PDA

View Full Version : изневяра?



05-05-2007, 10:28
С моята приателка ходим от три месеца вече и правим секс без предпазни средства и всичко си е наред до сега , но една седмица ми се появиха гъбички , а не съм правил секс с друга възможно ли е да ми е изневерила или просто се е получила някаква инфекция?

***
05-05-2007, 11:57
gubi4ki se predavat samo po polov put.nqma veroqtnost da sa infekciq.po-dobre q popitai.bi trqbvalo i tq da ima.

Cherlotte
05-05-2007, 13:56
Първо, не се предават само по полов път. И второ - може и тя да ти ги е предала, но това изобщо не означава, че е спала с друг. :wink:

vivian
05-05-2007, 17:40
Първо, не се предават само по полов път. И второ - може и тя да ти ги е предала, но това изобщо не означава, че е спала с друг. :wink:


da opredeleno ne se predavat samo po polov pat.ima hilqdi na4ini da gi lepne6!!!

experiment_m
05-06-2007, 20:26
Мъжете не са толкова податливи на гъбични заболявания,както жените.При нас могат да станат видими и да се усещат чак след като нарасне броя им, а за това трябва време.Гаджето ти може да има гъбички от употребата на лекарства и по-точно антибиотици.Все пак си я питай ако си сигурен че са от нея дали има и друг.Тъй или иначе на нея по-лесно ще и открият какъв е проблема с микробиологично изследване и ще изпишат правилните лекарства за двама ви.Успех с лечението.

vivian
05-06-2007, 21:00
Мъжете не са толкова податливи на гъбични заболявания,както жените.При нас могат да станат видими и да се усещат чак след като нарасне броя им, а за това трябва време.Гаджето ти може да има гъбички от употребата на лекарства и по-точно антибиотици.Все пак си я питай ако си сигурен че са от нея дали има и друг.Тъй или иначе на нея по-лесно ще и открият какъв е проблема с микробиологично изследване и ще изпишат правилните лекарства за двама ви.Успех с лечението.


taka e!no gabi4ki moje ot mn ne6ta da gi hvane momi4eto.ne samo sled upotrebata na antibiotici,moje ot nastinka,ot hodene s gol krast i t.n.edno mom4e mn po-trudno se zarazqva s gabi4ki.govori s neq i idete na pregled....

batkodoki
05-06-2007, 23:13
Мъжете не са толкова податливи на гъбични заболявания,както жените.При нас могат да станат видими и да се усещат чак след като нарасне броя им, а за това трябва време.Гаджето ти може да има гъбички от употребата на лекарства и по-точно антибиотици.Все пак си я питай ако си сигурен че са от нея дали има и друг.Тъй или иначе на нея по-лесно ще и открият какъв е проблема с микробиологично изследване и ще изпишат правилните лекарства за двама ви.Успех с лечението.


taka e!no gabi4ki moje ot mn ne6ta da gi hvane momi4eto.ne samo sled upotrebata na antibiotici,moje ot nastinka,ot hodene s gol krast i t.n.edno mom4e mn po-trudno se zarazqva s gabi4ki.govori s neq i idete na pregled....

aman от глупави лиготии!!!

чудя се само как не видях реализирана идеята, че момчето е контаминирало т.н. "гъбички" на момичето..........


пфу....................