PDA

View Full Version : Как да кажа на приятелите си да млъкнат?



05-04-2007, 21:09
Как да кажа на приятелите си да престанат да говорят за гаджетата си, понеже аз си нямам такова гадже? Освен да си намеря приятели без гаджета? Защото не ми е никак приятно да им слушам простотиите!

05-04-2007, 21:14
А що не пробваш и ти да си намериш ;)

cherinka
05-04-2007, 21:14
Когато нещо не ти харесва - игнорирай го. (Това е вариант 1)

"Как да им кажа да млъкнат" - няма как, има само разговор на 4-6-8-10 очи. Как ли? Лесно. Отиваш и им казваш каквото имаш да им казваш. (Вариант 2)

Намираш си и ти гадже (вариант 3) или говориш за някой, който ти харесва.

05-04-2007, 21:16
А що не пробваш и ти да си намериш ;)
Изключено - аз и гадже.

cherinka
05-04-2007, 21:18
А що не пробваш и ти да си намериш ;)
Изключено - аз и гадже.
Направи го включено.

05-04-2007, 21:19
А що не пробваш и ти да си намериш ;)
Изключено - аз и гадже.
Направи го включено.
Това не зависи от мене! Аз съм толкова слаб, а някъде четох, че жените много държели на тялото на мъжа. Вярно ли е това?

05-04-2007, 21:20
А що не пробваш и ти да си намериш ;)
Изключено - аз и гадже. И аз така си виках ама.... по Коледа стават чудеса ;) Тя е далече ама може да пробваш се пак идва лятото... плажове ала бала :)

05-04-2007, 21:20
Е добре като явно и тя не е безразлична към мене, защо не дойде тя да ме заговори?

05-04-2007, 21:21
А що не пробваш и ти да си намериш ;)
Изключено - аз и гадже.
Направи го включено.
Това не зависи от мене! Аз съм толкова слаб, а някъде четох, че жените много държели на тялото на мъжа. Вярно ли е това? Глупости... зависи от момичето де... гаджето ми е по високо и по тежко от мен пук не се оплакваме... :)

05-04-2007, 21:22
Е добре като явно и тя не е безразлична към мене, защо не дойде тя да ме заговори? Щото се правят на п... и искат да им тичаш по гъза ;)

05-04-2007, 21:23
Да обаче аз съм и прегърбен и с ниско самочувствие. Има какво да се желае. :wink:
Е добре като явно и тя не е безразлична към мене, защо не дойде тя да ме заговори?

05-04-2007, 21:25
Да обаче аз съм и прегърбен и с ниско самочувствие. Има какво да се желае. :wink:
Е добре като явно и тя не е безразлична към мене, защо не дойде тя да ме заговори? А бе що не отидеш и не я питаш? Така хем ше разбереш що, хем ще я заговориш. Уф... като не искаш да си имаш гадже кво разпитваш така :)

danitoo666
05-04-2007, 21:29
намери си и ти гадже :wink: :wink: :wink:

05-04-2007, 21:35
намери си и ти гадже :wink: :wink: :wink:
Не мога, уж жените са повече, а пък всички са заети!

`Death`Whore``
05-04-2007, 21:37
Докато се вайкаш, че си слаб и затова жените никога няма да ти обърнат внимание, а същевременно не правиш нищо по въпроса, наистина жените няма да ти обръщат внимание. И кой е казал, че слабото мъжко тяло не е привлекателно?

05-04-2007, 21:41
Докато се вайкаш, че си слаб и затова жените никога няма да ти обърнат внимание, а същевременно не правиш нищо по въпроса, наистина жените няма да ти обръщат внимание. И кой е казал, че слабото мъжко тяло не е привлекателно?
Абе повечето си падат по мускулестите.

`Death`Whore``
05-04-2007, 21:43
Отивай на фитнес тогава. А замислял ли си се, че някои жени гледат и акъла? Ти глупачка, гледаща само тялото ли искаш да си хванеш някога?

05-04-2007, 21:49
Гледат акъла, но само ако е в хубава опаковка.

`Death`Whore``
05-04-2007, 21:51
Тогава се постарай да изглеждаш така, както мислиш, че те ще те харесат, и си представяй, че гледат вътрешността ти. С вайкане не постигаш нищо.

05-05-2007, 19:58
Проблема не е, че приятелите ти имат гаджета,а че ти харесваш момиче, но не знаеш какво да я правиш... Много просто- отиваш и и казваш "Убичам та ма, ай да ходим"... Шегувам се разбира се, но не е лошо да и покажеш че не си безразличен- момичетата ги е срам първи да си кажат, не си ли го разбрал- всеки вика "Що не дойде той/тя пръв при мене", всеки чака другия да нправи първата крачка, самопрецакват се и като се срещнат след десетина години уж на майтап споменават: "Ей, в училище бях луд/а по теб", а другия се изяжда от яд колко е бил прост... Така че, мечка страх, тебе не- отиваш при нея и така... Слаб бил- ами ако смяташ че мускулите ще ти дадат самочувствие- тренирай, ако смяташ че се обличаш зле- смени гардероба, бъди самоуверен, да не ти пука... Един приятел /познавах го задочно и не го бях виждала/, твърдеше че е слаб и прегърбен и че ако го видя, нямало да искам да сме приятели :shock: Като го видях беше егати пича и си загубих ума по него за момент, ама ми е само аверче, щото... абе това няма значение, говоря ти да се харесваш, какъвто си и да си по-нахакан. А колкото до приятелите ти- какво като имат гаджета, айде сега да си развалите отношенията, давай ти насока на разговора, говори за други неща, знам ли ви какво ви интересува: спорт, компютри, филми, книги /кой ли днес чете/, коли, мотори... Абе аз съм момиче и мога да подхвана сума момчешки теми, само им паля фитила и после слушам 8) Пък ако приятелите ти са толкоз разгонени че само за момичета мислят, почни да общуваш и с други- все имаш съученици и съседи, братовчеди и други там... Почни да излизаш с момичета, ако ще приятелките на сестра ти /образно казано/, не за да ги сваляш, а просто да пообщуваш с тях, да видиш тяхното мислене, нали знаеш "Опознай врага"... Хайде приятел, по-уверено и с повече самочувствие, направи или едно от тези неща, или всички заедно- нови теми със старите авери, нови приятели, излизане с момичешка компания, опит за сближаване с момиче... нямаш какво да губиш, в краен случай винаги можеш да залегнеш над учението или да се изолираш с книга в ръка /намуси се нали, не те кефи идеята да се затвориш вкъщи и да зубриш, знам, затова дерзай със социалните контакти/. Хайде и със здраве, не ми се сърди за откровеността, ама ако те познавах реално, щях да ти дам малко начална скорост :-D Успех и не се връзвай много

Presley
05-05-2007, 21:00
НА мен лично това ,което си написала ми эвучи доста по детски и доста лекомислено..!То това с ``преятелите `` (пиша в кавички ,эащото така като те слушам не ми се вярва да са ти приятели) не е иде ми дойде ми-днеска едни ,утре ще ги сменя....!Но както и да е ,эа какво ли си губя времето -съмнявам се да го раэбереш........... #-o

05-06-2007, 11:27
е ти мислиш че умишлено го правят за да дразнят теб който или която още няма гадже ли?бих те посъветвала да не се връзваш много.и на теб ще ти излезе късмета. :D :D :D :D а и те говорят за гаджетата си,точно защото сте приятели,а приятелите именно такива неща обсъждат.но това да не те кара изобщо да се чувстваш по низш от тях,защото нямаш гадже.
желая ти успех и гледай ведро на нещата! \:D/ \:D/