PDA

View Full Version : Има ли шанс да е бременна?



xyz
05-04-2007, 18:28
Преди около малко повече от седмица с приятелката ми правихме секс без презерватив за около 30мин(или повече), но аз се сдържах максимално...в един момент усетих че ще свърша, но НЕ съм свършил в нея...незнам какво количество съм изпуснал обаче от безцветната течност която от време на време се появява...притеснявам се тя да не доведе до нежелана бременност...не е пила Постинор защото преди не много време беше пила...Това което ме притесни повече е че около 3 дни след това е имала малко кафеникаво петънце по бельото...а доколкото съм чел това е признак за "вгнездяване" въпреки че навсякъе пише че МОЖЕ да се появи след не по-малко от 8 дни...изобщо не съм сигурен от какво е било но все пак ме притеснява много...та при положение че не съм свършил в нея има ли някакъв шанс да е бременна?

Dragon
05-04-2007, 18:35
6te stava6 tatko :smt011

05-04-2007, 19:53
Ne spomenavash v koi period ot mese4niq i cikyl ste pravili sex, a syshto taka redoven li e cikylyt i. Nai-realen shans za zabremenqvane pri redoven cikyl ima priblizitelno 11-17 den ot cikyla. Tazi kafqva te4nost moje da e osven ot eventualna bremennost, syshto ot ovulaciqta. Na mn jeni im se slu4va da "prokyrvqt" syvsem leko po vreme na ovulaciq. Vse pak za nai-sigurno, napravete test nai-rano na 8 den ot akta ili na pyrvi den ot zakysnenieto na cikyla rano sutrin s pyrvata urina. Stiskam vi palci vs da e OK :)

xyz
05-04-2007, 20:03
Било е някъде около 5-6ти ден от цикъла и...дано да е това "прокървяване" и да не е станало нищо...че... :smt010

Пп: няма въпрос в темата, чиито възможен отговор да е подобен на този:


6te stava6 tatko :smt011

...по полека! :-#

You can take me there..
03-04-2008, 13:04
kajete mi molq vi kolko styva edin test za bremennost i koga nai-rano mgat da budat gotovo rezultatite ot nego :(

glezan4e
03-04-2008, 13:13
аз току що си правих един. Струва 2 и нещо или три.... прави се минимум седем дни след акта.... при мен е отрицателен ( ако някои реши да попита ) успех мацка.. стискам палци и при теб да е така