PDA

View Full Version : Зодия Лъв, но е нормален?!



05-04-2007, 19:00
Познавам един Лъв, който за разлика от Лъвовете и другите огнени зодии (Овен и Стрелец) е напълно нормален - не обича да преиграва, не театралничи и не играе роля, а е просто себе си. И не обича да се забелязва, изслушва другите. Защо повечето представители на огнените зодии са толкова емоционални, не могат ли да се контролират?

Stefityyy
05-04-2007, 19:07
Познавам един Лъв, който за разлика от Лъвовете и другите огнени зодии (Овен и Стрелец) е напълно нормален - не обича да преиграва, не театралничи и не играе роля, а е просто себе си. И не обича да се забелязва, изслушва другите. Защо повечето представители на огнените зодии са толкова емоционални, не могат ли да се контролират?

еми... природа ко да праим ся ?

05-04-2007, 19:07
Не се срещат често нормални хора от огнените зодии. Те не могат да мислят, те само чувстват и го показват, а не винаги трябва. Имам едно момиче Стрелец в класа и е много загубена, само театралничи и дори когато слуша музика в ушите и на чина танцува с ръце. И аз естествено й казах: "Иляна полудя!". Аз съм Телец.

05-04-2007, 19:11
Познавам един Лъв, който за разлика от Лъвовете и другите огнени зодии (Овен и Стрелец) е напълно нормален - не обича да преиграва, не театралничи и не играе роля, а е просто себе си. И не обича да се забелязва, изслушва другите. Защо повечето представители на огнените зодии са толкова емоционални, не могат ли да се контролират?

еми... природа ко да праим ся ?
Предлагам да забранят огнените зодии със закон! Не мога да търпя хора с нервно-психологически разтройства, които само се опитват да блеснат и се мислят за кой съм аз!

Бунтар
05-04-2007, 19:19
Предлагам да забранят астрологията със закон.

05-04-2007, 19:35
Относно Лъвовете:

The other star signs have a deep-set self love and worship of their own attributes. Negative garbage they need to shed they just send to the Leo star sign as if it is an assignment to become their shadow self. They give you no option so you need to get good at hating. They will just trip over their own spirits once you get it worked out.

Ако си го преведете и сте Лъв ще съжалите, че сте такъв. Лично аз не мога да мразя, но предпочитам да бъда обичан от колкото да си хабя любовта за някой друг освен за себе си. И при мен не е важна любовта, всичко гледам от практическата страна, приятел, от когото нямам полза го изхвърлям!

Ice_Queen_
05-04-2007, 19:36
Лъвовете сме нормални....!!!!!!!!!!!!!!

05-04-2007, 19:43
Лъвовете сме нормални....!!!!!!!!!!!!!!
Нима да зяпаш напълно непознати по улицата прекалено много и да крещиш на висок глас и да танцуваш в рейса е нормално?

Child_In_Time
05-04-2007, 19:47
Лъвовете сме нормални....!!!!!!!!!!!!!!

И аз съм лъв верно че съм леко чалната и мн весел човек ама чак пък ненормална

05-04-2007, 19:49
Ами лъвовете са прекалено глупави, за да разберат, че не командва този, който иска да промени правилата, ами този, който ги кара да работят за него. Не е шеф този, който е по-шумен, шефът е винаги в сянка.

Mo6no3
05-04-2007, 19:49
Остай ги ся лъвоветe. Кажи какви са (сме) раците? :mrgreen:

SupremacyGirl
05-04-2007, 19:50
Не се срещат често нормални хора от огнените зодии. Те не могат да мислят, те само чувстват и го показват, а не винаги трябва. Имам едно момиче Стрелец в класа и е много загубена, само театралничи и дори когато слуша музика в ушите и на чина танцува с ръце. И аз естествено й казах: "Иляна полудя!". Аз съм Телец. :shock: Tи не си добре, честно.

Ъх..съгласна съм с Бунтар. Прекалено много се вживявате с тея зодии.. освен ако емоционално за вас значи ненормално.. :roll:

05-04-2007, 19:52
По-добре без емоции и чувства, от колкото с разбито сърце!

SupremacyGirl
05-04-2007, 19:59
Ахахаха..
Аз съм Овен, приятелят ми е Лъв.. леле мале :lol:

Лъвовете могат и да реагират малко остро, но понякога тва е хубаво. Смисъл аз предпочитам някакъв по-шумен и чувствен човек, отколкото някакъв темерут.

05-04-2007, 20:01
Лъвовете са изроди, съжалявам, че съм Лъв.

Ice_Queen_
05-04-2007, 20:03
Ами лъвовете са прекалено глупави, за да разберат, че не командва този, който иска да промени правилата, ами този, който ги кара да работят за него. Не е шеф този, който е по-шумен, шефът е винаги в сянка.

мога да ти кажа още по-трагичен случай за Овен и Водолей,но пак са нормални!

КРЕТЕНСКО Е ДА СЕ СЪДИ ПО ЧОВЕКА ОТ ЗОДИЯТА МУ!!!!!!!!!!!!!!!

05-04-2007, 20:05
Ами лъвовете са прекалено глупави, за да разберат, че не командва този, който иска да промени правилата, ами този, който ги кара да работят за него. Не е шеф този, който е по-шумен, шефът е винаги в сянка.

мога да ти кажа още по-трагичен случай за Овен и Водолей,но пак са нормални!

КРЕТЕНСКО Е ДА СЕ СЪДИ ПО ЧОВЕКА ОТ ЗОДИЯТА МУ!!!!!!!!!!!!!!!
Е какво да правя, като най-презряните хора в класа ми са Лъвове? И знаете ли защо? Защото не уважават другите, егоисти са и са прекалено откровени и нетактични.

Ice_Queen_
05-04-2007, 20:07
Има такива индивиди във всяка зодия!!!Аз познавам прекрасни лъвове и идиоти..ти каква зодия си?

05-04-2007, 20:11
Лъв съм, но не харесвам зодията си.

Mimka_sweet
05-04-2007, 20:12
Хммм,ами аз съм овееееен и така :-D .

Ама мъжете лъвове са що-годе свестни,ама жените "лъвици" са много самоуверени ,себични и гаднярки са ми де (ако тук има такива не се убиждайте-изказвам лично мнение и съм останала с такова впечатление от познати)
И въпреки това всяка зодия си има своите положителни и отрицателни черти :-D :-D :-D

Ice_Queen_
05-04-2007, 20:13
И грешиш.Аз си обожавам зодията!Тва че за теб вс Лъвове са гадове..значи ,че нямаш добро мнение и за себе си...Кофти.А характера на човека не зависи от зодията!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Чисто съвпадение е че гхадовете в класа ти са лъвове!

05-04-2007, 20:14
И грешиш.Аз си обожавам зодията!Тва че за теб вс Лъвове са гадове..значи ,че нямаш добро мнение и за себе си...Кофти.А характера на човека не зависи от зодията!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Чисто съвпадение е че гхадовете в класа ти са лъвове!
Напротив, имам добро мнение за себе си, но проблемът ми е, че изродите - астролозите се опитват да ми втълпят, че види те ли, като съм Лъв, та трябвало да бъда такъв, какъвто описват Лъва, да ама това не съм аз.

Ice_Queen_
05-04-2007, 20:17
А теб кой те насилва да вярваш в тъпизмите на глупавите хора?!

05-04-2007, 20:18
А теб кой те насилва да вярваш в тъпизмите на глупавите хора?!
Ами още по-глупавите ми съученици. И още един въпрос - добре, ако човек не се интересува от зодии, тогава защо трябва да знае коя зодия е?

Ice_Queen_
05-04-2007, 20:25
А теб кой те насилва да вярваш в тъпизмите на глупавите хора?!
Ами още по-глупавите ми съученици. И още един въпрос - добре, ако човек не се интересува от зодии, тогава защо трябва да знае коя зодия е?

Че от къде да знам :lol:
Ти пък,как дори може да си помислиш така силно да се водиш по мнението на някви там идиоти,още повече като те дразнят!лелей...можеш да си мислиш каквото си искаш!с нищо не могат да те задължат!Иотново-тва са чисти глупости,стига си се филмирал/а!!!!!!!

Зодиите са ...за украса.. :-D

05-04-2007, 20:30
А теб кой те насилва да вярваш в тъпизмите на глупавите хора?!
Ами още по-глупавите ми съученици. И още един въпрос - добре, ако човек не се интересува от зодии, тогава защо трябва да знае коя зодия е?

Че от къде да знам :lol:
Ти пък,как дори може да си помислиш така силно да се водиш по мнението на някви там идиоти,още повече като те дразнят!лелей...можеш да си мислиш каквото си искаш!с нищо не могат да те задължат!Иотново-тва са чисти глупости,стига си се филмирал/а!!!!!!!

Зодиите са ...за украса.. :-D
Ами аз от както се помня все ме водят и използват...

Ice_Queen_
05-04-2007, 20:32
Мога само да те съжалявам.Да не си на 13-14?Нямаш ли малко свое мнение,желания.За отстояване на личното мнение не си ли чувал/а?
Защо им се даваш е идеята!

05-04-2007, 20:34
Мога само да те съжалявам.Да не си на 13-14?Нямаш ли малко свое мнение,желания.За отстояване на личното мнение не си ли чувал/а?
Защо им се даваш е идеята!
Е, забравих да вметна, че вече не им се давам, но и се интересувам само от себе си. Те ми споделят своите глупости, а аз викам: да, да и след 10 минути не си спомням какво са ми казали. Всъщност като се замисля повече печеля ако си отстоявам мнението без скандали, а спокойно, нали? А и се чудя, Лъвовете като са нерваци според астролозите изроди, тогава как доживяват повече от 5 години?

Ice_Queen_
05-04-2007, 20:37
Астролозите са шарлатани!Казах ти!Идеята е дали ти ще им се вържеш!!!!

05-04-2007, 20:42
Това е разговор за друга тема - защо хората харесват тези, които не им обръщат внимание?

Th3WildAng3l
05-04-2007, 20:48
Първо зодията ЛЪВ е една от малкото които ми допада. Познавам хора от тази зодия и мн мн мн ме кефят (но аз по принцип се кефя на ненормални хора).
Второ - и аз не вярвам на max на астрологията, но наистина забелязвам, че с представители на една зодия си допадам, с представители на друга зодия не. И определено има дости общи неща между хората от една зодия, които да са малко по-изявени отколкото при другите зодиакални знаци. Има нещо скатано. Може би не всичко изписано за зодиите е вярно, но определено има доста неща, които са верни.

05-04-2007, 21:22
Доста се посмях на този пост :lol:

vra4ka
05-04-2007, 21:25
Лъвовете сме най-добрите (и другите огнени знаци също)! Другите само завиждат...

05-04-2007, 21:29
Лъв, Овен, Близнаци, Стрелец, Козирог и Везни са най-гадните зодии.
Останалите са супер!

Ice_Queen_
05-04-2007, 21:32
Лъв, Овен, Близнаци, Стрелец, Козирог и Везни са най-гадните зодии.
Останалите са супер!

ХАХА , да бе да !
Я си лягай! :-D

05-04-2007, 21:34
Лъв, Овен, Близнаци, Стрелец, Козирог и Везни са най-гадните зодии.
Останалите са супер!
Лъв, Овен и Стрелец - театрални хора, които обичат да бъдат над всичко и всички, но успяват само в мечтите си. Много са нервни и обичат да вдигат скандали. Много злословят!
Близнаци - дървените философи на Зодиака, търсещи смисъл и в най-малкото нещо. Мислят, да, но дали умеят да живеят?
Козирог - успяват професионално, но дали без чужда помощ? Обичат да се налагат и не знаят какво да говорят. Много злословят!
Везни - клатушкат се ту в едната посока, ту в другата. Типичната фурнаджийска лопата. Освен това са и кибритлии.

SupremacyGirl
05-04-2007, 21:40
Пич, смени си дилъра..
Как може да обобщаваш толкова много хора, само според някаква зодия?!? Леле..

coolboy
05-04-2007, 21:42
Не обичам дървени философи, а хора, които не мислят, а просто живеят.

rusalkata_
05-04-2007, 22:26
ейййй я не ни обиждайте огнените зодии,че като се разбеснеем ще подпалим сичко. :twisted:
бтв аз съм Стрелец и честно казано преди бях много по-емоционална от сега.в смисъл преди първо действах,а след това мислех за последствията.сега съм станала малко по-уравновесена,но пак откачам от време на време.избухлива съм,но се опитвам да се сдържам.понякога просто не се получава...

05-06-2007, 10:32
Така, Лъвовете като цяло наистина са хора на живота и забавлението, но това не значи че са ненормални.какво лошо има в това, че обичам да си пея и като ми е весело си подскачам. лъвовете за много прями и откровени, не им пука да ти кажат какво мислят, единствено се съобразяват ако ще наранят много някои. Да действат понякога без да мислят. Те са хора, на който може да се разчита, защото дори и да са лиглиовци, са сериозни когато трябва и отговорни спрямо другите. самовлюбени са да, но по добре да си имаш самочувствие от колкото да сотавяш другите да ти се правят и после да злобееш, че те правят на 2 стотинки просто щот били лъвове. лъвовете обичат да са център на внимание и лесно го постигат, но и без тях една компания би била доста по тиха и скучна :)най-лошата ни черта е прекомерната гордост и, че от гордост рядко показваме чувствата си, от страх като ги разкрием отсрещната страна да не наради тази така пазена гордост :) ревниви сме, не само що се отнася до половинката, но и до приятелите.... Поувлякох се, не вярвам в хороскопи, но наистина можеда се открие нещо общо между представителите на една зодия, само, но то не е основно за формирането на човека.

beautiful.soul
05-06-2007, 10:43
Имам щастието/нещастието да съм с такова момче... Дами и господа представям ви зодия лъв... (или накратко характера на мойто момче)...
никога не смята грешката си за ГРЕШКА, каквото и да направи, дори и да ме убие няма да се чувства виновен, или поне няма да го твърди (чувствата си само той знае) никога не ги показва, защото става прекалено раним... никога не казва какво иска, може да умира да е с мен, но няма да го сподели, защото тогава се чувства като зависим... С вдигната глава, той на никой не ходи след гъза! Когато не му харесва нещо си мълчи, не го казва, а успява да направи така нещата, че да станат по неговото...
Разбира се при всеки е строго индивидуално, аз ви казвам характера на едно момче с което съм и което познавам от 7 месеца, и за тези месеци успях да науча наизуст неговия характер, характер типичен за един лъв....

05-06-2007, 10:44
Така, Лъвовете като цяло наистина са хора на живота и забавлението, но това не значи че са ненормални.какво лошо има в това, че обичам да си пея и като ми е весело си подскачам. лъвовете за много прями и откровени, не им пука да ти кажат какво мислят, единствено се съобразяват ако ще наранят много някои. Да действат понякога без да мислят. Те са хора, на който може да се разчита, защото дори и да са лиглиовци, са сериозни когато трябва и отговорни спрямо другите. самовлюбени са да, но по добре да си имаш самочувствие от колкото да сотавяш другите да ти се правят и после да злобееш, че те правят на 2 стотинки просто щот били лъвове. лъвовете обичат да са център на внимание и лесно го постигат, но и без тях една компания би била доста по тиха и скучна :)най-лошата ни черта е прекомерната гордост и, че от гордост рядко показваме чувствата си, от страх като ги разкрием отсрещната страна да не наради тази така пазена гордост :) ревниви сме, не само що се отнася до половинката, но и до приятелите.... Поувлякох се, не вярвам в хороскопи, но наистина можеда се открие нещо общо между представителите на една зодия, само, но то не е основно за формирането на човека.
Еми не може да си скачаш и да си пееш в рейса примерно, има нещо наречено възпитание и обществени норми!

merilin1
05-06-2007, 10:48
Не се срещат често нормални хора от огнените зодии. Те не могат да мислят, те само чувстват и го показват, а не винаги трябва. Имам едно момиче Стрелец в класа и е много загубена, само театралничи и дори когато слуша музика в ушите и на чина танцува с ръце. И аз естествено й казах: "Иляна полудя!". Аз съм Телец.

ахахахах е тва за стрелеца напрао ме разби.... аз съм стрелец и мога да кажа, че такиа циркове не разигравам ;) всички ми казват, че съм тиха вода (но много дълбока ест. ;) ) незнам ...откога когато някой слуша музика и си танцува тва е лудост :shock: мали мали снощи бях на дискотека и ви каам пъълна с някви психически неуравновесени стрелци...няам думи накъде тръгва света и кво ша праим с тия ненормални хора :-k ](*,)

05-06-2007, 10:49
Така, Лъвовете като цяло наистина са хора на живота и забавлението, но това не значи че са ненормални.какво лошо има в това, че обичам да си пея и като ми е весело си подскачам. лъвовете за много прями и откровени, не им пука да ти кажат какво мислят, единствено се съобразяват ако ще наранят много някои. Да действат понякога без да мислят. Те са хора, на който може да се разчита, защото дори и да са лиглиовци, са сериозни когато трябва и отговорни спрямо другите. самовлюбени са да, но по добре да си имаш самочувствие от колкото да сотавяш другите да ти се правят и после да злобееш, че те правят на 2 стотинки просто щот били лъвове. лъвовете обичат да са център на внимание и лесно го постигат, но и без тях една компания би била доста по тиха и скучна :)най-лошата ни черта е прекомерната гордост и, че от гордост рядко показваме чувствата си, от страх като ги разкрием отсрещната страна да не наради тази така пазена гордост :) ревниви сме, не само що се отнася до половинката, но и до приятелите.... Поувлякох се, не вярвам в хороскопи, но наистина можеда се открие нещо общо между представителите на една зодия, само, но то не е основно за формирането на човека.
Говори от свое име! Аз не съм ненормален за да скачам и да пея в рейса и да танцувам по улиците, имам възпитание! Второ, аз не обичам да съм център на внимание, защото знам, че шефът е винаги в сянка, не командва този, който е най-шумен, нали разбираш...

05-06-2007, 10:50
Не се срещат често нормални хора от огнените зодии. Те не могат да мислят, те само чувстват и го показват, а не винаги трябва. Имам едно момиче Стрелец в класа и е много загубена, само театралничи и дори когато слуша музика в ушите и на чина танцува с ръце. И аз естествено й казах: "Иляна полудя!". Аз съм Телец.

ахахахах е тва за стрелеца напрао ме разби.... аз съм стрелец и мога да кажа, че такиа циркове не разигравам ;) всички ми казват, че съм тиха вода (но много дълбока ест. ;) ) незнам ...откога когато някой слуша музика и си танцува тва е лудост :shock: мали мали снощи бях на дискотека и ви каам пъълна с някви психически неуравновесени стрелци...няам думи накъде тръгва света и кво ша праим с тия ненормални хора :-k ](*,)
Да, но тази Иляна не е танцувала в дискотека, а на чина, в училище. Не е там мястото!

beautiful.soul
05-06-2007, 10:53
хахах е кво аз си танцувам по стълбите докато се катеря към нас:)

05-06-2007, 10:54
хахах е кво аз си танцувам по стълбите докато се катеря към нас:)
Ти коя зодия си?

05-06-2007, 10:56
Абе земните зодии са най-земни хора.

merilin1
05-06-2007, 10:58
хахах е кво аз си танцувам по стълбите докато се катеря към нас:)

ми сигурно щот си стрелец(или лъв)...аз друго адекватно обяснение нямам на този феномен :D

05-06-2007, 11:01
Да живеят земните и водните зодии, онези лудите и вятърничавите в кофата!

beautiful.soul
05-06-2007, 11:02
хахах е кво аз си танцувам по стълбите докато се катеря към нас:)
Ти коя зодия си?
водолейче:)

05-06-2007, 11:03
Ами аз пък обичам хора които се съобразяват с обществото (понякога само привидно), но повече се съобразяват със себе си.

05-06-2007, 11:11
Абе вие да не сте прости да вярвате в зодии?

rosskata
05-06-2007, 11:12
Абе вие да не сте прости да вярвате в зодии?

И аз това се питах точно. :?

SupremacyGirl
05-06-2007, 11:14
Абе вие да не сте прости да вярвате в зодии?

И аз това се питах точно. :?
me 3..
.. aмаа явно са :roll:

05-06-2007, 11:17
Леле, едно тъпо момиче ми вика: "Брат пит е Стрелец като мен!" идеше ми да й извия врата! Какво ме интересува каква зодия е Брат Пит, и това, че са от една и съща зодия прави ли я значима?

bqsna_teenagerka
05-06-2007, 11:59
ооооооо господи ти суеверна ли си?? мн рядко някои белези от зодията отговарят на 4овека......

rusalkata_
05-06-2007, 12:33
Не се срещат често нормални хора от огнените зодии. Те не могат да мислят, те само чувстват и го показват, а не винаги трябва. Имам едно момиче Стрелец в класа и е много загубена, само театралничи и дори когато слуша музика в ушите и на чина танцува с ръце. И аз естествено й казах: "Иляна полудя!". Аз съм Телец.

ахахахах е тва за стрелеца напрао ме разби.... аз съм стрелец и мога да кажа, че такиа циркове не разигравам ;) всички ми казват, че съм тиха вода (но много дълбока ест. ;) ) незнам ...откога когато някой слуша музика и си танцува тва е лудост :shock: мали мали снощи бях на дискотека и ви каам пъълна с някви психически неуравновесени стрелци...няам думи накъде тръгва света и кво ша праим с тия ненормални хора :-k ](*,)
Да, но тази Иляна не е танцувала в дискотека, а на чина, в училище. Не е там мястото!

ти пък ще кажеш,че не е там мястото! :smt019 половината ми съученици си танцуват в училище(без да е пусната музика от някой телефон или нещо друго)!и имай в предвид,че не са всички огнени зодии.съвсем малко сме такива,така че не се увличайте много по тея хороскопи и не вярвайте на всичко написано.всеки човек си е индивидуален и не може всички да се слагат под общ знаменател!
айде спирайте с глупавата тема. ](*,)

05-06-2007, 18:11
Awe vie kvo iskate we,typaci!!!
Kato vyrvq po ulicata da sym robot li????!
Ne moga li da se usmihna,da si podskocha,ako mi e tolkova veselo,aa?

Ovni,Lyvove,Strelci,Vezni..dobre che sme nie,da ima malko cvqt v toq jivot..a moje bi vsichki ni mrazqt,zashtoto nie vyrtim sveta
:smt005 :smt005 :smt005 :lol: :lol: :lol:

Child_In_Time
05-06-2007, 18:16
Мн сме си добре лъвовете що не земете да ни оставите на мира,а?

ScionOfStorm
05-06-2007, 18:25
Щото така искаме, бЪ?! Ае без такъв тон, вЪ?
Не съм забелязал това при всички лъвове, това са си простотии. Има толкова фактори, които ни определят и моделират като хора през живота, че кога съм роден ще ми решава поведението. Бла-бла.
Аз съм Козирог, май съм към земните пичове, де да знам ;p

05-06-2007, 18:26
Козирог пък използват другите за да се издигнат в професията.

ScionOfStorm
05-06-2007, 18:40
Така ли. Интересно, защо ли не съм го правил ни в даскало, ни никъде другаде тогава?
Не съм тру козирог деа ;p

05-06-2007, 19:07
О, вие скъпи Козирози не разбирате кога използвате другите, мислите, че го правите за общото благо.

Cerealkiller
05-06-2007, 19:50
Не се срещат често нормални хора от огнените зодии. Те не могат да мислят, те само чувстват и го показват, а не винаги трябва. Имам едно момиче Стрелец в класа и е много загубена, само театралничи и дори когато слуша музика в ушите и на чина танцува с ръце. И аз естествено й казах: "Иляна полудя!". Аз съм Телец.

Hm to puk se nameri koi da kritikuva zodiite. Su6toto moje da se kaje i za teleca ,samo deto kum vs moje da sse pribavi i ujasen inat i egocentrizum!
No kakto otnosno za strelcite,ovnite i luvovete taka i za teletata smqtam 4e e mnogo personalno i zavisi samo ot 4oveka i do kolko e opitomil lo6ite ka4estva prisu6ti na prirodata mu.

05-07-2007, 14:43
Близнаците сме си най-наред и това си е най-хубавата зодия :-D

Ariena
05-07-2007, 15:03
Майката на приятеля ми е лъв. Властна жена, но се разбираме. То не зависи само от зодията, а от самия човек, неговите навици и куп други неща. Аз съм скорпион. Признавам, че има моменти когато съм по-зла и от дявола, но иначе съм тихо и кротко ангелче. Може би единственото нещо, по което приличам на скорпион е омразата, жаждата за отмъщение и в някои случаи липсата на каквито и да е скруполи. Но относно лъвовете, нямам нищо против тях. Зависи от самия човек. Не мога да кажа, че не понасям някой заради зодията, но бих могла да го кажа заради самия него като личност. И хора не се вманиячавайте в тези зодии. Вярно, че там някакви хора (астролози) си мислят, че знаят всичко за другите хора... Но ние сме хора, а безгрешни хора няма.

KRaLiCa_na_OrGaZmA
05-07-2007, 18:53
Тц тц ... защо така повечето се заяждат с лъвовете :?: Аз съм зодия Лъв и вярно, че някога реагирам малко по-остро, но не е така фатално както го описвате... И като цяло огнените зодии на мен ми харесват. :-) Има си много добри лъвчета. Та зодията си е добра \:D/

........
05-11-2007, 22:18
Най-добрите характери на които попадам са Риби и Везни това са те !
:-D

Шегувам се, зодиите за мен незначат нищо. Но с тези зодии се разбирам сега като се замисля..Риби и Везни...добродушни такива са...

FeelTheBeat
05-11-2007, 22:26
Леле, незнаех че съм била толкова ненормална :-D
П.П. : Стрелец съм :D

iNl0Ve_wItX_liFe
05-12-2007, 22:46
Йеее! И аз съм Лъв! Мн сме си весели! Какъв е проблема?
Просто немога да съм серриозна! \:D/

Ice_Queen_
05-13-2007, 09:16
Няма ли кой да вземе да я заключи тая тема..мега тъпо е цялото тва обсъждане.Ест че за всеки неговата зодия ще е дъ бест,а и тва са детски истории " ама мама каза че лъвовете са ревливи,а пък татко каза само с овни да си играя"
Ходете прочетете някоя книга,не си пълнете главите с глупости,после защо блондинките били повече,защо младото поколение затъпявало и т.н......

brain_stew
05-13-2007, 09:24
И къф е проблема с Лъвовете ебаси?!
Да аз съм егоист, понякога отвратително голям, инат съм, обичам да съм център на внимание и обичам да командвам (когато ми се водят по акъла де!)...понякога съм агресивна....обичам мандарини, портокали и картофи...проблем ли е?!
И тва е въпрос до човек, не до зодия...тези неща със зодиите са просто чисти съвпадения....и такааа...някои да се отнасяте с предубеждения към някого, щото е няква зодия е баси тъпото!

Абее както каза оня философ, астрологията не те променя....и колкото повече вярваш в нея, толкова повече, почваш да приличаш на зодията си, кяото е описана по един начин!

No_Name_
05-13-2007, 09:34
Лъвовете сме нормални....!!!!!!!!!!!!!!

И аз съм лъв верно че съм леко чалната и мн весел човек ама чак пък ненормална



I az sam luv.I na men sa mi kazvali 4e si padam malko haho ma 4ak da sam nenormalna =;

brain_stew
05-13-2007, 12:51
ЖЕНА - Гранд Дама Лъвиците са перфектните създания - особено когато става въпрос за секс и любов . Галантни , дружелюбни , весели , гальовни , любвеобвилни , слънчеви и лъчезарни . Ако я удари съчмата , както често се случва , направо може да те изкриви . За да я впечатлиш трябва да си изключителен и с неизброими качества . Истински лидер и сериозен мъж . Аз например съм склонен да уважавам , който и да било непознат само ако разбера , че е женен за Лъвица повече от 10 години . Искам да кажа , че щом ТЯ го е избрала - по добра реклама за тоя нема . Истинската гранд дама в зодиака . В леглото е щедра до безкрайност . Ако я подготвиш добре и убедиш колко е готина и ненадмината любовница - може да разчиташ и на секс в забранената за шемети и пуритани зона . Обича да ти доставя удоволствие и дори е готова на някои саможертви . Ако искаш обаче да свършиш по време на френска любов - не си познал . За нея това е отвратително . Приема го като неуважение или по скоро като унижение . Никога не започвай секса без необходимата продължителна предигра . Трябва да се гмурнеш под завивката и да я обсипваш много дълго с милувки и целувки между бедрата и нежното и дупенце . Още по важно обаче е след като свършиш за последно ( желателно е поне 3 - 4пъти ) да продължиш с милувките и прегръдките . Много мъже пренебрегеат тази част от сеанса и обръщата гръб тулупите с тулупи и захъркват. Не така . !!! Тук това не върви , а по принцип и с другите жени не трябва да се пренебрегва тази част . Лъвиците освен всичко друго имат и славата на нимфоманки . Не трябва да жалиш целувки и милувки никога и винаги по цялото и тяло - дори и там . Доставя им удоволствие разнообразието в леглото . Те са много добри във всяка област на любовното изкуство , а свирките им са божествени . Влагат толкова много жар и страст , че направо ти пийват мозъка . Трябва да умееш както да си нежен , така и в следващия момент да можеш да избухнеш с всички сили и да я изкълчиш от силни чувствени прегръдки и яко чукане . Обичат по време на секс да им бърбориш разни щуротии , като единственото условие е да плямпаш , а какво точно , въобще не е от особено значение , но аз горещо препоръчвам това да са фрази възхваляващи нейните недостижими качества и уверения , че я обичаш повече от всичко друго на света . Резултата може да е зашеметяващ така , че бъди нащрек. Няма по ухажвани и харесвани жени от тях заради отворения им характер . Те от своя страна могат да имат почти всеки мъж , защото са малцина тези , които могат да устоят на чара и страхотното им излъчване . Много често разни заблудени мъжленца си мислят , че Лъвицата флиртува с тях и е направо лудо влюбена след което си вдигат акциите , но истината е много далеч. По често от всички други , тези жени се държат много приветливо , открито , смеят се , бързо създават приятелски отношения и демонстрират своите физически прелести . Много е важно да им правиш комплименти и да ги уважаваш . Обичат цветята и златните бижута , но май най обичат ...... - сети ли се ...?? - Шоколад бе Уили....



true true освен последното!Аз не обичам злато..нооо за шоколад си давам гривата! 8) :lol:

Бее интересни неща пише...хахахах!полуистини некви....

Escarina
05-13-2007, 19:24
Ъм..аз съм Овен - пак огнена зодия,доста оплюта заедно със стелеца и лъва в началото.Най-добрата ми приятелка е лъв и е супер пич,а бившето ми гадже е стрелец и е великолешен човек...и повечето хора от тези зодии които познавам не театралничат и не се превземат.И маски не носят...вярно че малко ни хлопа ама лошо има ли? :smt017

05-15-2007, 21:31
Примитивен изрод
:smt010 :evil:
Аз съм лъвче...и кво ми е лошото на зодията?Изслушвам,винаги се опитвам да помагам с каквото мога,не съм грандоманка и не театралнича...Сводолюбива съм,страшен инат,отвреме навреме се паля,но ми минава бързо,ако наистина виждам грешката си винаги я признавам и се извинявам,винаги съм отворена към съвети.Да познаваш един "примитивен изрод" и да наричаш всички лъвове така заради него си е най-малкото тесногръдо,глупаво...
А гаджето ми е овен,мога само да кажа,че е страхотен човек.Упорит,но страхотен.
И мамка му,стига с тия зодии...Какво общо има характера и начина на възпитание на човек със зодията му?Айде,айде,Венера,Юпитер, ърви дом,втори дом...само простотии.

06-26-2007, 21:30
Така, Лъвовете като цяло наистина са хора на живота и забавлението, но това не значи че са ненормални.какво лошо има в това, че обичам да си пея и като ми е весело си подскачам. лъвовете за много прями и откровени, не им пука да ти кажат какво мислят, единствено се съобразяват ако ще наранят много някои. Да действат понякога без да мислят. Те са хора, на който може да се разчита, защото дори и да са лиглиовци, са сериозни когато трябва и отговорни спрямо другите. самовлюбени са да, но по добре да си имаш самочувствие от колкото да сотавяш другите да ти се правят и после да злобееш, че те правят на 2 стотинки просто щот били лъвове. лъвовете обичат да са център на внимание и лесно го постигат, но и без тях една компания би била доста по тиха и скучна :)най-лошата ни черта е прекомерната гордост и, че от гордост рядко показваме чувствата си, от страх като ги разкрием отсрещната страна да не наради тази така пазена гордост :) ревниви сме, не само що се отнася до половинката, но и до приятелите.... Поувлякох се, не вярвам в хороскопи, но наистина можеда се открие нещо общо между представителите на една зодия, само, но то не е основно за формирането на човека.
А обществените норми и възпитанието? На Лъвовете, Близнаците, Овните, Стрелците и Везните ви липсва морал и спокойствие.

06-26-2007, 21:33
Ахахаха..
Аз съм Овен, приятелят ми е Лъв.. леле мале :lol:

Лъвовете могат и да реагират малко остро, но понякога тва е хубаво. Смисъл аз предпочитам някакъв по-шумен и чувствен човек, отколкото някакъв темерут.
Темерут е другата крайност. Най-добре е златната среда. А шумните - те писват бързо, защото са само опаковка без съдържание.

Glezanka
06-26-2007, 21:35
Az sum luw,brat mi e luw,priqtelqt mi e luw ... suwsem normalni sme !!!
Zashto razlichnoto winagi e smqtano za ludost ? :roll:

06-26-2007, 21:37
Az sum luw,brat mi e luw,priqtelqt mi e luw ... suwsem normalni sme !!!
Zashto razlichnoto winagi e smqtano za ludost ? :roll:
Различното е просто различно... Това е проблемът. Н еможе ли и различното да се пречупва през образа на нормалното - да изглежда и то нормално?

06-26-2007, 21:40
Ако случайно не получи дневната си доза комплименти може да стане много нервен и опасен .
Да не съм луд да вярвам на комплименти. Аз съм лъв, но не обичам театъра и книгите. Ограничен съм (в добрия смисъл на думата), обичам практичните неща. Земен съм, спокоен съм. Обичам спокойствието. Не пея по улиците и не обичам да си проявявам емоциите прекалено много. Много съм добър.

Glezanka
06-26-2007, 21:44
Az sum luw,brat mi e luw,priqtelqt mi e luw ... suwsem normalni sme !!!
Zashto razlichnoto winagi e smqtano za ludost ? :roll:
Различното е просто различно... Това е проблемът. Н еможе ли и различното да се пречупва през образа на нормалното - да изглежда и то нормално?

Razni hora,razni ideali ... nemoga wleq akul na masa narod chrez napisani dwa reda ... :roll:

06-26-2007, 21:50
Мъжът телец не харесва амбициозни и еманципирани жени. Той е традиционалист и си пада по добра домакиня, която умее да създаде уют и романтична обстановка

Glezanka
06-26-2007, 22:23
TheNightRider wseki ima razlichni wijdaniq za "normalno",taka che nie sami si prechupwame razlichnoto prez obraza na normalnoto.Obshto wzeto po-golqmata chast ot naroda sa owce,sledwat edna cel,imat ednakwa misyl.Oshte ot drewnosta inakomisleshtite sa bili othwyrlqni ot polisite,eto towa prawim i nie w momenta,othwyrlqme horata sys stranni za nas razbiraniq.Zashto li?Zashtoto nemojem da powqrwame che ot godina na godina choweka stawa wse po razkreposten i granicata mu na dopustimoto se meni ...
Kato cqlo ne wqrwam w astrologiqta,sednal chowek da misli kakuw e indiwida s/y nego ... pulna alabalistika !

Glezanka
06-26-2007, 22:39
TheNightRider wseki ima razlichni wijdaniq za "normalno",taka che nie sami si prechupwame razlichnoto prez obraza na normalnoto.Obshto wzeto po-golqmata chast ot naroda sa owce,sledwat edna cel,imat ednakwa misyl.Oshte ot drewnosta inakomisleshtite sa bili othwyrlqni ot polisite,eto towa prawim i nie w momenta,othwyrlqme horata sys stranni za nas razbiraniq.Zashto li?Zashtoto nemojem da powqrwame che ot godina na godina choweka stawa wse po razkreposten i granicata mu na dopustimoto se meni ...
Kato cqlo ne wqrwam w astrologiqta,sednal chowek da misli kakuw e indiwida s/y nego ... pulna alabalistika !

Значи 'нормалното' е субективно... Защо тогва бива използван в тази дискусия за 'обективния', 'реален' свят?


Астрологията, както казах, отрича човекът като личност. Предопределеността го отрича. Нали според астрологията всички сме предопределени да бъдем такива, такива, такива и такива. Аз съм егоцентрик, защото съм лъв, а не защото не съм бил възпитан от родителите си, или пък съм прекалено голям гъзар, за да ме е грижа за другите...

Po tazi logika "normalnoto" i "astrologiqta" sa subektiwni,i pri dwete wsichko se osnowawa na predpolaganeto.Mislq si da namesq i teoriqta za Bog,dali sushtestwuwa i dali negowiq obraz ne e prosto edno predpolagane che ima nqkakwa wissha sila koqto ni pomaga , no twyrde mnogo se otdalechawame ot temata ... :)

Glezanka
06-26-2007, 23:11
Az weche kazah che za men astrologiqta e chista alabalistika ... hora bez rabota sednali da si razpishat himikala ... :roll:

somebody
06-27-2007, 08:06
Че то и аз съм Лъв и попринцип съм kinda затворена ;]
Смятам,че зодиите не определят човека до чааак такава степен.Всеки е различен,зодиите как допринасят за тва,а? :wink:

GLeZoRanA
06-27-2007, 08:33
Предлагам да забранят астрологията със закон.
Подкрепям с две ръце


Лъвовете сме нормални....!!!!!!!!!!!!!!
100%.... :---)

krasivata_luvica
06-27-2007, 09:54
Познавам един Лъв, който за разлика от Лъвовете и другите огнени зодии (Овен и Стрелец) е напълно нормален - не обича да преиграва, не театралничи и не играе роля, а е просто себе си. И не обича да се забелязва, изслушва другите. Защо повечето представители на огнените зодии са толкова емоционални, не могат ли да се контролират?

ми ЛъВоВЕтЕ попринцип са спокойни уравновесени могат да изслушват но ако ге вбеси някой са много лоши :wink:

krasivata_luvica
06-27-2007, 09:56
ЛЪВОВЕТЕ са супер хора и са големи приятели мен лично ме кефат. :smt007 :smt049 :smt038 :smt016

krasivata_luvica
06-27-2007, 09:58
ЖЕНА - Гранд Дама Лъвиците са перфектните създания - особено когато става въпрос за секс и любов . Галантни , дружелюбни , весели , гальовни , любвеобвилни , слънчеви и лъчезарни . Ако я удари съчмата , както често се случва , направо може да те изкриви . За да я впечатлиш трябва да си изключителен и с неизброими качества . Истински лидер и сериозен мъж . Аз например съм склонен да уважавам , който и да било непознат само ако разбера , че е женен за Лъвица повече от 10 години . Искам да кажа , че щом ТЯ го е избрала - по добра реклама за тоя нема . Истинската гранд дама в зодиака . В леглото е щедра до безкрайност . Ако я подготвиш добре и убедиш колко е готина и ненадмината любовница - може да разчиташ и на секс в забранената за шемети и пуритани зона . Обича да ти доставя удоволствие и дори е готова на някои саможертви . Ако искаш обаче да свършиш по време на френска любов - не си познал . За нея това е отвратително . Приема го като неуважение или по скоро като унижение . Никога не започвай секса без необходимата продължителна предигра . Трябва да се гмурнеш под завивката и да я обсипваш много дълго с милувки и целувки между бедрата и нежното и дупенце . Още по важно обаче е след като свършиш за последно ( желателно е поне 3 - 4пъти ) да продължиш с милувките и прегръдките . Много мъже пренебрегеат тази част от сеанса и обръщата гръб тулупите с тулупи и захъркват. Не така . !!! Тук това не върви , а по принцип и с другите жени не трябва да се пренебрегва тази част . Лъвиците освен всичко друго имат и славата на нимфоманки . Не трябва да жалиш целувки и милувки никога и винаги по цялото и тяло - дори и там . Доставя им удоволствие разнообразието в леглото . Те са много добри във всяка област на любовното изкуство , а свирките им са божествени . Влагат толкова много жар и страст , че направо ти пийват мозъка . Трябва да умееш както да си нежен , така и в следващия момент да можеш да избухнеш с всички сили и да я изкълчиш от силни чувствени прегръдки и яко чукане . Обичат по време на секс да им бърбориш разни щуротии , като единственото условие е да плямпаш , а какво точно , въобще не е от особено значение , но аз горещо препоръчвам това да са фрази възхваляващи нейните недостижими качества и уверения , че я обичаш повече от всичко друго на света . Резултата може да е зашеметяващ така , че бъди нащрек. Няма по ухажвани и харесвани жени от тях заради отворения им характер . Те от своя страна могат да имат почти всеки мъж , защото са малцина тези , които могат да устоят на чара и страхотното им излъчване . Много често разни заблудени мъжленца си мислят , че Лъвицата флиртува с тях и е направо лудо влюбена след което си вдигат акциите , но истината е много далеч. По често от всички други , тези жени се държат много приветливо , открито , смеят се , бързо създават приятелски отношения и демонстрират своите физически прелести . Много е важно да им правиш комплименти и да ги уважаваш . Обичат цветята и златните бижута , но май най обичат ...... - сети ли се ...?? - Шоколад бе Уили....



true true освен последното!Аз не обичам злато..нооо за шоколад си давам гривата! 8) :lol:

Бее интересни неща пише...хахахах!полуистини некви....



и аз съм така :smt007 и за мъже готини с пари и коли :wink: :lol: :-D :P :smt007

GLeZoRanA
06-27-2007, 23:56
ЖЕНА - Гранд Дама Лъвиците са перфектните създания - особено когато става въпрос за секс и любов . Галантни , дружелюбни , весели , гальовни , любвеобвилни , слънчеви и лъчезарни . Ако я удари съчмата , както често се случва , направо може да те изкриви . За да я впечатлиш трябва да си изключителен и с неизброими качества . Истински лидер и сериозен мъж . Аз например съм склонен да уважавам , който и да било непознат само ако разбера , че е женен за Лъвица повече от 10 години . Искам да кажа , че щом ТЯ го е избрала - по добра реклама за тоя нема . Истинската гранд дама в зодиака . В леглото е щедра до безкрайност . Ако я подготвиш добре и убедиш колко е готина и ненадмината любовница - може да разчиташ и на секс в забранената за шемети и пуритани зона . Обича да ти доставя удоволствие и дори е готова на някои саможертви . Ако искаш обаче да свършиш по време на френска любов - не си познал . За нея това е отвратително . Приема го като неуважение или по скоро като унижение . Никога не започвай секса без необходимата продължителна предигра . Трябва да се гмурнеш под завивката и да я обсипваш много дълго с милувки и целувки между бедрата и нежното и дупенце . Още по важно обаче е след като свършиш за последно ( желателно е поне 3 - 4пъти ) да продължиш с милувките и прегръдките . Много мъже пренебрегеат тази част от сеанса и обръщата гръб тулупите с тулупи и захъркват. Не така . !!! Тук това не върви , а по принцип и с другите жени не трябва да се пренебрегва тази част . Лъвиците освен всичко друго имат и славата на нимфоманки . Не трябва да жалиш целувки и милувки никога и винаги по цялото и тяло - дори и там . Доставя им удоволствие разнообразието в леглото . Те са много добри във всяка област на любовното изкуство , а свирките им са божествени . Влагат толкова много жар и страст , че направо ти пийват мозъка . Трябва да умееш както да си нежен , така и в следващия момент да можеш да избухнеш с всички сили и да я изкълчиш от силни чувствени прегръдки и яко чукане . Обичат по време на секс да им бърбориш разни щуротии , като единственото условие е да плямпаш , а какво точно , въобще не е от особено значение , но аз горещо препоръчвам това да са фрази възхваляващи нейните недостижими качества и уверения , че я обичаш повече от всичко друго на света . Резултата може да е зашеметяващ така , че бъди нащрек. Няма по ухажвани и харесвани жени от тях заради отворения им характер . Те от своя страна могат да имат почти всеки мъж , защото са малцина тези , които могат да устоят на чара и страхотното им излъчване . Много често разни заблудени мъжленца си мислят , че Лъвицата флиртува с тях и е направо лудо влюбена след което си вдигат акциите , но истината е много далеч. По често от всички други , тези жени се държат много приветливо , открито , смеят се , бързо създават приятелски отношения и демонстрират своите физически прелести . Много е важно да им правиш комплименти и да ги уважаваш . Обичат цветята и златните бижута , но май най обичат ...... - сети ли се ...?? - Шоколад бе Уили....



true true освен последното!Аз не обичам злато..нооо за шоколад си давам гривата! 8) :lol:

Бее интересни неща пише...хахахах!полуистини некви....



и аз съм така :smt007 и за мъже готини с пари и коли :wink: :lol: :-D :P :smt007
По-добре беше да не се изказваш...

krasivata_luvica
06-28-2007, 04:38
ЖЕНА - Гранд Дама Лъвиците са перфектните създания - особено когато става въпрос за секс и любов . Галантни , дружелюбни , весели , гальовни , любвеобвилни , слънчеви и лъчезарни . Ако я удари съчмата , както често се случва , направо може да те изкриви . За да я впечатлиш трябва да си изключителен и с неизброими качества . Истински лидер и сериозен мъж . Аз например съм склонен да уважавам , който и да било непознат само ако разбера , че е женен за Лъвица повече от 10 години . Искам да кажа , че щом ТЯ го е избрала - по добра реклама за тоя нема . Истинската гранд дама в зодиака . В леглото е щедра до безкрайност . Ако я подготвиш добре и убедиш колко е готина и ненадмината любовница - може да разчиташ и на секс в забранената за шемети и пуритани зона . Обича да ти доставя удоволствие и дори е готова на някои саможертви . Ако искаш обаче да свършиш по време на френска любов - не си познал . За нея това е отвратително . Приема го като неуважение или по скоро като унижение . Никога не започвай секса без необходимата продължителна предигра . Трябва да се гмурнеш под завивката и да я обсипваш много дълго с милувки и целувки между бедрата и нежното и дупенце . Още по важно обаче е след като свършиш за последно ( желателно е поне 3 - 4пъти ) да продължиш с милувките и прегръдките . Много мъже пренебрегеат тази част от сеанса и обръщата гръб тулупите с тулупи и захъркват. Не така . !!! Тук това не върви , а по принцип и с другите жени не трябва да се пренебрегва тази част . Лъвиците освен всичко друго имат и славата на нимфоманки . Не трябва да жалиш целувки и милувки никога и винаги по цялото и тяло - дори и там . Доставя им удоволствие разнообразието в леглото . Те са много добри във всяка област на любовното изкуство , а свирките им са божествени . Влагат толкова много жар и страст , че направо ти пийват мозъка . Трябва да умееш както да си нежен , така и в следващия момент да можеш да избухнеш с всички сили и да я изкълчиш от силни чувствени прегръдки и яко чукане . Обичат по време на секс да им бърбориш разни щуротии , като единственото условие е да плямпаш , а какво точно , въобще не е от особено значение , но аз горещо препоръчвам това да са фрази възхваляващи нейните недостижими качества и уверения , че я обичаш повече от всичко друго на света . Резултата може да е зашеметяващ така , че бъди нащрек. Няма по ухажвани и харесвани жени от тях заради отворения им характер . Те от своя страна могат да имат почти всеки мъж , защото са малцина тези , които могат да устоят на чара и страхотното им излъчване . Много често разни заблудени мъжленца си мислят , че Лъвицата флиртува с тях и е направо лудо влюбена след което си вдигат акциите , но истината е много далеч. По често от всички други , тези жени се държат много приветливо , открито , смеят се , бързо създават приятелски отношения и демонстрират своите физически прелести . Много е важно да им правиш комплименти и да ги уважаваш . Обичат цветята и златните бижута , но май най обичат ...... - сети ли се ...?? - Шоколад бе Уили....



true true освен последното!Аз не обичам злато..нооо за шоколад си давам гривата! 8) :lol:

Бее интересни неща пише...хахахах!полуистини некви....



и аз съм така :smt007 и за мъже готини с пари и коли :wink: :lol: :-D :P :smt007
По-добре беше да не се изказваш...




ти ли ше ми кажеш алоо шуу осъзнай се с кой говориш!!! :twisted:

krasivata_luvica
06-28-2007, 04:39
ЖЕНА - Гранд Дама Лъвиците са перфектните създания - особено когато става въпрос за секс и любов . Галантни , дружелюбни , весели , гальовни , любвеобвилни , слънчеви и лъчезарни . Ако я удари съчмата , както често се случва , направо може да те изкриви . За да я впечатлиш трябва да си изключителен и с неизброими качества . Истински лидер и сериозен мъж . Аз например съм склонен да уважавам , който и да било непознат само ако разбера , че е женен за Лъвица повече от 10 години . Искам да кажа , че щом ТЯ го е избрала - по добра реклама за тоя нема . Истинската гранд дама в зодиака . В леглото е щедра до безкрайност . Ако я подготвиш добре и убедиш колко е готина и ненадмината любовница - може да разчиташ и на секс в забранената за шемети и пуритани зона . Обича да ти доставя удоволствие и дори е готова на някои саможертви . Ако искаш обаче да свършиш по време на френска любов - не си познал . За нея това е отвратително . Приема го като неуважение или по скоро като унижение . Никога не започвай секса без необходимата продължителна предигра . Трябва да се гмурнеш под завивката и да я обсипваш много дълго с милувки и целувки между бедрата и нежното и дупенце . Още по важно обаче е след като свършиш за последно ( желателно е поне 3 - 4пъти ) да продължиш с милувките и прегръдките . Много мъже пренебрегеат тази част от сеанса и обръщата гръб тулупите с тулупи и захъркват. Не така . !!! Тук това не върви , а по принцип и с другите жени не трябва да се пренебрегва тази част . Лъвиците освен всичко друго имат и славата на нимфоманки . Не трябва да жалиш целувки и милувки никога и винаги по цялото и тяло - дори и там . Доставя им удоволствие разнообразието в леглото . Те са много добри във всяка област на любовното изкуство , а свирките им са божествени . Влагат толкова много жар и страст , че направо ти пийват мозъка . Трябва да умееш както да си нежен , така и в следващия момент да можеш да избухнеш с всички сили и да я изкълчиш от силни чувствени прегръдки и яко чукане . Обичат по време на секс да им бърбориш разни щуротии , като единственото условие е да плямпаш , а какво точно , въобще не е от особено значение , но аз горещо препоръчвам това да са фрази възхваляващи нейните недостижими качества и уверения , че я обичаш повече от всичко друго на света . Резултата може да е зашеметяващ така , че бъди нащрек. Няма по ухажвани и харесвани жени от тях заради отворения им характер . Те от своя страна могат да имат почти всеки мъж , защото са малцина тези , които могат да устоят на чара и страхотното им излъчване . Много често разни заблудени мъжленца си мислят , че Лъвицата флиртува с тях и е направо лудо влюбена след което си вдигат акциите , но истината е много далеч. По често от всички други , тези жени се държат много приветливо , открито , смеят се , бързо създават приятелски отношения и демонстрират своите физически прелести . Много е важно да им правиш комплименти и да ги уважаваш . Обичат цветята и златните бижута , но май най обичат ...... - сети ли се ...?? - Шоколад бе Уили....



true true освен последното!Аз не обичам злато..нооо за шоколад си давам гривата! 8) :lol:

Бее интересни неща пише...хахахах!полуистини некви....



и аз съм така :smt007 и за мъже готини с пари и коли :wink: :lol: :-D :P :smt007
По-добре беше да не се изказваш...




ти ли ше ми кажеш алоо шуу осъзнай се с кой говориш!!! :twisted:

Guderian
06-28-2007, 06:36
Аз съм лъв! Някакъв проблем :!: :?: :evil:

Violenza
06-28-2007, 09:08
Майка ми е лъв... :lol:

Guderian
06-28-2007, 09:15
Абе вие да не сте прости да вярвате в зодии?

И аз това се питах точно. :? И аз много не вярвам, но като се замисля име нещо вярно. Поне едно 30% е вярно

Guderian
06-28-2007, 09:30
Абе вие да не сте прости да вярвате в зодии?

И аз това се питах точно. :? И аз много не вярвам, но като се замисля име нещо вярно. Поне едно 30% е вярно Ще ми кажеш, че вярваш в предопределеност ли?Казвам, че има нещо вярно. Може и минимално да е, но има.

07-08-2007, 17:46
koi zodii sa ogneni?!?!

07-08-2007, 18:08
Oven Lyv i Strelec

namina
07-08-2007, 18:21
koi zodii sa ogneni?!?!





огън-овен лъв стрелец

водни-рак риба скорпион (някой го смятат за огън други за вода)аз го мисля за огън (но по правилно е да се пише във водата)

земя -дева козирог телец

ииииииииии въздух-везни водолей близнаци
:smt016