PDA

View Full Version : Искам да си я върна.....помогнете :(



sad_boy
05-03-2007, 17:53
Zdraveite,imam speshno nujda ot savet,na 18god sam i hodih 5 meseca s edno momiche i naskoro se razdelihme(po tochno tq skusa s men),a prichinata koqto tq mi kaza e che prosto sega neznae kakvo iska i misli che taka e nai dobre i za dvamata,a i sashto taka che ne e gotova za po intimna blizost za koeto v posledno vreme govorihme mn.No tq otlicno znae che ako mi kaje za tova bih q razbral i ne bih nasilval neshtata,taka che tova mn ne mi se vrazva kato prichina za da vzeme tova reshenie.Prosto vaob6te ne ochakvah takova razvitie na neshtata,a i kato se vzeme na predvid che vsichko si varveshe OK i sega sam mn obarkan.A sashto sam siguren che drugo momche nqma.Obicham si q naistina mn,znam che i tq sashto me obicha i ne iskam vsichko da privarshi taka.Iskam da mi dadete savet kak da postapq,kakvo da i kaja,kakvo da napravq 4e neshtata da se opravat.Obache, Obi4am te,lipsvash ,mn darja na teb, ne moga da jiveq bez teb i drugi takiva do nqkade iztarkani frazi edva li 6te svar6at rabota!Oh nz napravo……pls HELP :(

koalka
05-03-2007, 17:56
Говори с нея и я питай дали има чувства към теб.Ако ти каже не знам и не съм наясно-най-вероятно няма.

PoisoNGirL
05-03-2007, 18:02
Prosto q popitai kakva e istinskata prichina da skusa s teb.Moje da e stanalo neshto,za koeto ti ne znaesh.Vse pak kakvoto i da ti kajem...samo kato govorish s neq mojesh da razberesh.Prosto e ..edin takuv razgovor vinagi trugva ot "zashto stana taka,no iskam da znam seriozno!Ne me li obichash veche ili ima neshto drugo?"

Digital
05-03-2007, 18:07
Zdraveite,imam speshno nujda ot savet,na 18god sam i hodih 5 meseca s edno momiche i naskoro se razdelihme(po tochno tq skusa s men),a prichinata koqto tq mi kaza e che prosto sega neznae kakvo iska i misli che taka e nai dobre i za dvamata,a i sashto taka che ne e gotova za po intimna blizost za koeto v posledno vreme govorihme mn.No tq otlicno znae che ako mi kaje za tova bih q razbral i ne bih nasilval neshtata,taka che tova mn ne mi se vrazva kato prichina za da vzeme tova reshenie.Prosto vaob6te ne ochakvah takova razvitie na neshtata,a i kato se vzeme na predvid che vsichko si varveshe OK i sega sam mn obarkan.A sashto sam siguren che drugo momche nqma.Obicham si q naistina mn,znam che i tq sashto me obicha i ne iskam vsichko da privarshi taka.Iskam da mi dadete savet kak da postapq,kakvo da i kaja,kakvo da napravq 4e neshtata da se opravat.Obache, Obi4am te,lipsvash ,mn darja na teb, ne moga da jiveq bez teb i drugi takiva do nqkade iztarkani frazi edva li 6te svar6at rabota!Oh nz napravo……pls HELP :(
Мога на 100% да ти кажа че е намерила друг. Защо да къса с теб иначе ? За да остане сама ли ? От опит ти го казвам. Кажи и да си завре разсъжденията отзад и да ти каже истината.

coteto
05-03-2007, 18:30
spoko i az sam bila v sa6toto polojenie.da ti kaja az ni6to ne napravix za da si go varna ama toi sam se varna poneje me obi4a kakto i az go obi4am.
samoedno ne6to moga da ti kaja vremeto 6te si pokaje.

05-03-2007, 18:37
двамата на колко сте?

05-03-2007, 18:42
dvamata sme na po po4ti 17 .ama za6to ??????

coteto
05-03-2007, 18:42
dvamata sme na po po4ti 17 .ama za6to ??????