PDA

View Full Version : Да й кажа ли че я харесявам !!?!?



fashion
05-04-2007, 09:20
Значи аз съм на 14 годишно добре изглеждащо мом4е но имам един въпрост ?
Значи харесвам едно моми4е но тя казва че не би тръгнала с никой от класа не защото не харесжа външно никой а защото си мисли че ако скъса с някой от класа после няма да се погледнат !
След като знам този факт се чудя дали да и кажа че започвам да се влюбвам в нея?
Казвала ми е е сам едно от 2-те най близки й момчета в класа но като приятели ! ! Другият е този дет седи до мен !
Значи искам да чуя съветът ви дали да и кажа или не !!
Добре ли е човек да си признае по този начин пред моми4е !!!
Помогнете ми ?!? :smt007

`Death`Whore``
05-04-2007, 09:23
Ако те харесваше наистина, нямаше да държи толкова много на онова за гаджетата от класа. Няма смисъл, решила е и толкова...

Lost_Kiss
05-04-2007, 09:26
Moje bi trqbva da se doblijava6 do neq pove4e...Da q nakara6 da te opoznae po dobre,pokani q na kafe i ako te haresa onova s gadjetata ot klasa 6te iz4ezne , i t.n. :)
Ae kysme7 ..:)

05-04-2007, 09:32
Можеш недвусмислено да и покажеш, че я харесваш. С разни намеци, жестове...знам ли и аз :roll: но трябва да бъдеш сигурен, че ще ги схване. Ако тя отвръща някак на тея намеци, без да се дърпа и да показва, че има нещо против, тогава можеш да и кажеш в прав текст, каквото имаш да й казваш и това е.Ако не отвръща по никакъв начин или се отнася негативно, по-добре не предприемай нищо повече и се задоволи само с приятелството,пази го и като поотраснете,може да пробваш пак :-D успех :wink:

BAYO
05-04-2007, 11:02
Знам, че темата я е имало преди, но пак ще се повторя, всичко си зависи от тебе. Ако я накараш да се чувства добре с тебе ще забрави за всички такива предрасъдъци...ако ли не биатч

cherinka
05-04-2007, 11:15
Знам, че темата я е имало преди, но пак ще се повторя, всичко си зависи от тебе. Ако я накараш да се чувства добре с тебе ще забрави за всички такива предрасъдъци...ако ли не биатч
Защо ли си тоолкова прав..

BWald0rf
05-04-2007, 11:19
Мисля че е права за това че като скъса с гадже от класа и после няма да се поглеждат.Ако мислиш че имаш шанс с нея-пробвай се но моят съвет е да си намериш друга :)

Feel Lonely
05-04-2007, 11:49
Значи аз съм на 14 годишно добре изглеждащо мом4е но имам един въпрост ?
Значи харесвам едно моми4е но тя казва че не би тръгнала с никой от класа не защото не харесжа външно никой а защото си мисли че ако скъса с някой от класа после няма да се погледнат !
След като знам този факт се чудя дали да и кажа че започвам да се влюбвам в нея?
Казвала ми е е сам едно от 2-те най близки й момчета в класа но като приятели ! ! Другият е този дет седи до мен !
Значи искам да чуя съветът ви дали да и кажа или не !!
Добре ли е човек да си признае по този начин пред моми4е !!!
Помогнете ми ?!? :smt007
Vkraina smetka shtom q obichash probvai i go kaji,mi taka de nema chakash da zavurshite za da i go kajej

honda^
05-04-2007, 12:00
Ако те харесваше наистина, нямаше да държи толкова много на онова за гаджетата от класа. Няма смисъл, решила е и толкова...
Съгласна :smt023