PDA

View Full Version : za D'n'B



d'n'b
05-03-2007, 20:32
eee horicaa zdr :P iskam da vi pitam za lubimi pesni4ki d'n'b razni dj awe si4ko si4ko kvoto se setite za d'n'b-to az skoro se zapalih ii me radva mn ma o6te ni6to nz za tva pitam da me obrazovate malko pls :roll: sry ako sum nahalna..aide peace'n'respect..mersi predvaritelno za otgovorite O:)

rakiQ
05-04-2007, 17:47
ако щеш песни малко...щти прата na drum'n'bass,ogonek и тн......
ако искаш пиши на лична по скайпа щти пусна....
:::
Рал

d'n'b
05-04-2007, 18:25
mii nqma smisul da se zanimava6 ne moje6 li napravo da mi napi6e6 nekoi pesni4ki puk az ve4e 6e si gi drupna :roll:

BornFromPain
05-04-2007, 19:55
Бате, нямаш последователност..
Първо ти трябват амфетамини или екстази.
Чак тогава можеш да започнеш да се интересуваш от rum'n'grass.

А иначе ти трябва и много опит с наркотици защото иначе няма да можеш да си говориш с нормален д'н'б фен. Е винаги можеш да използваш "Лелеее а на тва последното парти как си счупихме главите", ама след 1000 път като го кажеш писва.

Успех!
П.П. като почнеш да получаваш аритмии спри да слушаш д'н'б. Или спри да друсаш. То е едно и също де..

OtherDimension
05-04-2007, 19:57
Бате, нямаш последователност..
Първо ти трябват амфетамини или екстази.
Чак тогава можеш да започнеш да се интересуваш от rum'n'grass.

А иначе ти трябва и много опит с наркотици защото иначе няма да можеш да си говориш с нормален д'н'б фен. Е винаги можеш да използваш "Лелеее а на тва последното парти как си счупихме главите", ама след 1000 път като го кажеш писва.

Успех!
П.П. като почнеш да получаваш аритмии спри да слушаш д'н'б. Или спри да друсаш. То е едно и също де..

не говори глупости
същите неща мога и да кажа и за твоята наркоманска музика :wink:

BornFromPain
05-04-2007, 19:58
Хохо намерихме си д'н'б фен който явно "е стъпвал" на парти и знае какво става там.
А иначе коя е моята наркоманска музика?

OtherDimension
05-04-2007, 20:01
Хохо намерихме си д'н'б фен който явно "е стъпвал" на парти и знае какво става там.
А иначе коя е моята наркоманска музика?

1во не съм д'н'б фен
2ро слушам примерно габа вкъщи , това прави ли ме наркоман ?!
3то боли ква е твоята музика , метъл ли е , хардкор ли е - все ми е тая..
няма нужда да се правиш на разбирач от всичко

BornFromPain
05-04-2007, 20:05
1. Тогава къде се буташ като не знаеш за какво става въпрос.
2. Едно е да си пуснеш 2 габа парчета у вас, друго е да си на парти от 11 вечерта до 7 сутринта :wink:
3. Първо ми обясняваш за моята наркоманска музика, после ми казваш че те боли за нея и дори не знаеш каква е. Интересно. Изясни се със себе си тогава се изяснявай с другите..
4. Правя се на разбирач по въпроси които разбирам, ако на теб са ти се сторили толкова много че да кажеш "разбирач от всичко", това само може да ме ласкае.

OtherDimension
05-04-2007, 20:07
чакай малко ....
момичето каза,че иска да чуе 2-3 песни, да разбере нещо за тоя стил и така нататък ?
тоест , да си ги чуе вкъщи
никъде не виждам да иска да си купи некви хапове , а ти я прати вече при наркоманите и партитата ? :-s

BornFromPain
05-04-2007, 20:10
Шега му се вика :wink:

rakiQ
05-05-2007, 07:12
абе чекайте малко два тема на днб ли е или некфа помия!?! :smt019

hamilcar
05-05-2007, 08:11
Future Prophecies - Thunder & Lightning.mp3
Usual Suspects - Bodycount.mp3
Usual Suspects - Lifeform.mp3
DJ Smalzz & Blackmob - Ebony Eyez and Trackboyz - In ya face.mp3
Dj Smallz & Blackmob - Killer Mike feat. Three 6 mafia and Bubba Sparxxx - get em shawty.mp3
1.8.7. - When Worlds Collide - Ghetto Style.mp3
1.8.7. - When Worlds Collide - When Wolrds Collide.mp3

Ето няколко от любимите ми.

BornFromPain
05-05-2007, 11:40
абе чекайте малко два тема на днб ли е или некфа помия!?! :smt019

В моя речник 2те неща са синоними, така че май няма кой знае какво значение :lol:

05-05-2007, 13:44
Future Prophecies - Thunder & Lightning.mp3
Usual Suspects - Bodycount.mp3
Usual Suspects - Lifeform.mp3
DJ Smalzz & Blackmob - Ebony Eyez and Trackboyz - In ya face.mp3
Dj Smallz & Blackmob - Killer Mike feat. Three 6 mafia and Bubba Sparxxx - get em shawty.mp3
1.8.7. - When Worlds Collide - Ghetto Style.mp3
1.8.7. - When Worlds Collide - When Wolrds Collide.mp3

Ето няколко от любимите ми.
mersi :wink: aa malko ne fanah logikata,4e za da slu6a6 d'n'b trqa da pu6i6 ili da zima6 ne6to ama nvm..ako nekoi dr re6i da pusne imena na pesni blagodarq :P puk za drte->temata ne e pusnata,za da se praite na interesni

05-05-2007, 18:58
State of Mind - Paint The Walls Black