PDA

View Full Version : Всички жени са курви?



05-05-2007, 05:00
prav sam nali ? e moje da ima 1-2 izklu4eniq

Dragon
05-05-2007, 05:16
pove4eto sa
](*,)

maybelline
05-05-2007, 05:36
Просто свестните нещо са ти убягнали.Или учиш в неподходящо училище,или около блока ти има такава компания.НЕ всички жени са курви.Повечето са страхотни хора,а малка част(тази която си видял) са изпаднали по една или друга причина.Все едно да си видял бор, кестен и дъб и да кажеш,че това са всички дървета на земята и няма разноообразие.

05-05-2007, 05:43
не пич.. тея, които никога няма да ти пуснат са много повече. с времето ще разбереш, че проблема е в тях и , защото са куЧки, и ще спеш да наричаш благодетелките си с обидната дума, която така неуместно си използвал :smt019

Sisley^BaBy
05-05-2007, 06:00
Това,че някоя те е наранила неозначава,че всички са курви.

koalka
05-05-2007, 06:10
Не мисля така. :wink:

648541
05-05-2007, 06:38
Не мисля така. :wink:

honda^
05-05-2007, 06:39
Някоя ти е изневерила... Това не зна4и, 4е вси4ки жени си к***и [-X !

Feel Lonely
05-05-2007, 06:55
Факт. :wink:

В това обаче няма нищо лошо,то си им е в природата на жените... Аз лично обичам курвите,мразя само курвенските номера :roll:
Kurva bez kurvenski nomera,kade q vide bre;/

danitoo666
05-05-2007, 06:55
Това,че някоя те е наранила неозначава,че всички са курви.

Lost_Kiss
05-05-2007, 07:23
Vsi4kite li si gi minal, 4e znae6 4e vsi4ki momi4eta sa kurvi... Pfff... 6tom momi4etata sa kurvi mom4etata ko trqbva da sa .... jivotni

05-05-2007, 07:31
vsi4ki sme djivotni ;)

LGPz
05-05-2007, 07:45
Всички до 1-на! (С изкключение на Пешо,Стоян,Иван,КатастроФ,Ш кумбата ... ) :wink:

NaNa_SladuRana
05-05-2007, 07:51
A we spored men ne sme kurvi a ku4ki,a razlikata mejdu tqh e 4e kurvite spqt s vsi4ki ot kupona a ku4kata s vsi4ki bez teb!Sporedmen e v prirodata na jenite da sa gadnqrki (koq pove4e,koq po malko) a tova ni pravi ku4ki!!!!

05-05-2007, 07:56
A we spored men ne sme kurvi a ku4ki,a razlikata mejdu tqh e 4e kurvite spqt s vsi4ki ot kupona a ku4kata s vsi4ki bez teb!Sporedmen e v prirodata na jenite da sa gadnqrki (koq pove4e,koq po malko) a tova ni pravi ku4ki!!!!

i za tova nie samo 6te vi ebeme :P :P \:D/ \:D/ O:)

bungle
05-05-2007, 07:57
Сигурно си седнал, не вярвам да пишеш прав..


Докато има мъже, които мислят така , ще има и курви. Сами сте си виновни.

Feel Lonely
05-05-2007, 08:08
Сигурно си седнал, не вярвам да пишеш прав..


Докато има мъже, които мислят така , ще има и курви. Сами сте си виновни.
Nqma smisul v tova koeto kazvash..

bungle
05-05-2007, 08:14
Много си е смислено, даже. :-D


prav sam nali ?

и аз отговарям :
Сигурно си седнал, не вярвам да пишеш прав..

и после казвам мнението си по темата - докато има момчета, които смятат жените за курви, ще има курви. Докато има такива изказвания, жените ще се държат като курви.

Feel Lonely
05-05-2007, 08:24
Много си е смислено, даже. :-D


prav sam nali ?

и аз отговарям :
Сигурно си седнал, не вярвам да пишеш прав..

и после казвам мнението си по темата - докато има момчета, които смятат жените за курви, ще има курви. Докато има такива изказвания, жените ще се държат като курви.
AAA zashto nie kazvame che ste kurvi vie se vuzgordqvate i stavate kurvi? Logikata ti e ubiistvena!!! :-k Sqka jena bi se gordqla s takova mislene;/

bungle
05-05-2007, 08:44
Не казвам, че се възгордяваме!!! А и аз не съм курва. Хахаха, така, че не мога да говоря от тяхно име. Просто има много малки / недорасли момичета, които харесват точно това, или пък си мислят, че са оригинални с подобно държание, пък и като чуя такова изказване, че всички жени са курви ми се повдига. Всеки си е различен, тоя не е попадал на добро момиче. Вярно, сега е пълно с някакви чудовища. Плъзнали са навсякъде. Но пък най-интересното е, че някои от тях само се правят на курви ,а всъщност са някакви мили същества. Имидж. Лично аз познавам няколко такива - като ги видиш ще кажеш , че ги ебе целият квартал, но всъщност момчетата са си много срамежливи. Логиката ми е такава : когато се говори за едно нещо , то ще е на мода И ще го има. Ако всеки спре да говори за Бог , Бог няма да го има, нали ? Той ще изчезне от паметта на следващите поколения. Така и с курвите - ако се спре да се говори постоянно колко много курви има, те ще намалеят.

05-05-2007, 08:46
Ако ти си курвар много ясно че всички момичета ще ти се струват курви. :wink:

malkoto_sladur4e
05-05-2007, 08:53
Аве автора на темата...ти си ебати задръстеняка ве! :smt013 Сред нас момичетата има много свесни! ! ! Ко значи сички жени са курви?Я тихо да не почнем и ние да казваме вие какви сте ! :smt013

BAYO
05-05-2007, 09:22
Абе принципно е така, ама дефактно всяко правило си има и свойте изключения. И неа кфо да се обиждате мацета... подрастващото поколение запада и то пред очите ни :-$

bqsna_teenagerka
05-05-2007, 09:30
да има много куржи но има и изклю4ения....и не ми се вярва те да са само 2,3

Feel Lonely
05-05-2007, 11:08
Не казвам, че се възгордяваме!!! А и аз не съм курва. Хахаха, така, че не мога да говоря от тяхно име. Просто има много малки / недорасли момичета, които харесват точно това, или пък си мислят, че са оригинални с подобно държание, пък и като чуя такова изказване, че всички жени са курви ми се повдига. Всеки си е различен, тоя не е попадал на добро момиче. Вярно, сега е пълно с някакви чудовища. Плъзнали са навсякъде. Но пък най-интересното е, че някои от тях само се правят на курви ,а всъщност са някакви мили същества. Имидж. Лично аз познавам няколко такива - като ги видиш ще кажеш , че ги ебе целият квартал, но всъщност момчетата са си много срамежливи. Логиката ми е такава : когато се говори за едно нещо , то ще е на мода И ще го има. Ако всеки спре да говори за Бог , Бог няма да го има, нали ? Той ще изчезне от паметта на следващите поколения. Така и с курвите - ако се спре да се говори постоянно колко много курви има, те ще намалеят.
Taka e obache malko sa momchetata koito govorqt che kurvite sa qki momicheta,povecheto gi pluqt taka che nqma logika da e neshto moderno koeto se plue to nemoje da e moderno shtom vsichki go pluqt;/ Taka che tova che momchetata sa vinovni che momichetata sa kurvi e napulno bezpochveno obqsnenie;/