PDA

View Full Version : Moderated: Когато съм с приятелката си ме боли корема...



05-05-2007, 13:28
Знчи имам следния гаден проблем, когато съм с приятелката ми и ми е някво гадно, смисъл боли ме корема и едно такова някво ми се гади даже по някога наистина ми се гади но мн рядко и също като става дума за нея ми се отяжда ... някво ми е много кофти,ходих и на лекар..правиха ми иследвания тва онова да видат за какво ме боли така корема и ми става зле но се останови че ми няма нищо на корема.Апък с предишното си гадже не съм имал такива проблеми :( на какво може да се дължи това :cry:

Moderated by ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

Cherlotte
05-05-2007, 13:54
Да не би да е от притеснение? :smt017 Въпреки че щом ти е приятелка, мисля, че трябва да си спокоен с нея, ама кой знае. :wink:

katttto3
05-05-2007, 14:58
Може вината да е в приятелката ти,ако не я харесваш истински и вътрешно нещо в нея те дразни силно или отвръщева.Може да е на нервна остова.

05-05-2007, 18:28
Да не би да е от притеснение? :smt017 Въпреки че щом ти е приятелка, мисля, че трябва да си спокоен с нея, ама кой знае. :wink:
и аз се самнявам че ми е от това ама не мога да разбера защо се притеснявам ... :? дали има нещо общо със секса ? смисъл ние не сме правили но може и това да има нещо общо :|

BlueDevil
05-05-2007, 21:51
Алергичен си към нея :lol:
Струва ми се, че авторът ни гъбарка както си знае.
Ако все пак си сериозен, освен от притеснение не виждам от кво друго може да е.

batkodoki
05-07-2007, 00:18
Знчи имам следния гаден проблем, когато съм с приятелката ми и ми е някво гадно, смисъл боли ме корема и едно такова някво ми се гади даже по някога наистина ми се гади но мн рядко и също като става дума за нея ми се отяжда ... някво ми е много кофти,ходих и на лекар..правиха ми иследвания тва онова да видат за какво ме боли така корема и ми става зле но се останови че ми няма нищо на корема.Апък с предишното си гадже не съм имал такива проблеми :( на какво може да се дължи това :cry:

Moderated by ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

от къде си ти бе моето момче? ммммммм.......много интересно, много......на колко години си?....мммммммммммммммммммм мммм.......абе...........

абе там ти е правено нещо глупаво ве....мммм.......чорапи са ти взели.....ммммммм ........и нещо част от одяло...мм.................беееее.... .....ммммм

Presley
05-07-2007, 13:44
Да не би да е от притеснение? :smt017 Въпреки че щом ти е приятелка, мисля, че трябва да си спокоен с нея, ама кой знае. :wink:
Мда.....ама може би е от притеснение!Отпускай се.... :roll:

shadow4e
05-07-2007, 13:54
На мен лично ми се гади от някакви парфюми. Само по устата ли се целувата, защото може, ако си пръска и врата и я целуваш там да те боли от това.

Имал ли си други гаджета преди това?

05-07-2007, 20:19
Май е точно до притиснение, по трудно се отпускам и не знам защо така :( .Някакъв съвет да ми предпожите за да не съм толкова притеснителен че напрао ше получа някоя криза така :smt010 , напоследък даже ям по по малко че да ми не става мн лошо :( . Дайте някой съвет моля ви :cry:

LoveIsBitch
05-09-2007, 13:56
Ей, я си яж както трябва! Че нали за това ти е приятелка, да не се притесняваш и да си казвате всичко.Отпусни се, се едно си с твойте приятели ( момчетата ) надявам се и от тях да не се притесняваш:)

Lady_L
05-09-2007, 17:55
Не се подигравайте на момчето!
Аз съм по съчия начин...от мнооого време съм с моя приятел,но аз съм много притеснителна и за сичко се тревожа и когато трябва да излизам с него ме боли корема и ми е лощо...И не се бъзикам.Страшно много го обичам,обаче всяка среща с него за мен е като първа и ми е притеснено,но само отначало..после се оправям,но ако например трябва да отидем на дискотека или да прекараме деня в София(не съм оттам,а често ходим),аз съм като болна...И това е само,защото съм със слаби нерви и много притеснителна.... Така че влизам ти в положението... :)

05-10-2007, 20:09
Просто ти се повдига от приятелката ти.

05-11-2007, 11:29
Не се подигравайте на момчето!
Аз съм по съчия начин...от мнооого време съм с моя приятел,но аз съм много притеснителна и за сичко се тревожа и когато трябва да излизам с него ме боли корема и ми е лощо...И не се бъзикам.Страшно много го обичам,обаче всяка среща с него за мен е като първа и ми е притеснено,но само отначало..после се оправям,но ако например трябва да отидем на дискотека или да прекараме деня в София(не съм оттам,а често ходим),аз съм като болна...И това е само,защото съм със слаби нерви и много притеснителна.... Така че влизам ти в положението... :)
Ето за това говорех от самото начало :cry:

SwEeT_pAiN_F
05-11-2007, 12:54
Здравей и аз бях по същият начин..със сегашният ми приятел се запознахме в дискотека и на другият ден излязохме и направо ми се гадеше и стомаха ме болеше.. и така до към 5-6та среща след това забравих за притесненията. Така че има време.. бъди търпелив и споделяй МНОГО с нея!

batkodoki
05-11-2007, 21:21
Не се подигравайте на момчето!
Аз съм по съчия начин...от мнооого време съм с моя приятел,но аз съм много притеснителна и за сичко се тревожа и когато трябва да излизам с него ме боли корема и ми е лощо...И не се бъзикам.Страшно много го обичам,обаче всяка среща с него за мен е като първа и ми е притеснено,но само отначало..после се оправям,но ако например трябва да отидем на дискотека или да прекараме деня в София(не съм оттам,а често ходим),аз съм като болна...И това е само,защото съм със слаби нерви и много притеснителна.... Така че влизам ти в положението... :)

хубава работа! разбира се че никой не се подиграва на момчето, напротив - за адмириране е подобна чувствителност запазена в днешното време!
определено вс мнения се консолидират около психичната генеза на проблема. и това е нормално /но все по рядко срещано/ явление на съобразване с другия, на усещането че Другият е важен в една връзка и на страха от нереализацията на тази връзка....
с времето идеалистичния образ се разбива от реалиите на реалността и нещата си идват по местата....
но винаги е очарователно когато тази финна чувствителност е налице в началото...от това Момче става превъзходен съпруг и татко

05-12-2007, 20:34
Мерси много на всички ви , вдъхнахте ми кураж :P .А относно

бъди търпелив и споделяй МНОГО с нея!
Мислите ли че трябва да споделя това с нея ?

05-12-2007, 22:35
spkoinooo na men mom4eto koeto haresvah kato mi kaza po 4ata 4e me haresva az vdignah temperatyra i po4nah da se tresa ;) normalno e 6e svikne i 6te mine

LoveIsBitch
05-13-2007, 23:16
Мерси много на всички ви , вдъхнахте ми кураж :P .А относно

бъди търпелив и споделяй МНОГО с нея!
Мислите ли че трябва да споделя това с нея ?
Ми пробвай да си потрайкаш малко, и дано се оправи всичко, ако не можеш да и го кажеш, но трябва доста да внимаваш да не вземе да се обиди че не я харесваш или нещо такова..:)Лично мнение..