PDA

View Full Version : Нещичко за бала...



Sladkata_Nansi
05-05-2007, 16:09
Абе хора /и най-вече момичета/, чудя се на бала си да бъда ли с чорапогащник :-k Майка ми ми казва, че официалната вечер и рокля изискват чорапогащник, на пък ще съм със сандали и няма ли да е малко грозно :-k Съветчета?

Presley
05-05-2007, 16:30
Ами според мен не!Даже твърдо НЕ! Аэ попринцип не харесвам чорапогащници...!А и някакси е по-секси беэ :twisted: Аааа и все пак ще си със сандали-ако сложиш чорапогащнин ще седи много гадно ;-)
Това е моето мнение ;-)

05-05-2007, 16:36
zavisi ot mnogo ne6ta ot roklqta ot sanadlite ot 4orapoga6nika ot vsi4ko ob6to vzeto no spored men e op-dobr ebez poen az taak mislq sandali s 4orapoga6nik ne a i vse oak 6te ti e po-udobno bez:)

05-05-2007, 16:37
drug variant sa silikonovite chorapi...az i moite fr. 6e sme taka...li4no az nqma da iztraq cql den s chorapogashtnik

vivian
05-05-2007, 16:44
az nqma da sam nito s 4orapi nito s 4orapoga6tnik!6tom si sas sandali spored men bi bilo dosta grozni4ko!no ti sama tr da re6i6 kak bi sedqlo.nie ne znaem kakva ti e roklqta i kakav tip sa ti sandalite. :-k

DeXtRoFeR
05-05-2007, 16:45
Без !!! :P :lol:

Sladkata_Nansi
05-05-2007, 16:48
Ami rokliata mi e do kolianoto-ama spored men tq stava i s 4orapoga6tnik, i bez.A za sandalite mislia,4e 6te e grozno-otvoreni sa otvsiakade, s kai6ki.Lo6oto e ,4e imat kamani, koito malko me ubivat i si misleh,4e ako sam s 4orapoga6tnik niama da me ubivat 4ak tolkova,ama pak ne znam :roll: :(

Sladkata_Nansi
05-05-2007, 16:50
I zabravih da spomena, 4e ne stava vapros za prez denia, a za ve4erta.

648541
05-05-2007, 16:52
oooooooooo ne ne ne kak 6te nosi6 sandali s 4orapoga6tnik neeee :? :shock:

Presley
05-05-2007, 16:59
няма какво толкова да мислиш-БЕЭ ! Ще е ужасно с чорапогащник и санадле!
А между другото ,ако това на снимката си ти-много си ми поэната :-D

vivian
05-05-2007, 17:14
da odeve kazah ne,a sega kato opisa roklqta i sandalkite kazvam TVARDO NE!!!!!(pone spored men)

Barbie
05-05-2007, 17:25
Мне - сандалки с чорап - не само, че не е красиво, но и е неудобно. Чорапът се плъзга, а пък каишките на сандалите не са толкова стабилни като затворена обувка. Принципно майка ти е права - на официални вечерни събития чорапогащникът е задължителен, но на такива събирания не се носят сандали. Пък и това е абитуриентски бал, не вечер в Бъкингамския дворец. Давай смело на босо краче :-)

Sladkata_Nansi
05-05-2007, 17:31
няма какво толкова да мислиш-БЕЭ ! Ще е ужасно с чорапогащник и санадле!
А между другото ,ако това на снимката си ти-много си ми поэната :-D
Ami az sam, no ne znam otkade da sam ti poznata :D
I mersi na vsi4ki za otgovorite :) Samo dano da ne me ubiqt mnogo kamanite, 4e nakraq 6te svalia i sandalite :D

05-05-2007, 17:43
няма какво толкова да мислиш-БЕЭ ! Ще е ужасно с чорапогащник и санадле!
А между другото ,ако това на снимката си ти-много си ми поэната :-D
Ami az sam, no ne znam otkade da sam ti poznata :D
I mersi na vsi4ki za otgovorite :) Samo dano da ne me ubiqt mnogo kamanite, 4e nakraq 6te svalia i sandalite :D
Оффтопик:
И аэ неэнам,но си ми МНОГО поэната :-D

05-05-2007, 18:20
аз викам ако няма да ти се виждат пръстите си сложи секси чорапи... не някфи мрежести с картинки или нз какво, ами такива едвам забележимини, но от тия дето са такива отгоре... с дантела... аз лично ще съм с жартиери на бала ми.. много ми е голяма цепката и реших за да има нещо по-интерено ще съм със жартиери :-D

sweet_bubka
05-05-2007, 19:40
otnosno 4orapite sas silekonovite lenti ne vi li padat?Na men stra6no mnogo mi padat i samo sas jartieri moga da gi nosq ina4e nestavat :roll:

Barbie
05-05-2007, 19:56
otnosno 4orapite sas silekonovite lenti ne vi li padat?Na men stra6no mnogo mi padat i samo sas jartieri moga da gi nosq ina4e nestavat :roll:

Аз нося само чорапи със силикон (чорапогащи не обичам), но никога не са ми падали. Мъничко може да се смъкнат, но си ги оправям... Как така падат? :-s

HopeLesss
05-05-2007, 22:04
според мен е хубаво да си с чорапогащник или чорапи. те придават много по-красив вид на самия крак. а това, че си със сандали, не се бърка, стига чорапите да нямат ограничител отпред. аз самата ще съм със чорапогащник. грозно е да се пуснеш на бос крак, поне според мен. но зависи на теб как ти е по-удобно.

neusan88
05-06-2007, 10:23
ами мила по добре без чоропогащник...не само че няма да отива на роклята и на сандалите но и мисля че ще ти е адски гадно!аз мразя чоропогащници!

shadow4e
05-06-2007, 11:52
На първо време пробвай дали въобще могат да се обуят с чорапогащник, защото при повечето е трудно, тъй като много се хлъзгат. Случвало ми се е да трябва да си махна чорапите по средата на улицата, защото съм се пребила 2-3 пъти :)
А и носи си всеки ден сандалите вкъщи и така няма да те убиват на балната вечер. Може да ти е досадно, но ако тогава те убият не само, че ще си развалиш твоята вечер, ами и на приятеля ти.

Kianna
05-06-2007, 11:57
Аз на моя бал ще бъда без чорапогащник.Съветвам те и ти да си без.Ако все пак се решиш да си със,си намери такъв който е супер фин и няма едно такова по-тъмно на пръстите( не знам как се казва,дано си ме разбрала-в смисъл чорапогащника няма оная лентичка на пръстите).

ultra
05-06-2007, 12:08
otnosno 4orapite sas silekonovite lenti ne vi li padat?Na men stra6no mnogo mi padat i samo sas jartieri moga da gi nosq ina4e nestavat :roll:
На моя бал бях с такива чорапи.Не ми беше проблем обувките,защото ми бяха затворени отпред.Мисля,че трябва да избереш точния размер чорап за теб и чак тогава няма да ти се смъкват.Понеже изобщо не бях носила подобно нещо се консултирах с момичето,което ги продаваше и тя много точно ми избра номера.Бих казала,че даже са и удобни и силиконовата лента се задържа много добре по крака ти.И след бала си ги носих,докато не скъсах единия чорап и повече не съм си купувала :-D
П:П на аватара съм точно с тези чорапи. :smt005
А иначе за авторката и темата и щом е със сандал трябва да е без чорап.Аз бях,защото роклята ми имаше мн голяма цепка :-D

ultra
05-06-2007, 12:09
според мен е хубаво да си с чорапогащник или чорапи. те придават много по-красив вид на самия крак. а това, че си със сандали, не се бърка, стига чорапите да нямат ограничител отпред. аз самата ще съм със чорапогащник. грозно е да се пуснеш на бос крак, поне според мен. но зависи на теб как ти е по-удобно.
Аз пък мисля,че е грозно сандал и на края на пръстите да си личи чорапа... [-X

05-06-2007, 13:32
offtopic:
ima6 prekrasna kosa :) (ako si ti tova na snimkata) pravi6 li i nqkykvi specialni maski ?

Sladkata_Nansi
05-06-2007, 14:04
Zna4i v kraina smetka mai 6te triabva da treniram o6te sas sandalite,za da ne slagam 4orapoga6tnik :roll:

05-15-2007, 10:12
i na men maika mi kaza 4e trqbva da sam s 4orpoga6nik za6toto tova bilo oficialnq ve4er no az ne smqtam 4e trqbva osobeno i4e i az 6te sam s otvoreni obuvki sandali de :wink:

dessito{p}
05-15-2007, 10:22
ami po-dobre bez

dobrichkata
05-15-2007, 13:52
zashto ne si napraish nqkoi hubav pedikur i posle ne si epilirash krachencata shte stane super nqma smisal ot chorapi i chorapogashti samoo da se potish i da ti padat

SwEeTSsSnake
05-15-2007, 17:27
Айде и аз да си кажа мнението :-D

1) чорапи/чорпогащник със сандали е и смешно и грозно!

2) вече е топло и предполагам, че ще ти е горещо с чорпогащника

3) след като сандалите са ти с камъни, който те убиват не мислиш ли, че има гооооляма вероятност те да скъсат чорпогащника? И ако
това по някаква случайност стане ще бъде доста неловко за теб
:wink:

Sladkata_Nansi
05-15-2007, 18:38
zashto ne si napraish nqkoi hubav pedikur i posle ne si epilirash krachencata shte stane super nqma smisal ot chorapi i chorapogashti samoo da se potish i da ti padat
Tova taka ili ina4e 6te go napravia ;)

Sladkata_Nansi
05-15-2007, 18:40
Ina4e si vzeh silikonovi 4orapi i ako ne e grozno sas sandalite 6te gi sloja, a ako mi stane toplo i neudobno gi svalqm :lol:

_[LiFe-StiLe]_F
05-15-2007, 19:03
Абе хора /и най-вече момичета/, чудя се на бала си да бъда ли с чорапогащник :-k Майка ми ми казва, че официалната вечер и рокля изискват чорапогащник, на пък ще съм със сандали и няма ли да е малко грозно :-k Съветчета?

незнам от къде си, но в Шумен има да се продават специални чорапогащници за сандали, тоест без ограничител. някъде към 6 лв. са ;)

Sladkata_Nansi
05-15-2007, 19:31
_F]
Абе хора /и най-вече момичета/, чудя се на бала си да бъда ли с чорапогащник :-k Майка ми ми казва, че официалната вечер и рокля изискват чорапогащник, на пък ще съм със сандали и няма ли да е малко грозно :-k Съветчета?

незнам от къде си, но в Шумен има да се продават специални чорапогащници за сандали, тоест без ограничител. някъде към 6 лв. са ;)
Mi ne sam ot Shumen,no tarsih takiva 4orapoga6tnici i ne mojah da nameria.Karai :)

05-15-2007, 20:24
Като си с отворени отпред сандали как може изобщо да си помислиш да си с чорапи / чорапогащник?! МНОГО е грозно и нелепо, чорапогащниците са само за затворени обувки!! НЯМА как да не е грозно с чорапи и сандал, винаги си личи, а и за какво ти е тоя педикюр като му плеснеш един чорап отгоре!

Boot
05-15-2007, 22:29
otnosno 4orapite sas silekonovite lenti ne vi li padat?Na men stra6no mnogo mi padat i samo sas jartieri moga da gi nosq ina4e nestavat :roll:

Аз нося само чорапи със силикон (чорапогащи не обичам), но никога не са ми падали. Мъничко може да се смъкнат, но си ги оправям... Как така падат? :-s
Абе между другото и на мен ми падат жестоко тия чорапи - 10 метра извървявам и са се смъкнали доволно много. Кофти е :/

HopeLesss
05-16-2007, 13:53
според мен е хубаво да си с чорапогащник или чорапи. те придават много по-красив вид на самия крак. а това, че си със сандали, не се бърка, стига чорапите да нямат ограничител отпред. аз самата ще съм със чорапогащник. грозно е да се пуснеш на бос крак, поне според мен. но зависи на теб как ти е по-удобно.
Аз пък мисля,че е грозно сандал и на края на пръстите да си личи чорапа... [-X

И как ще си личи като няма ограничител и чорапогащниците са супер нежни и фини. Питай който искаш възрастен и ще ти каже, че официална обувка не се носи на бос крак, пък и ако роклята ти е къса е адски грозно да се пуснеш по голи баджаци, било то и на стегнатите #-o

LetiCherry
05-17-2007, 19:59
Абе хора /и най-вече момичета/, чудя се на бала си да бъда ли с чорапогащник :-k Майка ми ми казва, че официалната вечер и рокля изискват чорапогащник, на пък ще съм със сандали и няма ли да е малко грозно :-k Съветчета?

Майка ти е права за ве4ерната рокля и 4орпога6ника по принцип. Зна4и ако не иска6 да си с 4орапога6ник си купи силиконови 4орапи. Аз на моя бал бях без 4орапи и със сандали, но роклята ми бе6е дълга и не се вижда6е много освен голямата ми цепка :) А на бала на приятеля ми роклята бе6е до коленет и хи4 не върве6е да съм официална и боса наистина. Ина4е ако се притеснява6, 4е може да си хлъзгат сандалите с 4орапи има специални не6та за такива слу4аи със силиконови топ4ета и е перфектно направо!