PDA

View Full Version : Еми..Малко сложно..



Едно.Так0ва.МалКо
05-05-2007, 13:13
Здравейте! Моля ви да ми помогнете.. 0т половин година си пиша с едно момиче и мн се разбираме,е понякога и се караме,но все за глупусти.В началото се разбирахме повече,но откакто се сближихме малко повече.. тя някак си ме избягва... :( До ся сме се виждали само 1 тъй като тя не е от моя град.. Но за мн. кратко се видяхме... Хора постоянно мисля за нея.. Но мисля,че не трябва тъй като.. не се знае кога пак ще се видим.. пък и както казах мисля,че ме избягва от скоро.... :(( Помогнете ми.. как да спра да мисля за нея?Но без да спирам да пиша с нея...

Presley
05-05-2007, 13:18
Първо да ти кажа-пиши малко по-слислени иэречения :-D
А и тука да не мислиш ,че сме някакви рейнджъри на любовта ,дет само каэват РАЭ и готово...! :-D Решението можеш да си го намериш единствено и само ти!Според мен не става ей така-каэваш си ``не искам да мисля эа нея `` и край! Ако не искаш да мислиш эа нея просто спрете да си пишете...!
Пффф ](*,)

cherinka
05-05-2007, 13:21
Ако не искаш да мислиш эа нея просто спрете да си пишете...!
Пффф ](*,)
Ей тва е правилото!

648541
05-05-2007, 13:28
tova koeto az razbrah e 4e ste se vijdali 1 put i tq te izbqgva...emi logi4no e ako te izbqgva zna4i moje bi ne te haresva..pone taka si mislq de...a kak da spre6 da misli6 za neq...emi prosto prestani da i pi6e6 :|

BAYO
05-05-2007, 14:01
Ти искаш хем вълкът да е сит, хем агнето цяло. Е как стаат тия номера? Или спираш да си пишеш с нея и спираш всяк'в контакт изобщо, което ще повлияе единствено на акъла ти да спре да мисли за нея, или си продължаваш мазохистичното дело, пишете си, тя те отбягва и всичко си е като по старо му.

05-05-2007, 14:03
Попитай я направо защо те избягва, щом това те дразни, няма какво да гадаеш и да се чудиш.А това, че постоянно е из мислите ти е наистина дразнещо, не знам дали с воля можеш да спреш да мислиш за нея, но пробвай просто да се занимаваш с повече неща,да не ти остава много свободно време...и така...

А няма нищо лошо да си пишете и да се виждате от време на време, щом ти е приятно да общуваш с нея...

п.с:на колко години сте?

BAYO
05-05-2007, 14:09
п.с:на колко години сте?

Хех, тоя въпрос присъства почти във всяка тема. Абе аз хубаво си бях казал, че под профила да се вмести и тва за годинките, ще е голямо наше улеснение :-D

cherinka
05-05-2007, 15:00
п.с:на колко години сте?

Хех, тоя въпрос присъства почти във всяка тема. Абе аз хубаво си бях казал, че под профила да се вмести и тва за годинките, ще е голямо наше улеснение :-D
напротив! така хората ще си позволяват да лъжат.
трябва да се сложи една опция "ЕГН" и да е свързана с компютрите от болницата дето сме родение и евентуално който напише грешно егн да не може да се регне и така докато не напише вернотоси егн.
е, кажете ми, не съм ли умна. хъхъ

05-05-2007, 15:02
п.с:на колко години сте?

Хех, тоя въпрос присъства почти във всяка тема. Абе аз хубаво си бях казал, че под профила да се вмести и тва за годинките, ще е голямо наше улеснение :-D
напротив! така хората ще си позволяват да лъжат.
трябва да се сложи една опция "ЕГН" и да е свързана с компютрите от болницата дето сме родение и евентуално който напише грешно егн да не може да се регне и така докато не напише вернотоси егн.
е, кажете ми, не съм ли умна. хъхъ
Направо гениална :lol:

Feel Lonely
05-05-2007, 15:04
п.с:на колко години сте?

Хех, тоя въпрос присъства почти във всяка тема. Абе аз хубаво си бях казал, че под профила да се вмести и тва за годинките, ще е голямо наше улеснение :-D
напротив! така хората ще си позволяват да лъжат.
трябва да се сложи една опция "ЕГН" и да е свързана с компютрите от болницата дето сме родение и евентуално който напише грешно егн да не може да се регне и така докато не напише вернотоси егн.
е, кажете ми, не съм ли умна. хъхъ
I zadaljitelno snimka na belite drobove ...

BAYO
05-05-2007, 15:18
п.с:на колко години сте?

Хех, тоя въпрос присъства почти във всяка тема. Абе аз хубаво си бях казал, че под профила да се вмести и тва за годинките, ще е голямо наше улеснение :-D
напротив! така хората ще си позволяват да лъжат.
трябва да се сложи една опция "ЕГН" и да е свързана с компютрите от болницата дето сме родение и евентуално който напише грешно егн да не може да се регне и така докато не напише вернотоси егн.
е, кажете ми, не съм ли умна. хъхъ
I zadaljitelno snimka na belite drobove ...

/офф.топик/

Хехехе, да не продължаваме, че накрая от форум ще го обърнем на болница тука :-D

BWald0rf
05-05-2007, 15:48
.. как да спра да мисля за нея?Но без да спирам да пиша с нея...
тфа просто е невъзможно ;)
Като не искаш да мислиш за нея не си пишете..Ако искаш да си пишете я питай защо те отбягва :)

Presley
05-05-2007, 16:25
.. как да спра да мисля за нея?Но без да спирам да пиша с нея...
тфа просто е невъзможно ;)
Като не искаш да мислиш за нея не си пишете..Ако искаш да си пишете я питай защо те отбягва :)
Съгласна съм!Най-добре я питй и иэяснете нещата :-D

Th3MaN
05-05-2007, 16:30
Абе да ти кажа от личен опит че най-трудното е да забравиш някого. По добре се опитай да си я спечелиш. Невъзможни работи няма така че действай :)

honda^
05-05-2007, 16:32
Еми намери си някакво занимание :wink:

koalka
05-05-2007, 19:56
Ми, вижте се пак и се изяснете.