PDA

View Full Version : kak da nakara6 nqkoi da izleze s teb n sre6ta ili prosto na



why
05-04-2007, 13:12
Ami eto q moqta dilema.Moje da vi se stori banalna oba4e trqbva6e da spodelq za6toto ve4e ne znam kakvo da pravq.Az ne sam ot mnogo otvorenite hora moje bi i tova e osnovniqt problem oba4e ima edno mom4e ot kluba mi po tanci i naistina mi e mnogo simpati4en da ne kaja e go haresvam za6toto ne go poznavam.Toi mi obru6ta vnimanie,govorim si,no az vse ne moga da go pitam za telefona mu ili ne6to takova.Taa ako nqkoi moje da mi pomogne molq. :-D

Feel Lonely
05-04-2007, 13:14
Ami eto q moqta dilema.Moje da vi se stori banalna oba4e trqbva6e da spodelq za6toto ve4e ne znam kakvo da pravq.Az ne sam ot mnogo otvorenite hora moje bi i tova e osnovniqt problem oba4e ima edno mom4e ot kluba mi po tanci i naistina mi e mnogo simpati4en da ne kaja e go haresvam za6toto ne go poznavam.Toi mi obru6ta vnimanie,govorim si,no az vse ne moga da go pitam za telefona mu ili ne6to takova.Taa ako nqkoi moje da mi pomogne molq. :-D
Dokato si densite tam ala-bala mu proshepni v uhoto che iskash da otidete na kafence ili che mu iskash telefona,aide suberi smelost;p

rubi
05-04-2007, 13:17
Ами поговорете си докато танцувате....После като ви свърши урока можеш да му кажеш че искаш да идете на кафе...Ей така да си поговорите след танци....Мисля че няма да ти откаже [-X [-X

honda^
05-04-2007, 14:01
Ми за666то наистина не пробва666 да го помоли666 след тренировка да излезете, да се разходите... не666то такова. Не се притеснявай, ина4е едва ли 666те постигне666 не666то :roll:

BAYO
05-04-2007, 16:35
Ми за666то наистина не пробва666 да го помоли666 след тренировка да излезете, да се разходите... не666то такова. Не се притеснявай, ина4е едва ли 666те постигне666 не666то :roll:

Добра идейка .. просто го попитай дали има време и дали би имал нещо против ако се разходите малко или отидете на кафенце... добре е като за начало, кфо :-D

CVETELLINA
05-04-2007, 16:50
Еми най-добрия вариант е да го питаш направо дали иска да излезете някъде на кафе или да се поразсходите някъде и така.Естествено,че от 1-вата среща не можеш да очакваш нищо сериозно,но пак е нещо и след 1-вата би трябвало да следва и 2-ра. :wink:
Или другата ми идея е-ако му имаш скайпа и докато си говорите нещо ала бала и да му предложиш да излезете (то не е казано,че от първата среща трябва задължително да тръгнете).Но все от някъде се почва де. :-D И такамм-бъди по-смела и успех :P

Buhtaaa
05-04-2007, 16:54
az porpincip pravq taka "ave moi (ako mi e blizyk) vchera si gledah nomera i vidqh che nqmam tvoq shte mi dadesh li plss"
ako ne ste tolkvoa blizki kakto mislq che e porosto kazvash ... "bi li mi dal nomera si ako iskash nqkoi pyt na kafence/razhodka/shlqene" :):) sladursko e otstrani ;) uspeh :D

cherinka
05-04-2007, 17:14
Ми за666то наистина не пробва666 да го помоли666 след тренировка да излезете, да се разходите... не666то такова. Не се притеснявай, ина4е едва ли 666те постигне666 не666то :roll:

Добра идейка .. просто го попитай дали има време и дали би имал нещо против ако се разходите малко или отидете на кафенце... добре е като за начало, кфо :-D
Ъъ, тука има проблем, бе, хора. Може да каже, че е изморен, след тренировките. Смисъл ако не я хареса или наистина е изморен, тогава може да каже, че е изморен.
Също може след тренировки, да го попиташ дали иска да излезнете на разходка за следващия път ПРЕДИ тренировките. Това ми се струва по приемливо.

i love you
05-04-2007, 17:16
Имам нужда от помощ....харесвам адски много едно момче с което се запознах преди около 4 месеца.Той е с една година по-малък от мен ...и само си се усмихваме като се срещаме по коридорите в училище и само здарсти си казваме ...и защото не съм хич отворена и ме е много срам пак и той е мн срамежлив и не знам как да го спра да го питам дали иска да отидем на кафенце ала бала ...ама той е винаги с негите приятели и мен ме е много срам простооо,а толкова го харесвам и нз какво да правя ,защото годината свърша а ние едно кфо става не мойм си кажем, а имам чувството че не съм му безразлична ,обръща ми внимание усмихва се и аз направо като ми се ухили иии направо се разтапям,но сякаш някава преграда изниква в момента когато искам да го заговоря ии не знам много съм тъжна и нз колко още ще изтърпя тфа ,ии не ми се мисли като cвърши годината няма да го виждам и просто ще капитулирам ...моля ви дайтe съвет ...много съм влюбена

honda^
05-04-2007, 17:18
Ми за666то наистина не пробва666 да го помоли666 след тренировка да излезете, да се разходите... не666то такова. Не се притеснявай, ина4е едва ли 666те постигне666 не666то :roll:

Добра идейка .. просто го попитай дали има време и дали би имал нещо против ако се разходите малко или отидете на кафенце... добре е като за начало, кфо :-D
Ъъ, тука има проблем, бе, хора. Може да каже, че е изморен, след тренировките. Смисъл ако не я хареса или наистина е изморен, тогава може да каже, че е изморен.
Също може след тренировки, да го попиташ дали иска да излезнете на разходка за следващия път ПРЕДИ тренировките. Това ми се струва по приемливо.
Еми да :) и това е вариянт \:D/

koalka
05-04-2007, 17:19
Първо според мен трябва да разбере, че го харесваш, че се интресуваш от него.Можеш леко така да му намекнеш.
После просто го питаш за телефона и т`ва е.

05-07-2007, 16:30
Az se 4udeh dali sled nqkoq trenirovka da na izrusa nebrejno 4e mi se hodi na kino i 4e nqma koi da doide s men, samo 4e ne znam kak 6te reagira.Az 6te subera smelost da go kaja oba4e 1vo dali 6te izqvi jelanie i 2-ro ima edno drugo momi4e s 2 godini po malka ot men,koqto ne se otlepq ot nego i tq 100% 6te iska da doide i togava prosto ne znam kakvo 6te pravq.

why
05-07-2007, 16:31
Az se 4udeh dali sled nqkoq trenirovka da na izrusa nebrejno 4e mi se hodi na kino i 4e nqma koi da doide s men, samo 4e ne znam kak 6te reagira.Az 6te subera smelost da go kaja oba4e 1vo dali 6te izqvi jelanie i 2-ro ima edno drugo momi4e s 2 godini po malka ot men,koqto ne se otlepq ot nego i tq 100% 6te iska da doide i togava prosto ne znam kakvo 6te pravq.

tova bqh az

lovers
05-07-2007, 18:49
Ami macka ako te haresva ti purvoto koeto e trqbva da oseshtash sama 4e ima ne6to :wink: vtoro az bqh mn sramejliva ma s vremeto stanah tolko otvorena 4e nemoga da se poznaq :mrgreen: nqma ni6to stra6no purviq put e malko trudno no 6te uspee6 az sum sigorna...kaji mu ei taka ''ei priqtel ili tam kakto se kazva-koga 6e hodime s tebe na kafence a ?'' .Uspeh4enca!Nqma ni6to trudno a kolkoto do malkata kaji mi na kolko godini e i 6e ti kaja kak da q otstrani6 a mom4eto na kolko godini e ?

tedinkata_
05-07-2007, 18:52
i az imam podoben problem s edin MLADEJ ot daskaloto i naposledak stanax malko po nahalna :mrgreen: kazax mu direktno iska ili ili ne da se vidim... i taka :) tva e na4ina.. samo da gadaesh ne stava :D

Presley
05-07-2007, 18:53
Ми за666то наистина не пробва666 да го помоли666 след тренировка да излезете, да се разходите... не666то такова. Не се притеснявай, ина4е едва ли 666те постигне666 не666то :roll:

Добра идейка .. просто го попитай дали има време и дали би имал нещо против ако се разходите малко или отидете на кафенце... добре е като за начало, кфо :-D
Ъъ, тука има проблем, бе, хора. Може да каже, че е изморен, след тренировките. Смисъл ако не я хареса или наистина е изморен, тогава може да каже, че е изморен.
Също може след тренировки, да го попиташ дали иска да излезнете на разходка за следващия път ПРЕДИ тренировките. Това ми се струва по приемливо.
Съгласна ъсм-ПРЕДИ тренировка е по-добре! =D>

why
05-09-2007, 12:58
Ami tq e na 14 i gadnoto e 4e se e lepnala za nego kato gerbova marka.TQ 4e svalq vsi4ki gi svalq oba4e men me drazni da si be6e nabelqzala 1 nqmam problemi oba4e vsi4ki mom4eta ne e 4estno i nai lo6oto e 4e i se vurzvat dori tozi po koito az si padam i ne znam kak da mu otklonq vnimanieto skoro 6te imame koncert i 6te mi e nujna dosta smelost za da govorq s nego

Ledena
05-10-2007, 18:32
ami mmoje da probvash s tova prosto da go popitash,ei :smt016 koito riskuva pecheli ,tozi koito samo stoi i se chudi kakvo shte stane ,gumi mnogo ,ponjkoga i neuspeha ,no tova razbirase ne e izklucheno,mislj che pri teb njma da stane,vse pak ste dvoika...pitai go \:D/ kafe? tolkova li e slojno ,ako iskash moje da ti go napisha na lische [kasvam go pod-formata na shega ] haide shte stiskame palci za da saberesh kuraj i da izlezete zaedno a pak kakvoto stane nanatam :smt006

zubi
05-11-2007, 16:44
докато ти обръща внимани и си говорите .. просто тка му кажи ... свободен ли си тралалала .. ай да отидем еди къде си :D и готооо кат гръм от ясно небе ша му дойде