PDA

View Full Version : Всички нарк'омани сте тапанари.



Страници : [1] 2

bai_brother
05-04-2007, 19:12
Абе хора вие или сте супер задръстени или незнам.
Как е възможно да се мислите за готини или незнам какво поради факта че взимате наркотици.
ВИЕ ТЪПИ ЛИ СТЕ ИЛИ КВО????????????????????????????????????? :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017

iNsaNE`giRL
05-04-2007, 19:20
Не всички наркомани са такива и тва, че имаш зъб на някой не ти дава право да обиждаш все пак те също са хора и това че съдбата е изиграла лоша шегха на някой и ги е подтикнала към наркотиците към начин по който могат да забравят, други го правят щото искат да се правят на готини както ти си мисли. Според мен не трябва да ги обиждаме а да се опитаме да помогнем. Аз участвам в ОМСНВ (общиниски младежки съвет по наркотични вещества) . И съм чела много запоснавала сам се с много такива хора и трябва да им се помогне по някакъв начин.... но все пак всеки сам избира по кой път да тръгне.

bai_brother
05-04-2007, 19:30
Не всички наркомани са такива и тва, че имаш зъб на някой не ти дава право да обиждаш все пак те също са хора и това че съдбата е изиграла лоша шегха на някой и ги е подтикнала към наркотиците към начин по който могат да забравят, други го правят щото искат да се правят на готини както ти си мисли. Според мен не трябва да ги обиждаме а да се опитаме да помогнем. Аз участвам в ОМСНВ (общиниски младежки съвет по наркотични вещества) . И съм чела много запоснавала сам се с много такива хора и трябва да им се помогне по някакъв начин.... но все пак всеки сам избира по кой път да тръгне.

Да това е вярно.
Зъб нямам на никой , а с това че всички са тапанари искам да кажа че са тъпи защото не знаят какво правят а се мислят за велики.

iNsaNE`giRL
05-04-2007, 19:37
Еми според мен си останала с грешно мнение за тях, но те всички са хора и не можеш да говориш толкова относително. Всеки е индивидуален сам за себе си.

powerMax
05-04-2007, 19:38
Ами гледайте "Wasted Life" (изгубен живот) - българска продукция. Може да го изтеглите почти от всеки торент сайт. Но филмчето си заслужава!Става думи за наркоманията!

iNsaNE`giRL
05-04-2007, 19:46
Аз пък ще ви препоръчам една книга, Мементо се казва, но в момента не мога да ви кажа кой е автора. Не се сещам а книгата не е в мен.

IdiOtKa
05-04-2007, 20:04
Абе хора вие или сте супер задръстени или незнам.
Как е възможно да се мислите за готини или незнам какво поради факта че взимате наркотици.
ВИЕ ТЪПИ ЛИ СТЕ ИЛИ КВО????????????????????????????????????? :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017
готини ?! ще ми обясниш ли тая дума ..какво означава да се мислиш за "готин" ?! ... мисля че от тука само ти се мислиш за "готян" !!

rootsniky
05-04-2007, 20:58
ela be brother ela da mi go kajesh lichno tova

bai_brother
05-04-2007, 21:27
ela be brother ela da mi go kajesh lichno tova

И защо си мислиш че не бих ти го казал лично.

К'во ше ме пребиеш ли или к'во?

НИ СА ИБАВАЙ С БАЙ БРАДАР.

niGGa
05-04-2007, 21:41
Някой го беше написал много правилно.. Dont hate me just because I have my own reality..
всеки има право на избор. За кво се бращулевите всеки ден да ни давате акъл.. така сме решили, така сме направили. Ти пък никога няма да узнаеш какво всъщност е това състояние. Ще кажеш че не искаш и да знаеш.. ОК, твой избор. Както мой е този, да зачитам природата.. а тя не трябва да бъде незаконна..

bai_brother
05-04-2007, 21:50
Някой го беше написал много правилно.. Dont hate me just because I have my own reality..
всеки има право на избор. За кво се бращулевите всеки ден да ни давате акъл.. така сме решили, така сме направили. Ти пък никога няма да узнаеш какво всъщност е това състояние. Ще кажеш че не искаш и да знаеш.. ОК, твой избор. Както мой е този, да зачитам природата.. а тя не трябва да бъде незаконна..

Пич за к'ва природа ми говориш бе?
Ти изобщо знаеш ли какво е природа?
Освен това един 14-15 годишен като тебе (Ако си по-голям не се засягай)
не може да каже така съм решил защото той самия не знае каде се намира пък камоли какво да прави със себеси .

hamilcar
05-04-2007, 22:15
Как може да спорите с този толкова известен интелектуалец и мислител като bai-brother ?

bai-brother -> не се излагай, това, че някой от форума употребява понякога, а дори и системно не го прави тъп. Щом е решил, че така му харесва така да бъде.

От такива като теб ми е дошло до гуша. Ти най-вероятно нямаш никакъв опит (не че моя е много голям), но си дрънкаш е така да ядосваш хората.

mostwanted
05-04-2007, 22:20
бай брадър
приеми този съвет

плюи си на гъза и се върти в кръг

IlLuSi0nS`
05-05-2007, 07:30
мислиш ли, че на някой му пука какво мислиш ти?

bqloto_zai4ence
05-05-2007, 17:34
are wee kvo sa se karate za gluposti... toest ne sa gluposti za norkomanite specialno ..... moga samo da kaja 4e nai dobri mi priqtel e norkoman ... no za smetka na tva za men toi e nai dobriq 4ovek nqma vtpri kato nego moje da drusa moje vsi4ko no si u4i za izpiti ... hodi si na u4ili6te misli za semeitvoto i priqteli te si .... Toi ne se obijda kogato mu kajat 4e e narkoman za6toto toi znae 4e e tukuv a se obijda kogato mu kajat 4e e tup za6toto toi ne e tup ima akul v glavata si koito izpolzva ne misli samo kak 6te se nadrusa utre... za nego e vajno da stane ne6ty ot nego i 6te stane za6toto predi vsi4ko toi e 4ovek i to neveroqten 4ovek...
TVA 4E SI NARKOMAN NE ZNA4I NI6TOOOO [-X

Buhtaaa
05-05-2007, 17:40
ooo nai mrazq takiva kato tebe ... kakvo ti dreme dali horata se drusat ili ne gledai si tvoq z****k i ne misli za dr kak si jiveqt ... hubavo e che imash mnenie i che do nqkakva stepen si zainteresivan ... ama ne mislq che iskash da im/ni pomognesh taka

IlLuSi0nS`
05-05-2007, 17:45
Whisskas, като чета мненията ти и понякога си мисля, че аз съм го писала ахх

teenkopele
05-06-2007, 00:24
От векове насам,човешкото мислене е устроено така,че хората не приемат нищо,което не разбират и не познават.И го мразят.
Ти си порастнал в една среда, "наркоманите"- в друга.За тях мисленето,ценностите и реалността са други.Различни от твоите.
Ти си живееш с твоите,а наркоманите с техните.
Понякога в тази реалност...Се случват големи гадости,и наркотиците водят до големи издънки,до много лоши неща,но и в твоята реалност става така- умират хора-алкохол,цигари,има войни и човешка злоба.
Както и да живееш,каквото и да ти се случва,винаги има по една лоша страна...или повече.
Разни хора,разни идеали...
Различни хора,различни светове,бих казала.
Нали е важно да си щастлив- да имаш своите ценности,своите приятели,хората и нещата,които обичаш,които мразиш...любимите ти неща...
А всеки може да бъде щастлив по-различен начин.И да обича по различен начин...И да мрази по различен начин...
Да живее също както теб...Но така,че да е щастлив сам за себе си и своите хора...
Не мрази някого,само защото всичко му се случва по различен от твоя начин...

=D> =D> =D>

one_more_minute
05-06-2007, 07:26
От векове насам,човешкото мислене е устроено така,че хората не приемат нищо,което не разбират и не познават.И го мразят.
Ти си порастнал в една среда, "наркоманите"- в друга.За тях мисленето,ценностите и реалността са други.Различни от твоите.
Ти си живееш с твоите,а наркоманите с техните.
Понякога в тази реалност...Се случват големи гадости,и наркотиците водят до големи издънки,до много лоши неща,но и в твоята реалност става така- умират хора-алкохол,цигари,има войни и човешка злоба.
Както и да живееш,каквото и да ти се случва,винаги има по една лоша страна...или повече.
Разни хора,разни идеали...
Различни хора,различни светове,бих казала.
Нали е важно да си щастлив- да имаш своите ценности,своите приятели,хората и нещата,които обичаш,които мразиш...любимите ти неща...
А всеки може да бъде щастлив по-различен начин.И да обича по различен начин...И да мрази по различен начин...
Да живее също както теб...Но така,че да е щастлив сам за себе си и своите хора...
Не мрази някого,само защото всичко му се случва по различен от твоя начин...
И така Уискас прави изказване като горното и следват няколко коментара с пляскащи ръчички или мацката с аватара с кокаина се ядосва, че не го е писала тя. Тъпа е. Тоя коментар не е такъв, така че ако не искаш - не чети надолу.
Казваш, че ние те отхвърляме, защото имаш "Различен свят", а не искаш и да чуеш за алтернатива. Затворена си в тоя ти свят и тъпчеш на едно място.
Аз пък не съм пораснал в свят изолиран от наркоманите :) Бил съм в различни компании. Обаче останах чист. И се гордея :)
И в моя живот има лоши страни, характера ми не е такъв, какъвто искам да бъде, обаче... поне се опитвам да променя нещо. На теб като не ти изнася нещо, кво правиш? Отиваш "на купон".
И накрая понеже говориш за щастието да те питам. Щастлива ли си?

05-06-2007, 09:14
are wee kvo sa se karate za gluposti... toest ne sa gluposti za norkomanite specialno ..... moga samo da kaja 4e nai dobri mi priqtel e norkoman ... no za smetka na tva za men toi e nai dobriq 4ovek nqma vtpri kato nego moje da drusa moje vsi4ko no si u4i za izpiti ... hodi si na u4ili6te misli za semeitvoto i priqteli te si .... Toi ne se obijda kogato mu kajat 4e e narkoman za6toto toi znae 4e e tukuv a se obijda kogato mu kajat 4e e tup za6toto toi ne e tup ima akul v glavata si koito izpolzva ne misli samo kak 6te se nadrusa utre... za nego e vajno da stane ne6ty ot nego i 6te stane za6toto predi vsi4ko toi e 4ovek i to neveroqten 4ovek...
TVA 4E SI NARKOMAN NE ZNA4I NI6TOOOO [-X

Може да е най добрия човек и може да прави всичко за семейството си и да учи за изпити , може да иска да стане нещо от него това е похвално.
Но от един наркоман колкото и да е добър той нищо неможе да стане защото днес мисли за семейството си , обаче утре като закъса с парите и няма дрога от вкъщи или от някъде кадето има достъп започват да изчезват разни неща защо ли?(Въпроса е литоричен).
От друга страна дори да не закъса с парите и да си остане все така добър пак нищо неможе да стане от него защото при тези хора дозите се увеличават постепенно и к'во се получава : днес малко повече утре още малко повече и хоп свръх доза.
Такаче щом го цениш тоя чивек вземи го накарай да вземе някви мерки да спре да друса иначе ще си остане само с желанието да стане нещо от него наймалкото защото ще бъде отхвърлен от хората мислещи като мен (А това значи поне 80% от всички)

IlLuSi0nS`
05-06-2007, 09:28
one_more_minute, защо пък реши, че се ядосвам хах напротив, радвам се, че има някой, който мисли за тези неща подобно на мен.. хубаво е човек да разбира от време на време, че не е сам..
искам да ти кажа още, че много ясно, че никой не може да живее изолиран от другите (за съжаление).. това, че познаваш хората не означава, че познаваш световете им.. според теб е лошо, добре.. но ти винаги ще можеш да видиш нещата само отстрани, през призмата на общественото мнение.. твоя си работа..

one_more_minute
05-06-2007, 10:09
one_more_minute, защо пък реши, че се ядосвам хах напротив, радвам се, че има някой, който мисли за тези неща подобно на мен.. хубаво е човек да разбира от време на време, че не е сам..
искам да ти кажа още, че много ясно, че никой не може да живее изолиран от другите (за съжаление).. това, че познаваш хората не означава, че познаваш световете им.. според теб е лошо, добре.. но ти винаги ще можеш да видиш нещата само отстрани, през призмата на общественото мнение.. твоя си работа..
Първо извинявай, че ти казах, че си тъпа, сега гледам, че не си момичето, за което те мислех. :)
Пък за това кой се е примирил с общественото мнение... Може да се поспори. Точно обществото те кара да пиеш, да пушиш, да се друсаш, ако се замислиш е така :)

Лизи,
Не мисля, че си права. Обаче нито ти, нито аз ще се променим взаимно, та - здраве да е :)
Като се засечем някой път в скайп ще попишем, хем и да разкажеш как всичко си е дошло на мястото ;)

:)

MaRiNkA_16
05-06-2007, 16:59
Някой го беше написал много правилно.. Dont hate me just because I have my own reality..
всеки има право на избор. За кво се бращулевите всеки ден да ни давате акъл.. така сме решили, така сме направили. Ти пък никога няма да узнаеш какво всъщност е това състояние. Ще кажеш че не искаш и да знаеш.. ОК, твой избор. Както мой е този, да зачитам природата.. а тя не трябва да бъде незаконна..
to4no taka kakvo pravim si e na6a rabota i vas tva kvo vi burka??? :smt017

mostwanted
05-06-2007, 19:42
От векове насам,човешкото мислене е устроено така,че хората не приемат нищо,което не разбират и не познават.И го мразят.
Ти си порастнал в една среда, "наркоманите"- в друга.За тях мисленето,ценностите и реалността са други.Различни от твоите.
Ти си живееш с твоите,а наркоманите с техните.
Понякога в тази реалност...Се случват големи гадости,и наркотиците водят до големи издънки,до много лоши неща,но и в твоята реалност става така- умират хора-алкохол,цигари,има войни и човешка злоба.
Както и да живееш,каквото и да ти се случва,винаги има по една лоша страна...или повече.
Разни хора,разни идеали...
Различни хора,различни светове,бих казала.
Нали е важно да си щастлив- да имаш своите ценности,своите приятели,хората и нещата,които обичаш,които мразиш...любимите ти неща...
А всеки може да бъде щастлив по-различен начин.И да обича по различен начин...И да мрази по различен начин...
Да живее също както теб...Но така,че да е щастлив сам за себе си и своите хора...
Не мрази някого,само защото всичко му се случва по различен от твоя начин...
Аз пък не съм пораснал в свят изолиран от наркоманите :) Бил съм в различни компании. Обаче останах чист. И се гордея :)
?

останах чист
чакаи сега даи ми дефиниция на наркоман
ха тоя пуши марихуана - тревоман
аа тя взмиа амфетамини - друсалка
чакай малко тея хора си имат имена
които са различни от наркоман и наркоманка
всеки има правото (закона настрани :D ) да си
прави каквото си иска
и това че някой понякога употребява наркотици
не го превръща в наркоман
за мен наркоман е вече когато си стигнал до положението
да имаш ужасни абстиненции и да неможеш без наркотици
и даже и в този случай наркоман не е лоша дума
понеже това са хора
изолацията също е голям проблм

Guarana
05-06-2007, 23:12
наркоманите са утайката на обществото, нещастници. за това се и крият, защото никъде не са приети :idea: компенсират липсата на качествени интереси, като спорт, четене на книги, занимаване с любов и походи сред природата или акции за почистване на местности с разни жалки синтетики, от които някой пич си купува за месец бмв 7ца

one_more_minute
05-07-2007, 06:08
От векове насам,човешкото мислене е устроено така,че хората не приемат нищо,което не разбират и не познават.И го мразят.
Ти си порастнал в една среда, "наркоманите"- в друга.За тях мисленето,ценностите и реалността са други.Различни от твоите.
Ти си живееш с твоите,а наркоманите с техните.
Понякога в тази реалност...Се случват големи гадости,и наркотиците водят до големи издънки,до много лоши неща,но и в твоята реалност става така- умират хора-алкохол,цигари,има войни и човешка злоба.
Както и да живееш,каквото и да ти се случва,винаги има по една лоша страна...или повече.
Разни хора,разни идеали...
Различни хора,различни светове,бих казала.
Нали е важно да си щастлив- да имаш своите ценности,своите приятели,хората и нещата,които обичаш,които мразиш...любимите ти неща...
А всеки може да бъде щастлив по-различен начин.И да обича по различен начин...И да мрази по различен начин...
Да живее също както теб...Но така,че да е щастлив сам за себе си и своите хора...
Не мрази някого,само защото всичко му се случва по различен от твоя начин...
Аз пък не съм пораснал в свят изолиран от наркоманите :) Бил съм в различни компании. Обаче останах чист. И се гордея :)
?

останах чист
чакаи сега даи ми дефиниция на наркоман
ха тоя пуши марихуана - тревоман
аа тя взмиа амфетамини - друсалка
чакай малко тея хора си имат имена
които са различни от наркоман и наркоманка
всеки има правото (закона настрани :D ) да си
прави каквото си иска
и това че някой понякога употребява наркотици
не го превръща в наркоман
за мен наркоман е вече когато си стигнал до положението
да имаш ужасни абстиненции и да неможеш без наркотици
и даже и в този случай наркоман не е лоша дума
понеже това са хора
изолацията също е голям проблм
Наркоман за мен е тоя, който е зависим от някаква субстанция :)
За мене и тоя който пуши цигари е наркоман, ама тва е отделен въпрос :smt005

Mimka_sweet
05-07-2007, 08:50
Whisskas е права и въпреки всичко не мога да разбера едно .Като знаеш ,че наркотиците провалят живота ти , защо продължаваш да ги взимаш?
Защото ти харесва да живееш в измислен и различен свят?Или...?

MaRiNkA_16
05-07-2007, 11:53
наркоманите са утайката на обществото, нещастници. за това се и крият, защото никъде не са приети :idea: компенсират липсата на качествени интереси, като спорт, четене на книги, занимаване с любов и походи сред природата или акции за почистване на местности с разни жалки синтетики, от които някой пич си купува за месец бмв 7ца
ami vsi4ko koeto si napisal moga da ti kaja 4e e pulna glupost.v momenta sum purvi kurs.yspeha mi ot purviq srok e 5,68.postoqnno 4eta knigi na stivun king,ri4ard leimandr,diin kunc i dr ot taq tematika.treniram postoqnno(igraq v handbalen otbor i hodq na fitnes).tova 4e okolo teb i to4no v tvoq grad nqma hora koito pu6at i jiveqt normalno ne zna4i 4e i dr sa takiva.nikoga ne pre4islqvai daden 4ovek kum dadeno ob6testvo.tova koeto pravim ni haresva i nqma da sprem da go pravim za6toto tova e na6iq izbor na jivot.

Mimka_sweet
05-07-2007, 20:34
Защото ти харесва да живееш в измислен и различен свят?

...Да. Ами като знаеш,че това ще те съсипе,ще провали бъдещето ти ?!?!?!?!

асдгост
05-08-2007, 08:01
наркоманите са утайката на обществото, нещастници. за това се и крият, защото никъде не са приети :idea: компенсират липсата на качествени интереси, като спорт, четене на книги, занимаване с любов и походи сред природата или акции за почистване на местности с разни жалки синтетики, от които някой пич си купува за месец бмв 7ца
Аз пуша трева-пуша много трева. И кво от това? По всяка вероятност ще имам успех 6,00. Честно да ти кажа, всичките ми приятели, които пушат трева си имат приятелки, разменями си кнмиги всяка седмица, тая неделя бяхме на планина! Тва, че ти си гледал някъв филм по ТВ или вашите са ти разказвали някви измишльотини за наркоманите... и ти ХОП и си им се вързал! Не, че всичко, което са ти казали е грешно....ако не можеш да се примириш с факта, че има наркомани....какво остава за изнасилвачите или може би за педофилите?!?!?!!?Аре вземи малко да пораснеш и влез в света, в който живеем...

bai_brother
05-08-2007, 20:35
Ами като знаеш,че това ще те съсипе,ще провали бъдещето ти ?!?!?!?!

Аз просто виждам всичко по-различно от теб...Както ти виждаш всичко по-различно от всеки друг и т.н. ...Малко или много със всеки е така.
Независимо как...Щастлива съм.Щастието не може да проваля живот :wink:

Е да ти пикам на щастието задръстено.
Да ходиш като призрак по улиците , това ли е щастие бе.
И к'во виждаш като се надусаш а?
Нищо невиждаш там ти е проблема.

И като гледам така ти май си все един и същ наркоман ама с различни никове и само дрънкаш че сам си си избрал какъв да си.
Ми като си наркоман/ка ходи се одави подобре.

rootsniky
05-08-2007, 21:36
are gotinite hora da se suberem da si napraim nekva qka partiq za hubav joint iskate li, ama da e chistichak i da ste ot sofia, obajdajte se

KiLLeR_InSTiNkT
05-09-2007, 05:43
Писна ми от такива теми... Все едно някой ще те послуша - нали знаеш през едното ухо влиза, през другото излиза. Всеки има право на избор и всеки решава сам за себе си - не се занимавай!
ПП. От София съм... :-D

Guarana
05-09-2007, 11:10
...

да, да, да... така... мхм, разбирам. всички са като теб. а и не ти вярвам за всичко което си писал. а аз говоря от личен опит, само че имах волята да спра на време, преди да загазя сериозно

Guarana
05-09-2007, 11:13
пуши много трева, ще прогресираш! а аз ще си купя самолет... :smt005 :smt006 :smt004

Kre4etalo
05-09-2007, 14:32
наркоманите са утайката на обществото, нещастници. за това се и крият, защото никъде не са приети :idea: компенсират липсата на качествени интереси, като спорт, четене на книги, занимаване с любов и походи сред природата или акции за почистване на местности с разни жалки синтетики, от които някой пич си купува за месец бмв 7ца
Аз пуша трева-пуша много трева. И кво от това? По всяка вероятност ще имам успех 6,00. Честно да ти кажа, всичките ми приятели, които пушат трева си имат приятелки, разменями си кнмиги всяка седмица, тая неделя бяхме на планина! Тва, че ти си гледал някъв филм по ТВ или вашите са ти разказвали някви измишльотини за наркоманите... и ти ХОП и си им се вързал! Не, че всичко, което са ти казали е грешно....ако не можеш да се примириш с факта, че има наркомани....какво остава за изнасилвачите или може би за педофилите?!?!?!!?Аре вземи малко да пораснеш и влез в света, в който живеем...

Ако щеш и 200 успех да имаш докато употребяваш подобни боклуци си нищо и никой и ще си останеш на дъното.

bai_brother
05-09-2007, 18:15
[/quote]

Да се напиваш и да крещиш?
Да ти пикам на щастието.
..
Същото е..Само че аз не бих се карала за това какво те прави щастлив..
Защото не ми пука.И ми стига да знам просто че си/не си щастлив.Причините са си твои..
И не разбирам защо,по дяволите,на теб ти пука при какви обстоятелства аз съм/не съм щастлива.
Просто...Не те засяга.Нито мен за теб..
И когато си живеем два различни живота,ти няма как да си в правото си да критикуваш моя.Или на всеки друг,който живее живот различен от теб.Нито той.
Просто...Когато нещо не ти се е случило и го познаваш само пречупено през напълно празно мнение..Не можеш да знаеш дали наистина е толкова лошо.
Сега не ти говоря за наркотици.А за възприемане на света.За начин на живот...Защото наркотиците не са целият свят на "наркоманите"(но на някои за жалост са ..)
Ти какво...Познаваш някого като "наркоман" и следователно целият му друг свят не те вълнува?
Мисленето му,философията му,изкуството му .. Мислиш,че тези хора ги нямат...Напротив.И при много хора са много важни.Много по-важни от наркотиците.В тези случаи те просто са някаква част...От целият този малък свят.Който всеки си има..
И не би могъл да говориш с мен нормално по въпрос,различен от глупави спорове на тема наркотици,само защото знаеш,какви вещества текат в кръвта ми?
Много е неправилно ..И някак си много тъжно ..

За различните никове,мисля си някак,че нещата,които аз съм казала не могат да се объркат с ничии други изказвания.. :wink:
И явно не си ми следил добре изказванията,щом ми говориш за пътища и самостоятелен избор.Това са глупости.

**За това къде и как да се удавя няма да казвам нищо,защото много пъти съм казвала...Аз не се бъркам в решенията на другите хора.Не се бъркай и ти в моите.

Благодаря ти за отделеното време.[/quote]

Така права си затова че не трябва да ми пука.
Но само при мисълта за тия гадости ми се повдига.
Моля да ме извиниш ако съм те засегнал по някакъв начин но на мое място ти би мислила по същия начин.
На въпроса ти дали познавам някой наркоман отговора е да познавам двама от тях вече не са между живите , един е в затвора и един е напът да последва първите двама.
С тези хора съм приятел от дете и ми е много болно за тях. Затова не спирам да кастря всеки който пише че дрогата е щастие и разни такива.
Надявам сега разбираш защо повечето ми постове по темата са толкова дръзки.
Мразя дрогата и тези които я разпространяват а не тези които я консумират защото те са жертви на самите себеси.

one_more_minute
05-09-2007, 19:17
Скоро мъртвите ми приятели станаха трима.
И тримата от деца...Знам.
Обаче в една друга тема бях говорила много по въпроса.
Във всяка "малка реалност" умират хора...Навсякъде.
Някои просто умират при по-глупави и тъжни обстоятелства.
Във всичко има малко или много лоши неща...

Мхм. А кого се опитваш да убедиш :roll:

rootsniky
05-09-2007, 21:45
naj umnite deto izkarvat purvi mesta po sustezaniq po atematika i fizika si chadqt, a vie hateri gadni si go nabutajte; \:D/

mi6ani
05-11-2007, 08:53
Абе хора вие или сте супер задръстени или незнам.
Как е възможно да се мислите за готини или незнам какво поради факта че взимате наркотици.
ВИЕ ТЪПИ ЛИ СТЕ ИЛИ КВО????????????????????????????????????? :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017

=D> =D> =D>

O.B.I_
05-11-2007, 20:52
abe drislio "vsi4ki narkomani ste tupanari". Ai da te izpravq do edin narkoman i da ti zadam nqkakuv jiteiski vupros, sigurna sum 4e 6te otgovori mn po-dobre ot teb.Edin narkoman edva li 6te se durji taka prosta6ki kato teb, edva li 6te sudi horata za jivota, koito sa si izbrali.Tva sa mislite (tupizmite ) na edin duhovno ograni4en 4ovek.Vuzmutena sum ot durjanieto na dne6noto podrastva6to pokolenie.

Guarana
05-11-2007, 23:50
уфф, върви се друсай айде... марш! :smt019
не на наркоманията! тази деградация! :smt018

one_more_minute
05-12-2007, 06:10
Мхм. А кого се опитваш да убедиш :roll:

Ти пък сега,к'во се правиш и ти...
Искате да ми кажете,че колкото и да са лоши наркотиците нямат нито една хубава страна...
Мхм. Точно.



Мхм. А кого се опитваш да убедиш :roll:

Е тогава какво по дяволите кара тлкова милиони хора да продължават да се друсат?Масова заблуда,че е хубаво?Едва ли...
Милиони мухи ядат лайна.. :)

hamilcar
05-12-2007, 06:37
Whisskas -> Според мен няма смисъл да се опитваш да им обясниш. Както сама знаеш много хора за заблудени и мислят, че ако опиташ някакъв наркотик и край ставаш наркоман. Половината хора от тук не могат да си обяснат какво значи тази дума "Наркоман". Остави ги, нека да ругаят колкото искат.

niGGa
05-12-2007, 07:48
Ако щеш и 200 успех да имаш докато употребяваш подобни боклуци си нищо и никой и ще си останеш на дъното.
Професори, доктори, доценти употребяват трева. Те на дъното ли са?
Останалите - живи и здрави. Вие правите вашия избор, ние правим нашия.

05-12-2007, 09:50
НИ СА ИБАВАЙ С БАЙ БРАДАР.
Ебаси смотания тип! Я се отдели от шибания телевизор и се научи да гледаш стойностни неща.

pecata
05-12-2007, 14:15
Значе има няколко вида наркомания !

1. Хора отчаяни от живота и по точно ОБЩЕСТВОТО... което е изпълнено с такива недорасъци като тоя пуснал темата. Такива които не виждат по-далече от носа си...
Този вид хора са се престрастили към наркотиците защото не виждат смисал на живота... и тва им е едва ли не единственото забавление :?

2. Хора които са опитали покрай приятели 1 път и са продължили ЗАЩОТО НАРКОТИЦИТЕ СА СИЛНО ПРИСТРАСТЯВАЩИ ИМЕННО ЗА ТОВА ИМА НАРКОМАНИ ПРЕДИ ДА ПСУВАТЕ НЯКОЙ НАРКОМАН ИМАЙТЕ В ПРЕДВИД ЧЕ ТОЙ НЕ Е ВИНОВЕН ЧЕ Е ЧОВЕК !

3. Хора които се правят на интересни (най-често разни младежи между 12-18 години...) за пред приятелите... а посел се престрастяват


С две думи, наркоманите не са тези които трябва да съдиме. Те са като всички нас но са престрастени благодарение на обществото около нас... трябва да съдиме обществото и държавата че е такава, трябва да съдиме диларите, трябва да съдиме САМИТЕ СЕБЕ СИ ЧЕ ИМА ТАКОВА НЕЩО ! А НЕ ТЯХ ТЕ СА КАТО ЛУДИТЕ - НЕОТГОВОРНИ ЗА ДЕЙСТВИЯТА СИ И ПРЕСТРАСТЕНОСТА ИМ КЪМ НАРКОТИЧНИ ВЕЩЕСТВА !!!

За тях наркотика е като храна.... немогат без него, както физически така и психически. Когато един наркоман спре да зима от любимия си наркотик, в мозака му настъпва пълен хаос който само мисли за това как да набави наркотика... и тн. това е съвсем естествено чувсто и именно в това се изразява пристреността....
А физическата зависимост се изразява в отпадналост унилост и тн..


Естествено всичко това е лечимо... но се иска МНОГО ВРЕМЕ И ВОЛЯ, има комуни както знаете :smt006


----


С две думи не съдете наркоманите за това което са, те НЕ СА ВИНОВНИ ! А ВИЕ СТЕ ВИНОВНИ ЗА ТЯХНИЯ ЖИВОТ ЗАМИСЛЕТЕ СЕ СЛЕДВАЩИЯ ПЪТ КАТО ПОДМИНАВАТЕ НЯКОЙ НА УЛИЦАТА КАК ЩЕ СЕ ДЪРЖИТЕ С НЕГО !!!!

ИМАЙТЕ РЕСПЕКТ ЕДИН КЪМ ДРУГ, НЕЗАВИСИМО ОТ РАСА, ПОЛ, НАРОДНОСТ, СОЦИАЛНО НИВО И ТН.. ВСЕКИ ИМА РПАВО ДА Е ВСИЧКО КОЕТО СИ ПОИСКА И НИКОЙ НИКОЙ НЕМОЖЕ ДА СЪДИ !

krizbeto_zleto
05-12-2007, 14:28
koi go ebe tapoto mnenie na bai-brothertaka ili ina4e toi e nikoi pa i seki si ima pravo da si prai kvto si iska sa nikoi ne e sednal da pi6e 6to bai-brother misli kato 40 god lelka ](*,) :smt005

05-15-2007, 13:30
Значе има няколко вида наркомания !

1. Хора отчаяни от живота и по точно ОБЩЕСТВОТО... което е изпълнено с такива недорасъци като тоя пуснал темата. Такива които не виждат по-далече от носа си...
Този вид хора са се престрастили към наркотиците защото не виждат смисал на живота... и тва им е едва ли не единственото забавление :?

2. Хора които са опитали покрай приятели 1 път и са продължили ЗАЩОТО НАРКОТИЦИТЕ СА СИЛНО ПРИСТРАСТЯВАЩИ ИМЕННО ЗА ТОВА ИМА НАРКОМАНИ ПРЕДИ ДА ПСУВАТЕ НЯКОЙ НАРКОМАН ИМАЙТЕ В ПРЕДВИД ЧЕ ТОЙ НЕ Е ВИНОВЕН ЧЕ Е ЧОВЕК !

3. Хора които се правят на интересни (най-често разни младежи между 12-18 години...) за пред приятелите... а посел се престрастяват


С две думи, наркоманите не са тези които трябва да съдиме. Те са като всички нас но са престрастени благодарение на обществото около нас... трябва да съдиме обществото и държавата че е такава, трябва да съдиме диларите, трябва да съдиме САМИТЕ СЕБЕ СИ ЧЕ ИМА ТАКОВА НЕЩО ! А НЕ ТЯХ ТЕ СА КАТО ЛУДИТЕ - НЕОТГОВОРНИ ЗА ДЕЙСТВИЯТА СИ И ПРЕСТРАСТЕНОСТА ИМ КЪМ НАРКОТИЧНИ ВЕЩЕСТВА !!!

За тях наркотика е като храна.... немогат без него, както физически така и психически. Когато един наркоман спре да зима от любимия си наркотик, в мозака му настъпва пълен хаос който само мисли за това как да набави наркотика... и тн. това е съвсем естествено чувсто и именно в това се изразява пристреността....
А физическата зависимост се изразява в отпадналост унилост и тн..


Естествено всичко това е лечимо... но се иска МНОГО ВРЕМЕ И ВОЛЯ, има комуни както знаете :smt006


----


С две думи не съдете наркоманите за това което са, те НЕ СА ВИНОВНИ ! А ВИЕ СТЕ ВИНОВНИ ЗА ТЯХНИЯ ЖИВОТ ЗАМИСЛЕТЕ СЕ СЛЕДВАЩИЯ ПЪТ КАТО ПОДМИНАВАТЕ НЯКОЙ НА УЛИЦАТА КАК ЩЕ СЕ ДЪРЖИТЕ С НЕГО !!!!

ИМАЙТЕ РЕСПЕКТ ЕДИН КЪМ ДРУГ, НЕЗАВИСИМО ОТ РАСА, ПОЛ, НАРОДНОСТ, СОЦИАЛНО НИВО И ТН.. ВСЕКИ ИМА РПАВО ДА Е ВСИЧКО КОЕТО СИ ПОИСКА И НИКОЙ НИКОЙ НЕМОЖЕ ДА СЪДИ !


Подкрепям това мнение на 100%

bai_brother
05-16-2007, 14:29
abe drislio "vsi4ki narkomani ste tupanari". Ai da te izpravq do edin narkoman i da ti zadam nqkakuv jiteiski vupros, sigurna sum 4e 6te otgovori mn po-dobre ot teb.Edin narkoman edva li 6te se durji taka prosta6ki kato teb, edva li 6te sudi horata za jivota, koito sa si izbrali.Tva sa mislite (tupizmite ) na edin duhovno ograni4en 4ovek.Vuzmutena sum ot durjanieto na dne6noto podrastva6to pokolenie.

Духовно ограничен???!!!

В голяма грешка си.
Тъкмо наркоманите са духовно ограничени защото повечето от тях са хора
с ниско самочувствие мачкани години наред от живота.
Всички останали наркомани които не попадат в тая група са още по-зле защото го правят от келешлък или по лошо от глупост.

bai_brother
05-16-2007, 14:39
Мхм. А кого се опитваш да убедиш :roll:

Ти пък сега,к'во се правиш и ти...
Искате да ми кажете,че колкото и да са лоши наркотиците нямат нито една хубава страна...И живота на хората,които се друсат не може да е щастлив и хубав?Е тогава какво по дяволите кара тлкова милиони хора да продължават да се друсат?Масова заблуда,че е хубаво?Едва ли...

Да нямат нито една хубава страна.
Коя според теб е хубавата страна на дрогата?
Можеби тази че те прави пълен боклук?

Или може би това че като закъсаш с парите за дрога и продаваш първото нещо което ти попадне , а ако нямаш какво да продадеш отиваш да крадеш?

А можеби най хубавата страна на дрогата е тази че умираш на 25-30 години ?

Що се отнася до втория ти въпрос за съжаление повечето келемета взимат дрога защото си мислят че е готино , а като им кажеш нещо против дрогата почват да дрънкат че сами си го избрали и никой няма право да им се бърка макар повечето от тях да не си дават сметка за сериозноста на проблема в който се забъркват.

Е аз питам следното : Как е възможно един пикльо на възраст между 13 и 18 години който още бива изхранван от майка и и баща си да разправя че така бил решил ТОВА Е ПЪЛНА ГЛУПОСТ.

bai_brother
05-16-2007, 14:43
Whisskas -> Според мен няма смисъл да се опитваш да им обясниш. Както сама знаеш много хора за заблудени и мислят, че ако опиташ някакъв наркотик и край ставаш наркоман. Половината хора от тук не могат да си обяснат какво значи тази дума "Наркоман". Остави ги, нека да ругаят колкото искат.

Никъде не съм казал(писал) че като пробваш веднъж и вече си наркоман.
Но това е пътят водещ натам.

bai_brother
05-16-2007, 14:47
Ако щеш и 200 успех да имаш докато употребяваш подобни боклуци си нищо и никой и ще си останеш на дъното.
Професори, доктори, доценти употребяват трева. Те на дъното ли са?
Останалите - живи и здрави. Вие правите вашия избор, ние правим нашия.

Те пушат но в нормални количества а и знаят какво правят а не като повечето : напуши се до козирката и после вземе че и алкохол пие.

IlLuSi0nS`
05-16-2007, 18:01
bai-brother еби си майкат а ве хахахахах оххххххххх супер си злееееееееее вееееееее хахахааххахахаха аххаха и кфо ако сме боклуци хахахахаха ебати и забавнотъо хахах нали ве ти си цъди ограничен никога няма да ни разбереш ве балък смотан хахаха

05-16-2007, 19:09
bai bradar е много прав.... Защо милиони хора друсат ли ? защото така си мислят че ще се справят с проблемите си. Хора със слаба психика и утаики на обществото това са наркоманите :evil:

05-17-2007, 09:22
[/quote]
яж лайна бе траверс такъв :evil:[/quote]

Яж ти тъп наркоман.

za dnes
05-17-2007, 14:33
ei ti ko sa 4e mi kaje6 4e nie sme nai golemite boklyci oooo ne6to si se obarkal nie sme xora koito znaeme kak da jiveeme i da se zabavlqvame i ne si4ki sme kadni kopeleta ,,,,,, nie sme xora koito sme videli syper mn ne6ta ot jivota ane kato nekoi tapi selqni :smt019 :smt019 :smt019

za dnes
05-17-2007, 14:33
ei ti ko sa 4e mi kaje6 4e nie sme nai golemite boklyci oooo ne6to si se obarkal nie sme xora koito znaeme kak da jiveeme i da se zabavlqvame i ne si4ki sme kadni kopeleta ,,,,,, nie sme xora koito sme videli syper mn ne6ta ot jivota ane kato nekoi tapi selqni :smt019 :smt019 :smt019

za dnes
05-17-2007, 14:33
ei ti ko sa 4e mi kaje6 4e nie sme nai golemite boklyci oooo ne6to si se obarkal nie sme xora koito znaeme kak da jiveeme i da se zabavlqvame i ne si4ki sme kadni kopeleta ,,,,,, nie sme xora koito sme videli syper mn ne6ta ot jivota ane kato nekoi tapi selqni :smt019 :smt019 :smt019

za dnes
05-17-2007, 14:33
ei ti ko sa 4e mi kaje6 4e nie sme nai golemite boklyci oooo ne6to si se obarkal nie sme xora koito znaeme kak da jiveeme i da se zabavlqvame i ne si4ki sme kadni kopeleta ,,,,,, nie sme xora koito sme videli syper mn ne6ta ot jivota ane kato nekoi tapi selqni :smt019 :smt019 :smt019

za dnes
05-17-2007, 14:33
ei ti ko sa 4e mi kaje6 4e nie sme nai golemite boklyci oooo ne6to si se obarkal nie sme xora koito znaeme kak da jiveeme i da se zabavlqvame i ne si4ki sme kadni kopeleta ,,,,,, nie sme xora koito sme videli syper mn ne6ta ot jivota ane kato nekoi tapi selqni :smt019 :smt019 :smt019

one_more_minute
05-17-2007, 19:19
кво сте видели от живота освен задимените помещения и амфетите бре? НЕ били опасни. Ми добре тогава - предпочитам да живея на ръба и да съм изложен на опастност отколкото да си вкарвам боклуци в тялото, та да влезна в илюзорна вселена. пълни глупости.

denit00
05-17-2007, 21:35
Abe Bseki izbira kakvo da pravi s jivota si koito iska da zema narkotici ili alkohol ama e malko t1pi4ko.......... 6oto pIsBa .....ama kat VnezapnO si se PresTrasTil Kvo 6i rpavi6 POsleee??!??! :!: :?: abe NarKoManSka My RabOtaaa POne da se KriqT det Za BockaT i da si XvarLQt spRincovKItee3e3 a ne da gi oStavqt po ULicitee.....

one_more_minute
05-18-2007, 08:08
Abe Bseki izbira kakvo da pravi s jivota si koito iska da zema narkotici ili alkohol ama e malko t1pi4ko.......... 6oto pIsBa .....ama kat VnezapnO si se PresTrasTil Kvo 6i rpavi6 POsleee??!??! :!: :?: abe NarKoManSka My RabOtaaa POne da se KriqT det Za BockaT i da si XvarLQt spRincovKItee3e3 a ne da gi oStavqt po ULicitee.....
моля те, пиши нормално

bai_brother
05-18-2007, 14:52
ei ti ko sa 4e mi kaje6 4e nie sme nai golemite boklyci oooo ne6to si se obarkal nie sme xora koito znaeme kak da jiveeme i da se zabavlqvame i ne si4ki sme kadni kopeleta ,,,,,, nie sme xora koito sme videli syper mn ne6ta ot jivota ane kato nekoi tapi selqni :smt019 :smt019 :smt019

Какво си видел бе льольо??? :smt017
Ти ако си видел толкова много няма да пипнеш дрога и ше знаеш какво е истинско забавление , защото това не е забавление а наркоманска свинщина на която всеки се надрусва докато заприлича на зомби и не знае дори кой е.
Нали ги гледам разни 14-15 годишни келемета как се сабират и се друсат мислейки че са голямата работа понеже пушат трева или взимат разни други боклуци.
За съжаление обаче те не са голямата работа а едни малки лигави лайна които в 80% от случаите стават пълни боклуци и свършват или на улицата или в някой затвор.

MaRiNkA_16
05-18-2007, 15:34
bai-brother еби си майкат а ве хахахахах оххххххххх супер си злееееееееее вееееееее хахахааххахахаха аххаха и кфо ако сме боклуци хахахахаха ебати и забавнотъо хахах нали ве ти си цъди ограничен никога няма да ни разбереш ве балък смотан хахаха
ami kato e tup i ograni4en kak iska6 da razbere 4e e golqm kefff ?

05-18-2007, 18:30
Marinka_16 ти си тъпа и ограничена ... На 16 няква курва , дет кат се надруса я чукат пропадняците..... такава си ти ! а някаде бех видел че маика ти ти разрешава да пушиш трева.. ами тогава маика ти е супер тъпа путка :!: ;-) :twisted:

rakiQ
05-19-2007, 19:49
аз пък мисля че и те също са хора и искам да каа че ако некаф проблем имаш или нешо искаш да споделиш с тях те веднага ше скочат за теб мноо добри фр са...
и мисля че е бати тъпото един човек да мисли че "наркоманите" са нешо по различно от нас
се едно да каеме "тревоманите" са баси лайната...примерно...

за тфа живота си е техен да си праат кфот си искат..

bai_brother
05-21-2007, 23:29
аз пък мисля че и те също са хора и искам да каа че ако некаф проблем имаш или нешо искаш да споделиш с тях те веднага ше скочат за теб мноо добри фр са...
и мисля че е бати тъпото един човек да мисли че "наркоманите" са нешо по различно от нас
се едно да каеме "тревоманите" са баси лайната...примерно...

за тфа живота си е техен да си праат кфот си искат..\

Абе ти тъп ли си бе а?
Кви хора са тия хора бе?
Друсат се с разни боклуци и се мислят за голямата работа, е нема такива тапаци ясно ли ти е а?
Наркоманите са най големите лайна в нащо общество , или с други думи : боклуци , лайна , тапанари , малоумници и миризливци.
Дано измрът сичките ше им еба майката и лекетата умрели дееба и уръфляците застреляни.

hamilcar
05-22-2007, 07:49
Абе ти тъп ли си бе а?
Кви хора са тия хора бе?
Друсат се с разни боклуци и се мислят за голямата работа, е нема такива тапаци ясно ли ти е а?
Наркоманите са най големите лайна в нащо общество , или с други думи : боклуци , лайна , тапанари , малоумници и миризливци.
Дано измрът сичките ше им е** майката и лекетата умрели дееба и уръфляците застреляни.

Престани да обиждаш, явно не можеш да разбереш, че всеки има право на избор, а ти не си човека, който да каже кой какво да прави. Нали ти не си боклук тогава какъв ти е проблема ? Да ти кажа смятам те за ограничен, защото не се опитваш да разбереш хората, нищо, че се друсат от време на време или пък системно. А и както написах в първото си изречение, престани да обиждаш, това вместо да покаже колко си заинтересован и искаш да помогнеш, показва колко си неграмотен и умствено ограничен.

05-22-2007, 09:09
Някакъв селянин, фен на Бай Брадър, цапнат в устата и простак желае моята смърт ?
Добре, но само ако дойдеш с мен.

tears_d0nt_fall^sexy_bebo
05-22-2007, 12:30
аз пък мисля че и те също са хора и искам да каа че ако некаф проблем имаш или нешо искаш да споделиш с тях те веднага ше скочат за теб мноо добри фр са...
и мисля че е бати тъпото един човек да мисли че "наркоманите" са нешо по различно от нас
се едно да каеме "тревоманите" са баси лайната...примерно...

за тфа живота си е техен да си праат кфот си искат..
ех дечица мили кога ще разберете, че проблемите на дадена група хора от обществото ни са и наши проблеми.До кога все ще викаме " тфа живота си е техен да си праат кфот си искат" или изрази от тоя тип.Т`ва са болни хора и в наш интерес е да им помогнем и въобще да се справим с един слой от каймака на обществото.

@xaxo_xixi - знаеш ли за първи път чувам, че ако не се друсаш си "умствено ограничен".Поне от твойте, така "страшно субективни и интелигентни" реплики такава мисъл долавям ...
поздрави...

IlLuSi0nS`
05-22-2007, 14:21
bai-brother, ти си мн странен човек за мен, тъй като аз не познавам и не общувам с хора като теб в реалния си живот.. така че нямам мн наблюдения върху начина на мислене на подобни индивиди.. от постовете ти, обаче, разбирам, че таиш в себе си мн злоба и агресия спрямо онова, което не разбираш.. не говоря единствено за света на "наркоманите", а за многото други възможни начини за възприемане на (не)познатата реалност.. светът не е само какъвто ти го виждаш.. светът има безброй лица.. ти си си избрал твоя свят и нещата в него следват твоите разбирания, твоите принципи.. изобщо твоята концепция за реалността.. ти просто си на едно от брезбройните островчета в океан от измерения, заобиколен от хора със сходни възприятия.. но там, някаде извън твоя обсег на осъзнаване има още мн мн реалности, коренно различни от твоята ест.. между някои реалности могат да се построят мостове.. това е толерантността и уважението към правото на всеки за бъде себе си.. но ти явно си се затворил в твоя малък свят и отказваш да приемеш "другите", които чрез същия капацитет от чувства и емоции присъщи на човешките същества, имат напълно различно всетоусещане.. друг поглед върху нещата.. и не забравяй, че човек може да прескача по островчетата и да търси мястото, където да се чувства "у дома си".. а колкото повече гледни точки откриеш и (ако се опиташ) разбереш, толкова по-широк става твоят собствен мироглед, а колко е по-обширен той, толкова повече възможни избори се откриват пред теб.. а всико е въпрос на избор!!!

hamilcar
05-22-2007, 14:54
аз пък мисля че и те също са хора и искам да каа че ако некаф проблем имаш или нешо искаш да споделиш с тях те веднага ше скочат за теб мноо добри фр са...
и мисля че е бати тъпото един човек да мисли че "наркоманите" са нешо по различно от нас
се едно да каеме "тревоманите" са баси лайната...примерно...

за тфа живота си е техен да си праат кфот си искат..
ех дечица мили кога ще разберете, че проблемите на дадена група хора от обществото ни са и наши проблеми.До кога все ще викаме " тфа живота си е техен да си праат кфот си искат" или изрази от тоя тип.Т`ва са болни хора и в наш интерес е да им помогнем и въобще да се справим с един слой от каймака на обществото.

@xaxo_xixi - знаеш ли за първи път чувам, че ако не се друсаш си "умствено ограничен".Поне от твойте, така "страшно субективни и интелигентни" реплики такава мисъл долавям ...
поздрави...

Според теб нормално ли е някой да се изразява така по дадена тема. По-добре ми прочети пак поста за да видиш какво съм имал предвид.

GoHardeR
05-22-2007, 14:55
koi e kazal e se mislim za gotini upotrebiavashtite?pravim si gotinoto po-to4no...puk i ''narkomani'' niakak si ne me kefi,mnogo e subiratelno ... ;)
ima takiva tupaci,deto misliat 4e sa ebasi pi4ovete kato drusat,ama ne... :-D

tears_d0nt_fall^sexy_bebo
05-22-2007, 15:51
еми не определено за изблиците на съдизам в bai-brother съм и аз на същото мнение, че човека е под сяква критика поне така се излага, а може и да не е точно така.(в което дълбоко се съмнявам, съдейки по поста му)

05-23-2007, 16:44
Bai-bradar purvo mi kaji koi hora smqta6 za narkomani.6toto i az su6to kato tebe mnogo mrazq hora nadrusani s alkohol.Dosta 4esto mi se slu4va da se sbluskvam, s takiva narkomani.Tezi bokluci,utrepki izrodi mnogo 4esto mi se e slu4valo da mi suzdavat problemi,naprimer kato sum s momi4e bes sqkakva pri4ina takiva drusalki po4vat da se durjat agresivno da nalitat na boi na men ili na moi priqteli i dr takiva ne6ta.Ta tezi narkomani za koito govorq verno sa mnogo ispadnali,smurdat,nqkoi dori sa opovru6tani no nai lo6oto e 4e kato sa nadrusani s alkohol se mislat za golqma rabota adski mnogo im se vdiga samo4uvstvieto,mislqt si govorat super inteligenti ne6ta a vs6tnost samo fuflqt nerazbiraemo,psuvat ili govorqt gluposti.Golemi smradove sa tiq narkomani za koito vi kazvam ama ae nekoi drug put 6e vi razkazvam o6te za tqh :)

drum and basser
05-24-2007, 19:39
ti pa det si postnal taq tema si nai tupiq kvo te ebe koi kvo vzima neguva rabota si e seki se veseli kak si 6te :roll:

05-24-2007, 22:04
bai-brother

Komentarite ti samo pokazvat 4e ne znae6 ni6to nito za narkoticite, nito za narkomanite. Vsy6tnost znae6 li izob6to kakvo e tova "narkoman" ? Ne mislq.

Zatova napravi usluga na vsi4ki i si zatvarqi typata usta. Ne6tastnik.

Tazuma_girl
05-25-2007, 12:23
Bai-bradar purvo mi kaji koi hora smqta6 za narkomani.6toto i az su6to kato tebe mnogo mrazq hora nadrusani s alkohol.Dosta 4esto mi se slu4va da se sbluskvam, s takiva narkomani.Tezi bokluci,utrepki izrodi mnogo 4esto mi se e slu4valo da mi suzdavat problemi,naprimer kato sum s momi4e bes sqkakva pri4ina takiva drusalki po4vat da se durjat agresivno da nalitat na boi na men ili na moi priqteli i dr takiva ne6ta.Ta tezi narkomani za koito govorq verno sa mnogo ispadnali,smurdat,nqkoi dori sa opovru6tani no nai lo6oto e 4e kato sa nadrusani s alkohol se mislat za golqma rabota adski mnogo im se vdiga samo4uvstvieto,mislqt si govorat super inteligenti ne6ta a vs6tnost samo fuflqt nerazbiraemo,psuvat ili govorqt gluposti.Golemi smradove sa tiq narkomani za koito vi kazvam ama ae nekoi drug put 6e vi razkazvam o6te za tqh :)

Надрусан с алкохол е бил наркоман?! AHxhhxahHAxhxh Уау велики сте. :smt005

bai_brother
05-25-2007, 23:59
.[/quote]

Престани да обиждаш, явно не можеш да разбереш, че всеки има право на избор, а ти не си човека, който да каже кой какво да прави. Нали ти не си боклук тогава какъв ти е проблема ? Да ти кажа смятам те за ограничен, защото не се опитваш да разбереш хората, нищо, че се друсат от време на време или пък системно. А и както написах в първото си изречение, престани да обиждаш, това вместо да покаже колко си заинтересован и искаш да помогнеш, показва колко си неграмотен и умствено ограничен.[/quote]

Да знам че по някога съм доста дързък и използвам доста остри думи , но повярвай ми чувствам се отвратително като гледам как всеповече деца пушат трева , смъркат кока или разни други подобни или приемат разни други наркотици по всевъзможни начини и се кефят на това.

Що се отнася до това дали съм ограничен , може да прозвучи нескромно но не се смятам за такъв макар понякога да изглежда обратното.

Казваш че трябва да проявявам разбиране към тези хора , но кажи ми какво по-точно да им разбирам?
Това че нямат цел в живота?
Или че нямат акъл за пет пари?
Просто няма какво да им се рзбира на тези хора защото пълни тъпаци.

Както вече съм писал познавам много такива хора 2-ма от найдобрите ми приятели вече не са между живите благодарение на дрогата и още един е на път да ги последва...

...Е кажи сега какво да им разбирам на тия хора и как да не псувам като виждам че се погубват от глупост и немога да направя нищо за да ги спра.

bai_brother
05-26-2007, 00:10
bai-brother, ти си мн странен човек за мен, тъй като аз не познавам и не общувам с хора като теб в реалния си живот.. така че нямам мн наблюдения върху начина на мислене на подобни индивиди.. от постовете ти, обаче, разбирам, че таиш в себе си мн злоба и агресия спрямо онова, което не разбираш.. не говоря единствено за света на "наркоманите", а за многото други възможни начини за възприемане на (не)познатата реалност.. светът не е само какъвто ти го виждаш.. светът има безброй лица.. ти си си избрал твоя свят и нещата в него следват твоите разбирания, твоите принципи.. изобщо твоята концепция за реалността.. ти просто си на едно от брезбройните островчета в океан от измерения, заобиколен от хора със сходни възприятия.. но там, някаде извън твоя обсег на осъзнаване има още мн мн реалности, коренно различни от твоята ест.. между някои реалности могат да се построят мостове.. това е толерантността и уважението към правото на всеки за бъде себе си.. но ти явно си се затворил в твоя малък свят и отказваш да приемеш "другите", които чрез същия капацитет от чувства и емоции присъщи на човешките същества, имат напълно различно всетоусещане.. друг поглед върху нещата.. и не забравяй, че човек може да прескача по островчетата и да търси мястото, където да се чувства "у дома си".. а колкото повече гледни точки откриеш и (ако се опиташ) разбереш, толкова по-широк става твоят собствен мироглед, а колко е по-обширен той, толкова повече възможни избори се откриват пред теб.. а всико е въпрос на избор!!!


Мен ако питаш ти си се затворил/ла в свой собствен свят кадето цари пълна анархия.
В този свят са се затворили и всички наркомани.

bai_brother
05-26-2007, 00:13
koi e kazal e se mislim za gotini upotrebiavashtite?pravim si gotinoto po-to4no...puk i ''narkomani'' niakak si ne me kefi,mnogo e subiratelno ... ;)
ima takiva tupaci,deto misliat 4e sa ebasi pi4ovete kato drusat,ama ne... :-D

Ти го каза не са готини и то никак.
А що се отнася до думата наркоман , можеби не е най подходящата наистина но именно тя е възприета в този смисъл.

bai_brother
05-26-2007, 00:22
Bai-bradar purvo mi kaji koi hora smqta6 za narkomani.6toto i az su6to kato tebe mnogo mrazq hora nadrusani s alkohol.Dosta 4esto mi se slu4va da se sbluskvam, s takiva narkomani.Tezi bokluci,utrepki izrodi mnogo 4esto mi se e slu4valo da mi suzdavat problemi,naprimer kato sum s momi4e bes sqkakva pri4ina takiva drusalki po4vat da se durjat agresivno da nalitat na boi na men ili na moi priqteli i dr takiva ne6ta.Ta tezi narkomani za koito govorq verno sa mnogo ispadnali,smurdat,nqkoi dori sa opovru6tani no nai lo6oto e 4e kato sa nadrusani s alkohol se mislat za golqma rabota adski mnogo im se vdiga samo4uvstvieto,mislqt si govorat super inteligenti ne6ta a vs6tnost samo fuflqt nerazbiraemo,psuvat ili govorqt gluposti.Golemi smradove sa tiq narkomani za koito vi kazvam ama ae nekoi drug put 6e vi razkazvam o6te za tqh :)

Не казвам че пияните са много лицеприятни но подобре пиян от колкото друсан.
А колкото до тия ето смърдят е гадни са вярно е но те са предимно бедняци които немогат да си позволят нищо повече от парче хляб , бутилка вода и шише медицински или етилов спирт.
Найстина е много гадно когато видиш такъв човек , но за мен е по гадно когато видя едно младо момче или момиче което ходи зомбирано по улиците и изглежда като мумия.

bai_brother
05-26-2007, 00:25
bai-brother

Komentarite ti samo pokazvat 4e ne znae6 ni6to nito za narkoticite, nito za narkomanite. Vsy6tnost znae6 li izob6to kakvo e tova "narkoman" ? Ne mislq.

Zatova napravi usluga na vsi4ki i si zatvarqi typata usta. Ne6tastnik.

Дали знам нещо за дрогата?
Знам доста за съжаление.
Но хайде напиши ти нещо за тая гадост че да те видим що за разбирач си.

05-26-2007, 02:34
Az ne se hvalq 4e sym golqm razbira4, pogre6no si razbral...I vse pak 100% pove4e ot teb. :-s
Poznava6 li izob6to pove4e ot 1-2 4oveka "zavisimi" ot drogata? Za6toto makar i na men da ne sa mi simpati4ni mom4etata/momi4etata, koito go karat redovno na tvyrdo, se poznavam i sys hora, koito si vzemat redovno ili po-malko razli4ni narkotici..amfeti, trevica i hapove glavno. (Priznavam, znaniq za heroina po4ti nqmam). 90% ot tqh sa stra6no qki hora, s koito mi e kef da se motaq, da si lafq i t.n.
Ako znae6e toolkova mnogo za narkoticite, struva mi se, 6te6e da razbira6, 4e ne te pravqt 4oveka, osven v mn redki slu4ai...
Izlez navyn, ZAPOZNAI SE s nqkolko takiva, 6te vidi6 ,4e sa iznenadva6to mnogo.
Ama kakvo li ti govorq, tova e pod nivoto ti, nali?
Ahahah, aman ot ograni4enost..

pyx4eto
05-26-2007, 02:47
Хора стига де!Вече става доста напечено...
в краина сметка всеки си избира съдбата.Аз не харесвам наркотиците и не мисля,че са ми нужни,но има хора,на които са им...просто ги оставете на мира,щом искат да си смъркат-ок. :roll:

bai_brother
05-26-2007, 07:07
Az ne se hvalq 4e sym golqm razbira4, pogre6no si razbral...I vse pak 100% pove4e ot teb. :-s
Poznava6 li izob6to pove4e ot 1-2 4oveka "zavisimi" ot drogata? Za6toto makar i na men da ne sa mi simpati4ni mom4etata/momi4etata, koito go karat redovno na tvyrdo, se poznavam i sys hora, koito si vzemat redovno ili po-malko razli4ni narkotici..amfeti, trevica i hapove glavno. (Priznavam, znaniq za heroina po4ti nqmam). 90% ot tqh sa stra6no qki hora, s koito mi e kef da se motaq, da si lafq i t.n.
Ako znae6e toolkova mnogo za narkoticite, struva mi se, 6te6e da razbira6, 4e ne te pravqt 4oveka, osven v mn redki slu4ai...
Izlez navyn, ZAPOZNAI SE s nqkolko takiva, 6te vidi6 ,4e sa iznenadva6to mnogo.
Ama kakvo li ti govorq, tova e pod nivoto ti, nali?
Ahahah, aman ot ograni4enost..


Що се отнася до въпроса ти дали познавам такива , върни няколко мнения назад и ще разбереш.

danielchetooo
05-26-2007, 07:11
abe hora vseki edin 4ovek si precenqva sam za sebe si ! az misslq 4e big brather nqma pravo da komentira kakvi sa za6toto ti ne moje6e da govori6 taka otnositelno za vsi4ki! vseki edni 4ovek si e razli4en individualna li4nost! i kakuvto i da e narkoman ili ne toi si ima svoi ka4estava! za tova ne mislq 4e e pravilno taka da govori6!!

hamilcar
05-26-2007, 11:33
bai-brother -> Днес на бала ми ще вкарам една линия кокаин за твое здраве. Аз съм егати наркомана, трябва да ходя в клиника или да се самоубия.

Количествата драги, количествата, а и ако знаеш кога и как няма проблем.

05-26-2007, 11:48
Vkarai si ne edna liniq a edin debel k*r i ne v nosa ami v gaza ...aide za tvoe zdrave deiba i narkoto !!!!

05-26-2007, 13:19
Bai-brother, vidqh ti mneniqta nazad...Eto 4ast ot tqh :



Абе ти тъп ли си бе а?
Кви хора са тия хора бе?
Друсат се с разни боклуци и се мислят за голямата работа, е нема такива тапаци ясно ли ти е а?
Наркоманите са най големите лайна в нащо общество , или с други думи : боклуци , лайна , тапанари , малоумници и миризливци.
Дано измрът сичките ше им е** майката и лекетата умрели дееба и уръфляците застреляни.

Както вече съм писал познавам много такива хора 2-ма от найдобрите ми приятели вече не са между живите благодарение на дрогата и още един е на път да ги последва...


Emi da ti imam razbiraniqta za priqtelstvo..nqmam kvo drugo pove4e da kaja...[/quote]

05-27-2007, 10:31
maiko :D ...pak li temata za narkoticite heh ne vi li 0mryzna?! tei i ne razbrahte de4ica mili 4e ot trevoman do NARKOMAN ima balkan razlika :) ..az li4no si pu6a treva i tfa go kazvam sysvsem spokoino,nito mi e popre4ila na obrazovanieto nito na otno6eniqta mi s okolnite! koito e protiv trevata ok negova rabota..nikoi nikogo ne kara da pu6i ili da vzema kakvito i da bilo drugo..oba4e za da pliuete trevata 1vo mai trqbva da si razmyrdate pile6kite mozy4eta i da popro4etete kakvo predstavlqva vsy6n0st ot koga sy6testfuva...iii 0t k0ga e p0znata na 40veka i za kakvi celi...kak deistfa,a ne da mi kisnete samo v nekfi ei takiva sait4eta i da govorite prazni prikazki bez da si imate i hal haber za kakvo stava duma ..nedeite da byrkate ponqtieto narkoman i trevoman [-X .. ::: :-({|= \:D/

05-27-2007, 10:40
Vkarai si ne edna liniq a edin debel k*r i ne v nosa ami v gaza ...aide za tvoe zdrave deiba i narkoto !!!! auuuu ama ne taka ,ne takaaa :D
q po nejno! mama kato te e u4ila da ne up0trebqva6 nark0tici ne te li e u4ila i da ne up0trebqva6 takiva dumi4ki...kyde si gi 4ul?! da ne v kvartala?! tztz !!
q po dobre vypr0sniq k*r si g0 natikai v usti4kata d0 slivicte 4e da spre6 da g0v0ri6 pr0st0tii :) hehe.... a 6t0 se 0tnasq d0 pi4a s bala det 6e dyrpa liniite, m0ga da kaja samo: super :) dano si izkara6 qko iii ne dyrpai 1...drypni 2 :D haha ::: :-({|= \:D/

05-27-2007, 11:37
aide i drugoto narkoman4e sko4i da za6titava "bratleto s bal4eto"...xaxaxaxaxax skrii se nekade i lapai ve ne6tastniko :-D

NoTaLoNe
05-27-2007, 11:39
Вие въобще запознати ли сте с всички видове наркотици и изобщо някой знае ли ПОНЕ един наркотик от до?Мисля че не... ми да ви дам една книжка поне да добиете бегла представа за някои неща,а?А до това,че някой беше споменал,че само си пушел...само едно ще ти кажа-то от там се започва.Аз лично бях така....поне съм щастлива,че се усетих.Малко приятели наркомани ли имам които ДО ЕДИН за започнали с тревата и от всеки един който вече е пропаднал и то доста чувам все едно и също-"Недей да правиш това,което ние направихме".А сега се сетих,вчера ,както си вървях с приятеля ми,ей така съвсем случайно видяхме един негов приятел...или по скоро бивш приятел беше така яко във филма,че не е истина.Приятеля ми не посмя даже здрасти да му каже,като го видя просто...беше мнооогоо ама много надрусан.Може техните да нямат чак такива финансови възможности,но той задължително трябва да си вземе ноеобходимата доза за деня.Така,че моля ви... има голяма разлика между тревата и хероина и изобщо твърдите наркотици!Само,че както казах аз винаги се започва от най-малкото...но естествено това си е лично решение на всеки,аз мога само от тук нататък да бъда критикувана.Но ... който ме послуша няма да сгреши.... [-( :smt018

05-27-2007, 12:53
aide i drugoto narkoman4e sko4i da za6titava "bratleto s bal4eto"...xaxaxaxaxax skrii se nekade i lapai ve ne6tastniko
hahah 1vo druje sym m0mi4e ;) 2ro ne za6titavam nikoi ! a 6to se otnasq do tebe haha nqmam namerenie da redq 15 godi6en tineidjyr s pypki i komplexi :P

IlLuSi0nS`
05-27-2007, 13:06
поздраф с Afroman - Because Igot high hahahahaah hah ha :mrgreen:

NFW`
05-27-2007, 19:35
aide i drugoto narkoman4e sko4i da za6titava "bratleto s bal4eto"...xaxaxaxaxax skrii se nekade i lapai ve ne6tastniko :-D

Ахахах авей лешник.."другото наркоманче"?

Слушай си турбо-чалгата, прави се на шеф пред малолетните проститутки и лягай бързо след Сънчо! :D

П.П. IlLuSi0nS` , песничката е в гз. :)

bai_brother
05-28-2007, 13:31
Bai-brother, vidqh ti mneniqta nazad...Eto 4ast ot tqh :



Абе ти тъп ли си бе а?
Кви хора са тия хора бе?
Друсат се с разни боклуци и се мислят за голямата работа, е нема такива тапаци ясно ли ти е а?
Наркоманите са най големите лайна в нащо общество , или с други думи : боклуци , лайна , тапанари , малоумници и миризливци.
Дано измрът сичките ше им е** майката и лекетата умрели дееба и уръфляците застреляни.

Както вече съм писал познавам много такива хора 2-ма от найдобрите ми приятели вече не са между живите благодарение на дрогата и още един е на път да ги последва...


Emi da ti imam razbiraniqta za priqtelstvo..nqmam kvo drugo pove4e da kaja...[/quote]


Ти май изобщо нямаш мозък а?
А не ти ли хрумна че можеби псувам по наркоманите точно защото заради наркотиците съм загубил едни от най добрите си приятели.

Не искам да ти описвам как се чувствам всеки път когато изляза от нас и видя некролозите им или срещна тъжното лице на някой от близките им.

Да можеби не съм прав да псувам но това чувствам и това пиша.
Не го правя с цел да обидя някой а просто защото всеки път като видя някой да се друса и се сещам за хората които загубих заради тая глупост.

ЗАТОВА МОМЧЕТА И МОМИЧЕТА АКО НЕ ИСКАТЕ ДА СВЪРШИТЕ КАТО МОИТЕ ПРИЯТЕЛИ, ОПИЧАЙТЕ СИ МОЗЪЦИТЕ И ОСТАВЕТЕ ТИЯ ГАДОСТИ.
ТЕ МОГАТ САМО ДА ВИ НАВРЕДЯТ!!!

NFW`
05-28-2007, 17:58
Ахъм...това че не съм фен на Big,Vip,Бай и още не знам си колко много brother-a, не значи задължително, че нямам мозък. Само за информация. И не, от това че припалвам масур от време на време, още не съм получил психическо отклонение. Ама нито едно ти казвам! Да ми се неначуди човек...

Та значи за псуването. Ако аз бях на твоето място(длъжен съм да кажа, че изключително се радвам, че не съм) никога, ама никога нямаше да тръгна да псувам наркоманите. Фактът, че имам такива приятели не може да ме накара да ги псувам. По-скоро бих псувал наркотиците, а не тези, които ги използват...Някакси, не ме радва да редя приятелите си на "уруфлеци" и прочие. В твоя случай пък най-малко. Защото, всъщност, ти правиш точно това.

Все пак радвам се, че вече поне опитваш да разговаряш нормално, за разнообразие. :)

aleth
05-29-2007, 10:59
hahaha :D

aleth
05-29-2007, 11:06
Вие въобще запознати ли сте с всички видове наркотици и изобщо някой знае ли ПОНЕ един наркотик от до?Мисля че не... ми да ви дам една книжка поне да добиете бегла представа за някои неща,а?А до това,че някой беше споменал,че само си пушел...само едно ще ти кажа-то от там се започва.Аз лично бях така....поне съм щастлива,че се усетих.Малко приятели наркомани ли имам които ДО ЕДИН за започнали с тревата и от всеки един който вече е пропаднал и то доста чувам все едно и също-"Недей да правиш това,което ние направихме".А сега се сетих,вчера ,както си вървях с приятеля ми,ей така съвсем случайно видяхме един негов приятел...или по скоро бивш приятел беше така яко във филма,че не е истина.Приятеля ми не посмя даже здрасти да му каже,като го видя просто...беше мнооогоо ама много надрусан.Може техните да нямат чак такива финансови възможности,но той задължително трябва да си вземе ноеобходимата доза за деня.Така,че моля ви... има голяма разлика между тревата и хероина и изобщо твърдите наркотици!Само,че както казах аз винаги се започва от най-малкото...но естествено това си е лично решение на всеки,аз мога само от тук нататък да бъда критикува
boje :D kakvi gluposti :mrgreen: ...tq 6tqla da ni dava knijka da se p0zap0znaim, pr04eti q 1vo ti posle govori koi kakvo znael ;) ..a 6to se otnasq 4e ot TREVATA se po4falo...tfa sa pylni pr0st0tii :D ama nqma zn..i p0znavam sigurno mn pove4e narkomani ot tebe koito nito edin ne e po4nal da drusa hard zaradi trevata... :smt013

aleth
05-29-2007, 11:09
ei NFW` dan4o :D ne se my4i druje...nie sme "nark0mani" i trqbva da g0rim v ada :twisted: hahaha ti prig0tfi za neska pyk neka neka :mrgreen:

NFW`
05-29-2007, 19:15
Хахах, respect Рал. :)
Следващия път като има нещо по-забележително в "Зона51", трябва да се отиде. :)

И да пукна ако тогава не си опъна по веднъж за всеки малолетен "играч" тук.
Майко, аз ще се напуша като животно. :D

Poredniq
05-30-2007, 06:37
разбирачи

NFW`
05-30-2007, 09:11
Това беше най-ясното и логично мнение, което съм чел. :lol:

Я поразбери малко и ни шашни с изчерпателните си знания. :D

Poredniq
05-30-2007, 09:23
Това беше най-ясното и логично мнение, което съм чел. :lol:

Я поразбери малко и ни шашни с изчерпателните си знания. :D тва към мене ли беше

05-30-2007, 09:29
NFW` написа:
Това беше най-ясното и логично мнение, което съм чел. Laughing

Я поразбери малко и ни шашни с изчерпателните си знания. Very Happy
тва към мене ли беше
e ne :D kym baba ti...razbira4ke :)

aleth
05-30-2007, 09:33
Хахах, respect Рал. Smile
Следващия път като има нещо по-забележително в "Зона51", трябва да се отиде. Smile

И да пукна ако тогава не си опъна по веднъж за всеки малолетен "играч" тук.
Майко, аз ще се напуша като животно. Very Happy
maloleten igra4 :lol: 6e me um0ri6 dan4o hahahah =D>

HePBeH_goCagHuK
05-30-2007, 13:19
Скоро мъртвите ми приятели станаха трима.
И тримата от деца...Знам.
Обаче в една друга тема бях говорила много по въпроса.
Във всяка "малка реалност" умират хора...Навсякъде.
Някои просто умират при по-глупави и тъжни обстоятелства.
Във всичко има малко или много лоши неща...
Това е лошата страна на наркотиците.Но както всички други неща имат и добра...Именно това нереалистично,красиво щастие.(изключвам тежките наркотици...те не носят никакво)
И затова говоря за щастие.Защото понякога хората живеят със техните (понякога много странни) радосги...И щастие.
Съжалявам за тона на предишния пост. =)
Не стигнах до края на темата, исках да коментирам мнението ти.
Това за което ти говориш е подобно на сравнението "40% от катастрофите стават по вина на пияни шофьори, следователно 60% стават по вина на трезвени шофьори, следователно е по-безопасно да караш пиян от колкото трезвен".
Като в съответният пример се пренебрегва факта, че хората които шофирят пияни са много по-малък брой от тези които шофират трезвени. И броят катастрофи като % от шофиращите трезви шофьори е много по-малък в сравнение с броя катастрофи на шофирашт пиян шофьор.


Та мисълта ми е че много по-голяма част от наркоманите свършват зле като % от броя наркомани по-света от колкото от останалите хора на които са им предоставени нормални условия развитие (т.е. винаги има и хора които поради една или друга причина дали демографска или политическа или някаква друга са по-зле).

Съгласен съм с мнението че някои наркомани са интелигентни, но това че са се поддали на властта на упойващи вещества и не могат без тях ( искам да уточня, че за мен все пак наркоман е човек пристрастен към наркотици, а не просто човек който употребява такива!!!!).
Факт е че най-податливи към наркотици са деца между 10 и 20 годишна възраст, т.е. точно периода в който всеки се стреми да се докаже по един или по-друг начин и правят неща които не могат да осмислят все още, което вече често може да ги заведе към много лоши пътища.

И причината защо съм съгласен за лошо отношение към наркомани, е че наркоманите които не желаят да положят усилие да се излекуват трябва да бъдат изолирани. И то не само защото са неприятни и евентуално опасни за обществото около тях, ами защото в манията си за повече дрога повличат след себе си млади хора, които още не са тръгнали по техният път, и смятам че децата трябва да бъдат предпазвани от такива хора и компании, точно за да не станат и те наркомани.

Poredniq
05-30-2007, 19:21
NFW` написа:
Това беше най-ясното и логично мнение, което съм чел. Laughing

Я поразбери малко и ни шашни с изчерпателните си знания. Very Happy
тва към мене ли беше
e ne :D kym baba ti...razbira4ke :) плз скррий се че току що ядох :-) просто го казвам щот съм сигурен че в тоя форум 80% не са виждали наркоман или некфа сфестна дрога. Само квот сте чели по книжки и по енциклопедии. Някъде да съм казвал че съм разбирач? сиктир копеле :smt012 видели сте 2 джойнта дет некой фр ви ги е купил с ваши праи и сте делкали ив исветата разбираческите очи за амфетки и гъби... Проблема е сериозен ама е за хора дет знаят за кво става въпрос а не за някой дет най-големото му познание е от една книжка.
"Искат те пари за на гаджета букети а ги дават за амфети и пакети" :P

NFW`
05-30-2007, 21:02
Чакай, чакай... Все пак не си толкова голям разбирач? Сиктир копеле. :) Ами тогава какви са тези неща, които пишеш : "Проблема е сериозен ама е за хора дет знаят за кво става въпрос а не за някой дет най-големото му познание е от една книжка. " ?

Разясни ми накрая последно...ти от "Разбиращите големия проблем" ли си или не?

А колкото за джойнта от френдовете...Еми много ясно, че от френдове, при тях поне няма вероятност да ме прее*ат. Като се кефиш на "Адидаските" вземай си от техните куци пости :) .

aleth
05-30-2007, 21:32
Poredniq ....male ako si ti tfa na snimkata opr znai6 mn za drogite-nqma da sp0rq...prili4a6 na narkoman pred svryh doza ot heroin :lol:

aleth
05-30-2007, 21:34
a btw tfa det go dyrji6 ne se li4i mn kfo e...noj (da si sreje6 venite da ne se my4i6 p0ve4e) ili marku4a ( det si stqga6 veni4kite :)

aleth
05-30-2007, 21:36
mai e 1voto...siktir k0pele :lol:

Poredniq
05-31-2007, 03:54
Дали не си зле ве :lol: ахаха ебати дебила :lol: има 100 такива пикове (за жалсот модата и тва изтърка :( ) Просот много ми прилича на едно момиче което познавам и което ме накра пак да се кача на скейта :) та по закчките ви:
не съм разбирач и аз знам квот съм чел и съм чувал от един френд дет си е на границата. та просто казвам че е много тъпа темата "дали не са тъпи че се друсат". Ми не копеле секи си има причини: щото са се праили на занещи и са фанали нешо дет закачва;да се праят на итнересни ама ги отцепва и закчва;писнало им напиване,писнало им напушване и решили че най-чкото е да си надрусан-тия са си иситнските наркомани дет им не права никви проеблеми-секи си има начин да си изарва яко:те сиакт да си се напраат па кво ги боли другите колко си вредат; а пък други най-неволно зарибени от нещо коеот не ас знаели кво е и що е ма са зели за да се праат на инт или просто да пробват нови неща (то е интересно сигурно да си надрусан по различни начини ма не съм нататъка).
Така че просто казах че темата е тъпа...кат не знае кво е наркоман за кво ги обижда и кои точно наркомани обижда... а вие кво само ми копирате изречения и фрази-интересни ли сте :-) Аре стига с тия интриги,хапливи закчки и т.н.

NFW`
05-31-2007, 08:29
Да бе, мноого сме интересни. Копеле, да не си мислиш, че имаме това за цел? Честно казано и твоето километрично мнение (от една дума) по-рано не беше много интересно. Не, чакай - то не беше и разбираемо. :D
А пък, копеле, да знаеш какви интриги въртим...Направо сме като излезли от латиноамерикански сериал, копеле, вярвай ми! Мога само да предположа, че под "закчки" имаш предвид "закачки". Да, копеле, кво да правим в тоз форум, освен да пускаме закачки(хахах, направо се задяваме :) )? Да пиша в "Секс"? Оттам минавам само да се посмея, копеле.
Айде не ме занимавай вече. Хем съм ти безинтересен, хем ти на мен - още повече, копеле.

Poredniq
05-31-2007, 20:20
безндаежден случай си баце :-s
За малки мозъци дет не сфанах:Интриги демек свади.. ае стига си спорил па и ти. Изгубена кауза си :-)
А по темата:Ай стига флууд спам и още не знам кво ми който има още нещода пише да пише ма поне да знае кво пише исрещу кво...

NFW`
06-01-2007, 18:52
Ако видиш темата... Ще ти стане ясно, че "по темата" тук НЕ може да се пише. То темата е леко безсмислена, ако питаш мен. А това,че си далеече от нея с последния пост е отделен въпрос. Така че флууд и спам е най-доброто, което можеш да получиш тук. А пък, че не знам какво пиша - знам, знам. Не бой се. Поне знам, че интрига не е баш същото като свада... Но карай - ще се научиш. Не се притеснявай, че закъсняваш малко. :)

Poredniq
06-01-2007, 19:08
употребих думата интрига щото съм се зарибил-ти си яко простичък и изостанъл... не сичко е в буквален смисъл а ти си прост. Просот исках да кажа на автора на темата че е тъпо да каже на некой че е тъп за негови действия като ен зае точните причини :P вместо да се флейимие по добре да прайем смрад поече хора на 1. иначе не е толко интересно. Ма секи се прай на дебилен малко не са тъпо упорити :) Пиийс копеле ко налаташ само на вражди?

06-01-2007, 21:04
Не си ме разбрал явно, не налитам на вражди. :)
Просто бях пушил, скучно ми беше и се чудех с кого да си правя т*шак. :) Така си убивам времето. А точно с теб...защото просто тази тема ми бърка в червата. Ако си бофил/бофиш, ще ме разбереш.

Пък и каква вражда те гони, човече? Вражда в интернет..? Хахах това пък би било някакъв феномен :) .

Peace и от мен накрая. Сори, ако си помислил, че имам нещо специално против теб.. :)

Poredniq
06-02-2007, 03:56
пиши ми налична да прайме нет пого некаде из форума. Тряя да е забавно са кат и двамата се откажеме не само тоя топик ще замре ами ще стане скучно.

aleth
06-04-2007, 09:49
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

O.B.I_
06-04-2007, 21:33
Poredniq a e za6to govori6 v mujki rod, ako tva na snimkata si ti ne trqq li da govori6 v jenski rod (pone taka mislq de..)

6o6kotooo
06-05-2007, 19:04
ест че са тъпиии начии с колкото наркомани да съм говорила са ебаси задръстените лайна имаше един говорихме си иии нали тойй вика нещо за някъф си магазин иии немой се сети за думата ''улица'' .......

NFW`
06-06-2007, 14:04
s.p_girl, този въпрос май вече стана пословичен, но...какво разбираш ти под думата "наркоман"?

П.П. Не знам за този,който не можал да се сети за думата "улица", но като видях как пишеш...не ми се и иска да те чуя теб как приказваш. Силно се надявам да съм в грешка де. :D

aleth
06-08-2007, 16:01
are ve dan4o...ne bydi tolkoz kriti4en :) devoikata e sig malka...a ima i zatrudneniq s izkazvaneto :) prismql se hyrbel na 6tyrbel :lol:

06-11-2007, 20:03
а ти си тъпанар и без да взима6 наркотици и кво?

NFW`
06-12-2007, 00:25
а ти си тъпанар и без да взима6 наркотици и кво?

Нещо против да споделиш за кого става въпрос? :-k

06-14-2007, 17:07
mai ti si tapanara tuka!kato ima6 protiv takiva hora mn mi e interesno kakvo si se zabil v taq tema i se zanimava6 s nas?ne 4ete6 li-tyk se govori za narkotici i xorata,koito ypotrebqvat si obmenqme info!kato ne ti haresva pak pitam kvo te interesyvame nie,gledai si tvoite sobstveni interesi

ledenakrasota
06-14-2007, 17:45
Какво да кажа :-k Наркотиците са за хора с лабилна психика,денонощно под психическо напрежение....по принцип за комплексарчета :smt011 Хора изпаднали един вид в '' дупка'' :smt019 отчаяни :smt017 На такива трябва да се помогне,а не да ги отбягваме [-X Никой незнае какво им е,ако не е бил на тяхно място :smt017 Ако днес подминем зов за помощ,а утре сме на тяхно място..... :-({|=

06-14-2007, 17:58
мн си в гре6ка мила.1-во има ДОСТА при4ини да се друса 4овек,тва 4е ти вижда6 само тази 4е трябва да си изпаднал в дупка ,не зна4и 4е е така.не ти ли минава през главата 4е мн хора друсат за6тото искат и наи-ве4е за6тото им харесва?еми 6те те просветля тогава-да,харесва им дори да ти се вижда странно.като пробва6 6те разбере6 за какво ти говоря

ledenakrasota
06-15-2007, 16:08
мн си в гре6ка мила.1-во има ДОСТА при4ини да се друса 4овек,тва 4е ти вижда6 само тази 4е трябва да си изпаднал в дупка ,не зна4и 4е е така.не ти ли минава през главата 4е мн хора друсат за6тото искат и наи-ве4е за6тото им харесва?еми 6те те просветля тогава-да,харесва им дори да ти се вижда странно.като пробва6 6те разбере6 за какво ти говоря

Научи се да четеш :-D казах попринцип комплексарчета :smt019 явно имаш беден речник :smt017 :-D в превод:глеам си кефа :smt019 :smt021

06-15-2007, 19:24
ИМХО , хорица като автора на темата са значително по- изпаднали тъпанари. :-D :-D
ЗАЩОТО вместо да живеят по един или друг, добър или не съвсем добър на4ин СОБСТВЕНИЯ СИ Живот, те неуморно намират кусури в живота на другите...

"живей и остави и другите да живеят" е едно много добро мото, позабравено напоследък за съжаление

b0Nb0n
06-15-2007, 20:49
Абе хора вие или сте супер задръстени или незнам.
Как е възможно да се мислите за готини или незнам какво поради факта че взимате наркотици.
ВИЕ ТЪПИ ЛИ СТЕ ИЛИ КВО????????????????????????????????????? :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017
i 6to si misli6 4e se mislim za gotini a ti po umen li si kato ne vzima6 za men si typ kato ne vzima6 kakto ti misli6 4e sym typ kato zimam i az taka ve ama ne si pomislil za tva nali ?

GaNg_BoY
06-15-2007, 21:30
Абе хора вие или сте супер задръстени или незнам.
Как е възможно да се мислите за готини или незнам какво поради факта че взимате наркотици.
ВИЕ ТЪПИ ЛИ СТЕ ИЛИ КВО????????????????????????????????????? :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017
ти па недей плямпа всеки мисли за себе си

one_more_minute
06-16-2007, 06:17
Абе хора вие или сте супер задръстени или незнам.
Как е възможно да се мислите за готини или незнам какво поради факта че взимате наркотици.
ВИЕ ТЪПИ ЛИ СТЕ ИЛИ КВО????????????????????????????????????? :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017
ти па недей плямпа всеки мисли за себе си
не всеки мисли

06-16-2007, 12:02
аиде пак се навъдиха разбира4и-наркотиците били за хора с лабилна психика,деноно6тно под психи4еско напрежение??????????БОЖЕ,по-голяма глупост скоро не бях 4ела.ма ти да не си доктор по психология или нз и аз какво,как може да изказва6 такова мнение,тва е недопустимо.и кво-тогава 6том знае6 при4ината за проблема с наркоманията зна4и скоро 6те измисли6 и ре6ение !аиде успех ти пожелавам,дано успее6 да ни измъкне6 от дупките

lunnoto_momi4e
06-16-2007, 15:05
Виж кво,няма смисъл да пълниш форума с тъпи теми.Като не ти харесва раздела не влизай в него и готово - просто няма смисъл да пишеш тъпи теми
А и още нещо - не всички наркомани са тъпанари и там каквото каза още !

-flyer-
06-17-2007, 21:07
Само един въпрос; без философски отговори. Няма смисъл да се наддумваме. Та въпросът е: "Защо употреби наркотични вещества?"


Очаквам прост и ясен отговор.

06-18-2007, 08:19
za 1ви като пробвах аз ли4но бе6е от интерес и понеже съм 4овек,които е отворен за нови не6та и така.после ми хареса и продължих.така по-ясно ли е?

-flyer-
06-18-2007, 09:29
Ясно е разбира се.... тва е проблема.

Abandon Faith
06-19-2007, 15:21
13. Потребители, които подклаждат спорове и насаждат неприязън към потребител или група потребители, подлежат на директен БАН...

Аз предлагам БАН за тъпата консерва, а вие?

one_more_minute
06-19-2007, 19:48
Аз не. Форума като цяло е против наркотиците. Това че автора изразява неприязъм към даден порок не значи че подклажда вражда към определена група. Ти като наркоман ли се определяш? Затова ли се обиждаш? Самата секция не е създадена за събиране на хора по тоя общ интерес (да се събираме супер яките друсачи) както няква горе каза, а за малко по други дискусии (влияния върху организма, алтернативи), така го разбирам аз. Обаче ще се намери някой пак да ми заговори за добрите страни на розовата си вселенка и за личния избор и мисля да спра.
Дай да слагаме банове на тия дето ни дразнят? Доста хора май..

NFW`
06-20-2007, 18:50
Както Abandon_Faith посочи...


13. Потребители, които подклаждат спорове и насаждат неприязън към потребител или група потребители, подлежат на директен БАН...


Да виждаш някъде да пише "Потребител или група потребители без наркоманите " ? Спокойно можеш да пишеш теми против наркоманите и без да храниш. one_more_minute, dig? Отделен е въпросът, че създателят на темата има доста объркано разбиране за "наркоманите" ...

IlLuSi0nS`
06-20-2007, 19:27
Аз не. Форума като цяло е против наркотиците. Това че автора изразява неприязъм към даден порок не значи че подклажда вражда към определена група. Ти като наркоман ли се определяш? Затова ли се обиждаш? Самата секция не е създадена за събиране на хора по тоя общ интерес (да се събираме супер яките друсачи) както няква горе каза, а за малко по други дискусии (влияния върху организма, алтернативи), така го разбирам аз. Обаче ще се намери някой пак да ми заговори за добрите страни на розовата си вселенка и за личния избор и мисля да спра.
Дай да слагаме банове на тия дето ни дразнят? Доста хора май..

НЕ, този форум е за споделяне на всичко, което е свързано с наркотиците.. личният опит влиза в тази графа, нали? а това, че някой си се дразни от малко по-напред хора, които са видели и осмислили мн повече неща от самия него, не е мой нито ничий проблем.. и още нещо.. да не би от нас (хората, които имат опит в света на наркотиците) се очаква да лъжем, да не показваме и доброто и хубавото, както ест и лошото, защото да не забравяме, че всяко нещо си има както добри, така и лоши страни.. а всичко зависи от самия човек, от неговите разбирания и право на избор.. затова да се осъжда някой заради личния си избор е най-малкото подло, а да не говорим колко е ограничено..

06-20-2007, 21:03
13. Потребители, които подклаждат спорове и насаждат неприязън към потребител или група потребители, подлежат на директен БАН...

Аз предлагам БАН за тъпата консерва, а вие?
и аз. правилата са , за да се спазват, нали?
или за едни може, а за други не?

То за тва в тая държава за няколко грама трева се лежи на топло с години, а за 50 кила амфети се излиза на свобода с условна присъда..

krasivata_luvica
06-21-2007, 03:51
Абе хора вие или сте супер задръстени или незнам.
Как е възможно да се мислите за готини или незнам какво поради факта че взимате наркотици.
ВИЕ ТЪПИ ЛИ СТЕ ИЛИ КВО????????????????????????????????????? :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017


:arrow: дори да са вредни ти нямаш право да осъждаш хората [-X секи си има право на личен избор като иска да се дрогира ще го пави това е право на личен избор :wink:примерно ти като да речем пушиш по една кутия на ден никой не може да те спре колкото и да те убеждава ти сам трябва да решиш и да ги спреш :wink:

bai_brother
06-24-2007, 08:41
13. Потребители, които подклаждат спорове и насаждат неприязън към потребител или група потребители, подлежат на директен БАН...

Аз предлагам БАН за тъпата консерва, а вие?
и аз. правилата са , за да се спазват, нали?
или за едни може, а за други не?

То за тва в тая държава за няколко грама трева се лежи на топло с години, а за 50 кила амфети се излиза на свобода с условна присъда..

Я се скрийте бе!!!
Бан ше ми искат.
И за к'во?
Щото ги настъпих по мазола ХАхахахахахахахаха...

Аз не подклаждам неприязън нито омраза към никой.

Мисля че заглавието и заглавния пост на темата достатъчно ясно показват че мисля че сте много тъпи , което не е подклаждане на омраза.

Вярно че понякога съм доста дързак в постовете си но никога не сам искал да подклаждам омраза или каквото и да било.

Това си моето мнение а факта че темата ми стана популянра може само да ме зарадва.

bai_brother
06-24-2007, 09:13
Абе хора вие или сте супер задръстени или незнам.
Как е възможно да се мислите за готини или незнам какво поради факта че взимате наркотици.
ВИЕ ТЪПИ ЛИ СТЕ ИЛИ КВО????????????????????????????????????? :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017


:arrow: дори да са вредни ти нямаш право да осъждаш хората [-X секи си има право на личен избор като иска да се дрогира ще го пави това е право на личен избор :wink:примерно ти като да речем пушиш по една кутия на ден никой не може да те спре колкото и да те убеждава ти сам трябва да решиш и да ги спреш :wink:

Офффффффффффффф...
А стига с т'ва клише бе.
Не ви ли омръзна да го повтаряте?
Всеки бил имал право на избор.

Да всеки има право на избор ама когато започне сам да се оправя в живота.

А вие пъпчиви пубери какво право на избор имате бе?
Като повечето от вас още имат кафяво по гащите.

Мислите че като се надрусате сте много готини?
Хах и това ако е готин човек аз съм тръмвай.

Мислите че като пушите цигари сте готини?
Пак бъркате и това не е да си готин. (Не причислявам цигарите към дрогата)

Мислите че като седнеш в някое заведение да пиеш бира или някъв друг алкохол и вече си голям?
Грешка все същото лапе си , и отстрани изглеждаш много смешно.

Но най голямото доказателство за това колко сте зле е това което се случва вече 2-3 години.
Заради това че незнаете да си направите готиното вече има вечерен час за всички до 18 г.
На същите алкохол и цигари не се продават.

Питали ли сте се защо?
Ако не сте задайте си тоя въпрос.
Отговора е очевиден (Затова мисля че въпроса литуричен).

MusicIsTheKey
06-24-2007, 09:21
Според мнението на някои хора излиза,че ако си наркоман си видял и осмислил повече неща,така ли? http://forums.data.bg:8080/images/smiles/icon_bduh.gif
Интересно ми е, кои са тези добри страни на наркоманството?Познававам наркомани - моя добра приятелка беше такава,а сега имам съмнения дали изобщо е жива.Почна с 'лека' дрога,а премина на твърда.Започна да краде,да лъже,продаде половината неща от апартамента си.Превърна се в един боклук.Рано или късно,по-голяма част от хората минават на твърди наркотици и се превръщат в едни нищожества.Това не е право на избор.Това че хората,които имат акъл не го приемат, не ги прави ограничени.

Когато бях малка зад блока ми имаше наркомани.Всяка вечер се събираха поне по 20 човека.Нужно ли е да разпавям колко пъти са ме гонили,заплашвали и т.н?Какво друго мнение да имам за такива хора?
Някой ще изръси,че от всяко правило си има изключение - от 50 наркомана - един е 'свестен'.

Нямам право да осъждам хората,но имам право на лично мнение.

NFW`
06-24-2007, 15:43
Абе хора вие или сте супер задръстени или незнам.
Как е възможно да се мислите за готини или незнам какво поради факта че взимате наркотици.
ВИЕ ТЪПИ ЛИ СТЕ ИЛИ КВО????????????????????????????????????? :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017


:arrow: дори да са вредни ти нямаш право да осъждаш хората [-X секи си има право на личен избор като иска да се дрогира ще го пави това е право на личен избор :wink:примерно ти като да речем пушиш по една кутия на ден никой не може да те спре колкото и да те убеждава ти сам трябва да решиш и да ги спреш :wink:

Офффффффффффффф...
А стига с т'ва клише бе.
Не ви ли омръзна да го повтаряте?
Всеки бил имал право на избор.

Да всеки има право на избор ама когато започне сам да се оправя в живота.

А вие пъпчиви пубери какво право на избор имате бе?
Като повечето от вас още имат кафяво по гащите.

Мислите че като се надрусате сте много готини?
Хах и това ако е готин човек аз съм тръмвай.

Мислите че като пушите цигари сте готини?
Пак бъркате и това не е да си готин. (Не причислявам цигарите към дрогата)

Мислите че като седнеш в някое заведение да пиеш бира или някъв друг алкохол и вече си голям?
Грешка все същото лапе си , и отстрани изглеждаш много смешно.

Но най голямото доказателство за това колко сте зле е това което се случва вече 2-3 години.
Заради това че незнаете да си направите готиното вече има вечерен час за всички до 18 г.
На същите алкохол и цигари не се продават.

Питали ли сте се защо?
Ако не сте задайте си тоя въпрос.
Отговора е очевиден (Затова мисля че въпроса литуричен).

Bai_brother, за пореден път успя да надхвърлиш себе си по простотия. А мислех, че няма как...
Батко, не всеки може като теб да се наджаска с домашна ракия и да бъде такъв голям тарикат. О, и да, алкохолът като го пият другите са смешни. Но само теб от друга страна те прави готин. Ти си уникален направо ахахах :smt005 .
А клишетата затова са клишета - защото са всеизвестни и най-често верни. А твоето клише за пъпчивите пубери сякаш не е писнало. (Не че не е вярно) С нищо от пост-овете си не си показал че минаваш въпросните пубери поне на години.(За мозъка мисля че вече показа колко си ги минал :D )
И за литурични въпроси не знам, обаче ето ти един риторичен : Ти олигофрен ли си? Понякога пишеш твърде отчайващи глупости...

bai_brother
06-24-2007, 17:12
Не твърдя че съм койзнае колко културен но чак пък прост мисля че това е твърде далеч от истината.

А относно някои от постовете ми в които употребявам по просташки думи , правя го само когато някой ме искара от нерви.
И тъй като тук има много такива , често се случва дори да използвам по-лека форма на обидни думи.

Но поне според мен всичко което съм написал до сега (Изключние правят само постовете ми с цел шега) е самата истина и смятам че така е правилно да се действа , или с други думи това е моето мнение по въпроса по който пиша.

Според това как пишеш смятам че не си като повечето в тоя форум дето само си дрънкат едно и също.
Затова мисля че трябва да се съгасиш че неможе човек който се държи за полата на майка си , да взима сам решения.
Поне според мен такъв човек няма право на подобен избор.

П.П.
Благодаря за поправката на думата Литоричен
Наистина незнаех че се пише и изговаря с р. :oops:

NFW`
06-24-2007, 20:49
Уотевър. :-D

Просто...мисленето преди да кажеш (напишеш, в случая) нещо, често е препоръчително. И нали знаеш - каквото повикало...

I'm out. :smt015

cvurkalnik
07-02-2007, 10:52
Бай брадър , от една страна си прав да мислиш че са тъпи , но от друга страна какво ти пука за тях.

Мани ги нека си се троват щом искат , то си е за тяхна сметка.

Но не обиждай тревата , щото тя даже е полезна в определини количества.

07-07-2007, 12:28
Леле.. изумявам се от хиледите комплексари из форума като цяло.. всеки трети не знае,но говори/пише/ .. Как може човек,с ограничено мислене да твърди че някой е тъп?!?! Това е НЕЛЕПО!!!

fillis
07-07-2007, 20:44
q sa ne se pravi na vajen ne vsi4ki sa takiwa za kwo gi slaga6 pod ob6t znamenatel i sa6to taka teb kwo te gree horata kwo izbirat da pravqt s jivota si ?

Гост22
07-09-2007, 22:09
Бааау Брадър във връзка с един от постовете ти в тази тема ще те попитам: Смяташ ли че човек навършил пълнолетие разполага с правото да прави каквото пожелае с тялото си? В коя реалност живееш- малолетни се разхождат с бирите и цигарите в уста общо взето навсякъде!? Да не говориме, че има вече "лапета, които удрят амфета" без да се замислят въобще.... или ако мислят нещо то е от сорта: "Брей как се размазах" и се мислят за нещо по-особено.
Друг мой въпрос е: Според теб трябва ли да се декриминализира марихуаната за хора над 18 години???
Тези въпроси са доста логични според мен и за съжаление това е реалната дейвствителност в България. Ако не желаеш да отговориш или не видиш поста няма проблем :wink:

KyKJlu4KaAa
07-13-2007, 08:18
:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 XXAXAXAXAAXA
MNOGO QKA TEMAA XAXAXAXAAAXAX :smt005 XA :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

Sarabi
07-13-2007, 11:47
Как е възможно да се мислите за готини или незнам какво поради факта че взимате наркотици.


Защо мислиш, че хората, които друсат го правят за да изглеждат готини? Правят го, защото има харесва. Това че ти живееш по правилата на другите и правиш само нещата, които обществото е наложило като "добри" и "яки", не значи, че и другите ( в частност "наркоманите") го правят заради останалите.
\/

fake
07-13-2007, 11:50
аз па друсам трева венозно и съм мноу яка, копеле, сички ми завиждат!

Sarabi
07-13-2007, 11:54
Ееееее и ти ли :shock: ? Аз мисех, че съм единствената :oops: . Ти първо запарваш ли я тревата преди да я инжектираш или караш чисто ?
8-[

Да не вземе някой да се хване ?

dark_player
07-14-2007, 07:57
Безсмислена тема! :twisted:

tuka6na
07-14-2007, 08:27
Speedball му е майката ша знаЙте... :twisted:
иначе евала на тоя с темата,още имало млади моралисти-ентусиасти готови да защитават някаква теза,без да имат представа ,видиш ли, за какво иде реч :smt012

maily
07-28-2007, 20:02
Znaete li kvo e moeto mnenie1Az sum protiv narkoticite,no 6tom narkomanite gi zimat nie ne mojem da im poprechim s kakvito i da e temi!Narkotici zimat sega,zimali sa predi 100 godini i 6te zimat sled 100!Otnosono tova dali sa svestni hora ili ne,da vi kaja imam edin fr koito e narkoman i e mn svesten kogato iska!I te sa hora i spored men tr gi ostaim da si tro6at glavata s tiq narkotici 6tom iskat!!

Ето, че и аз съм тук
07-28-2007, 20:59
Тийновете обичат да са тъпанари !

Остави всеки да си изживее идиотските години.
После всеки ще си прави сметка, амфетите и джоинта как са му са се отразили в последствие.

Познавам хора, различни, всеки ги е преживявал тези периоди когато е искал да бъде евтин център на внимание. Много по-късно го е разбирал.

pathetic
07-28-2007, 21:03
Евтин център на внимание е,когато не се наслаждаваш
на веществото и въздействието му.

Което пък е жалко.

..

theEXPLOITED
07-29-2007, 10:38
Speedball му е майката ша знаЙте... :twisted:
иначе евала на тоя с темата,още имало млади моралисти-ентусиасти готови да защитават някаква теза,без да имат представа ,видиш ли, за какво иде реч :smt012
8) TAKA SI E PODQVOLITE!PRAVA SI ,NQMA TAKAV 'KICK'.......... 8)

sk8er_girl
07-29-2007, 13:04
naslu6ala sam se na takia balaci mamka vi :d ne razbrahte li 4e narkoticite sa vapros na li4en izbor, nqmame nujda ot spasqvane... morala si go zavrete otzad i jiveite taka kakto nqkoi vi e kazal 4e trqbva, a ne taka kakto iskate... ostavete ni...

07-29-2007, 20:29
Само да кажа аз едно,нещо аз познавам хора който се много успели в живота и използват наркотици,които имат цел,и я следват,даже някой са я постигнали.Така че не трябва да се гледа на хорато който използват наркотици като на утрепки,защото има такива който са милионери и вие който говорите против тях,сте едно нищо в сравнение
НИЩО ЛИЧНО...
МИР \/

SunnyG
07-30-2007, 06:29
Как е възможно да се мислите за готини или незнам какво поради факта че взимате наркотици.


Защо мислиш, че хората, които друсат го правят за да изглеждат готини? Правят го, защото има харесва. Това че ти живееш по правилата на другите и правиш само нещата, които обществото е наложило като "добри" и "яки", не значи, че и другите ( в частност "наркоманите") го правят заради останалите.
\/

И не само,защото им харесва,а защото за някои това е начинът им на живот,те просто са зависими и не могат без наркотиците.Все едно ти да кажеш,че като се храниш и си много готин...очевидно нямаш ни най-малка представа за какво става дума.

вилхем монке
08-01-2007, 11:27
разтрел за вас свини!!!!!!!!! райха над всичко !!!!!!!!!!!!!!! хайл хитлер!!!!!!!!!!

Поста от Госта
08-01-2007, 13:00
вилхем монке къв си ти бе идиот нещастен!? чул си нещо за някав Хитлер и Третия райх, познаваш 20 човека с бръснати глави и си станал и ти скинарче.... ходи при Хитлер, който м/у другото е също е бил наркоман (с тая разлика само че е избил милиони хора) ДГД

Herr Proper
08-01-2007, 14:48
Aми тогава, да живее Райхът и постиженията Му в химията!

----------------------------------------------
Die heilige Drogen Organization ©2007.

one_more_minute
08-01-2007, 21:43
вилхем монке къв си ти бе идиот нещастен!? чул си нещо за някав Хитлер и Третия райх, познаваш 20 човека с бръснати глави и си станал и ти скинарче.... ходи при Хитлер, който м/у другото е също е бил наркоман (с тая разлика само че е избил милиони хора) ДГД
бил е наркоманче по неволя.. казвали са му, че му бият витаминчета.. впрочем е бил доста ограничен.. всичко му е диктувано от сектата в която е членувал.
и ако става на въпрос не е пиел и пушел. единствена си бира е изпил при т.н. "поход към Берлин".

вилхем монке
08-02-2007, 05:49
хитлер не бил наркоман за разлика то някой свини тук!!!!!!!!!!!райха над всичко !!!!!!!!!!!!!!! хайл хитлер!!!!!!!!!!

08-04-2007, 12:18
mnogo narkomani se subraxa mislq 4e trqva s mom4etata da spretnem edno 6ou okolo kvartalnoto u4ili6te da si pluqt 4ervata bokluci v darjavata ne6tem smurt za cigani negri i narkomani 4istata rasa trqbva da smaje vsi4kata taq ciganska sgan trqbva da gi vidq mom4etata i da gi navestim vidqlo se e

XaMcTePKa
08-04-2007, 12:40
наркоманите са утайката на обществото, нещастници. за това се и крият, защото никъде не са приети :idea: компенсират липсата на качествени интереси, като спорт, четене на книги, занимаване с любов и походи сред природата или акции за почистване на местности с разни жалки синтетики, от които някой пич си купува за месец бмв 7ца

а я едно въпросче....знаеш ли кво е ника ти ? и изобщо тая съставка в кое участва ?

08-05-2007, 16:23
Абе хора вие или сте супер задръстени или незнам.
Как е възможно да се мислите за готини или незнам какво поради факта че взимате наркотици.
ВИЕ ТЪПИ ЛИ СТЕ ИЛИ КВО????????????????????????????????????? :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017
Ми..Просто немат друго с кфо да доминират,за тфа могат да простеят и да доминират.^^
Simple as a peace of cake.

b0Nb0n
08-05-2007, 19:06
хитлер не бил наркоман за разлика то някой свини тук!!!!!!!!!!!райха над всичко !!!!!!!!!!!!!!! хайл хитлер!!!!!!!!!!
neznam za hiltler dali e bil narkoman ama si e drusal armiqta s amfetamini neznam spored men e po dobre da si narkoman ot kolko neznam kak da nareka 4ovek koito nadrusva horata nasila zemi po4eti malko za hitler i za vtorata svetovna voina i togava vikai hail hitler

IRRIDUCIBILI
08-05-2007, 22:43
хитлер не бил наркоман за разлика то някой свини тук!!!!!!!!!!!райха над всичко !!!!!!!!!!!!!!! хайл хитлер!!!!!!!!!!
neznam za hiltler dali e bil narkoman ama si e drusal armiqta s amfetamini neznam spored men e po dobre da si narkoman ot kolko neznam kak da nareka 4ovek koito nadrusva horata nasila zemi po4eti malko za hitler i za vtorata svetovna voina i togava vikai hail hitler za kvo my e da 4ete vijda se 4i ti si mn naqsno s ne6tata :D

b0Nb0n
08-05-2007, 22:49
emi ne ne sym ama pone ne vikam hail hitler 6tot neznam nooo za toq 4ovek osven 4e e bil izrod

08-06-2007, 19:47
аз пък знам 4е ги е друсал с бяло,няма зна4ение де ама 4е е бил изрод бил е мн ясно!да ви го издуха скапания Райх,не е нормално да се кланяш на 1 тиранин

b0Nb0n
08-06-2007, 20:01
emi moje i s bqlo da gi e drusal ama karai s ko gi e drusal vajnoto 4e gi e drusal ne stiga 4e e obival drugite emi 4e e drusal i svoite smqtaiiii

08-06-2007, 20:17
а пък от др страна кат се замисля.../може да прозву4и тъпо за някои/,ама пък не им е било толко' зле,мани!

ysmivka
08-07-2007, 20:07
Abe chakaite, chakaite . Ot drusane do narkoman ima balkan razlika . Tova, che pushish treva ot vreme na vreme ne te pravi narkoman, nito pak tova , che naprimer se nashmurkash na 1-2 meseca vednuj ili dvaj ... Narkoman e tozi , koito izpitva psihicheska i fizicheska nujda. Za men narkomani sa tezi , koito sa na herc i drugi obsebvshti narkotichni veshtistva , sushto i tozi koito vseki boji den drusa s kakvo li ne ..

08-07-2007, 22:08
НАРКОМАНИ СА ВСИЧКИ, КОИТО УПОТРЕБЯВАТ НАРКОТИЦИ

MajeStic
08-07-2007, 22:58
bai-brother пушиш ли цигари?

08-08-2007, 06:53
Абе хора вие или сте супер задръстени или незнам.
Как е възможно да се мислите за готини или незнам какво поради факта че взимате наркотици.
ВИЕ ТЪПИ ЛИ СТЕ ИЛИ КВО????????????????????????????????????? :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017



Koi kaza 4e seki koito zima narkotici trq sa misli za takuf ... az gi zimam 6ot ma kefi su6ata rabota det ti sa kefish kat sa napiesh ?? ko kat sa napiesh az ko trq ta pitam dali sa 4ustvash GOTIN?????? Za tova nedei obsujda

bai_brother
08-09-2007, 07:47
bai-brother пушиш ли цигари?

Преди пушех , но от две години не пуша.

Какво общо имат цигарите с темата?

Аз визирам само тия дето ползват треви и разни други боклуци (Не че цигарите са много полезни).

amphetam!ne
08-09-2007, 07:49
НАРКОМАНИ СА ВСИЧКИ, КОИТО УПОТРЕБЯВАТ НАРКОТИЦИ

Наркоманите са зависимите ..... останалите са употребяващи ...

NFW`
08-12-2007, 00:58
От доста време не бях гледал форума. Имах надеждата, че ще видя нещо ново, ако го оставя за седмица-две. Погрешна явно. :)
Пак същата тема, пак същите коментари, пак същите простотии. :lol:

amphetam!ne , не критикувай изказването на Госта. Той Знае. Хахах... :smt005

bai-brother, мисля, че въпросът за цигарите си беше уместен. Те са в пъти по-голям наркотик от тревата. И до днес не мога да си обясня докрай причините, поради които са решили, че трябва да забранят марихуаната, а цигарите - не.

Поста ми нямаше особен смисъл, но пък то и една смислена тема... :lol:

music_pirate
08-18-2007, 20:25
Абе хора вие или сте супер задръстени или незнам.
Как е възможно да се мислите за готини или незнам какво поради факта че взимате наркотици.
ВИЕ ТЪПИ ЛИ СТЕ ИЛИ КВО????????????????????????????????????? :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017
евала и аз тва се чудя =D>

08-19-2007, 16:45
nz az narkotici nikakfi ne sum upotrebqvala cigari da pu6a,no ne obvinqvam nikoi
vs ima glava na ramenete da prai kvot iska xora det kazvat ne6ta ot sorta na "narkomanite sa 6ibani xora" i sqkfi takia ne6ta za men sa nedorasli ograni4eni xora....
i kum avtora 4udi6 se za6to narkomanite jiveqt taka za6tot iskat vmesto da se 4udi6 za6to xorata sa izbrali takuf jivot jivei tvoq vs se int ot na drugiq jivota jiveite si va6iq i ostavete xorata da budat 6tastlivi kakto iskat :wink:

_PuNk`PrInCeSs_
08-19-2007, 16:49
наркоманите нямат акъл! тва сам се трепеш, самоубиваш лелей!!! ](*,) :smt019

Идеолог
08-19-2007, 20:08
наркоманите нямат акъл! тва сам се трепеш, самоубиваш лелей!!! ](*,) :smt019

Леле, леле! Това, като го прочета, написано от човек с ник Punk Princess, направо ми допринася за евентуалната язва. То да си заблуден - бива. Ама чак пък толкоз...

PINK_FLoyD
08-19-2007, 22:12
наркоманите за мен за слаби хора които нямат естествени радости в живота си и немогат да си направят кефа ако не вземат нещо което да им направи този изкуствен кеф.Няма нужда да споменавам,че са безмозъчни в крайна сметка тези хора са притежание на смъртта.

_PuNk`PrInCeSs_
08-20-2007, 10:49
наркоманите за мен за слаби хора които нямат естествени радости в живота си и немогат да си направят кефа ако не вземат нещо което да им направи този изкуствен кеф.Няма нужда да споменавам,че са безмозъчни в крайна сметка тези хора са притежание на смъртта.

идеолог, проблемна ли съм ти?!?? :smt012

08-20-2007, 15:27
идеолог, проблемна ли съм ти?!?? :smt012

Хо-хо-хо! Не. Съвсем не дори! Просто не виждам логика да се определяш като пънк принцеса, било то и само ник, да ръсиш мъдрости от типа на "наркоманите нямат акъл", а след това да се чудиш защо ми е смешно. А пък като се съгласяваш с мъдрия юзър Pink Floyd, който не каза съвсем нищо в поста си, или поне нищо, в което да има и малко смисъл, направо ми нагарят сензорите за ирония. Две в едно - неочаквано заблудена комбинация. Моля ти се, ако въобще си разбрала защо се забавлявам толкова неистово на простотиите ви, спести ми речите за лошите стереотипи, за моралното си drug-free превъзходство, пънк идеята и т.н.

--------------------------------------------------------
Интересен факт за любопитни меломани с анти-дрога наклонности: само Сид Барет е издрусал повече дрога от средностатистическа четиричленна пънк група.

_PuNk`PrInCeSs_
08-20-2007, 18:33
нищо не съм ти обеснявала и няма да обеснявам :lol:

бтв ако си ми гледал някои от постовете ве4е не съм пънкарка... познай какво съм...

а това дали си нарко или не зависи от теб самия, не от музиката, която слушаш ::: ли4но мнение

IdiOtKa
08-21-2007, 07:15
нищо не съм ти обеснявала и няма да обеснявам :lol:

бтв ако си ми гледал някои от постовете ве4е не съм пънкарка... познай какво съм...

а това дали си нарко или не зависи от теб самия, не от музиката, която слушаш ::: ли4но мнение
вече чалгаркал и си ?! всъщност се ми е тая ..
и между другото ....има значение какво слушаш ..аз що не съм видяла някоя чалгарка да се надруса ?! аиде обясни ми го ? познаи колко се друсат в чалготеката и колко на хаус парти или дискотека ....разликата е огрома .... ! просто преди да мислиш не говори ако обичаш ...

08-21-2007, 09:59
нищо не съм ти обеснявала и няма да обеснявам :lol:


Усмивката е излишна. Нищо не съм и искал да ми обясняваш, просто ти казвам защо е смешна позицията ти от гледната точка на гост във форума, който ти вижда ника. А това, каква си била, си, или ще бъдеш, не би могло да ме интересува по-малко. Просто няма значение.

И да, не зависи от музиката. Това, че някои видове музика допадат повече на употребяващите, е друг въпрос. А който не е виждал надрусана чалгарка - не е гледал.

_PuNk`PrInCeSs_
08-21-2007, 11:17
а който си е помислил 4е аз съм 4алгарка да си го...

FunkyFresh
08-21-2007, 13:38
Edin vupros kum avtora na temata:Ti vob6te premisli li kvo pi6e6 predi da q pusne6 taq tema?Nemoje6 da slaga6 vsi4ki narkomani pod edin znamenatel-naistina ima takiva koito se mislqt za interesni i se pravqt na pi4ove,no po golqmata 4ast ot narkomanite zapo4vat zaradi problemi i to mnogo zna4itelni koito ostavat v suznanieto im za cql jivot,pristrastqvat se i edinstveno s mnogo silna volq se otkazvat.Vmesto da obijda6 horata nezavisimo kakvi sa se postavi na tqxno mqsto... :smt012

sladko_momi4e
08-21-2007, 15:55
Абе хора вие или сте супер задръстени или незнам.
Как е възможно да се мислите за готини или незнам какво поради факта че взимате наркотици.
ВИЕ ТЪПИ ЛИ СТЕ ИЛИ КВО????????????????????????????????????? :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017

dosta se laje6 [-X
ako si 4uvala za kurt cobain 6te znae6 4e ne seki narkoman se fuka s tva 4e e takav!toi(kurt)hi4 ne se e fukal a mu e bilo bezrazli4no za tova koeto mislqt drugite za nego!seki narkoman si e sam za sebe si!
ta misalta mi be6e ne si4ki narkomni sa edin!ako edin e po4nal za da se praii na interesen to drug zaradi zna4ielni problemi!

ThunderGoddess
08-21-2007, 16:46
Не знам за какво някои вземат наркотици. Не твърдя, че са тъпи хора или нещо такова, ама не мога да разбера изобщо как човек може да допусне, че като взема наркотици и проблемите му ще се оправят .... :-&

08-21-2007, 17:13
нищо не съм ти обеснявала и няма да обеснявам :lol:

бтв ако си ми гледал някои от постовете ве4е не съм пънкарка... познай какво съм...

а това дали си нарко или не зависи от теб самия, не от музиката, която слушаш ::: ли4но мнение
вече чалгаркал и си ?! всъщност се ми е тая ..
и между другото ....има значение какво слушаш ..аз що не съм видяла някоя чалгарка да се надруса ?! аиде обясни ми го ? познаи колко се друсат в чалготеката и колко на хаус парти или дискотека ....разликата е огрома .... ! просто преди да мислиш не говори ако обичаш ...
ХХАх да,на хаус парти са предимно (99%) фешъни...дето имат пари и им е скучно!Имат супер модерните парцалки и дрънкулки и вече не знаят какво да искат!

08-21-2007, 17:16
ima i dr pri4ini da vzima6 narkotici,dori moga da ti kaja 4e pove4eto go pravqt za6toto im haresva!ne o4akvam da go razberete vie ,koito ste PROTIV.a otnosno tezi,koito go pravqt zaradi problemi...i tyk gre6i6-te ne mislqt 4e kato drusat problemite im 6te se opravqt.prosto tova e edin na4in po koito mogat pone za malko da se otkasnat ot gadnata realnost i da zabravqt za gadnite ne6ta v jivota si.

08-21-2007, 17:29
ima i dr pri4ini da vzima6 narkotici,dori moga da ti kaja 4e pove4eto go pravqt za6toto im haresva!ne o4akvam da go razberete vie ,koito ste PROTIV.a otnosno tezi,koito go pravqt zaradi problemi...i tyk gre6i6-te ne mislqt 4e kato drusat problemite im 6te se opravqt.prosto tova e edin na4in po koito mogat pone za malko da se otkasnat ot gadnata realnost i da zabravqt za gadnite ne6ta v jivota si.
Ами,нормално и адекватно е,когато имаш някакъв проблем е да го разрешиш,нали?Проблема няма да се скрие,няма да се разреши...той ще задълбава и задълбава...докато положението не стане трагично и не се откажеш от живота.
Живота не може да предлага само хубави и розови неща!!! Ама това повечето деца не го разбират... И,мамка му,как е възможно на 14 години (примерно) да имаш нерешими и сложни проблеми,като родителите ти живеят за теб,имаш дом над главата си,имаш родители,а не си сираче на улицата,здрав си...не си без крак или ръка...
и тея деца,които са сираци...нямат какво да ядат,нямат дом,нямат и любов...Обаче,те,продължава да живеят с една надежда за по-добър живот,а не почват да ДРУСАТ! то така е най-лесно!
И не ви ли е убидно,че мазните мутри на ваша сметка ходят по островите и си живеят живота,докато тука вие друсате и не знаете къде сте?

black_mamba_313
08-21-2007, 18:22
Абе хора вие или сте супер задръстени или незнам.
Как е възможно да се мислите за готини или незнам какво поради факта че взимате наркотици.
ВИЕ ТЪПИ ЛИ СТЕ ИЛИ КВО????????????????????????????????????? :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017

Миси :lol: :lol: :lol:

Sladka_kiss
08-22-2007, 07:37
темата е мн вярна.БРАВО! А колкото до наркоманите едните се правят на велики като пушат , а другите не могат да преодолеят сами проблемите си или загубите си.

08-22-2007, 08:37
Много странно... От това, което чета в тая тема, все повече и повече се убеждавам, че не наркоманите, ами противниците на наркотиците са тъпанари. Ама бесно тъпи! Абе, как може човек, без дори да е пробвал, да ми обяснява аз защо пуша трева? Или да ми казва, че като го правя, или като се напивам като моряк, се правя на велик или пък си решавам проблемите? Никой от вас ли не си дава сметка, че може би, ама може би наистина, отговорните хора си осъзнават последствията от действията и съответно си ползуват каквито наркотици искат, защото им е приятно? Как па, да ви сера в устичките, не ви стига акъла да го разберете това?

П.С.

За другия гост, дето пита въпросчета: не, не ми е убидно, ако не бяха мазните мутри и нашмърканите им дилърчета, нямаше да мога да си купувам тревица. Аз и телефона като си плащам и като на мач отида, парите все при мазни мутри отиват. По ми е обидно, че ме преследват като престъпник и ще ми ебат майката за един масур, дето е безвреден, а ако се кача в колата на шест бири и имам малко парички скатани под сенника, няма да ми кажат нищо. Айде правете си изводи!

RAWRRR
08-22-2007, 16:39
Много странно... От това, което чета в тая тема, все повече и повече се убеждавам, че не наркоманите, ами противниците на наркотиците са тъпанари. Ама бесно тъпи! Абе, как може човек, без дори да е пробвал, да ми обяснява аз защо пуша трева? Или да ми казва, че като го правя, или като се напивам като моряк, се правя на велик или пък си решавам проблемите? Никой от вас ли не си дава сметка, че може би, ама може би наистина, отговорните хора си осъзнават последствията от действията и съответно си ползуват каквито наркотици искат, защото им е приятно? Как па, да ви сера в устичките, не ви стига акъла да го разберете това?


Наркоманите не сте тъпи.
Глупави сте само когато се опитвате да убеждавате другите че едва ли не е приоритет да друсаш
Че чистите нямат право да ви съдят,че изобщо не са запознати с какво става въпрос,че вие сте по-извисени и докоснали се до дървото на знанието от тях..
Всъщност резултата от наркоманията е обективен за всички,само че нечие замъглено съзнание може да разсъждава само егоистично-субективно

08-23-2007, 09:08
Наркоманите не сте тъпи.
Глупави сте само когато се опитвате да убеждавате другите че едва ли не е приоритет да друсаш
Че чистите нямат право да ви съдят,че изобщо не са запознати с какво става въпрос,че вие сте по-извисени и докоснали се до дървото на знанието от тях..
Всъщност резултата от наркоманията е обективен за всички,само че нечие замъглено съзнание може да разсъждава само егоистично-субективно

Хм. Интересно, но лицемерно. Ето защо:

Трудно, дори технически погледнато, мога да се нарека наркоман, по простата причина, че наркоманията предполага зависимост. Аз мога да кажа, че съм зависим единствено от никотина - съвсем достъпен за всички и доста по-опасен наркотик от марихуаната. Дотук добре, тези сравнения всъщност не са нужни, просто споменавам.

Така... Никога не ми е било присърце да зарибявам някого или пък да му налагам свойте виждания. Запазвам си само правото да водя подобни спорове в защита не на безспорно лошите си навици, а на собствените си интелект и виждания. Нито наркотиците, нито цигарите или пиенето са повод за хвалба или белег за "извисеност", въпреки че от време на време изпитвам необяснимата патриотична гордост от това, че мога да пия като хъш. По-горе споменах лицемерие, защотото, за разлика от почти фанатичното, зле информирано анти- общество, нормалните интелигентни хора, както и нормалните, употребяващи наркотици интелигентни хора, не са предубедени - нещо доста полезно, когато трябва, както сам/а каза, да се гледа обективно на нещата и да се съди. А истината е, че никой няма право да съди никого, при положение, че ответника не му е нанесъл никаква вреда. Тъпият предубеден човек, ще си е същият и да друса и да не друса. Интелигентните и отговорни употребяващи си запазват правото да се разграничават от стереотипите, създадени от същите тези тъпи и предубедени хора. Още разсъждения от егоистичното ми замъглено съзнание? Може би по-късно.

Sladka_kiss
08-23-2007, 09:10
Ама вие наркоманите се тровете,преите квото искате,но когато се стигне до пристрастяване вие вече не можете да живеете в реалния свят и всеки се отвращава от вас като ви види по улиците.

CuRly_Doll
08-23-2007, 09:44
Ама вие наркоманите се тровете,преите квото искате,но когато се стигне до пристрастяване вие вече не можете да живеете в реалния свят и всеки се отвращава от вас като ви види по улиците.
tva e tvoito mnenie....... :smt019

dEScHy
08-23-2007, 11:15
туй ч си наркоман не значи че си тъп + тфа секи има право да си праи кот иска и никои нищо не може да му каже

bai_brother
08-23-2007, 19:35
туй ч си наркоман не значи че си тъп + тфа секи има право да си праи кот иска и никои нищо не може да му каже

Начина по който пишеш показва точно обратното.

Като се научиш да пишеш грамотно и разбереш че думи като (тфа и секи) няма , ела да ми кажеш че наркоманите не са тъпи.

NFW`
08-23-2007, 22:46
Идвам вместо него/нея.

Далеч не всички наркомани са тъпи.

Достатъчно грамотно ли беше за изискванията ти? :D

w0sh
08-23-2007, 22:48
Идвам вместо него/нея.

Далеч не всички наркомани са тъпи.

Достатъчно грамотно ли беше за изискванията ти? :D
опитай ан дебилски език, може и да те разбере...

Sweet Leaf
08-24-2007, 00:17
Начина по който пишеш показва точно обратното.

Като се научиш да пишеш грамотно и разбереш че думи като (тфа и секи) няма , ела да ми кажеш че наркоманите не са тъпи.

Братче, ти пък се научи да си слагаш запетайките! За неоправданата употреба на скоби нека не отваряме дума...

NFW`
08-24-2007, 01:58
Идвам вместо него/нея.

Далеч не всички наркомани са тъпи.

Достатъчно грамотно ли беше за изискванията ти? :D
опитай ан дебилски език, може и да те разбере...

Дори тогава ме съмнява... :)

ToySoldier
08-24-2007, 06:17
всеки има право ма избор

TIMEX
08-24-2007, 06:37
Абе хора вие или сте супер задръстени или незнам.
Как е възможно да се мислите за готини или незнам какво поради факта че взимате наркотици.
ВИЕ ТЪПИ ЛИ СТЕ ИЛИ КВО????????????????????????????????????? :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017
Чи са тъпи тъпи са но зимат наркотици и за успокоиствие а и вече кат се пористрастят няя спиране

IlLuSi0nS`
08-24-2007, 07:46
хахах още ли я развивате тая тема ахах

RAWRRR
08-24-2007, 18:37
Хм. Интересно, но лицемерно. Ето защо:

Трудно, дори технически погледнато, мога да се нарека наркоман, по простата причина, че наркоманията предполага зависимост. Аз мога да кажа, че съм зависим единствено от никотина - съвсем достъпен за всички и доста по-опасен наркотик от марихуаната. Дотук добре, тези сравнения всъщност не са нужни, просто споменавам.

Така... Никога не ми е било присърце да зарибявам някого или пък да му налагам свойте виждания. Запазвам си само правото да водя подобни спорове в защита не на безспорно лошите си навици, а на собствените си интелект и виждания. Нито наркотиците, нито цигарите или пиенето са повод за хвалба или белег за "извисеност", въпреки че от време на време изпитвам необяснимата патриотична гордост от това, че мога да пия като хъш. По-горе споменах лицемерие, защотото, за разлика от почти фанатичното, зле информирано анти- общество, нормалните интелигентни хора, както и нормалните, употребяващи наркотици интелигентни хора, не са предубедени - нещо доста полезно, когато трябва, както сам/а каза, да се гледа обективно на нещата и да се съди. А истината е, че никой няма право да съди никого, при положение, че ответника не му е нанесъл никаква вреда. Тъпият предубеден човек, ще си е същият и да друса и да не друса. Интелигентните и отговорни употребяващи си запазват правото да се разграничават от стереотипите, създадени от същите тези тъпи и предубедени хора. Още разсъждения от егоистичното ми замъглено съзнание? Може би по-късно.

Да,предубедена съм.
Това е ясно.
Предубедеността ограничава,НО и предпазва.
Глупава е да имаш предразсъдъци към метъла и да не си чул нито една песен,но да не го харесваш,само защото е метъл и точка.
Но е полезно да имаш предразсъдъци към ВРЕДНИ неща като наркотиците,защото страха и предразсъдъците те спасяват от дрогата.
Защото е ОБЕКТИВНО,че наркотиците са вредни.И ти наистина си глупак ако мислиш,че не ти вредят.
И както и да го описваш,не можеш да изкараш бялото черно.

NFW`
08-24-2007, 23:47
Duh... Ок, приех го. Тровим се.

Защо не ни оставите да си се тровим на мира? :D

08-25-2007, 00:39
Да,предубедена съм.
Това е ясно.
Предубедеността ограничава,НО и предпазва.
Глупава е да имаш предразсъдъци към метъла и да не си чул нито една песен,но да не го харесваш,само защото е метъл и точка.
Но е полезно да имаш предразсъдъци към ВРЕДНИ неща като наркотиците,защото страха и предразсъдъците те спасяват от дрогата.
Защото е ОБЕКТИВНО,че наркотиците са вредни.И ти наистина си глупак ако мислиш,че не ти вредят.
И както и да го описваш,не можеш да изкараш бялото черно.

Да, съгласен съм. Трябва наистина да е малоумен човек, за да не схваща, че вдишването на различни токсини, които се отделят при изгарянето на тютюна и марихуаната, е вредно за здравето. Не знам дали тази част от поста ми не ти е убягнала:


... Запазвам си само правото да водя подобни спорове в защита не на безспорно лошите си навици, а на собствените си интелект и виждания...

Сега, обективно, може да се поспори и за вредата от метала (в този форум малко хора са чували за потъмняването на неударената гласна - едно от интересните правила на българския език) - музиката, която предимно слушам... И тя е вредна - децибелите се вредни, по концерти се получават контузии и т.н. И захарта е вредна. А, според мен, най-вредно от всичко е да ограничаваш мисленето си, да разделяш нещата на черно и бяло, да си предубеден и после да говориш за обективизъм - за мен признак на чиста проба фанатизъм и лицемерие, за каквото и да става дума в спора. Ако ще сме обективни, дай да е за всичко, а не само за това, което ни изнася!

08-25-2007, 16:39
Ама вие наркоманите се тровете,преите квото искате,но когато се стигне до пристрастяване вие вече не можете да живеете в реалния свят и всеки се отвращава от вас като ви види по улиците.
tva e tvoito mnenie....... :smt019
tova e pravilnoto mnenie-moje vie da se opravite no nqkoi den 6te imate deca i te 6te imat tejki zabolqvaniq ot tova koeto ste vzimali-popitaite vseki lekar i toi 6te moje da potvardi tova

RAWRRR
08-26-2007, 01:13
Да,предубедена съм.
Това е ясно.
Предубедеността ограничава,НО и предпазва.
Глупава е да имаш предразсъдъци към метъла и да не си чул нито една песен,но да не го харесваш,само защото е метъл и точка.
Но е полезно да имаш предразсъдъци към ВРЕДНИ неща като наркотиците,защото страха и предразсъдъците те спасяват от дрогата.
Защото е ОБЕКТИВНО,че наркотиците са вредни.И ти наистина си глупак ако мислиш,че не ти вредят.
И както и да го описваш,не можеш да изкараш бялото черно.

Да, съгласен съм. Трябва наистина да е малоумен човек, за да не схваща, че вдишването на различни токсини, които се отделят при изгарянето на тютюна и марихуаната, е вредно за здравето. Не знам дали тази част от поста ми не ти е убягнала:


... Запазвам си само правото да водя подобни спорове в защита не на безспорно лошите си навици, а на собствените си интелект и виждания...

Сега, обективно, може да се поспори и за вредата от метала (в този форум малко хора са чували за потъмняването на неударената гласна - едно от интересните правила на българския език) - музиката, която предимно слушам... И тя е вредна - децибелите се вредни, по концерти се получават контузии и т.н. И захарта е вредна. А, според мен, най-вредно от всичко е да ограничаваш мисленето си, да разделяш нещата на черно и бяло, да си предубеден и после да говориш за обективизъм - за мен признак на чиста проба фанатизъм и лицемерие, за каквото и да става дума в спора. Ако ще сме обективни, дай да е за всичко, а не само за това, което ни изнася!

по твоята логика всичко е вредно..
дори и въздуха..
замислял ли си се колко вредни вещества има особено в големите промишлени градове..
леле,не направо не знам как живееш,сигурно под похлупак.
въпроса е че някои неща са по-вредни от други.
наркотиците са със сигурност едни от най-вредните неща и не ми трябва да съм свободномислеща за да осъзная
една приятелка припадна в ръцете ми докато дишаше лепило
знам доста за последствията от наркотиците нищо че ен съм ги пробвала
Ти си този който вижда нещата като черно и бяло..
не знаеш ли къде е границата между страха и глуповата смелост тип донкихотска?
аз нито съм на страната на фанатичният страх, (там попадат хората които никога не са чели/видяли/докоснали се до наркотиците) нито до глупавата смелост (там попадат хората,които според теб не са "ограничени в ума" и могат да пробват всичко каквото си пожелаят..)
Аз смея да твърдя че съм "златната среда" защото доста съм се начела за ефектите от наркотиците,преди две години движих в среда на наркомани..но и никога няма да посегна към това.
Ти оганичаваш мисленето си в крайност - не аз.

KiLLeR_InSTiNkT
08-26-2007, 03:16
Я съм шибана наркоманка, да го духатееееееее! Мани :lol:

наблюдател просто
08-26-2007, 08:57
Я съм шибана наркоманка, да го духатееееееее! Мани :lol:
Ам...искам да ти кажа,че ти напоследък взе страшно мн да изпростяваш!Мани :lol:

/wan`a`doo/
08-26-2007, 09:01
...и кислорода вреди : )

08-26-2007, 11:15
по твоята логика всичко е вредно..
дори и въздуха..
замислял ли си се колко вредни вещества има особено в големите промишлени градове..
леле,не направо не знам как живееш,сигурно под похлупак.
въпроса е че някои неща са по-вредни от други.
наркотиците са със сигурност едни от най-вредните неща и не ми трябва да съм свободномислеща за да осъзная
една приятелка припадна в ръцете ми докато дишаше лепило
знам доста за последствията от наркотиците нищо че ен съм ги пробвала
Ти си този който вижда нещата като черно и бяло..
не знаеш ли къде е границата между страха и глуповата смелост тип донкихотска?
аз нито съм на страната на фанатичният страх, (там попадат хората които никога не са чели/видяли/докоснали се до наркотиците) нито до глупавата смелост (там попадат хората,които според теб не са "ограничени в ума" и могат да пробват всичко каквото си пожелаят..)
Аз смея да твърдя че съм "златната среда" защото доста съм се начела за ефектите от наркотиците,преди две години движих в среда на наркомани..но и никога няма да посегна към това. Ти оганичаваш мисленето си в крайност - не аз.

Е, не. Тука вече ме разби. Да, всичко е вредно и всички някой ден умираме. Въздухът е особено вреден, но и аз го дишам, както и ти и не, не живея под похлупак, със сигурност не повече от теб. Да и някои неща са по-вредни от други, затова не бих посегнал към хероин, например. Донкихотовската смелост няма нищо общо с цялата работа (и въобще не мога да кажа, че тя, както е описана от Сервантес, е глуповата и е по-скоро идеал), просто вредните му ефекти натежават повече от евентуалното удоволствие, което ще получа и, следователно, не пробвам. Други неща бих пробвал, разбира се не всички, но някои, към които имам интерес и за които съм достатъчно добре информиран.


Ти си този който вижда нещата като черно и бяло..

Не мисля. Допреди малко си мислех, че не знаеш какво е да си обективен (защото ти не беше), но това го пускам да мине... А знаеш ли въобще какво значи да виждаш в черно и бяло? Да делиш нещата винаги на добро и лошо (нещо изцяло субективно, за това след малко), вредно и полезно и всички останали полюсни определения, без да обръщаш внимание на добрите им страни, колкото и малко да са те. Да преценяваш кое е "добро" и кое - "лошо" за всички по собствено усмотрение. Демек това, което ти правиш. Къде аз съм направил същото не си спомням.

Ти смееш да твърдиш, ама не си златна среда. И не си ограничена, защото не би посегнала към дрога (аз уважавам такава позиция и даже я подкрепям), а защото, поне в този случай, виждаш нещата само в черно и бяло и изцяло едностранчиво. И с тази си ограниченост се закопа още с втория си пост в темата, когато каза цитирам: "не можеш да изкараш бялото черно". Даже вече беше определила кое е черно, кое - бяло и се опитваш да ми докажеш, че позицията ти не подлежи на обсъждане. О, да, свободно мислене в най-висша форма, няма що! Реших да не ти казвам още оттогава, че си загубила спора, защото бях на мнение, че споря с интелигентен човек (още съм на това мнение), който ще осъзнае, къде точно му е пропуска. Като безпричинно ме обвинваш в ограничено мислене не променяш нищо.

Приеми факта, че универсална дефиниция за "добро" и за "лошо" няма и оттук нататък всеки решава сам за себе си, по изцяло субективен начин, какво е или не е добро за него! И докато някои хора не могат да преценят, защото са зле информирани или просто глупави, други могат. Могат да претеглят "добрите" и "лошите" страни на това, което правят, и да решат дали то е "добро" за тях. Аз, ти и многото други хора с акъл в главата са направили своя избор посредством собствената си преценка.

KiLLeR_InSTiNkT
08-26-2007, 14:48
Я съм шибана наркоманка, да го духатееееееее! Мани :lol:
Ам...искам да ти кажа,че ти напоследък взе страшно мн да изпростяваш!Мани :lol:
Ами явно почивните дни не ми влияят добре на мозъчните клетки :-D

?love_haTe!
08-27-2007, 13:10
Абе хора вие или сте супер задръстени или незнам.
Как е възможно да се мислите за готини или незнам какво поради факта че взимате наркотици.
ВИЕ ТЪПИ ЛИ СТЕ ИЛИ КВО????????????????????????????????????? :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017
..ма ти нали си умен..тогаэ ко та ебе за тея,дет се друсат?!Те го праят,щот ги кефи,ти няяш право да ги спираш [-o< :roll:

Вилхелм Mонке
08-29-2007, 08:27
ЩЕ ГИ СПрЕм с наште доводи с калибър 9мм

Communist
08-29-2007, 08:44
Мръсни наркомани :x
Ще ви излекуваме, не се тревожете :twisted:

tuka6na
08-29-2007, 09:24
Мръсни наркомани :x
Ще ви излекуваме, не се тревожете :twisted:
:smt006 А за вас ограждение с 5 метра бетонна ограда ,бодлива тел под напрежение,орадено с противопехотни мини.И отоплителна централа-крематориум.
ше лекуват... : )

Вилхелм Mонке
08-29-2007, 09:52
веднъж да съм съгласен със комунист!!!!!!!!!!! за наркоманите екскурзия до Дахау

08-29-2007, 13:26
Pukni gadino!!!!!!!!!!!

Вилхелм Mонке
08-29-2007, 13:31
ти пукни

BaiboCo
08-29-2007, 23:38
Всеки, който си рпави труда да коментира е зле - само си трошите клавиатурите в безсмислени постове и теми, повтарящи се през 1-2 месеца, като нито убеждавате някой, нито постигате някакъф ефект. Lock this topic now...

bunny_rabbit
08-30-2007, 12:40
az sum na su6toto mnenie s bai-brother

hasaiko
08-30-2007, 18:53
А,така,защитавайте ги...Всеки наркоман е нормален,докато е задоволен...Но настъпи ли наркотичен глад,той става съвсем различен човек!Готино ли е да умреш с мъка,да заколиш баба си,майка си,баща си или който и да е роднина,за да вземеш телевизора и видеото...Готино ли е да трепеш хора по входовете,за да краднеш 40лв?Просто не знам какви сте вие...Да ви се натяква от малки колко са вредни наркотиците и цигарите и пак да се тровите :) =D> =D> \:D/ \:D/ \:D/

loyal_88
08-30-2007, 23:15
Ааа ясно. Чак сега разбитам. Ако правиш по някоя линия от време на време задължително си убиец, колиш си роднините и си продаваш апартамента.
Има една анкета в тоя раздел за хората, използващи наркотици. Та повече от половината са гласували с "да". И наистина доста хора използват. Всеки ден се разминаваш с десетки "наркомани" но никога не би ги различил от останалите хора. Тогава къв е проблема? Аз поне имам доста приятели, които си тупат, но само 1 от тях е ходил по заложните, но това е защото беше на херца, а с херцата не се прави таш*к. Както и да е, дори и той не е обирал хора, мина известно време и вече се изчисти. Сега е като теб и всички останали.
А разните пропагандни филмчета против наркотиците и законите срещу тях са правени от хора, които никога не са пробвали... Не знаят какво е да се събереш с още 40-50 човека, да вкараш някоя линия, да отидеш на мач и да изригнеш ;) Та и ти така говориш наизуст, без да знаеш какво е. Но повечето хора, които не са пробвали са така. Не че зарибявам някой де :lol:

BaiboCo
08-31-2007, 00:20
Знаеш ли какво е казал 1 шизофреник преди да умре ? "Мечето ми каза, че ако скоча, ще ме научи да летя". Сещаш се какво ще стане с него и без да пробваш? Са си представи, че наркоманите също падат, просто някои скачат от по-долни етажи, но всички падат долу, нали, по-лошото от което обаче е факта, че после им личи за цял живот. Хвана ми 'метафората' да се надяваме :D. Някои оживяват да, ама други не. А и ако наркотиците бяха толкова безвредни, нямаше да са забранени или искаш да кажеш, че това е поредната конспирация и глупост ? Бих казал, че наркотиците НЕ СА изход, защото аз съм се смял в последните 5 дни до такава степен, че даже се запитах, може ли да се смее човек повече ако е напушен и като се замислих - просто не ми се стори вероятно, тъй като се размазвахме от простотия и даже не бяхме пили. Така че, за употребяващите - залъгвайте се с фалшиви чувства, емоции и съзнание за принадлежност към някаква по-'добра' група от хора, вие падате, не аз. А за хранещите 'наркомани', които ще ми теглят речи за правото на човек за свобода на мнението, бих казал, че сте си свободни да се убивате, пък и аз не бих се гордял да съм роб на някакво растения(визирам коза) и да ми зависи доброто прекарване от това, колко съм друсан :smt015 Айде лека нощ

loyal_88
08-31-2007, 09:24
Бе "метафората" я хванах, но не е така. И както вече казах някъде, това че чат-пат тупаш не те прави наркоман. Все едно ти да пиеш 2 бири и да ти кажа, че си квартания пияница и пропадняк. Да, вярно е, че ако се прекали с наркотиците не е готино, но ако всичко се прави в някакви рамки, може вместо да падаш от някакви блокове, да се изстреляш. И да, всеки може да си прекарва добре в правилната компания, да се смее, да прави мизерии и тн, но не става всеки ден, нали? С наркотиците обаче, дори и в кофти компания, пак може да бъде приятно.
Наркотиците не били изход... От какво? Защо мислиш, че с наркотиците се бяга от нещо, а не към нещо? :)
Чувствата породени от наркотиците не са фалшиви - съвсем истински са си. И честно казано не само че не ставаш роб на нищо и никой, а дори обратното - правят те по-свободен.

Amy_Dumas_Lifestyle
08-31-2007, 13:21
Не съм прочела всичко по темата, но ще го направя. Обаче границата м/у бира и наркотика е голяма, няма място за сравнение. :smt018 Не бих си правила изводи за някой от това дали се друса или не, но определено ще го имам предвид ;-)