PDA

View Full Version : Бях забраиЛА какво е да излезеш на среща с момче :)



Габриела-
05-04-2007, 12:04
Здравейте на всички.
Снощи излизах с едно момче. Бяхме в един парк на една пейка. Говорехме си за нещата от живота. Показах му, че имам нещо в главата, показах му, че мога да съм сериозна. Развивах му някакви теореми за живота. Задавах му най-различни въпроси. Той ми каза, че до сега не е виждал или срещал момиче като мен. Каза ми, че съм била някаква специална и също така каза, че съм някво малко философтче.
Ама после малко се поразлигавих и почнах да говоря без да мисля. След тва му казах да ме извини ако съм казала нещо просташко, а той каза, че няма проблеми и да говоря каквото ми е в главата. Общо взето цяла вечер го занимавах с най-различни неща.
Той уж каза, че ще ми отдели само 40 мин, защото после щял да ходи да гледа мача, но стана така, че се онесохме в дъра-бъра и той после каза добре, че не съм отишъл да гледам мача, ии абе некви такиа. Закачаше се с мен, гушна ме на няколко пъти. Прекарах си страшно добре, от много време не бях излизала с момче. И цяла нощ не съм мигнала, за да си мисля за него :-D
Единственото, което ме спря да го целуна, беще това, че съм си казала, че аз повече на 1ва среща няма да целувам нито ще оставя да бъда целуната, защото деа знам, все пак не бързам за никъде, време имам колкот щеш, макар, че сега си на 16, утре си на 30.. абее.. по-добре късно, отколкото никога.
Таааааааа, сега ми идва проблема. Мноооого го харесах това момче, прекарах си добре нали, надявам се и на него да му е било добре. Днес като се събудих реших да не го търся, точно днес, а ей така да му дам време да осмисли нещата. Пък и си мисля да почакам евентуално той да ме потърси. А ако не го направи.. е, здраве да е. Или пък ще си помисля дали да не му се обадя аз. Ох, ебати проблема майна дет имам.
ааа, стискайте ми палци да ме е харесал,
аа върпеки всичко няма да влагам никви по такива надежди за него! Все пак трябва да бъдем предпазливи.!

sasha_90
05-04-2007, 12:50
Ne go tarsi parva-ako si go zaintriguvala sam 6te te potarsi!

Presley
05-04-2007, 13:06
Що да не го потърси първа? Стига сте чакали инициатива само от момчетата :!:
Хххх съгласна съм :P Няма лишо да го потърсиш!!!!!

05-04-2007, 13:11
брат,повярвай ми знам какво е от толкова отдвна да не си излизала с момче,че чак да не помниш какво е и какво да приказваш.Много се радвам за теб , че си успяла така да го умаиш :D А и също така браво,че не си го целунала,защото не само,че не знаеш каква ще му е реакцията ами и точно първия път,не знаеш какво ще си помисли.
Изчакай 2-3 дни според мен и ако не ти звънни ти му звънни.
Успех !!! [-o<

Papagal4e
05-04-2007, 13:12
това бях аз :)

05-04-2007, 13:38
Ne go tarsi parva-ako si go zaintriguvala sam 6te te potarsi!
А ако той си каже същото
Тогава какво правим ?
[-X

titania
05-04-2007, 13:39
и аз съм на мнение че ако не те потърси в скоропните дни трябва ти да го потърсиш, ама без да му споменаваш еми чаках ти не се обади и аз реших да ти звънна щото тогава ще се получи малко кофти

Fucking_Bitch
05-04-2007, 13:43
Абе като чета поста..май и двамта сте се харесали,така че... все ще се намерите... :P :wink:

John Abruzzi
05-04-2007, 15:04
хах 90% от всички първи срещи протичат с тактики разни ..... жени престанете с тез ако тои не ти звънне първи и вие не го търсете.... вярно е че инициативата трябва да е от мъжа но трябва да му се даде да разбере с маниер с поглед или с реакция че все пак е желан .... стига с тези финтове недостъпните.... защото един мъж на място които може да си премери приказките реакциите ще ви направи диви сами да си говорите от хлътване по него ... не за друго ами защото всеки знае какво харесват жените ... освен това ще ви прецени за част от секундата няма да си намерите качествен освен ако не е супер сдухан или да не знае какво търси

BAYO
05-04-2007, 16:37
Що да не го потърси първа? Стига сте чакали инициатива само от момчетата :!:

Тва е тактиката, евала колега!

bqsna_teenagerka
05-04-2007, 17:27
Що да не го потърси първа? Стига сте чакали инициатива само от момчетата :!: :wink: :P

cherinka
05-04-2007, 17:35
Що да не го потърси първа? Стига сте чакали инициатива само от момчетата :!:

Тва е тактиката, евала колега!


Що да не го потърси първа? Стига сте чакали инициатива само от момчетата :!: :wink: :P
Е, ама не върви веднага на следващия или по-следващия ден да го потърси. Щото кво ша си помисли момчето :-D "тая па зела, че си умряла по мен" ни стаааа.
За тва, земи изчакай седмица , две, три ( :-D ) па тогава го потърси. А ако е зает, както викаш "е здраве да е". А така!Щото важното е да сме живи и здрави. :-D

alkobalko
05-04-2007, 17:49
Изчакай още 1-2 дни и го потърси. Все пак няма нищо срамно в това момичето да поеме инициативата.

Jessika_MG
05-04-2007, 18:15
Ами потърси го, не губиш нищо все пак. Ако той иска да се видите сигурно ще ти каже кога може пак да излезете и т.н. Ако не сиг ще ти каже, че е зает или нещо овътяно такова :wink: Наистина ..защо все момчетата трябва да поемат инициятивата. Представи си, че той си казва сега същото и чака ти да се обадиш 8)

nP0c70_A3_
05-04-2007, 18:28
брао кефиш ме по начина по който разсъждаваш и аз скоро от зимата не съм излизала с момченце щото си харесах едно ама то май не отговаря на мойта голямаа любов :-D малку се отклоних де.Ами послушай ме и не му се обаждай щото натискащите се момичета са отблъскващи ;-)

CrIsTiaNo_
05-04-2007, 18:32
Що да не го потърси първа? Стига сте чакали инициатива само от момчетата :!:

=D> az sam napalno saglasen s tova makar 4e ponqkoga kogato i dvamata 4akat drugiq da go potarsi ...

Guarana
05-04-2007, 20:21
потърси го веднага! :o :) не отлагай, покажи му, че си луда по него и го желаешш... не чакай на разни простотии и намеци. ако и той те иска, перфектно, ако ли не - забравяй го!

malkoto_sladur4e
05-05-2007, 15:42
Здравейте на всички.
Снощи излизах с едно момче. Бяхме в един парк на една пейка. Говорехме си за нещата от живота. Показах му, че имам нещо в главата, показах му, че мога да съм сериозна. Развивах му някакви теореми за живота. Задавах му най-различни въпроси. Той ми каза, че до сега не е виждал или срещал момиче като мен. Каза ми, че съм била някаква специална и също така каза, че съм някво малко философтче.
Ама после малко се поразлигавих и почнах да говоря без да мисля. След тва му казах да ме извини ако съм казала нещо просташко, а той каза, че няма проблеми и да говоря каквото ми е в главата. Общо взето цяла вечер го занимавах с най-различни неща.
Той уж каза, че ще ми отдели само 40 мин, защото после щял да ходи да гледа мача, но стана така, че се онесохме в дъра-бъра и той после каза добре, че не съм отишъл да гледам мача, ии абе некви такиа. Закачаше се с мен, гушна ме на няколко пъти. Прекарах си страшно добре, от много време не бях излизала с момче. И цяла нощ не съм мигнала, за да си мисля за него :-D
Единственото, което ме спря да го целуна, беще това, че съм си казала, че аз повече на 1ва среща няма да целувам нито ще оставя да бъда целуната, защото деа знам, все пак не бързам за никъде, време имам колкот щеш, макар, че сега си на 16, утре си на 30.. абее.. по-добре късно, отколкото никога.
Таааааааа, сега ми идва проблема. Мноооого го харесах това момче, прекарах си добре нали, надявам се и на него да му е било добре. Днес като се събудих реших да не го търся, точно днес, а ей така да му дам време да осмисли нещата. Пък и си мисля да почакам евентуално той да ме потърси. А ако не го направи.. е, здраве да е. Или пък ще си помисля дали да не му се обадя аз. Ох, ебати проблема майна дет имам.
ааа, стискайте ми палци да ме е харесал,
аа върпеки всичко няма да влагам никви по такива надежди за него! Все пак трябва да бъдем предпазливи.!
Какво ни занимаваш с простотии? :smt013 :smt019 :smt018 :smt017

BAYO
05-05-2007, 15:50
Какво ни занимаваш с простотии? :smt013 :smt019 :smt018 :smt017

Ти пък що се изказваш неподготвена. Кат не искаш да те занимават с простотий "" , за кфо изобщо четеш, още повече че пишеш.

Не не не , не моа ви разберя и тфа е [-(

malkoto_sladur4e
05-05-2007, 16:19
Не не не , не моа ви разберя и тфа е [-([/quote]
разберя а? =P~ #-o :mrgreen:

summer_summer
05-05-2007, 19:38
Какво ни занимаваш с простотии? :smt013 :smt019 :smt018 :smt017
стига злоба де :!: не разбрах какво и е простото на темата. свързана е с любов и има точно зададен въпрос.

хм, сега по темата. много се радвам за теб. то и аз бях така преди няколко седмици, но нещо не се получи. все пак бих те посъветвала да не му се обаждаш, защото момчетата имам чувство, че се чувстват притиснати така. :!: айде успех и дано сте много щастливи. :D