego i t.n.t,vadi golemite kozove,da ne ti gi cakat

Prati mi lichno sobshtenie sus skype i na dvama vi