PDA

View Full Version : RQ:С коя програма мога да направя клип с ефекти по него



Valento
05-04-2007, 09:39
пробвал съм с WindowsMovieMaker не става това което искам да се получи.Искам да го направя в формат който мойе да се публикува в сайт за видео споделяне и да се гледа много хора разбирате ме за кое говоря.Благодаря за разбирането и очаквам вашите отговори! ](*,)

``LigLiChKaTa``
05-04-2007, 21:25
Пробваи със тази Ulead VideoStudio 10

gavra1
05-04-2007, 21:28
пробвал съм с WindowsMovieMaker не става това което искам да се получи.Искам да го направя в формат който мойе да се публикува в сайт за видео споделяне и да се гледа много хора разбирате ме за кое говоря.Благодаря за разбирането и очаквам вашите отговори! ](*,)

ами след като си го направиш има една мания save movie as.. и там си избираш формата на клипчето... ама наистина програмата Windows Movie Maker не е никак добра ;) пробвай тази от горния пост ;)

Forslor
05-04-2007, 22:05
пробвал съм с WindowsMovieMaker не става това което искам да се получи.Искам да го направя в формат който мойе да се публикува в сайт за видео споделяне и да се гледа много хора разбирате ме за кое говоря.Благодаря за разбирането и очаквам вашите отговори! ](*,)

ами след като си го направиш има една мания save movie as.. и там си избираш формата на клипчето... ама наистина програмата Windows Movie Maker не е никак добра ;) пробвай тази от горния пост ;)
1-во тази мания за която говориш SAVE AS... при MOVIE MAKER-a просто не съществува. Сейфа се единствено в формат WMV !!!
2-ро програмата ,че е бъгава така си е , но за един обикновен потребител е напълно достатъчна.
3-то препоръчвам автора да си изтегли WAX 2.0 страхотна безплатна програма която съчетава функцийте на завидно обемните си и платени събратя като не им отстъпва по нищо.
Не се работи лесно с нея.

Ако незнаете VirtualDub e килобайти , но също много мощна програмка за видео обработка, която също може да се използва за създаването на ефектно клипче, а не само за рязане на видео файлове и т.н

05-05-2007, 11:44
Е добре де тая WAX 2.0 не мога да я намеря никаде ебати скапаното