PDA

View Full Version : тънки китки !?



........
05-03-2007, 18:04
Здравейте.
Не мога да разбера защо са ми толкоз тънки китките на ръцете.
Много се дразна.
Какво да направя че да ... надебелеят !?
Човек да каже че съм слаб ... не съм. Имам що годе добре развита мускулатура. Ходя да тренирам на успоредка, лостове и т.н.
На какво може да се дължат тея тънки китки ? :(


8кл
момче

05-03-2007, 18:16
Ako i glezenite sa ti slabi - strukrura, mislq 4e ne moje6 da go promeni6, makar 4e sega si v period, v koito 6te raste6 i naedrqva6 drasti4no, zatova te suvetvam da qde6 produkti bogati na kalcii, za da naedrqva i kokalyt, ottam i stavata... mlqko, sirena i takiva.. ina4e ne6to su6testveno edva li 6te promeni6 po moe mnenie. No ne znam za6to se vruzva6 na ostanalite, kakvo tolkova kato sa ti tunki kitkite!

05-03-2007, 19:20
Пич, костите за разлика от мусколите НЕМОГАТ да се променят толкова лесно нужна е постоянна стимулация в продължение на години (до 20 макс) за да успееш да постигниш някакви супер минимални резултати...

Това е първият вариант, другият е чрез оперативен път... но в българия е по добре сам да се оперираш в банята от колкото някаф УЖ лекар да те осакати за цял живот :-D (а и дори да е възможно искаш и тн.. е страшно страшно скъпо междо 5-10 дори може би и 20 хиляди струва подобна операция (Един приятел му смениха ставата на глезена с желязна в германия преди 4 години и стуваше 15 хиляди лева приблизително)

А може би най-крайния и болезнен но със сигорност добър начин е да си чупиш нарочно китките чрез удари които са централни (не напреки) и да не ги гипсираш 1-2 дена докто се наливаш с калции :-$ :-D (истина ти говора тия от шаолин така правят когато са на около 10-12 години за да придобият няква супер яка сила и издражливост на костите)

Dragon
05-03-2007, 19:29
Здравейте.
Не мога да разбера защо са ми толкоз тънки китките на ръцете.
Много се дразна.
Какво да направя че да ... надебелеят !?
Човек да каже че съм слаб ... не съм. Имам що годе добре развита мускулатура. Ходя да тренирам на успоредка, лостове и т.н.
На какво може да се дължат тея тънки китки ? :(


8кл
момче
spri da l1ska6 bastuna :smt018