PDA

View Full Version : 2momi4eta + 1 bal = katastrofa POMO6T !!!!!



Glav4o
05-04-2007, 19:30
dragi priqteli imam 1 stranen problem. pokanix 1 momi4e ot na6ia klas za dama na bala (prob nqma tq prie). I eto kak zapo4naxa problemite.drygo momi4e ot klasa mn me haresva (dosta dane kaja prekaleno). priqtelkite na momi4eto koeto ne sum pokanil mi kazvat "6e i razvali6 verta ; nedei to4no na bala ne i na bala ; ne moje6 da postupi6 taka" . razdiran sum otvutre 6tot moga da provalq ve4erta na tova prekrasno momi4e kum koeto ne izpitvam ni6to, ni6ti4ko. ne znam kakvo da pravq. kato ydavnik sum vseki suvet 6te mi e kato slamka. neka dobavq 4e momi4eto koeto pokanix i to prie su6to me haresva. ako pokanq tova kum koeto ne 4yvstvam ni6to vuzmojno li e da se skaram s purvoto. kazaha mi 4e bilo vuzmojna da buda s 2 dami na prokletia bal. ne iskam da nasera vsi4ko

va6 ot4aqn Glavunder ](*,)

honda^
05-04-2007, 19:32
Абе бъди си с моми4ето, което харесва666 и толкова :wink: .

Th3MaN
05-04-2007, 19:35
Ами аз ако съм ще отида с първата въпреки че ще ми е гадно за втората но все пак си я поканил първата. ПО добре ходи с нея защото е много шибано да си я поканил а после да отидете с друга. Представи ли колко ще и стане гадно сега си я поканил тя се готви да ходи с тебе и изведнуж ти ще ходиш с друга. А ако са двете няма да стане щото щом казваш че те харесват и 2те значи ще се издрат за тебе. Та моя съвет е да отидеш с първата, но все пак решението си е твое. Само недей с 2те.

rubi
05-04-2007, 19:38
Слънце,според това което си написал,аз разбирам че харесваш първото момиче....Аз ако съм на твое място ще си остана с нея....Ти НЕ си длъжен да си порваляш вечерта с някой който не ти харесва.....Ние затфа се разбрахме на бала без кавалери и придружители...Секи сам...Пък там на място ще видим кой с кой ще бъде! :-D :-D :-D

bai_brother
05-04-2007, 19:41
dragi priqteli imam 1 stranen problem. pokanix 1 momi4e ot na6ia klas za dama na bala (prob nqma tq prie). I eto kak zapo4naxa problemite.drygo momi4e ot klasa mn me haresva (dosta dane kaja prekaleno). priqtelkite na momi4eto koeto ne sum pokanil mi kazvat "6e i razvali6 verta ; nedei to4no na bala ne i na bala ; ne moje6 da postupi6 taka" . razdiran sum otvutre 6tot moga da provalq ve4erta na tova prekrasno momi4e kum koeto ne izpitvam ni6to, ni6ti4ko. ne znam kakvo da pravq. kato ydavnik sum vseki suvet 6te mi e kato slamka. neka dobavq 4e momi4eto koeto pokanix i to prie su6to me haresva. ako pokanq tova kum koeto ne 4yvstvam ni6to vuzmojno li e da se skaram s purvoto. kazaha mi 4e bilo vuzmojna da buda s 2 dami na prokletia bal. ne iskam da nasera vsi4ko

va6 ot4aqn Glavunder ](*,)

Наистина си в трудно полужение...

...На твое място бих избрал тази която харесвам.

А на това момиче дето те харесва кажи много деликатно че работата няма стане.

Glav4o
05-04-2007, 19:41
ima vuzmojnost da si razvalq otno6eniata s 2roto momi4e a ne go iskam tq e stoinostna, no prosto q nqma iskrata ne do tqlo vupreki 4e nai-int 4e e po-krasiva ot moqta dama noo .... prosto ne su6toto ne isma razpravii to4no na bala a tq taq det nqma da mi e dama ima mn plamenen harakter

miloto_girl_4e
05-04-2007, 19:42
Отиди сам, за да си нямаш такива проблеми :P
Не, не знам, наистина е тъпо да заебеш първото момиче, което си поканил ..
Не кани другото момиче, просто, защото те харесва, защото може да си помисли, че като я каниш имаш чувства към нея и да и направиш мечешка услуга..

rubi
05-04-2007, 19:47
Пич кога ти е бала?

Glav4o
05-04-2007, 19:50
28 mai v Sky plaza

rubi
05-04-2007, 20:00
Ей ти си след мене......Sky plaza ми е до училището...Аз съм на 27-ми :-D Стискам ти палци с мацките :wink: :wink:

nencuHka
05-04-2007, 20:16
Остани с първото...все пак си поканил нея и не знам със какви очии би могъл да и кажеш,че ще си с друга на бала.Верно-кофти за второто момиче,ама не е малка .Какво ще и проваляш вечерта-не всеки ден е Велик ден !!

A_JoLiE
05-04-2007, 20:34
Остани с първото...все пак си поканил нея и не знам със какви очии би могъл да и кажеш,че ще си с друга на бала.Верно-кофти за второто момиче,ама не е малка .Какво ще и проваляш вечерта-не всеки ден е Велик ден !!
Da ... Bala ti e edin pat v jivota / moje i pove4ko ako povtarq6 ... ama to mai do bal ne se stiga ... LUDA SAAM :-D / Abe vari s 1-voto momi4e ...

danitoo666
05-04-2007, 21:27
бъди с тази с която искаш а не стази с която не карат да бъдеш!!!!!! :-) :-) :-) :-)

honda^
05-04-2007, 21:27
Остани с първото...все пак си поканил нея и не знам със какви очии би могъл да и кажеш,че ще си с друга на бала.Верно-кофти за второто момиче,ама не е малка .Какво ще и проваляш вечерта-не всеки ден е Велик ден !!
Da ... Bala ti e edin pat v jivota / moje i pove4ko ako povtarq6 ... ama to mai do bal ne se stiga ... LUDA SAAM :-D / Abe vari s 1-voto momi4e ...
Не си луда, просто си тъпа...

nasty_f
05-04-2007, 21:37
Кофти ще е,ако откажеш на тази,която те харесва,но рискуваш да провалиш вечерта си.Бъди си с тва момиче,което си поканил и да не ти пука.Все пак това също е твойта вечер и ти също искаш да си прекараш добре и да не я запомниш като някаква скучна и тъпа вечер,а като една от незабравимите.Разбираш ли?Иди с това момиче,което си поканил,а на другата кажи,че на драго сърце би отишъл с нея,но не можеш,защото си поканил другата отдавна и ти е неудобно да и кажеш сега,че всичко се проваля.Че другото момче,с което тя мислела да ходи вече си било намерило дама и така.
Не си съсипвай вечерта :wink:

vvs_go
05-04-2007, 21:46
ti si vednyj na bal pravi tova koeto iska6 a ne tova koeto trqbva

Valserp
05-05-2007, 00:44
Не е твой проблем, че някоя си е хлътнала по теб до толкова, че да си позволи да й се развали ЕДИНСТВЕНИЯ ШИБАН БАЛ.
Не си виновен за недостатъците на хората.

gostut
05-05-2007, 02:47
не е гот да каниш някой, той да приеме и ти после да му кажеш "абе знаеш ли.. не искам вече да си ми дама на бала, сори" при тва 2 седмици преди самия бал..

koalka
05-05-2007, 06:13
Прецени сам какво ще правиш, но извинявай, не можеш да мислиш за други хора как ще си прекарат добре, а не ти.Това е и твоят бал, така че и ти имаш право на избор.Не можеш да се съобразяваш с другите и едва ли не да ти казват как да си прекарваш.Отиди при онова момиче, което не те харесва и просто й обясняваш.

648541
05-05-2007, 06:37
awe q stiga za da ne provalq6 bala na drugi 6te povali6 substveniq si bal....ne go pravi 1 put e i nikoga nqma da se povtori taka 4e,ostani si s madamata koeto haresva6 i da ne ti puka...verno e malko gadno za drugata ama tq ne se li zamislq 4e moje da ti provali tvoq bal ....taka 4e gore glavata i si otivai s mackato koqto haresva6...aide i posle da kaje6 kak e minal bala :P :wink: :wink: :wink:

Lost_Kiss
05-05-2007, 07:29
Ae bydi s koqto iska6, vse pak twa e tvoi bal nqma da prae6 kefa na druga... A pyk ako ne iska6 da se kara6 i s dvete momi4eta otidi sam i gotovo :D
Spoko :wink:

BAYO
05-05-2007, 09:35
Аве стегни се и й кажи на онова маце да хой по дяволите...бъди малко мъж бе, отрежи я тактично, за кфо тря си скапваш целия бал ... луд ли си ?!? Само 1 е , не са 100 ...... [-X