PDA

View Full Version : na tqsno sum pomognete molq :(



Rosi7y
05-05-2007, 10:44
zdraveite, sujalqvam 4e pi6a na latinica.... taka pi6a po burzo i nqmam v momenta mnogo vreme. Zna4i tam e rabotata 4e se registrirah v edin nemski sait(togava ne razbirah mnogo mnogo nemski daje ne pomnq koga sum se reg i kakvo usm pisala) sega mi pra6tat pismo v koety pi6e 4e trqa pla6tam 65 evro godi6no (koety na6te ne mogat si pozvolqt). Pratiha mi pismo po po6tata s predoprejdenie 4e trqa platq tezi pari... no az ne moga. Tam e rabotata 4e trqa sum pulnoletna neznam kak sum se reg katy sum maloletna qvno sum napisala 4e sum po golqma koety moje bi e prstyplenie neznam... SEGA sum natqsno i neznam kakvo da pravq. Ima li nqkoi koito e navutre v teq raboti pls pomognete mi za6toto ba6ta mi vika 4e zaradi men 6te go tiknat v zatvora i sega me mrazi :( za6toto qvno sum mnogo zle.. #-o :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 molq ne se podogravaite ....

DeXtRoFeR
05-05-2007, 10:54
Един Немски сайт :-k ,какво имаш точно впредвид за к'фо е тоя сайт ?
И аз нз к'фо си писала и лъгала там :lol: ,обаче за сега нищо не могат да ти направят ;)
Кажи и на баща си да не си стяга багажа :lol:

Rosi7y
05-05-2007, 10:58
saita e genealogie.de za nekvi imna nz ne pomnq mn mn e kak nqa mi napraqt ni6ty offf pla6at me s nekvi preduprejdeniq dokolkoto znam sega nemski tva razbrah

DeXtRoFeR
05-05-2007, 11:05
...к'фо да ти кажа...видях сайта и само разбрах че имаш да изплашташ 5000 евро.Подала си някакви документи за нещо си и аз нз к'фо щото не знам немски,обаче влез в тоя сайт и виж дали нямат E-mail накакъв за обратна връзка и им обясни че е станало грешка и т.н ;)

Rosi7y
05-05-2007, 11:08
v pismoto mi pi6e 4e nq kak da sde otkaja i ne sa mi obesnili za6to a katy im pi6a obratno s masa vuprosi mi pra6tat su6toto pismo s nekuv adres da si tyrsq otgovorite na vuprosite vlizam i tam 14 - 15 stranici a de..... kak da namerq 6e mi trqat bezsui sedmici i kude da go potyrsq toq mail neznam

DeXtRoFeR
05-05-2007, 11:12
Ми то щом им пращаш писма за кво ти е майла ;)
Ти и да им пишеш те ще ти казват това дето ти го пращат по пощата ;)
А ти виж за какво точно си подала документи ...няква лотария ли к'фо е :-k

Rosi7y
05-05-2007, 11:16
ne sum podavala dokuments ne e lotariq za lotariite teq gi znam kak se opraq .... ama tva e sait det tyrsi6 info i se pla6ta predi vreme qvno sum tyrsila ne6ty po nemski zarad taq kofa det mi propodava6e :(

DeXtRoFeR
05-05-2007, 11:26
Хохохо...
К'фо е тва инфо 5000 евро :-k
И ти май знаеш немски колкото аз :lol:
Обърни се към някой дето знае Немски ;)

~~~Тия дето разбират немси нека помагат и те http://genealogie.de

Rosi7y
05-05-2007, 11:32
vij sq taq cena se pe4eli tam trqa nekvi prostotii da naprai6 tva det si vidql za 5000 evro na men mi iskat godi6na taksa 65 evro s dds tva go razbrah to 4e 6e namerq takuv det znai nemski mi e lesno no na men mi e qsno za kfo staa vupros edna moq fr ima su6tiq problem oba4 v dryg sait i [ak trqa pla6ta ama neinata suma e malka a az ne moga da davam 150 leva sqka godina za ne6to det ne polzvam zna4i v toq formular pi6e uj 4e ako ne polzvam reg mi se otmenq avtomati4no no ne e spomenato dali trqa pla6tam ili ne za da me mahnat mnogo ne6ta pi6at i to nekvi neobqsnimi bez argumenti... toest tva e ili izmama ili ne6ty det qko sum zagazila i v momenta nz kfo 6e praa osven se samoubiq i nqa praq problem na nikoi 6ot sq sum vinovna na si4ki za si4ko tyk basi ....

Rosi7y
05-05-2007, 11:35
http://translate.google.com/translate?hl=en&sl=de&u=http://www.genealogie.de/&sa=X&oi=translate&resnum=1&ct=result&prev=/search%3Fq%3Dhttp://genealogie.de/%26hl%3Den%26sa%3DG


Google е доста полезна понякога. :)
i kude da go namerq toq vuprosen e-mail i kvo da praq basi s registracii i tasiz raboti v takiva saitove sum indianec pls help ! :( [-o< [-o< [-o<

gosten4etyy
05-05-2007, 11:42
az ponaznaivam nemski,taka 4e mi obqsni po-podrobno kakvo kude si pisala v saita i 6te se opitam da ti pomogna.

DeXtRoFeR
05-05-2007, 11:43
Ми ако беше чел по нагоре щеше да видиш :lol: :lol: :lol: :lol:!! ~~~http://genealogie.de

Rosi7y
05-05-2007, 11:44
az ponaznaivam nemski,taka 4e mi obqsni po-podrobno kakvo kude si pisala v saita i 6te se opitam da ti pomogna.
vuv saita ne sum pisala ni6ty trqabvalo mi e info kakto kazah i samo se regnah i ne sum polzvala absolutno ni6ty neznam kak da se izmukna ako trqa platq pone edin put v momenta sum raztreperana nervna sum i ba6ta mi ne spira da kre6ti ne moga se uspokoq zada namerq v toq sait info kak da se opraq nqam spokoistvie ufffff zamrazih si u4itelkata po nemski ....

gosten4etyy
05-05-2007, 11:54
ti ne trqbva da pla6ta6 5000 evro,a pi6e,4e sred vsi4ki u4astnici na saita 6te se razigrae edin praznik,predpolagam igra,na stoinost 5000 evro,i te organisirat tozi praznik,podslon,hrana i zabavleniq.tova razbrah ot igrata.

Rosi7y
05-05-2007, 11:57
tova go znam pro4ete li kakuv mi e problema izob6to poneje sum se reg trqa platam 65 evro godi6no 4at? tva za igrata go znam prosto tyrsq vrati4ka da se izmukna

Rosi7y
05-05-2007, 12:00
ooh da mra ili ima nqkoi koito moje da moi pomogne

Excu
05-05-2007, 12:40
Тва е мЪшенически сайт спокойно няма нищо да ти направят...

Excu
05-05-2007, 12:44
btw на мене във един сайт "немски пак" искаха да им плащам 4000 евро задето им наспамих сайта :-D ако си въвела дани къде живееш тогава беля ама ако ти занят само пощата спокойно,смени си паролата на пощатата ако е еднаква каквато си се регнала във сайта примерно
във сайта си писала парола ku4ka na karu4ka :-D
а на пощатата паролата ти е ku4ka na karu4ka :-D смени паролата на пощата... :roll:

Rosi7y
05-05-2007, 12:57
mm znaqt mi adresa tva s pasovete go znam toq nomer... tva i na edna moq sau4eni4ka i go pratiha su6toto ose6tam 43e sa nekvi izmami neznam... tva mi stana su6toto s edno lotto ama gi opravih az teq 6tot sa typi ama sq s teq ni moga se opraq... basi pedalite bez izvinenie tam e raotata 4e mi znaqt adrewsa dnes polu4ih posledno preduprejdenie..

Rosi7y
05-05-2007, 12:59
rovih rovih ama nz kak si mahna.... rega

Excu
05-05-2007, 13:06
абе не влизай,че ше те намерят по ip :D ако е серизона работата

Rosi7y
05-05-2007, 13:11
e to po ip 4e 6e me manerqt da ama az tam ne sum vlizala ot panti vek i sq mi tresvat pismo ..evala sum gi.... to za ip ne me ebe sq 6si smenqm neta ama tam, e raotata 4e mi znat adresa ve4e nz da se smeq li da pla4a ai 6e iam dam teq pari ama da mi mahnat reg deaba 6se li6a ot keckite det subirah teq pari basiii maa mu nqam iam globki deaba nemskite i saitove pone da ima6e nekvi info dal moga si mahna toq reg......

05-05-2007, 15:49
genealogie de/index.php?ac=agb&w=&n=&n=

[quote][color=red]7. Pflichten des Nutzers

Der Nutzer ist zur Entrichtung des einmalige Nutzungsentgelts von 60 Euro verpflichtet (Endgeld).
Die Mehrwertsteuer ist in diesem Betrag enthalten.

Rosi7y
05-05-2007, 15:52
offf 6te pukna... :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010

Rosi7y
05-05-2007, 16:15
[quote=Анонимко]genealogie de/index.php?ac=agb&w=&n=&n=

[quote][color=red]7. Pflichten des Nutzers

Der Nutzer ist zur Entrichtung des einmalige Nutzungsentgelts von 60 Euro verpflichtet (Endgeld).
Die Mehrwertsteuer ist in diesem Betrag enthalten.

05-05-2007, 18:48
И ако не ги дадеш кво? Ще дойдат до тука? :smt005

BlueDevil
05-05-2007, 20:18
Маци, много спичаш, прекалено много! Тва е някъв сайт за балъци, ако има как да шашнат някой да им даде пари. От интернет не могат нищо да ти направят. Даже и швабите да ти дойдат на крака у вас, което ме съмнява да стане, най-лесно е да кажеш, че си нямаш и на идея за кво говорят, че някой се е регнал в твойте данни и тей... Ама ме съм нява, че за 60 евро ще тръгнат, защото издирването им изисква много повече. Не се спичай, обясни това и на баща си и да минава ;)

Forslor
05-05-2007, 21:13
Първо се успокои.
Второ ти си малолетна и нищо немогат да ти направят. Във интернет е бъкано с подобни сайтове и неможе да се отрече ,че много народ им се вързва.

Много глупаво си постъпила като си дала адрес, ама много . Не ,че нещо ще ти направят :lol: , но за вбъдеще избягвай да го споменаваш или поне истинския.

Някъде да си писала ЕГН, номер на лична карта и тем подбни. Не си !!!

Затова блокваш този адрес да не ти спамят на и-мейла и си готова.
Притесняваш се за едното нищо. :)

Също така си мисля ,че това е чист спам ... не обръщай внимание на и-мейли от подобен род. Дори не ги отваряй. :lol:

SpAcE_LaDy
05-05-2007, 21:29
Аз до колкото разбрах писмата ти ги пращат на домашния адрес.. в смисъл на хартия.. или на e-mail? не се притеснявай много.. както каза пича отгоре.. ти си малолетна и нищо не могат д ти напраят, още повече че ти дори не си знаела какви ще бъдат последствията.. усопкой баща си и му кажи, че не могат да ти напраят нищо и най-вече успокой себе си! и им напиши едно писмо и ги питай дали няма начин да ти махнат регистрацията в сайта им, тъй като ти дори не си знаела какво ще последва, обясни им всичко така, както е станало.. успех и кажи какво става

Rosi7y
05-05-2007, 21:39
ami pratiha mi e-mails i po po6tata na hartiq.. neznam az govorih s edna advokatna maikata na edna fr i mi kaza pak 4e ni6y ne mogat mi napravqt ina4e dopulnitelno 6te govorq s edno haker4e na ba6ta mi fr neznam... za6toto te na men ni6ty ne mogat mi napraqt qsno no na na6te off neznam ne sum po zakonite te imat razli4no zakoni..... samo trqa se izmukna 4e... ne sum nanasqla tai podobni shits kat egn nomer na li4nata i t.n. ama kat mi imat adressa ( za vku6ti) ne e li dostaty4no.... poprincip davam fal6iva info ama tyk se naloji nz be6e mn otdavna i 4ak sq me svetvat 4e trqa pla6tam.... dano se opraq.. 4e :smt012

05-06-2007, 06:13
Хакерче, на баща ми приятелче, шваби, кинти
авее еей спи да се друсаш и се стегни.
Никой нема ти дойде на крака да ти иска пари, които не дължиш!

05-06-2007, 06:27
За 100 лева да дойдат у вас :smt005
Те ще излезнат на загуба бе. Но ти предполагам че си се съгласила с правилата на сайта, в които изрично е казано чесе плаща 60 Евро.
Ама спокойно де. Нищо няма ти направят. И ти какво си мислиш ???
Че ще дойдат у вас да ти искат пари ли ???
Тва няма да стане спокойно. Само от Берлин до тук е към 1700 км. Никой няма да дойде тук, да почне да те съди и да доказва че това си била ти. Спи спокойно ;)

Rosi7y
05-06-2007, 07:42
ami katy ne gi platq 6e mi iskat globa.... kaktysi mu e po reda

gavra1
05-06-2007, 09:47
въййй че ти как ши си дадеш адреса бе дете :shock: никога не си го давай повече ;) иначе да не ти пука :) и на мен колко пари са ми искали да плащам :) ама [-X НЕ :)

Rosi7y
05-06-2007, 09:50
въййй че ти как ши си дадеш адреса бе дете :shock: никога не си го давай повече ;) иначе да не ти пука :) и на мен колко пари са ми искали да плащам :) ама [-X НЕ :)
да аз си нау4их урока ве4е ;) намерих как д се оправя :)

Feel Lonely
05-06-2007, 09:52
zdraveite, sujalqvam 4e pi6a na latinica.... taka pi6a po burzo i nqmam v momenta mnogo vreme. Zna4i tam e rabotata 4e se registrirah v edin nemski sait(togava ne razbirah mnogo mnogo nemski daje ne pomnq koga sum se reg i kakvo usm pisala) sega mi pra6tat pismo v koety pi6e 4e trqa pla6tam 65 evro godi6no (koety na6te ne mogat si pozvolqt). Pratiha mi pismo po po6tata s predoprejdenie 4e trqa platq tezi pari... no az ne moga. Tam e rabotata 4e trqa sum pulnoletna neznam kak sum se reg katy sum maloletna qvno sum napisala 4e sum po golqma koety moje bi e prstyplenie neznam... SEGA sum natqsno i neznam kakvo da pravq. Ima li nqkoi koito e navutre v teq raboti pls pomognete mi za6toto ba6ta mi vika 4e zaradi men 6te go tiknat v zatvora i sega me mrazi :( za6toto qvno sum mnogo zle.. #-o :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 molq ne se podogravaite ....
Vuvejdala li si adresi egn bre princess?:)

Rosi7y
05-06-2007, 09:59
zdraveite, sujalqvam 4e pi6a na latinica.... taka pi6a po burzo i nqmam v momenta mnogo vreme. Zna4i tam e rabotata 4e se registrirah v edin nemski sait(togava ne razbirah mnogo mnogo nemski daje ne pomnq koga sum se reg i kakvo usm pisala) sega mi pra6tat pismo v koety pi6e 4e trqa pla6tam 65 evro godi6no (koety na6te ne mogat si pozvolqt). Pratiha mi pismo po po6tata s predoprejdenie 4e trqa platq tezi pari... no az ne moga. Tam e rabotata 4e trqa sum pulnoletna neznam kak sum se reg katy sum maloletna qvno sum napisala 4e sum po golqma koety moje bi e prstyplenie neznam... SEGA sum natqsno i neznam kakvo da pravq. Ima li nqkoi koito e navutre v teq raboti pls pomognete mi za6toto ba6ta mi vika 4e zaradi men 6te go tiknat v zatvora i sega me mrazi :( za6toto qvno sum mnogo zle.. #-o :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 molq ne se podogravaite ....
Vuvejdala li si adresi egn bre princess?:)
егн не само адреса вкъщи АМА ЕГН НЕ

Feel Lonely
05-06-2007, 10:01
zdraveite, sujalqvam 4e pi6a na latinica.... taka pi6a po burzo i nqmam v momenta mnogo vreme. Zna4i tam e rabotata 4e se registrirah v edin nemski sait(togava ne razbirah mnogo mnogo nemski daje ne pomnq koga sum se reg i kakvo usm pisala) sega mi pra6tat pismo v koety pi6e 4e trqa pla6tam 65 evro godi6no (koety na6te ne mogat si pozvolqt). Pratiha mi pismo po po6tata s predoprejdenie 4e trqa platq tezi pari... no az ne moga. Tam e rabotata 4e trqa sum pulnoletna neznam kak sum se reg katy sum maloletna qvno sum napisala 4e sum po golqma koety moje bi e prstyplenie neznam... SEGA sum natqsno i neznam kakvo da pravq. Ima li nqkoi koito e navutre v teq raboti pls pomognete mi za6toto ba6ta mi vika 4e zaradi men 6te go tiknat v zatvora i sega me mrazi :( za6toto qvno sum mnogo zle.. #-o :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 molq ne se podogravaite ....
Vuvejdala li si adresi egn bre princess?:)
егн не само адреса вкъщи АМА ЕГН НЕ
drugiq put da go pishesh na susedite(a dano ne sum ti sused :-D )

Rosi7y
05-06-2007, 10:03
zdraveite, sujalqvam 4e pi6a na latinica.... taka pi6a po burzo i nqmam v momenta mnogo vreme. Zna4i tam e rabotata 4e se registrirah v edin nemski sait(togava ne razbirah mnogo mnogo nemski daje ne pomnq koga sum se reg i kakvo usm pisala) sega mi pra6tat pismo v koety pi6e 4e trqa pla6tam 65 evro godi6no (koety na6te ne mogat si pozvolqt). Pratiha mi pismo po po6tata s predoprejdenie 4e trqa platq tezi pari... no az ne moga. Tam e rabotata 4e trqa sum pulnoletna neznam kak sum se reg katy sum maloletna qvno sum napisala 4e sum po golqma koety moje bi e prstyplenie neznam... SEGA sum natqsno i neznam kakvo da pravq. Ima li nqkoi koito e navutre v teq raboti pls pomognete mi za6toto ba6ta mi vika 4e zaradi men 6te go tiknat v zatvora i sega me mrazi :( za6toto qvno sum mnogo zle.. #-o :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 molq ne se podogravaite ....
Vuvejdala li si adresi egn bre princess?:)
егн не само адреса вкъщи АМА ЕГН НЕ
drugiq put da go pishesh na susedite(a dano ne sum ti sused :-D )
хахаа :) мерси за съвета 6те го послу6ам та и без тва едни ме фдразнят 6те им цапна сметка неква хаххаа :)

Rosi7y
05-06-2007, 10:06
zdraveite, sujalqvam 4e pi6a na latinica.... taka pi6a po burzo i nqmam v momenta mnogo vreme. Zna4i tam e rabotata 4e se registrirah v edin nemski sait(togava ne razbirah mnogo mnogo nemski daje ne pomnq koga sum se reg i kakvo usm pisala) sega mi pra6tat pismo v koety pi6e 4e trqa pla6tam 65 evro godi6no (koety na6te ne mogat si pozvolqt). Pratiha mi pismo po po6tata s predoprejdenie 4e trqa platq tezi pari... no az ne moga. Tam e rabotata 4e trqa sum pulnoletna neznam kak sum se reg katy sum maloletna qvno sum napisala 4e sum po golqma koety moje bi e prstyplenie neznam... SEGA sum natqsno i neznam kakvo da pravq. Ima li nqkoi koito e navutre v teq raboti pls pomognete mi za6toto ba6ta mi vika 4e zaradi men 6te go tiknat v zatvora i sega me mrazi :( za6toto qvno sum mnogo zle.. #-o :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 molq ne se podogravaite ....
Vuvejdala li si adresi egn bre princess?:)
егн не само адреса вкъщи АМА ЕГН НЕ
drugiq put da go pishesh na susedite(a dano ne sum ti sused :-D )
хахаа :) мерси за съвета 6те го послу6ам та и без тва едни ме фдразнят 6те им цапна сметка неква хаххаа :)

gavra1
05-06-2007, 10:20
ах :-# на какво учите днешната младеж :) само на лоши раути #-o
ама едвали този е начина по който можеш да се изгавриш :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Rosi7y
05-06-2007, 10:26
хихихи няма се гажря пък сега мн гадну така с мен са се гаврили ама после... тжа с писмото даже си мисля 4е е някуква измама [-(

05-06-2007, 12:33
хихихи няма се гажря пък сега мн гадну така с мен са се гаврили ама после... тжа с писмото даже си мисля 4е е някуква измама [-(

добре ти тъпа ли си?! Цялата работа е измама а ти не го загряваш
ХАхахахХахах :smt005

Rosi7y
05-06-2007, 12:40
хихихи няма се гажря пък сега мн гадну така с мен са се гаврили ама после... тжа с писмото даже си мисля 4е е някуква измама [-(

добре ти тъпа ли си?! Цялата работа е измама а ти не го загряваш
ХАхахахХахах :smt005
ami moje da eizmama ili ne ta kazah li 4e o6te edno momi4e ot moq klas ima su6tite pisma no s pomalka suma.... tai 4e moje da e izmama i da ne e
a i po dobre da sum tyka ot kolkoto da mqzam na tebe gosten4e