PDA

View Full Version : Nyjno li e da stava t1ka?



Лопатка
05-03-2007, 19:52
ами аз съм момиче на 14г и имам проблем искам предварутелно да кажа че темата НЕ Е ЕБАВКА!Когато съм притеснена за няква среща или в даскало като знам че ще ме изпитват корема ми почва да трепери и идват мн газове и аз колкото и да се стискам понякога не мога просто ииии.. става белята тва от притеснението ли е?Супер е конфузно понякога :( mn mn e gadno prosto na nqkoi dr slu4va li se tva?? pff nz kvo da praq v nas mi e nai qko i spokoino no kato se pritesnqvam navunka.. gleaite seira

fak_you_maafaka
05-03-2007, 20:09
Ми то е нормално да те присвива корема като си притеснена ама чак толкоз... виж в аптеките кво могат да предложат ;)

My_Way
05-03-2007, 21:10
Ми не е нужно, ама щом природата го иска :-D

yowmaan_niki
05-06-2007, 11:10
Лелееее. Тва си е голяма работа. Обръщала ли си се към лекар? Ако не според мен той е този който би могъл да ти помогне по някакъв начин.
Моят съвет е да не ти пука за нищо. И да се изпуснеш някъде, голяма работа. На всеки му се случва. Опитай се да не се притесняваш толкова. Веднъж се живее и ще е жалко да си пропилееш шанса да се забавляваш. Давай, докато все още имаш възможност. Не тряа да ти пука. Пробваи в неприятните ситуации да се успокояваш с метода на самовнушението. Споерд мен е доста ефекивен.
Стискам ти палци всичко да се оправи. :-)