PDA

View Full Version : И сега



Always`Sad
05-04-2007, 05:59
И сега косата е от сняг,
очите вече са облаци орляк.
И сега пръстите са от памук,
кожата се свлича и остава тук.
И сега самотата е най-страшна.
душата от ужас е вече прашна.
И сега отива си от мен любовта,
заминава и с нея радоста.
И сега задушавам се аз без теб умирам,
впивам се в теб, ни след миг мечтите разбивам.

Моля да ми кажете мнението си!

olive_oil
05-04-2007, 07:20
добро е мн!!!!

`Death`Whore``
05-04-2007, 08:46
Има интересни моменти, но метафорите са безсмислени на места - очите не се връзват с облаците орляк, душата не се връзва с това да е прашма.

_[LiFe-StiLe]_F
05-04-2007, 18:58
не ми допада подобна елементарна рима :-k

Disorder
05-04-2007, 19:51
_F]не ми допада подобна елементарна рима :-k
Подкрепям.

0riginalSin
05-04-2007, 19:54
_F]не ми допада подобна елементарна рима :-k
a чудя се какво ли ти допада.всяко публикувано стихотворение,разказ или каквото и да било не ти допада, критикуваш и едваа ли не обиждаш.
а по тематаа многоо ми хареса =D> наистина е мн доброо

_[LiFe-StiLe]_F
05-04-2007, 21:25
_F]не ми допада подобна елементарна рима :-k
a чудя се какво ли ти допада.всяко публикувано стихотворение,разказ или каквото и да било не ти допада, критикуваш и едваа ли не обиждаш

а твоето подмазване във всяка тема от този раздел, по-добрия вариант ли е :-s момиченце, ако не знаеш, то поне сега е време да научиш, че конкретно в литературата човек никога не бива да се изхвалва прекалено много :-s първо се посочват грешките, после се наблюдават резултатите!
а че има хора, които пишат има: Лунно цвете, Шери, Disorder, Бунтар! Но както виждаш, те се броят на пръсти! ТЯХ АЗ ОТДАВНА СЪМ ГИ ПРИЗНАЛА!

05-05-2007, 10:23
_F]

_F]не ми допада подобна елементарна рима :-k
a чудя се какво ли ти допада.всяко публикувано стихотворение,разказ или каквото и да било не ти допада, критикуваш и едваа ли не обиждаш

а твоето подмазване във всяка тема от този раздел, по-добрия вариант ли е :-s момиченце, ако не знаеш, то поне сега е време да научиш, че конкретно в литературата човек никога не бива да се изхвалва прекалено много :-s първо се посочват грешките, после се наблюдават резултатите!
а че има хора, които пишат има: Лунно цвете, Шери, Disorder, Бунтар! Но както виждаш, те се броят на пръсти! ТЯХ АЗ ОТДАВНА СЪМ ГИ ПРИЗНАЛА!
първо никога не се подмазвам просто коментирам това което ми харесва .а всеки от останалите които не изброи също са положили труд и не мисля че създадените от тях неща трябва да се определят като "елементарни"
sorry za spama

_[LiFe-StiLe]_F
05-05-2007, 14:58
оооо, ми тогава много съжалявам, че казвам това което мисля :smt009 ( :smt005 :smt005 :smt005 ) и хич не ми дръж какъвто и да било тон, момиченце, щото не си ми на годинките ;)

Disorder
05-05-2007, 15:07
_F]

_F]не ми допада подобна елементарна рима :-k
a чудя се какво ли ти допада.всяко публикувано стихотворение,разказ или каквото и да било не ти допада, критикуваш и едваа ли не обиждаш

а твоето подмазване във всяка тема от този раздел, по-добрия вариант ли е :-s момиченце, ако не знаеш, то поне сега е време да научиш, че конкретно в литературата човек никога не бива да се изхвалва прекалено много :-s първо се посочват грешките, после се наблюдават резултатите!
а че има хора, които пишат има: Лунно цвете, Шери, Disorder, Бунтар! Но както виждаш, те се броят на пръсти! ТЯХ АЗ ОТДАВНА СЪМ ГИ ПРИЗНАЛА!
първо никога не се подмазвам просто коментирам това което ми харесва .а всеки от останалите които не изброи също са положили труд и не мисля че създадените от тях неща трябва да се определят като "елементарни"
sorry za spama
Аз не мога да разбера защо всички се сърдят на критиката... в крайна сметка нали за това се побликува стиха, та да може да получите реална оценка за него... Струва ми се излишно прекаленото прехвалване на елементарни творби.

0riginalSin
05-05-2007, 15:10
съжалявам ако си си помислила,че ти държа тон(май ти държиш тон,но както и да е)най-малко съм искала да се заяждам и карам с някого

Always`Sad
05-07-2007, 10:33
Абе хора нямаше нужда от толкова разгорещени спорове. Много съм благодарна, че изобщо сте обърнали внимание на нещо написано от мен. Аз пиша за себе си, но е хубаво и да чуя критика за да знам и др. гледни точки. Благодаря отново за отделеното внимание.

05-09-2007, 05:59
душата може да е прашна, но от скука, , а дали може и от ужас, не знам.
Бива го, даже е от по- добрите тъдява, но е мн страшно някак си,
да не е унмрял някой?

Always`Sad
05-10-2007, 09:16
Не, но аз съм с много силно развито въображение. Благодаря ти за положителната оценка.

CrazyWitch
05-10-2007, 09:31
На мене пък ми харесва Веска как пише.
От критики има нужда, но човека който ги дава (забварих ника) освен, че стихотворението е елементарно друго не каза. Или може би си мисли, че с това се изчерпва всичко. Та нали постна, че трябва да се казва кое е хубаво кое лошо. Какво липсва, какво има ....

П.С. Му оу Веси имаш оп-хубави стихотворения.. трябваше да постнеш някое като това твое което аз бях сложила за тема преди време :

http://teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=47819&highlight=%E2%E0%EC%EF%E8%F0
Ако искате го вижте и "критикувайте" и него.
#-o

gPa3HuTeJl
05-10-2007, 10:41
_F]оооо, ми тогава много съжалявам, че казвам това което мисля :smt009 ( :smt005 :smt005 :smt005 ) и хич не ми дръж какъвто и да било тон, момиченце, щото не си ми на годинките ;)

Я дайте да направим едно спарикче м/у двете да видим кой е прав , а?