PDA

View Full Version : Сънували ли сте бъдещето?



Радо21
05-05-2007, 11:27
Темата не е много за тук , но в другите раздели никой не поглежда.От доста време съм превърженик на аналитичният и научен подход за произлизането на живота и не вярвам в бабини девитини , но има нещо което ме гризе отвътре.Преди често се случваше да сънувам разни неща и когато се случат , точно тогава да си спомням че всъщност съм ги видял в съзнанието си преди да станат .. та това от много време ме гризе.Е КАК Е ВЪЗМОЖНО БЕ ХОРА?Наистина един вид съм виждал в бъдещето , това не може да бъде обяснено - което ме навежда на други мисли .. може би съществуват някакъв вид алтернативни реалности .. или незнам.А и преди ми направи впечатление когато веднъж попитаха баба Ванга как вижда бъдещето .. тя простичко обясни "защото всичко в бъдещето вече се случило".Странна работа.. Ако някой има идеи по въпроса нека ги сподели ..

malkoto_sladur4e
05-05-2007, 11:46
Оф ! Кво си са размънкал?90% от моите сънища се сбъдват,пред погледа ми постоянно излизат неща които се случват на същия ден,познавала съм цифри от игри и още сума ти неща ама не го истъквам нали? :P

kat4enceto
05-05-2007, 12:34
и на мене мн 4есто ми се слу4ва да вийдам неща както са ми били в съни6тата и аз нз как става ама е реалност!!!! :shock: #-o