PDA

View Full Version : Възможно ли е причината да харесвам и момчета...



bim_15
05-04-2007, 09:59
Значи на 15 съм и си нямам още гадже. Всички си имат,само аз не :( Когато лъскам се възбуждам и на момичета и на момчета. :? Също така по улицата някои момчета ми се виждат симпатични! :( Ама не искам така!!! Не искам да съм някъв гей,ама.. :cry: Възможно ли е от липсата на приятелка да почват и момчета да ме кефят??

DeXtRoFeR
05-04-2007, 10:46
Миии..к'фо да ти кажа :D
Трябва да си хванеш некоя зада разбереш окончателно ;) :D :D :D
А,моя съвет към теб е да не се заглеждаш по момчетата,щом те кефят [-X

bim_15
05-04-2007, 16:25
Ами опитвам се,но като не се заглеждам и не мисля за момчетата,а само за момичета, и жаждата става все по-голяма :?

Adwokat
05-04-2007, 16:27
Ми значи си бисексуален... :-D

dinkisa
05-04-2007, 20:44
всяко момче (поне по мое мнение) минава през периода дали не съм пеедал о мама му дано не съм и така... още е рано да с екаже кат станеш ан 20 ше се осетиш сам :wink:

c0ca1na
05-04-2007, 20:45
бе незнам къв си ма...тва с педалските намерения е гнусно , ти мъж ли си или лукова глава ](*,) :twisted:

05-04-2007, 20:46
Аз съм момче, но не забелязвам нищо друго от готини жени. Всичко с хуй за мен не съществува. А и не са ми притни мъжете, даже не мога да ги понасям да им гледам грозните мазни физиономии и за това не ги гледам, ами когато са пред мен гледам направо и не ги забелязвам или мижа, защото ме е гнус!

monkmonko
05-04-2007, 21:39
Хей пич, аз имах абсолютно същия проблем и написах тема тук. Малко по-различно я формулирах, но рпоблема ми е същият, но се надиявам, че всички са прави за това че е временно!

gPa3HuTeJl
05-04-2007, 21:41
Много б1рзо искаш да пораснеш..Има време за всичко..

vvs_go
05-04-2007, 21:52
symnqva me moje da ti mine a moje da stane6 gay

05-04-2007, 21:55
slu6ai bim ponqkoga i nai uverenite v sebe si kato naprimer "vsi4ki s mujki polov 4len ne sy6testvuvat za men"se okazvat nai golemite geiove imenno ot tvyrda samouverenost i prekaleno jenkarstvo taka 4e spx dori i da si gei kvo tolkova tova si si ti i 6tom po te vyzbujdat mom4eta tva e vajnoto a ne da 4uka6 jenata i da ne te udovletvorqva

mostwanted
05-04-2007, 22:17
всяко момче (поне по мое мнение) минава през периода дали не съм пеедал о мама му дано не съм и така... още е рано да с екаже кат станеш ан 20 ше се осетиш сам :wink:

](*,)

05-04-2007, 22:48
Значи на 15 съм и си нямам още гадже. Всички си имат,само аз не :( Когато лъскам се възбуждам и на момичета и на момчета. :? Също така по улицата някои момчета ми се виждат симпатични! :( Ама не искам така!!! Не искам да съм някъв гей,ама.. :cry: Възможно ли е от липсата на приятелка да почват и момчета да ме кефят??Пич аз си имам приятелка и искам да ти кажа , че е съвсем нормално да ти се види някое момче симпатичен,красив да ти напълни душата не повече...за възбуждането от мъжете явно е , защото си нямаш приятелка

PL4YB0Y
05-04-2007, 22:50
МАЛЕ,ПУБЕРТЕТСКА МУ РАБОТА... ВСИЧКИ МИНАВАМЕ ПРЕЗ ТОЗИ ПЕРИОД,АМА ВЗЕМИ ПОЧНИ И КУЧЕТА ДА ЗАГЛЕЖДАШ,НЕК'ВИ ДОМАШНИ ЛЮБИМЦИ ! ХАХАХА

x5
05-05-2007, 07:57
neznam pich mene nikoga ne sa me kefili.i prez 15 sym minal... da ti kaja - pedal si.nqma ottyrvane ot tova kolkoto i da ne ti se iska.shtom se vuzbujdash ot muje lipsata na jeni v jivota ti e ochevidna.mili dushichki ste pedalchetata,nishto protiv - uspehi s mujete v jivota ti

monkmonko
05-05-2007, 08:56
neznam pich mene nikoga ne sa me kefili.i prez 15 sym minal... da ti kaja - pedal si.nqma ottyrvane ot tova kolkoto i da ne ti se iska.shtom se vuzbujdash ot muje lipsata na jeni v jivota ti e ochevidna.mili dushichki ste pedalchetata,nishto protiv - uspehi s mujete v jivota ti

Абе x5 ти си голям педал бе! Значи излиза 4е 66 % от момчетата на 15 трябва да се гейове, защото си нямат гаджета и не са имали. Ти не си наред, май ти се педал, а не той!!! Вземи и мисли повече какво говориш, защото момчето има проблем и е точно по целта на този хубав форум, но много ги мразя педали като тебе дето говорят глупости и нарочно разстройват тези които има проблеми!!! ПЕДАЛ!

hetero
05-05-2007, 09:21
ami to i az zaglejdam mom4eta ama tva e zaradi dreshkite koito imat a az ne
:lol: :lol: :lol:

05-06-2007, 19:19
ami to i az zaglejdam mom4eta ama tva e zaradi dreshkite koito imat a az ne
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

mai bi
05-08-2007, 10:06
Ei bim are nqkoi put da se vidime nqkude.Da doide6 u nas. 8) ;-) :smt007

Pifcho
05-08-2007, 10:14
bim_15 слушай ме са кво ше напрайш... по-възможно най-бързия начин си намираш готина мацка! дори и курва! дори и за един път! ЧУКАШ ЧУКАШ ЧУКАШ и така мое и да спреш трансформацията в педал и да почнеш да харесваш само жени :-D

zaeto
05-08-2007, 12:40
spoko, shtom se vyzbujdash i ot jeni ne si gey a si bisexualen. az kato bqh na 15 veche si bqh s utvyrdena orientaciq i ne moga da razbera zashto poveche hora kazvat che na tazi vyzrast ne moje da si naqsno sys sebe si... nelogichno zvychi. ama v kraina smetka kakvo znachenie ima sexualnata ti orientaciq? bydi si takyv kakyvto si (kolkoto i da zvuchi kato klishe), kato ne trqbva da prekalqvash s manierite na meka kitka poneje shte te smaje obshtestvoto (vse oshte si too small za nqkakva otkritost). vypreki che spored men si si bi (bisexualnite sa kato pogaleni ot angel -> podbirat nai-hubavite plodove i ot 2-te dyrveta :P) ;)

nejnoto mace
05-08-2007, 17:29
Ами незная сладък,но според мен нямаш никакъв проблем.Според мен всичко е до възраста и всичко ще премине само горе главата и да си намериш мацка!!! :wink:

MeRiToR
05-08-2007, 17:37
е лови там неква дето разбереш че та харесва и си мирясай на газа .

bim_15
05-10-2007, 10:14
Благодаря на всички, които бяха сериозни :) Ще се опитам да си намеря момиче в най-скоро време. Стискайте палци :P