PDA

View Full Version : Викат ме в съда заради бившия. Той също ще е там :((((



05-04-2007, 22:01
Януари месец пребиха от бой момчето, с което излизах тогава.
След това ме викаха в полицията да давам показания.
Месец по-късно тръгнах с въпросното момче. Няма човек, който да не ми беше казал да не тръгвам с този, защото бил боклук, а аз не слушах хората, защото си мислех, че му завиждат, че ходи с мен, а истината е била, че те просто са искали да ме предпазят от този негодник и неудачник.
Мина се време и скъсахме, защото не се разбирахме а и разбрах, че той ходел с още две по онова време.
По живо по здраво, тука от месец и повече нямах никви контакти с него, до днес!!
Той ми пише " petuk shte se chakаме li nqkade ili shte hodish sama?" и аз си помислих, че е объркал човека и му пиша "kude da hodq be?" и той " ti znaesh li izobshto f petuk kade trqq da si ?" и аз викам не. И той "xaxa :D f 1 pred suda.." и аз му викам Защо, и той "iskali da te arestuvat.. xaxaxaxa :P ddz mai she daame pokazaniq pred sudq.." и аз го питам дали е нужно да ходя и той вика "emi principno tebe fikat.. obache i az trqq da prisustfam.. ;]".
Та проблема е, че щеше да е добре, ако не присъства и той, защото не искам да го виждам.
Но като се замисля, нека го вида, как е, що е, какво представлява, аа-уу, обаче като се видим не знам как да се държа, какво да му кажа... и такива.
Според вас добра идея ли е да ида със сегашния ми приятел и да кажа на бившия, че искам да зема с мен един приятел под предтекст, че ми е за подкрепа, ей така.
И евентуално бившия ако се издразни от присъствието на сегашния, ще разбера, че му е пукало за мен,... или нещо от сорта. Ох, големи филми си вкарвам.
Какво да правя?
А мога ли да откажа да се явя в съда? -Обаче аз съм единствения свидетел на случилото се, който е присъствал и видял целия бой от до.
А ако се явя, то ще е в полза на бившия, а аз не знам дали искам да му помогна... но като се замисля, деда зна, все ми е тая;)
.. ох, къв да го дървя, бе, хора, много е смотано всичко! :(

Digital
05-04-2007, 22:07
Януари месец пребиха от бой момчето, с което излизах тогава.
След това ме викаха в полицията да давам показания.
Месец по-късно тръгнах с въпросното момче. Няма човек, който да не ми беше казал да не тръгвам с този, защото бил боклук, а аз не слушах хората, защото си мислех, че му завиждат, че ходи с мен, а истината е била, че те просто са искали да ме предпазят от този негодник и неудачник.
Мина се време и скъсахме, защото не се разбирахме а и разбрах, че той ходел с още две по онова време.
По живо по здраво, тука от месец и повече нямах никви контакти с него, до днес!!
Той ми пише " petuk shte se chakаме li nqkade ili shte hodish sama?" и аз си помислих, че е объркал човека и му пиша "kude da hodq be?" и той " ti znaesh li izobshto f petuk kade trqq da si ?" и аз викам не. И той "xaxa :D f 1 pred suda.." и аз му викам Защо, и той "iskali da te arestuvat.. xaxaxaxa :P ddz mai she daame pokazaniq pred sudq.." и аз го питам дали е нужно да ходя и той вика "emi principno tebe fikat.. obache i az trqq da prisustfam.. ;]".
Та проблема е, че щеше да е добре, ако не присъства и той, защото не искам да го виждам.
Но като се замисля, нека го вида, как е, що е, какво представлява, аа-уу, обаче като се видим не знам как да се държа, какво да му кажа... и такива.
Според вас добра идея ли е да ида със сегашния ми приятел и да кажа на бившия, че искам да зема с мен един приятел под предтекст, че ми е за подкрепа, ей така.
И евентуално бившия ако се издразни от присъствието на сегашния, ще разбера, че му е пукало за мен,... или нещо от сорта. Ох, големи филми си вкарвам.
Какво да правя?
А мога ли да откажа да се явя в съда? -Обаче аз съм единствения свидетел на случилото се, който е присъствал и видял целия бой от до.
А ако се явя, то ще е в полза на бившия, а аз не знам дали искам да му помогна... но като се замисля, деда зна, все ми е тая;)
.. ох, къв да го дървя, бе, хора, много е смотано всичко! :(
Ми намери си друг бандит тъкмо да те викат по-често в съда хахахах. :lol:

mostwanted
05-04-2007, 22:10
ами лесно е
отиваш там където пише
на призовката
някой може да дойде с теб за подкрепа
даваш показания и готово
ако искаш го защитавай ако искаш не
нали си само свидетел

05-05-2007, 08:14
Теб , ако наистина те викат в съда , трябва да те информират по някакъв начин - чрез призовка и т.н.
Нещо не ми е ясно как така той ще ти казва "викат те в съда" ...Той може да ти каже , че те викат навсякъде...
И предвид това , което си написала , не бих му вярвала много много.

bungle
05-05-2007, 08:19
Теб , ако наистина те викат в съда , трябва да те информират по някакъв начин - чрез призовка и т.н.
Нещо не ми е ясно как така той ще ти казва "викат те в съда" ...Той може да ти каже , че те викат навсякъде...
И предвид това , което си написала , не бих му вярвала много много.

И аз това си помислих. Наистина би трябвало да те уведомят по някакъв начин - с призовка, най-малкото по телефона. Тоя май те менти. Що не го разпиташ в коя зала/стая ще се дават показанията и после вземи звънни да провериш дали наистина има такова нещо. Или просто недей да ходиш. Не си длъжна.

malkoto_sladur4e
05-05-2007, 09:02
Еми който не мисли и се хваща с буклуцу е така!Ние сега кво да правим?Да ти стиснем ръката и да ти кажем:поздравления ти си тъпачка ли? :roll: :wink: :smt005

BAYO
05-05-2007, 09:09
Ако нямаш призовка, изборът си е твой дали да ходиш или да не. Той няя право да ти казва дали да ходиш или да не ходиш. Според мен провери първо нещата и после прави каквото и да е било. А тоя е боклук ... и не ми е ясно как за побой чак в съда сте се намерили ... ама тря да питам гаджето , тя нали е адвокат :Д бъдещ ... и пак ми е малко странно въпреки тва. Провери си ти де, за всеки случай!

honda^
05-05-2007, 09:31
Няма човек, който да не ми беше казал да не тръгвам с този, защото бил боклук, а аз не слушах хората, защото си мислех, че му завиждат, че ходи с мен, а истината е била, че те просто са искали да ме предпазят от този негодник и неудачник.
Ехееее... 4е ти да не си Мис Свят бе???
Как какво да прави666... Отива666 в съда дава666 си показаниятаи си тръгва666. С бив666ия си няма за какво да говори666.
Пита666 дали да извика666 новия си приятел, за да види666 дали другия 666те изревнува... И какво ти пука?! Какво зна4ение има това за таб?! Има666 си приятел, вси4ки други са без зна4ение.

kobrichka
05-05-2007, 10:10
Теб , ако наистина те викат в съда , трябва да те информират по някакъв начин - чрез призовка и т.н.
Нещо не ми е ясно как така той ще ти казва "викат те в съда" ...Той може да ти каже , че те викат навсякъде...
И предвид това , което си написала , не бих му вярвала много много.


Напълно съм съгласна.Мен като ме викаха за показания ме информираха с призовка.Според мен изобщо не те викат,просто той е намисли нещо.Моето мнение е че не трябва да ходиш.

martinka_91
05-05-2007, 11:30
И аз мисля, че няма смисъл да ходиш в съда, като не са ти изпратили призовка или не са те информирали по някакъв начин. Подкрепям мнението, че бившият ти те ментри.

aniezina
05-05-2007, 12:14
По добре скъсай всякакви отношения с него! Относно призовката, и аз мисля че не е вярно и тоя загубеняк те мени... :smt011