PDA

View Full Version : pomognete mi ne znam kvo da pravq



chico_bueno
05-04-2007, 22:16
s priqtelkata mi sme zaedno veche 2 godini i polovina sled sedmica tq ima rojden den i problema mi e che ne znam kvo da i podarq
podarqval sam i kakvo li ne za vsekvi povodi ot ot cvetq do zlatni drankulki i takiva i sega ne znam veche kvo da i vzema molq vi daite mi savet che napravo shte se pobarkam
blagodarq mnogo predvaritelno

maybelline
05-05-2007, 05:50
Мисля,че каквото и да й подариш,тя ще остане очарована.За разнообразие,вместо материален подарък,можеш да я изведеш ресторант,след това на дискотека,можеш да й направиш романтична вечеря...може дори извън града някъде да отидете(може и в друг град - например на морето).Вече зависи на колко години си.Аз давам идеи,които са осъществими за мен и приятеля ми,но Той е пълнолетен,а за вас незнам на по колко сте(ще се наложи да черпя от опита си с бившо гадже - връстник :) ).Ако сте по-малки,купи й някакво красиво бижу(става за всякаква тийнейджърска и над тийнейджърска възраст),заведи я на дискотека.Ако родителите ви позволяват,може да преспи у вас(или ти у тях).Разбира се,трябва и цветя да вземеш,а за по-романтично,може да поръчаш да ги доставят с куриер и на тях да има някоя картичка с любовно послание.Каквото и да избереш,най-хубавия подарък за нея си остава твоето присъствие на рождения й ден ;)

Feel Lonely
05-05-2007, 05:56
s priqtelkata mi sme zaedno veche 2 godini i polovina sled sedmica tq ima rojden den i problema mi e che ne znam kvo da i podarq
podarqval sam i kakvo li ne za vsekvi povodi ot ot cvetq do zlatni drankulki i takiva i sega ne znam veche kvo da i vzema molq vi daite mi savet che napravo shte se pobarkam
blagodarq mnogo predvaritelno
Kogato opirat do tuk neshtata e nai dobre da nablegnesh ne tolkova na podaraka a na iznenadata,kupi i nqkakvo podarache cvetq i baloni(baloni zaduljitelno) i porazpitai kade shte e kade shte hodi prez denq i q iznenadai nqkade na mqsto deto ne te ochakva i i gi podari,podara nqma da ima znachenie kuf e na neq shte i e po qko razadi iznenadata:)

BAYO
05-05-2007, 10:02
Каквото и да и купиш, важното е, че ще я зарадваш от самия жест. Не се коси толкова, избор колкото щеш. Плюшени играчки, бижута, парфиуми, роклички, прашки , рози, балони, сметана (хаха) .. ммм въпросът е лесен, впусни малко въображение. Помисли за нещо, което си искал да и купиш ... е ся е момента да го направиш :P

led_i_ogyn
05-05-2007, 10:07
Trqbva da e ne6to mn originalno...Moje da i kupish adski mn rozi ili ne6to takova i da gi postavi6 pred vrata na apartamennta i v 12 4asa da i pi6e6 sms da izleze pred vratata!Shte i haresa!Uspeh :wink: :wink: :wink:

Nikolai4o92
05-05-2007, 11:40
Mi spored mene Moge6 da i napai6e6 stihotvorenie az na moita i pi6a ve4e 3 tetradka izpisah bpo4vam 4 :D Ili puk i podari rumanti4na ve4erta az tova bih napravil :D

chico_bueno
05-05-2007, 13:16
mi vecherq nqma da stane opredeleno zashtot stava na 18 i shte badem s vsichkite i priqteli priqtelki i bratovchedi
a predi edin mesec kogato naporavihme 2 godini o kakato sme zaedni i izpratih v uchilishteto 99 rozi i kotiika s zlatna grivna i boboni v formata na sarchica

Presley
05-05-2007, 13:38
Едно огромно плюшено мече с роэова панделка :-D тоэи подърйк би харесам на почти всяко момиче,поне по мае мнение де :)
Ама ти не се коси толкова...важен е жеста!Ще се эарадва на теб най-много :-D

kaki4ka^
05-06-2007, 20:32
6tom si i podarqval tolkova mnogo ne6ta , ne mislq 4e e nujno da i kupuva6 ne6to ... napravi i nqkakva prekrasna iznenada, no na same, izdebni vreme ot denq kogato ne e s nikoi drug. ne moga da ti dam savet kakvo to4no da napravi6, za6toto tova sigurno zavisi ot mnogo usloviq , koito nqma kak da znam, no nai-vajnoto - pove4e ot vsi4ko i pokaji kolko q obi4a6 i q nakarai da se 4ustva specialna. po-dobar podarak ot tova nqma - napravi q 6tastliva , ta dori i s nqkakav malak jest

Nono
05-06-2007, 20:37
Zdr.Az mislq ,4e trqbva da i podari6 ne6to specialno.Zavediq nqkade na ve4erq.Podarii du6ata si , no mislq ,4e nai golqmiq podarak za neq e lubovta ti !

sun_flower
05-06-2007, 20:40
napravi i more ot lubov v doma6ni usloviq,de da znam,kakto kazaha i drugite tvoeto prisustvie 6te e mnogo po-vajno ot podarucite

Valserp
05-06-2007, 22:01
s priqtelkata mi sme zaedno veche 2 godini i polovina sled sedmica tq ima rojden den i problema mi e che ne znam kvo da i podarq
podarqval sam i kakvo li ne za vsekvi povodi ot ot cvetq do zlatni drankulki i takiva i sega ne znam veche kvo da i vzema molq vi daite mi savet che napravo shte se pobarkam
blagodarq mnogo predvaritelno

Подари й раздяла. Мисля, че ще се отрази добре и на двама ви.

Ledena
05-06-2007, 22:15
mmm interesen paradoks i interesen vapros si zadavash ...
podaril si i vsichko ,pone taka kakzvash ,e sega i podari neshto koeto naistina iskash da i dadesh ,neshto tvoe ,neshto koeot znachi za teb a i iskash da spodelish s nej ,otg na tozi vapros koe e tova neshto ,ostavjm na teb ...
"ako obichash njkogo dai mu nai-skapoto si...ako toi te obicha ne bi ti go otnel"

05-10-2007, 23:24
podari i edin buren sex i ne6tata 6te se nradeqt

Digital
05-11-2007, 05:24
Кви 2 години кви 5 години бааа мааму вие сте луди бе...
некви на по 17 с 2-3 години връзки KyKy ? :-$

Nassgerrack
05-11-2007, 06:53
За толкова време смятам,че тя няма да остане впечатлена от материален подарък. Замисли се какво би докоснало душата й.какво я би накарало да трепне. Както казаха по-горе добра идея е романтичната вечеря,разходка по някое тайно място,което само ти знаеш.
Направете нещо,което не сте правили досега.

HYPE
05-11-2007, 08:12
ето ти една идея
http://dreamstardome.com/
според мен е доста оригинално ;)

malkoto_sladur4e
05-11-2007, 08:59
Ами купи ии...вземи един голям букет от червени рози между които да има малки балончета :wink: Тфа е мн яко,нищо,че не е някакъв материален подарък :)

bqsna_teenagerka
05-11-2007, 09:44
ами...наистин акаквото и да й подАриш ще се по4увства добре....
замисли се какво няма...а и в едно пове4е няма нищо лошо...
можеш да й подариш красива рамка с ваша снимка...и някой парфюм примерно...и така измисли нещо

bqsna_teenagerka
05-11-2007, 09:47
а ако напишеш й стихотворение.... ще си върха ;) аз ли4но на стихотворение най бих се зарадвала! ама ти да си го измислил

BAYO
05-11-2007, 09:50
http://www.fhousebg.com/fhousebg/CS?PageToShow=Index

Ето и тука малко, цъкваш на кфото ти хареса и дерзаеш. :D

chico_bueno
05-12-2007, 15:03
blagodarq vi mnogo za savetite

gPa3HuTeJl
05-12-2007, 15:05
Каквото и да и купиш, важното е, че ще я зарадваш от самия жест. Не се коси толкова, избор колкото щеш. Плюшени играчки, бижута, парфиуми, роклички, прашки , рози, балони, сметана (хаха) .. ммм въпросът е лесен, впусни малко въображение. Помисли за нещо, което си искал да и купиш ... е ся е момента да го направиш :P

С1гласен и да добавя : Дори и да не измислиш нищо, което малко ме с1мнявам, за нея най - голямия подар1к е че просто ще б1деш с нея на нейния ден..

sladko_bebchence
05-12-2007, 15:07
http://teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=72023

kupi i nqkoe srebyrno ili zlatno biju naprimer kolie,no ne i obici,moje i prysten ili grivna oba4e ako e prysten moje da si pomisli 4e i predlaga6 godej :smt005

chico_bueno
05-12-2007, 15:19
ami izpratih i plusheno meche buker ot rozi ,mislite li che tova e shte i haresa