PDA

View Full Version : Какво да правя?



05-04-2007, 14:31
Наскоро се събрах отново с приятелят ми с когото бяхме разделени от известно време.Но нещо не вървят нещата-той е много студен :smt009 държи си се с мен като с гадже което само харесва,а до малко преди да се разделим твърдеше,че ме обичал и наистина си беше така съдейки по предишното му държание..а сега е някак си... ](*,) :smt009 и още по-лошо е че има едно момиче от неговото училище което постоянно го сваля и си пишели /докато бяхме разделени/ 'ти си моето слънце' и всякакви такива...аз говорех с него и той ми каза,че тя му е просто пряителка и тогава са се шегували..днеска тя е имала рожден ден и той и подари някакъв подарък и отделно я е чакал след училище,а на мен ми беше казъл,че има работа и неможе да се видим.... :smt010 моля ви дайте ми съвет понеже наистина много държа на него и неискам да го губя отново :smt010

`Death`Whore``
05-04-2007, 14:33
Възможно е да му е само приятелка, но той по твоите думи се държи по-мило с нея, отколкото с теб. Съжалявам, но явно си го изгубила вече.

titania
05-04-2007, 14:36
това е кофти, наистина ако са само приятели на дали той ще има проблем и ти да си с него, щото в повечето случаи една свойка са като едно цяло, е не във всичко, но за такиви подобни неща са :-k
май ще трябва и с това момиче да говориш, ама не да я нападаш с груби думи, защото става лошо, просто някакво приятелско взаимоотношение да имаш

jyji
05-04-2007, 14:38
da ne te ot4aivam i az ama ima 2 varianta.Ili go kusa6 predi toi teb da te e skusal ili ostavq6 ne6tata da se razviqt ot samosebe si.Kakvoto stane,stane.

honda^
05-04-2007, 15:05
След раздяла, разбира се, 4е не666тата няма да са съ666тите [-X . При теб оба4е явно отиват на зле :| . Просто поговори с него, а ако не се полу4ат не666тата-не се занимавай с него пове4е. Не би имало смисъл :|

chico_bueno
05-04-2007, 16:09
i da iskash i da ne siaksh veche is go zagubila ili go zareji ili izchakai oshte malko i toi sha te zareje

Th3MaN
05-04-2007, 16:16
Ми направи нещо можи би му е тъпо така

05-04-2007, 16:25
Мисля,че засега ще е най-добре да оставиш нещата така.Остави го той да те търси.Ако не те потърси до 1 седмица просто го забрави и това е :| Знам,че ще ти е трудно,защото по думите ти съда,че го обичаш много,но незнам какво друго мога да те посъветвам.А относно това момиче - по-добре не се опитвай да се спреателяваш,както ти бяха дали съвет преди мен,а просто се опитай да я игнорираш.Знам,че ще ти е трудно,но такъв е живота.Най-важния съвет,който ще ти дам е: :arrow: усмихвай се за да ти се усмихне живота. :wink:

BAYO
05-04-2007, 16:39
Абе аз съм казал, че 2ри път не тряя да има щот ет' ги ся последиците на лице... еми скъпа, явно тва момче вече харесва нея, можеш само да му пожелаеш късмет, а и + тва той те е излъгал, голяма грешка, фатална.

05-04-2007, 18:18
Виж прочети някой съвети от тук мисля,че положението е почти същото :arrow:
http://teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=92112

sh3_1s_7h3_0n3
05-04-2007, 19:14
ти може да не искаш да го губиш, но май точно това се случва...

Just_say_no
05-04-2007, 20:52
ami mislq 4e v momenta se namiram v podobna situaciq i ako tova 6te ti pomogne sa6to nz kakvo da pravq...edva li...no vse pak az malko ili mn razbrah 4e 6tom vs e svar6ilo zna4i taka e bilo po-dobre... :| a i re6enieto na problema ti se krie v teb, sama trqbva da nameri6 otgovora na vsi4kite si vaprosi...

nasty_f
05-04-2007, 21:03
Виж сега,това,че си е писал с друго момиче не означава нищо!Той не може да се изолира от всички и да излиза само с теб,има си и приятели,не само теб-гаджето му!И какво лошо е,че са се наричали слънце и такива неща,явно е знак на приятелство...И е нормално на рождения и ден да обръща повече внимание на нея,от колкото на теб.За теб има още много повече дни,или вечери,в който ще ти обръща внимание.Ех,каква е тази проява на егойзъм,не мислете само за себе си бре,хора!Проявявай малко уважение.
Грешно е постъпил само като те е излъгал,но според мен го е направил,защото знае как ще реагираш и веднага ще си помислиш,че има нещо с нея,което е повече от приятелство.

maybelline
05-05-2007, 06:10
Наскоро се събрах отново с приятелят ми с когото бяхме разделени от известно време.Но нещо не вървят нещата-той е много студен :smt009 държи си се с мен като с гадже което само харесва,а до малко преди да се разделим твърдеше,че ме обичал и наистина си беше така съдейки по предишното му държание..а сега е някак си... ](*,) :smt009 и още по-лошо е че има едно момиче от неговото училище което постоянно го сваля и си пишели /докато бяхме разделени/ 'ти си моето слънце' и всякакви такива...аз говорех с него и той ми каза,че тя му е просто пряителка и тогава са се шегували..днеска тя е имала рожден ден и той и подари някакъв подарък и отделно я е чакал след училище,а на мен ми беше казъл,че има работа и неможе да се видим.... :smt010 моля ви дайте ми съвет понеже наистина много държа на него и неискам да го губя отново :smt010

Миличка,казвам ти от опит - щом има друго момиче,заради което те послъгва дори малко,остави го.Зная,че сигурно много обичаш момчето.Знаеш ли при мен какво стана?Обичах момчето,късали сме 3 пъти(като след третия повече не се събрахме) и то защото той искаше да излиза с други момичета от класа ни(в един клас сме...все още),които НЕ ЗНАЕХА за връзката ни.И аз разбира се,не трябваше да идвам с тях.Представяш ли си го това?Щом твоят приятел има 'приятелка' заради която те лъже,дори съвсем лекичка лъжа да е,значи работата не е чиста.Не искаш да го чуваш - ясно ми е,аз също не исках когато бях в подобна ситуация.Разбери го - ако момчето държи на теб,ще ти го покаже и даже сляпа и безчувствена да си,пак ще го усетиш.Ако не си го усетила,значи не е така(или той много некадърно се държи с теб и трябва да порасне още).
Всеки човек има право да намери половинката си в живота...позволи и на това момче да го направи.Нека то реши кой ще е спътникът му в живота.Ако не избере теб(което е вероятно),значи съдбата ти го отнема от ръцете,за да сложи в тях нещо по-добро.Повярвай ми,зная от опит,че е така ;)

koalka
05-05-2007, 06:14
Моя съвет е да се разделиш с него.Виждаш, че нещата не са, както преди, а явно има нещо между тях.

05-05-2007, 08:17
Не съм съгласна с половината от форума!Знаете ли колко е трудно да се разделиш с човек когото обичаш и на когото държиш!? Не е толкова лесно! [-X Половината от форумците и написахте 'зарежи го' - хора не е толкова лесно! [-( Аз не мога да си представя как бих могла да се разделя с приятелят си,а представям си какво ли е да трябва да го направиш! :| По-добре дайте да измислим нещо като съвет,вместо да напишем най-лесното 'раздели се с него'...
Аз ти казах,миличка,че незная какво точно да те посъветвам :-k
Но все пак ти дадох 2 съвета:
:arrow: остави нещата да се развиват от само себе си,не го търси ти и ако той държи на теб той ще те потърси
:arrow: усмихвай се за да ти се усмихне живота
Успех и искрено ти желая всичко между теб и това момче скоро да се оправи.И да бъдете още по-влюбени и от преди! :smt049

bungle
05-05-2007, 08:20
Седни и поговори сериозно с него.
Ама наистина сериозно.
:!:

malkoto_sladur4e
05-05-2007, 08:59
Според мене ти си била виновна за раздялата ви...съдейки по сегашните ти думи,и той вече може никога да не те обикне пак както преди... ](*,) И съм 90% сигурна,че е влюбен в това момиче... :twisted:

05-05-2007, 09:04
Според мене ти си била виновна за раздялата ви...съдейки по сегашните ти думи,и той вече може никога да не те обикне пак както преди... ](*,) И съм 90% сигурна,че е влюбен в това момиче... :twisted:


Ех ама колко си 'умна'. И защо момичето да е виновно за раздялата!?! :-s Направо нямам думи за коментара ти в/у темата! #-o

BAYO
05-05-2007, 09:10
Седни и поговори сериозно с него.
Ама наистина сериозно.
:!:

Съгласен съм с bungle. Говори мноо сериозно с него, но само и единствено, ако искаш да има няк'во развитие по нещата. И все пак знай, че вече нищо няма да е така, както е било преди.