PDA

View Full Version : Отношението на родителите....



Yuna
05-03-2007, 20:24
Как се отнасят родителите ви към приятелят или приятелката ви ? Злоупотребяват ли по някакъв начин с тях...? :?

Feel Lonely
05-03-2007, 20:27
Za da ne se stiga do takiva konflikti ne gi zapoznavam nikoga,kolkoto i priqtelkata mi da e imala jelanie nikoga ne gi zapoznavam,nemislq che e tqhna rabota i che sum dlujen da davam otchet s koi sum,puk izpadam v nervna kriza kato chuq da obsujdam nqkoi moi poznat i zatova ne gi zapoznavam s nikoi!!!

cherinka
05-03-2007, 20:54
Ако вашите не ви обръщат достатъчно внимание и не им споделяте, следователно няма как да следят отношенията ви с хората около вас. Тъпо е когато баща ви не знае на колко години сте и да те мерне с някое момче/момиче и да ти каже с некъв смотан тон "ъхъ-хъ, тва гаджето ли беше?", тогава е супер изнервящо, защото кво ли го вълнува него личния ти живот. Поне да знаеше къв цвят са ми очите..
Иначе мама е пич и се държи добре с приятелите ми и гаджето (когато има такова), тъй, че само с мама ги запознавам.
П.П. Ногу обичам мама :smt049

LetiCherry
05-03-2007, 21:01
На6те до сега съм запознавала с двама мои приятеля - бив6ия и сега6ния. От сега6ния са много доволни, харесват го, той 4есто идва у нас и остава за ве4еря, брат ми супер съ6то му се кефи (на 7 е :lol: ), за6тото си играе на некфи игри и се бият двамата... :P Аз съ6то познаван неговите и доколкото знам и забелязвам и те ме харесват. А мама по4ти винаги е запозната с това с кого излизам, а тате разбира в последствие...

Kianna
05-04-2007, 05:39
Нашите са винаги много яки.Запознавам ги с гаджето и ми е супер кеф после тати като ме базика. :-D

HopeLesss
05-04-2007, 06:05
Честно казано нашите нямат никакво отношение към него. Едно време се бяха сближили много с бившия ми приятел и след като скъсахме беше кофти положение. Дори майка ми ревеше :? Сега мисля да не стават толкова близки, за да не се получи същото нещо. :roll:

divo_kotence
05-04-2007, 06:08
нашите винаги са позитивно настроени и доста често си ма побъзикват :-D

NightSky
05-04-2007, 06:26
Нашите се отнасят с разбиране и избягват да коментират тази тема.Майка ми харесва гаджето ми, а баща ми не чак толкова.

Vladokaaa
05-04-2007, 06:31
Не как да злоупотребяват не наще са много печени никога нищо не са ми казали за приятелките ми. :wink:

KiLLeR_InSTiNkT
05-04-2007, 07:01
Нашите не го харесват приятеля ми, но все пак аз съм с него, а не те. Не злоупотребяват хаха :-D

SINDEL
05-04-2007, 09:04
:lol: Кхх! ами наште винаги го юркат да ме изпраща до нас. Вманиа4или са се на тема изпращане. "Той е мом4е, трябва да те изпрати, за него няма проблем да си ходи сам по тъмното!". Не 4е злоупотребяват, ама са ми забавни. Много ги е страх милите да не ме хване някой "лош 4и4ко" :roll: Нищо 4е бая одъртях за такива притеснения.. имам 4увството 4е и на 50 да стана, пак ще ме мислят

`Death`Whore``
05-04-2007, 09:05
Отнасят се прекрасно, както и той към тях. С баща ми се сдушиха покрай компютрите и на него се осланям да ми вкара мъжа в правия път, че мен не ме слуша.

evil
05-04-2007, 09:06
Днес не бях на училище, само защото цял ден говорих с майка ми за приятелката ми /първо споделяне с нея/ ...

Yuna
05-04-2007, 09:16
:lol: Кхх! ами наште винаги го юркат да ме изпраща до нас. Вманиа4или са се на тема изпращане. "Той е мом4е, трябва да те изпрати, за него няма проблем да си ходи сам по тъмното!". Не 4е злоупотребяват, ама са ми забавни. Много ги е страх милите да не ме хване някой "лош 4и4ко" :roll: Нищо 4е бая одъртях за такива притеснения.. имам 4увството 4е и на 50 да стана, пак ще ме мислят

И при мен така, много държат да ме изпраща.. че и не до входа ами до горе.. ;))
А там за.. злоупотребяването.. имат го за няква лимонка ( най-вече баща ми ) иии супер много ме дразни това... карали са го да ходи до магазина поне 20 пъти..,да ми плаща интернета..и какво ли не. Разбирам да беше веднъж... ОК ама.. И той моя им се навива.. няма как да откаже..все пак зет ше им става:Р.. и направо кипвам.. Казах на баща ми да престане.. ама той - "Тва си е наша работа, ти кво се бъркаш.." :?

BAYO
05-04-2007, 09:16
Най-голямата война в моя мини-живот ... Неам думи да описвам кво ста #-o :evil:

bqsna_teenagerka
05-04-2007, 09:18
:roll: мда аз винаги ги уведомявам кой е зета....и те нищо не казват...той идва у нас...кажат си здрасти питат го как ала бала и тва е...никога не са ме упреквали за избора ми или нещо от рода.. :P ся даже понеже нямам гадже..все ме базикат и ми викат ..."няма ли да нни запознаеш сновия зет>"?

mechtaq_za_teb
05-04-2007, 10:26
Az ne im kazvam 4e si imam priqtel...nito smqtam da gi zapoznavam,zashtoto znam kakvo shte stane.Shte ima edni karanici i neudobni vyprosi.Predpo4itam da ne znaqt. :)