PDA

View Full Version : Ебавките в даскало



лолитттка
05-04-2007, 11:53
Има едни момчета от класа ми,които непрекъснато се чудят с какво да се ебават и само дразнят едно момиче,а тя е мноо пекана и свястна,ама до сега никой не я е защитавал. Те много гадно се държат с нея,само я подиграват и въобще ужас... Какво мислите да се направи,че да престанат,има ли начин да се стреснат?

BuBkA{P}
05-04-2007, 12:40
mi edinstveniq na4in po koito moje da gi sprete e da im ne obryshtet vnimaniq ili da im nameri te slaboto mqsto ot koeto nai-mnogo se draznqt
za6toto ina4e nqma da prestanat skoro vreme a taka e naistina mnogo gadno :(

05-05-2007, 11:22
ne znam na kolko si godini, no eventualno im e interesna i tova e na4inyt, za da spechelqt vnimanieto i, koeto spored mene e super glupavo:D da ne im obry6ta vnimanie. takiva baluci i psuvnq ne zaslujavat

cherinka
05-05-2007, 13:42
Виж ся, нея ако я притеснява това и й пука, това вече гледайте да правите там квот ще правите. Иначе ако не й пука.. те момчетата се излагат не тя.
Иначе ако им покаже, че има голяма уста, ша вийш как бързо ша млъкнат от нея.
Псувни, заплахи и бой му е майката на днешното поколение.
Добре дошли в 21ви век :-D

Presley
05-05-2007, 21:05
Еми щом постоянно я баэикат ,эначи не е от най-пеканите :-D :-D :-D :-D Да почне да демонтрира колко е пекана и може би ше се спрат :-D

уииииски
05-05-2007, 23:40
Еми щом постоянно я баэикат ,эначи не е от най-пеканите :-D :-D :-D :-D Да почне да демонтрира колко е пекана и може би ше се спрат :-D
Хахаха...мила,колко смешно прозвуча това само,не знам чу ли се (прочете ли се :lol: ),обаче... хахха,още ми е смешно! Та всеки човек има нещо готино в себе си и другите дори да не го харесват нямат право на грубо отношение...пххаха...ми за момичето просто да си извика подкрепа,те някои не разбират от дума..

05-06-2007, 08:31
Мен от 7 до 11 клас включително много ме обиждаха, но престанах да ги забелязвам и сега ми е далеч по-добре! Човек не трябва да се занимава с нищожества! Аз затова до 6 клас и сега ми е добре!

05-06-2007, 11:17
о да познато ми звучи.и аз служех за шут на класа си.амаше там три четири а и повече,няма да употребя мръсната дума,които все ме бъзикаха.и понякога бъзиците преминаваха в откровено злобно заяждане-от типа "ще ти счупя зъбите" и други подобни.и досега като си спомня,се удивлявам на тази ожесточеност и агресия.но май е така винаги-по простите се подиграват на по умните от тях.

05-06-2007, 11:19
и напълно съм съгласна че всеки е готин по различен начин. :D :D :D но дори и да не е готин в този смисъл който повечето влагат този човек не трябва да бъде унижаван.
никой не може да бъде унижен без негово лично съгласие \:D/ \:D/ \:D/ =; =; :smt057

05-07-2007, 16:32
За да НЕ ТЕ поДиГрАваТ, подигравай ги ти :roll: