PDA

View Full Version : Много съм объркана



мишенцет0о0о
05-04-2007, 14:54
на който му се занимава може да отдели време да даде мнение за моята история,която е следната значи работата е там,че се запознах с едно момче в чата ... от моя град е и се срещнахме той ме хареса и на 2-рата среща ми предложи . Аз му казах ,че трябва да си помисля ...Днес се разбрахме да се видим и да му кажа отговора си ...казах му "ДА" и аз незнам защо нещата станаха много бързо и аз май се оплаших и въпреки това това "ДА" ми се изплъзна и му гоказах ... страх ме е да не би да сгреших и не е ли малко прибързано всичко...И това е благодаря ви предварително :)[/code]

honda^
05-04-2007, 15:02
Ми аз не могада ти кажа дали си сгре666ила или не :| . Просто смятам, 4е би трябвало(ако го харесва666)да му даде666 666анс :wink: . Ако пък не се полу4ат не666тата, просто го арязва666 и това е :)

TuZAra
05-04-2007, 15:03
Абе ти на колко си години пак и как ти е предложил ''Искаш ли да станем гаджета '' така ли :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

мишенцет0о0о0
05-04-2007, 15:14
TuZAra всеки си има мнение за нещата ... немисля че ти си човека ,на който да отговорям на колко години съм и как ми е предложил! ОК?И подобни глупави коментари моля да не пишете !!! Може и темата да ви се струва глупава , но .... искам да споделя за проблема си и вярвам че ще намеря разбиране :)

05-04-2007, 15:21
kakuff tochno ti e problema? I naistina, na kolko si?

maybelline
05-04-2007, 15:29
Аз тръгнах с гаджето си на първата среща...така че не се тревожи.Ако сте избързали ще си проличи съвсем скоро.

chico_bueno
05-04-2007, 16:00
hubdvite neshta stavat barzo ne se pritesnqvai tolokva mnogo

gPa3HuTeJl
05-04-2007, 16:02
Ако имаш чувства к1м него и с1ответно той к1м тебе, защо не...

Th3MaN
05-04-2007, 16:20
според мен просто се притесняваш понеже още може би не си го опознала но ако го харесваш не не проблем.

LGPz
05-04-2007, 16:27
Ако имаш чувства к1м него и с1ответно той к1м тебе, защо не...
Нещо не мога да разбера това "...кИм него и сИответно той кИм ..." .За "ъ" да си чувал?
По темата: Ем,аз не вярвам в любовта от 1-в поглед!За това ти казвам ,че веднага трябва да го зарежеш.

пс. Не каза на колко си?Защо ли си мисля,че си на 13? (Тогава хората влизат в нета и когато са нови в Irc си търсят там гадже.)

BAYO
05-04-2007, 16:40
Бе то и аз търгнах с мойто гадже на 1вата ни среща ... и ето вече почти 2 год. Така че, действай, не се моткай тука :wink:

mechtaq_za_teb
05-04-2007, 16:42
Az ne moga da kaja dali si sgreshila...vremeto shte si pokaje.Az sashto bqh taka s moq priqtel i oshte sme zaedno pone zasega. :D

Feel Lonely
05-04-2007, 16:45
на който му се занимава може да отдели време да даде мнение за моята история,която е следната значи работата е там,че се запознах с едно момче в чата ... от моя град е и се срещнахме той ме хареса и на 2-рата среща ми предложи . Аз му казах ,че трябва да си помисля ...Днес се разбрахме да се видим и да му кажа отговора си ...казах му "ДА" и аз незнам защо нещата станаха много бързо и аз май се оплаших и въпреки това това "ДА" ми се изплъзна и му гоказах ... страх ме е да не би да сгреших и не е ли малко прибързано всичко...И това е благодаря ви предварително :)[/code]
Vkraina smetka kato kajesh "da" neznachi che e svurshil jivota ako ne si pasnete shte skusate i gotovo.. ti ne si se obvurzala voveki s tova "da" takache nema kvo se pritesnqvash

bqsna_teenagerka
05-04-2007, 17:17
след време ще установиш струвало ли си е или не :P :wink: кво толкоз нищо не губиш напротив може да си паднала на златна рибка

koalka
05-04-2007, 17:21
Просто му казваш, че искаш да сте заедно. :wink:

gPa3HuTeJl
05-04-2007, 19:53
Ако имаш чувства к1м него и с1ответно той к1м тебе, защо не...
Нещо не мога да разбера това "...кИм него и сИответно той кИм ..." .За "ъ" да си чувал?


Нужно ли е да пиша и нужно ли е да се правиш на т1п...
1 = Ъ... това си е моя запазена марка, която аз използвам навсяк1де.. свикнал с1м да пиша така и нямам намерение заради някак1в си сополанко да си променям навиците... :smt019

мишенцето00о0
05-08-2007, 11:12
благодаря ви на всички ... и не съм на 13 ... има ли значение на колко съм (на 15години съм) ...наистина ми помогнахте ...сега сме зедно и мисля че не сгреших като казах "ДА" ... още веднъж благодаря :)

BAYO
05-08-2007, 11:40
благодаря ви на всички ... и не съм на 13 ... има ли значение на колко съм (на 15години съм) ...наистина ми помогнахте ...сега сме зедно и мисля че не сгреших като казах "ДА" ... още веднъж благодаря :)

Много ясно, че няя да сгрешиш. Всеки има нужда от едно второ "ДА". Всеки има право на втори шанс, за да поправи това, което е осъзнал, че е грешал. Айде късмет, и покани за сватбата на сички, на целия форум :-D

05-08-2007, 14:05
Е*и се в г*за бе харпио гадна!!! Ей такива като тебе ми идва да ги бия докато не им изтече мозъка през очите. Как може да има толкова егоистични същества?!? Не можеш ли просто да оставиш момчето само да реши кво иска (той очевидно вече е решил), а не да му се праиш на такава каквато не си и само да му хвърляш прах в очите и да създаваш проблеми??? А още по-малко, само след като си написала това ми става ясно колко чисти намерения имаш и какво си готова да направиш. Ако някога, недай си Боже, някоя малка пачавра като тебе се появи в живота ми, съм готова да я убия, независимо дали става въпрос за мойто гадже, или за това на някоя приятелка.
Искрено ти пожелавам някой ден на теб да ти се случи точно това, което ти смяташ да направиш. Дано поне тогава осъзнаеш някои неща...

05-08-2007, 14:08
Е*и се в г*за бе харпио гадна!!! Ей такива като тебе ми идва да ги бия докато не им изтече мозъка през очите. Как може да има толкова егоистични същества?!? Не можеш ли просто да оставиш момчето само да реши кво иска (той очевидно вече е решил), а не да му се праиш на такава каквато не си и само да му хвърляш прах в очите и да създаваш проблеми??? А още по-малко, само след като си написала това ми става ясно колко чисти намерения имаш и какво си готова да направиш. Ако някога, недай си Боже, някоя малка пачавра като тебе се появи в живота ми, съм готова да я убия, независимо дали става въпрос за мойто гадже, или за това на някоя приятелка.
Искрено ти пожелавам някой ден на теб да ти се случи точно това, което ти смяташ да направиш. Дано поне тогава осъзнаеш някои неща...

това не беше за тук. сори

мишенцет0о0о0000
05-10-2007, 12:42
Успокои ме :lol: !