PDA

View Full Version : какво да правя???



05-04-2007, 13:34
Ми преди няколко месеца си харесах едно момче,случайно срещнат из центъра а после разбрах че учи в моето даскало,много се зарадвах и до сега си го харесвам толкова много,но проблемът е следния срам ме е да се запознаем и то много нз как да подходя,какво да направя и дали има смисъл разликата ни не е много голяма аз съм в 8 а той в 10.Много си го харесвам ама съм мн срамежлива в смисъл да ида и да се запознаем!
Дайте ми съветче плс :roll: :(

Fucking_Bitch
05-04-2007, 13:41
Ами издирваш ваши общи познати,все трябва да има някой... и ги караш да те запознаят.Другия вариант е да събереш смелост и сама да го направиш или пък инсценирай,че "случайно" се блъскаш в него и разни такива...

05-04-2007, 13:46
хах какво ли не съм правила за тези месеци..изпуснах си портмонето уж без да искам и той ми го доде аз му благодарих и така после разбрах как се пише в един форум писах му но се оказа че не е той а негов приятел и сега си пиша с него ама се не ми стига смелост да му кажа а и в тяхната компания са повечето надути.... иии нз дали има смисал ама аз сам си виновна с тоя сраммм....

titania
05-04-2007, 13:50
еми ако не можеш на пряко, защо не заобиколиш малко

05-04-2007, 13:53
като се срещнем олавям някакви странни погледи..в смисъл едно тайно подсмихване..ама това може да е случайност..а в списъл по заобиколен начин..нямам никакви познати дето го знаят всмисъл познават :(

honda^
05-04-2007, 13:58
Отпусни се. Той няма да те изяда. Просто отиди при него и го заговори :wink:

titania
05-04-2007, 14:01
отиваш питаш го нещо и после може нещо там да споменеш ама не да кажеш всичко а нещо малко, което да му превлече вниманието и да се замисли
а за познати, някой от класа му? все трябва да има някой готин от там ;) не зависимо дали е момче или момиче, но просто да е човек с който да можеш да се сприятелиш

05-04-2007, 14:13
:-k ако го видя сам 100% ще го направя сиг съм ама той се с една компания дружи и като са там 5 6 момчета как да ида..и се правят на надутички така да се каже...за тва не се престрашавам :?

titania
05-04-2007, 14:16
еми тогава го дебни, надали са нон стоп заедно, ама нз

BAYO
05-04-2007, 16:34
Намери му скайп или тел. По-добре ш'ти е, от колкото ония надувковци там, да те гледат кат изтървани... Айде успех!

~ShaDoW~
05-04-2007, 16:40
mili4ka ot li4en opit SRAMA SAMO PRECHI! a i toi nadali qde hora :P moje6 da mu iznameri6 skaipa ili icq (ako ima) ili naprao da otide6 i da zawarje6 laf4e s nego:) ako imate ob6ti poznati pak e super;) aide uspeh mila!

05-04-2007, 17:06
Мерси за подкрепата на вс :(
Ами лошото и че нема интернет.. :roll: а това за срама го знам и вс мои приятелки ми го казват :( ама ко да се прави такава съм си...

koalka
05-04-2007, 17:13
Няма от какво да те е срам.Нещо съвсем нормално е да отидеш и да се запознаеш с него, просто трябва малко смелост, която ще е тъпо, ако не можеш да събереш, защото наистина го харесваш.

05-04-2007, 17:17
:( ами 5 месеца :? мн съм зле ..знам :( ко да се пр явно тр да ида аз щото само с погледи и усмивки няма да стане :|