PDA

View Full Version : Проблемче



KoTaRaKa
05-04-2007, 23:09
Абе хора здравейте, малко ми е глупаво да пусна такава тема, но все пак искам да чуя и вашите савети...
Значи от 1 месец уча в ново училище и от първия ден харесвам едно момиче от класа си..просто не става дума само, че е хубава а и по характер и вобще сичко, но се притеснявам да и предложа, просто като я видя и нещо ми става, и аз не знам точно какво :(
Ако някой има предложение как може да стане работата да каже :)

cherinka
05-04-2007, 23:16
От месец.. хм, явно те е пленила с красота и чар, и от поста ти разбирам, че не я познаваш добре.
Моя съвет е първо да се опознаете, също така да й дадеш време и тя да те опознае и да осмисли нещата.
внимавай много, че от прибързани действия до никъде няма да стигнеш.

05-04-2007, 23:16
мхм може би си притеснителен...ами и аз съм така пък най-лесното е да стоиш пред клавиатурата и да даваш съвети, но ако наистина си сигурен че тя те харесва е най-добре да действаш, ако не тогава по-добре я покани на кафе общувай с нея за да се увериш... както си прецениш.

KoTaRaKa
05-04-2007, 23:18
Абе знам ли дали ме харисва бате..просто като ме погледне и ми се завива свят и нещо става, знам ли.. :(

cherinka
05-04-2007, 23:19
Абе знам ли дали ме харисва бате..просто като ме погледне и ми се завива свят и нещо става, знам ли.. :(
Явно те гледа чисто приятелски. А и винаги когато харесваме един човек, дори най-малкия жест от негова страна ни кара да си мислим, че може да стане нещо помежду ни, и си фкарваме тъпия филм от който после ние сами си патим.

05-04-2007, 23:20
Може би не само я харесваш, може да се влубен в нея :wink: , но нали ти казвам, ако не си сигурен че тя изпитва нещо към теб е най-добре да я опознаеш по-добре преди да предприемеш нещо по-сериозно.

KoTaRaKa
05-04-2007, 23:22
Въпроса е, че ако не стане нищо не знам какво ще правя, чесно казано съм много влюбен в нея и от една страна ме е страх да не ме отреже ;)

05-04-2007, 23:22
Абе знам ли дали ме харисва бате..просто като ме погледне и ми се завива свят и нещо става, знам ли.. :(
Явно те гледа чисто приятелски. А и винаги когато харесваме един човек, дори най-малкия жест от негова страна ни кара да си мислим, че може да стане нещо помежду ни, и си фкарваме тъпия филм от който после ние сами си патим.

Да права си, все пак сме длъжни да опитаме може наистина да го харесва, но и тя да е притеснителна. Котарака ти опитвай да и правиш намеци че я харесваш и ще видиш дали тя ще отговори...

05-04-2007, 23:24
Въпроса е, че ако не стане нищо не знам какво ще правя, чесно казано съм много влюбен в нея и от една страна ме е страх да не ме отреже ;)

Дам това м ие много позната винаги се чувстван така и, ако наистина те отреже ще се чувстваш ужасно в това съм убеден, затово не избързвай да и предлагаш все още.

KoTaRaKa
05-04-2007, 23:25
Ами то чесно казано мисля, че знае защото оня ден бяхме седнали пред даскало 5-6 човека, тя беше там и аз с още няколко авера, и по едно време...единия ме погледна как я гледам и след това дойде и ме пита...явно си личи или не знам просто :)

05-04-2007, 23:28
Ами то чесно казано мисля, че знае защото оня ден бяхме седнали пред даскало 5-6 човека, тя беше там и аз с още няколко авера, и по едно време...единия ме погледна как я гледам и след това дойде и ме пита...явно си личи или не знам просто :)

Реших да се регистирам :D . А по темата със сигурност си личи, но ти с нея говорил ли си правил ли си и намеци че я харесваш и най-вайното тя общува ли с теб често ?

KoTaRaKa
05-04-2007, 23:30
Не съм говорил още с нея, притеснявам се, иначе с нея общуваме - да, но там има нов проблем, тя има сестра близначка (двете не си приличат) която ме мрази, и от там най-много се притеснямам да не се развалят нещата защото тя я слуша.. ](*,) ](*,) ](*,)

05-04-2007, 23:34
Хм...това е проблем, ами може да опиташ да поговориш със сестра и за да се изясните, защо те мрази и да започнеш да общуваш повече с момичето, което харесваш покажи и какво чувстваш и вий как ще реагира.

W_Rooney
05-04-2007, 23:36
Ето ми го и профила :mrgreen:

KoTaRaKa
05-04-2007, 23:37
Ще видя в понеделник какво ще стане, ще опитам да я поканя на кафе, но не знам и аз..чесно казано до сега не ми се е случвало да се притеснявам от момиче чак така... :-k

W_Rooney
05-04-2007, 23:39
Може би не си харесвал друго момиче до такава степен. Стискам ти палци приятел ! :wink:

koalka
05-05-2007, 06:18
Ами, трябва да преодолееш малко тоя срам.

malkoto_sladur4e
05-05-2007, 09:06
Не бъди толкова срамежлив просто ! И събери кураЖ ! :wink: :wink: :wink: :wink:

BAYO
05-05-2007, 09:42
Вдигни тва самочувствие и да не ти пука от сестра и. Тя ако те харесва (евентуално) няя мноо да му мисли. :-D

KoTaRaKa
05-05-2007, 10:41
Дано.Ще се надъхам в понеделник и .. каквото стане, мерси за вниманието :))

05-05-2007, 18:50
kurvi saaaaa si4kiteeeeee do edna za tva samo 6e vi ebem. 6toto vie ne ste ravni na nas majete vie ste savsem drug biologi4en vid (moje da ste i sinteti4en vid znae li 4ovek) jenite ne sa hora a kurvi

Sry ako sam ubidil nqkoi :)

KoTaRaKa
05-05-2007, 18:55
Не си прав бе мой, не знаеш кво е да харесваш момиче наистина :smt007

W_Rooney
05-05-2007, 20:05
Тоест да си влюбен :wink:

KoTaRaKa
05-05-2007, 20:06
Точно :wink: