PDA

View Full Version : Как да си направим FAKE вирус



Excu
05-05-2007, 12:48
:-D
http://www.vbox7.com/play:0f120f1c

dесен бутон на прекият път и пишете
Shutdown -s -t 1000 -c "текст по ваше желание" заедно със кавичките
зада го спрете така нареченият "fake virus"
otivate na run i pi6ete shutdown -a

05-05-2007, 13:05
a kakvo predstavlqva tozi fake virus :-k

DeXtRoFeR
05-05-2007, 13:07
,,Вирус'' ...пфууууууууууухахаахХАХА ААХ :D:D:D :lol:

fak_you_maafaka
05-05-2007, 13:13
Тва не е fake virus а защитна система бе брат ми. Ако стигне до нула компа се рестартирва, а ако напишеш shutdown -a заедно с него се затварят и много други системни файлове, което прави системата лабилна към всякакви проблеми. Тоя прозорец обикновено се активира ако Windows-a е повреден или атакуван. Вземи си флаш и с него си програмирай фалшив вирус вместо да ползваш сериозни защитни програми за глупости.

Excu
05-05-2007, 13:25
абе ти си много п..... невиждашли,че съм написал FAKE бре народа да се примами,че да го види !

fak_you_maafaka
05-05-2007, 15:44
Дае народа да си скапва системата като си мисли че тва е някакъв фалшив вирус за приятелски бъзици. Изучи малко "remote procedure call" после сам ще схфанеш сигурно.

абе ти си много п.....

Excu
05-05-2007, 17:30
abe dai si skype da ti pokaja ! 4e tva ne skapva sistemata
JustSpy99 imam 100 lista

Forslor
05-05-2007, 21:26
Хах ама без да ми се обиждате, но и двамата сте леко тъпички.
Сега ,че тези команди би трябвало да ги знае всеки един юзър почти всекидневно занимаващ се с компютри ...така е! Ама сега ,че някои откриват топлата вода и са я нарекли фалшив вирус. Какво да се прави .

Също така този начин на shutdown на PC то по никакъв начин не може да навреди на СИСТЕМАТА приятелю. Единствено ако работиш на някоя програма или в средата на нещо и си толкова тъп ,че да изпълниш командата . Тогава освен загуба на данни друго няма да стане.

Освен това когато искам компютъра ми да се изключи или рестартира след определен период от време , вместо да прибягвам до услугите на допълнителен софт използвам точно shutdown -s -t ..... :wink: