PDA

View Full Version : Moderated: Мога ли да постигна хубав равномерен цвят без...



Keitii
05-04-2007, 17:50
Здравейте момичета:) Имам един доста голям проблем, преди около 4 месеца бях на фризиор и ме боядисаха от кестеняво на руси кичури в руса... първия път стана рижаво, два дни след това ми направиха руси кичури със супра да може да се убие малко рижавото и стана горе доло добре! След това пак се боядисах с надеждата да стане хубаво русо.. и преди 3 седмици беше 4-тото боядисване и.. пак на места е рижава и вече ми писна отказвам се да съм руса ](*,) сега реших да ида на фризиор и да ми я боядисат нещо тъмно за да си ми стане кестнява или някъв такъв цвят,само не рижаво!.. обаче аз искам равномерен цвят а сега май няма да стане .. Въпросите ми са : може ли косата да се боядиса и да стане хубав равномерен цвят без да се обезцветява косата с някви химии , и ако не това обезцветяване и боядисването след това много ли ще изгори косата? Какво бихте ме посъветвали да направя?... Благодаря предваритлно :(

Moderated by ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

Lorraine
05-04-2007, 18:02
Бих те посъветвала да не се боядисваш толкова често,нз как не ти е опадала косата все още.Можеш да я боядисаш все пак НО поне изчакай още седмица-две,защото сигурно ти е повече от изтощена сега..в по-тъмно кафяво май ще е добре-цвета ще си стане хубав. :|

Keitii
05-04-2007, 18:05
Еми маски ,ампули й слагам и за това сигурно... а иначе аз не смтям сега да я боядисвам и аз така мисля нека поне стане месец, месец и половина от последното боядисване и тогава, но ме е страх да не би пак да стане някъв цвят на кичури.. щото искам равномерен

05-06-2007, 16:27
:( :( :( pomognete molq

tedinkata_
05-13-2007, 12:50
spokoino az minax prez sushtia period s rijavoto :lol: SEGA sum s 4erna kana i mi e mn gotinko a i e ravnomerno :D ako ne iskash 4erno vzemi po tumno kestenqvo i gotovo-tr da stane :-k

sladko_bebchence
05-13-2007, 13:26
s kestenqva boq nqma da stane ,a sh stane na petna oba4e s 4erna kyna pyrvo sa naprei i ako pak ne e stanalo(v koeto se symnqvam) povtori sys 4erna boq i sh stane.az lqtoto se praih samo 4e moita stana rusa ,no poneje ne mi hode6e otgore 1 4erna boq i se oprai ...

sexy_sladuranka___
05-14-2007, 11:32
ami da shte stane ama s sin prah obache mn izgarq kosata za jalost :( Mojej da se boqdisash t1mno kestenqvo nqma da stane na petna . Spoko i az minah pred toq period bqh obache oranjeva :D