PDA

View Full Version : Ще чакате ли ?



kuber
05-04-2007, 04:03
Приятелят ви влиза в казармата. Вие ще го изчакате ли или още на втората седмица ще го забравите?
А за момчетата - ще настъпите ли наборна военна служба със сляпата надеж, че ще ви е верна?

Разкажете лично преживяна история или някоя дето сте чули...

Нека да не ми изпдате в разни клишета.

Th3MaN
05-04-2007, 04:27
Абе аз ако влизам няма да съм много сигорен че няма да ме забрави. Зависи дали се обичаме истински или тросто се правиме. Много зависи от случая така трудно мога да кажа.

beautiful.soul
05-04-2007, 04:28
Ми аз бих си го чакала, ще ми е адски тъжно без него ще си пишеме говориме по тел, ще му ходя на свиждания, преди няколко седмици гаджето ми заяви че ще влиза в казарма ... обаче то кво се оказа... повече няма да има такива филми...:) супер...
но и да беше влезнал бих се радвала до някъде за него, колкото и да ми е кофти, щото колкото по трудни периоди имаме толкова по здрава ще ни е връзката ако минаваме през тях...
лично преживяна както казах на косъм беше...
а иначе съм чела писмата на баща ми от майка ми, когато той е бил в казармата... толкова много ми напомнят на мене, аз пиша по същия начин и имам същия начин на изразяване, като нея тогава...
Баща ми бил още войник когато решили да се оженнят с майка ми, и след сватбата майка ми се прибрала вкъщи, а баща ми в казармата... и все пак тя го чакала да се върне и му пишела редовно писъмца... :mrgreen:

Kianna
05-04-2007, 05:24
Не искам приятеля си в казарма,само в университет. :-D

HopeLesss
05-04-2007, 06:08
Ако сегашния ми приятел замине в казармата, ще го изчакам. Мисля, че си заслужава. Адски много съм привързана към него и не бих си позволила да го загубя или да се впускам в разни авантюри, само защото той няма да е до мен няколко месеца. Слава Богу няма да ми се налага да мисля по този въпрос :wink:

divo_kotence
05-04-2007, 06:11
ако го обичаш ще го изчакаш...

Котарана
05-04-2007, 08:53
е мн ясно че ще го чакам много пъти сме говорили по тази тема защото имаше възможност да го вземат но го отложиха вече няколко години пък и то вече нали няма наборни.Той пък ми е казвал че ако го вземат щял да ме остави още преди да иди в казармата после да не е го било яд като съм направила нещо глупости колкото искаш.Бих го чакала и никога не бих го забравила :)

`Death`Whore``
05-04-2007, 08:54
Ох, ще бъде тежко, но сигурно ще чакам...ще му ходя на свиждане, ще се чуваме редовно...

SINDEL
05-04-2007, 08:58
Естествено, 4е бих го 4акала. Друг въпрос е колко би било трудно, ама... :-$

bqsna_teenagerka
05-04-2007, 09:02
ако го обичам,много ясно че ще го чакам!...то просто ако си го оби4ам истински аз самата няма да искам да погледна друг...

BAYO
05-04-2007, 09:17
Да бе, от умрял писмо [-X

LetiCherry
05-04-2007, 09:37
Ми да, бих 4акала...Както тойс ега си ме 4ака докато аз у4а във Виена. Трудно е, но разстоянието не би попре4ило на лубовта! А когато наистина оби4а6 няма6 желание да си с друг! [-X

648541
05-04-2007, 10:10
i az bih go 4akala....ne sum takava 4e da go zareja na 2 sedmica...

Barbie
05-04-2007, 10:55
Уча в Милано - ние с него и сега си се чакаме. Изобщо не е невъзможно. Определено бих чакала.

sladuranata_891
05-04-2007, 10:59
az li4no sam bila svidetel:brat mi vleze v kazarmata i be6e mn tejko za negovata priqtelka no tq go iz4aka za6toto i dvamata mn se obi4at i do sega te sa zaedno,ako i ti obi4a6 nqkoi 6te go iz4aka6 kolkoto vreme e nujno

BWald0rf
05-04-2007, 11:20
Доколкото знам няма да има казарма повече :-D
Но да кажем че има казарма..
И така...Ако много обичам някой бих го чакала без да поглеждам друг дори :)

Feel Lonely
05-04-2007, 11:46
Приятелят ви влиза в казармата. Вие ще го изчакате ли или още на втората седмица ще го забравите?
А за момчетата - ще настъпите ли наборна военна служба със сляпата надеж, че ще ви е верна?

Разкажете лично преживяна история или някоя дето сте чули...

Нека да не ми изпдате в разни клишета.
Mislq che ot odavna kazarmata(koqto veche q nqma) ne e tova koeto e bila nqkoga,sega ako ti e v tvoq raion dori te prashtat si spish v kushti,ne e kato da e zatvor s 24 chasova programa,imash nqkakvi zaduljenie no ne da nqmash nikvo vreme,taka che moje da se nameri nachin da se sreshtnesh s priqtelkata
Inache po temata az kufto sum revniv shte q proverqvam prez 5 min kvo prai i nqma da mi e usobeno spokoino

koalka
05-04-2007, 17:34
Ако сега ми се наложи-да, бих го изчакала. :wink:

alkobalko
05-04-2007, 17:36
Ще го чакам разбира се. Ако чувствата са истински и силни няма да можеш просто ей така да забравиш за човека, с който си. Бих го изчакала не само, ако е в казармата, бих го чакала, колкото се наложи, защото го обичам.

Jessika_MG
05-04-2007, 18:09
ако наистина го обичам , ще го чакам

krem4et0
05-04-2007, 18:17
Аз моя го изчаках. Чаках 9 месеца като не съм му ходила на свиждане(само 1 път в началото). на 2 пъти не се бяхме виждали по 2 месеца, ама устояхме. Имахме много тежки моменти, за които не искам да си спомням, но аз го чаках. И го дочаках. 1 година вече след уволнението му още сме заедно и се обичаме повече от всякога!
не взеха ли последните наборници през март?

sh3_1s_7h3_0n3
05-04-2007, 19:22
пффф аз го чакам по месец-два да се върне... и казармата ще я изчакам... само дето той няма да влезе там 8)

miloto_girl_4e
05-04-2007, 19:25
Не съм ходила до сега с момче, което ще влиза в казармата или е било там .., няма изгледи и да ходя с такова(а и аз не искам :!: ) Та .. иначе .. зависи, ако имам чувства - ще си го чакам, ще ходя от време на време да го виждам и така :wink: Ако нямам чувства, ще се разделим преди да влезне в казармата, за да не му давам напразни надежди :!:

gPa3HuTeJl
05-04-2007, 19:28
Ако и двамата се обичат истински, имат си доверие и прочие...
от страна на нежния пол - защо да не го чака като го обича...
от страна на м1жкия пол - защо да се притеснява като знае че човек1т отв1нка го обича ама истински и й има доверие..

Мисля че чист пример за това е С ИЗВИНЕНИЕ ДАНО НЕ СЕ РАЗС1РДИ ЧЕ ГО ДАВАМ ЗА ПРИМЕР BAYO и неговия Пух.. братлето си бачка изв1н България, но знае че тук го чака човек, който наистина го обича и д1жи на него..
Тя го обича : И го чака ест..

SupremacyGirl
05-04-2007, 21:21
Според/зависи.
Ако сегашният ми приятел влезе в казарма - да, бих го изчакала.
Просто страшно много зависи от чувствата и намеренията относто тази връзка. ;)

nasty_f
05-04-2007, 21:26
Мисля,че зависи от това колко се харесвате,или обичате.Ако сте от много време заедно,поне 6 месеца и се обичате,не сте си изневерявали до сега и не сте си омръзнали,не виждам причини,поради които да ти изневерява,или да не изчака.
А вече ако ходите от скоро може би ще ти изневери и няма да изчака.Но има и малък % шанс.

BAYO
05-05-2007, 10:17
Ако и двамата се обичат истински, имат си доверие и прочие...
от страна на нежния пол - защо да не го чака като го обича...
от страна на м1жкия пол - защо да се притеснява като знае че човек1т отв1нка го обича ама истински и й има доверие..

Мисля че чист пример за това е С ИЗВИНЕНИЕ ДАНО НЕ СЕ РАЗС1РДИ ЧЕ ГО ДАВАМ ЗА ПРИМЕР BAYO и неговия Пух.. братлето си бачка изв1н България, но знае че тук го чака човек, който наистина го обича и д1жи на него..
Тя го обича : И го чака ест..

Не се сърдя, евала, че ме даваш за пример, радвам ти се :D

Да добавя само (тва го прая секи път), че въпреки чакането, а то убива понякога, е не в истинския смисъл на думата, ноо е много болезнено, но все пак краят е близко, сметките излизат :wink:

katttto3
05-05-2007, 13:52
Аз чакам от 7 месеца моят и съм му вярна,а пък той ми вярва,но не е много приятно цялото това чакане.Не съм му изневерила,защото го обичам.Ще е много гадно ако той влезе и го заебеш когато е вътре.

malkoto_sladur4e
05-05-2007, 14:54
Ами значи преди няколко месеца моя приятел щеше да заминава за казармата и аз бях много тъжна :smt010 Но и бях сигурна,че ще го изчакам!Никога не се предавам пред каквото и да е щом е за любовта ни!Ама той не замина,тъй че всичко си е наред сега и никой не се притеснява за нищо! \:D/ \:D/ \:D/ :smt008 \:D/ \:D/ \:D/ :smt049