PDA

View Full Version : Литекс (Ловеч) - Берое (Стара Загора)



bulgarche
05-05-2007, 18:33
Предстои полуфинал за Купата на страната между Литекс и Берое в Ловеч. Мачът ще е на 09.05.2007 година. Някой ще присъства ли на двубоя? Какви са вашите очаквания? Кои според вас ще са отборите които ще се срещнат на 24 май в Стара Загора на финал?

bulgarche
05-05-2007, 20:56
Ами аз другата седмица съм в Ловеч ,ама не знам дали от 9 или 10ти отивам :|
Абе зарежи тез концерти ми идвай на мача. То на 10 само горещите шоколади ще свърят, пък оня бръснат, дълъг ЧЕРЕН негър педерас няма какво да го гледаш!

teenkopele
05-06-2007, 00:09
...Интересни полуфинали ни чакат :wink:

И двата отбора имат своите шансове и определено ще се получи един доста добър и интересен двубой. Естествено, фаворитът е Литекс, но не бива да изключваме и отборът на Берое, който е стигнал чак до тук. Предишни мачове са ни показали, че стават изненади (Пример- Пирин-Локо Сф.)...защо и в този двубой да не стане една? За подценяване и дума не може да става. Сигурен съм, че и двата отбора ще дадат всичко от себе си.

Въпреки всичко, аз бих заложил на изненада и отпадане на Литекс. :)

Финал: Берое-Левски.

PaRkInSoN
05-06-2007, 12:42
Литекс-Локо на финал!!!

1921
05-08-2007, 12:47
Старозагорчетата много се точат и не знам и аз защо :lol: До скоро се бореха за оцеляване, а и като играчи доста ни отстъпват, дотук с логиката... ще се хвърлят здраво, но второ полувреме нещата ще си дойдат на място. Моята прогноза е 2:0.

Финалът е Литекс - Локо пд/Левски :shock: Другият полуфинал за мен лично има повече интрига.

teenkopele
05-08-2007, 15:05
Старозагорчетата много се точат и не знам и аз защо :lol: До скоро се бореха за оцеляване, а и като играчи доста ни отстъпват, дотук с логиката... ще се хвърлят здраво, но второ полувреме нещата ще си дойдат на място. Моята прогноза е 2:0.

Финалът е Литекс - Локо пд/Левски :shock: Другият полуфинал за мен лично има повече интрига.

Абре и в двата полуфинала има интрига. Самият факт, че тези отбори са стигнали до тук...
Е, вярно си е, че Литекс има по-класни играчи, но ако погледнем назад ще видим, че това не е всичко. Пример- миналата година, когато Черно Море отстрани Левски за купата.

teenkopele
05-08-2007, 15:41
Старозагорчетата много се точат и не знам и аз защо :lol: До скоро се бореха за оцеляване, а и като играчи доста ни отстъпват, дотук с логиката... ще се хвърлят здраво, но второ полувреме нещата ще си дойдат на място. Моята прогноза е 2:0.

Финалът е Литекс - Локо пд/Левски :shock: Другият полуфинал за мен лично има повече интрига.

Абре и в двата полуфинала има интрига. Самият факт, че тези отбори са стигнали до тук...
Е, вярно си е, че Литекс има по-класни играчи, но ако погледнем назад ще видим, че това не е всичко. Пример- миналата година, когато Черно Море отстрани Левски за купата.Или миналия месец, когато Берое отстрани ЦСКА :lol:

...или когато Пирин отстрани Локо Сф. .Примери колкото искаш.

IRRIDUCIBILI
05-08-2007, 16:58
LEVSKI na final ili po to4no kazano kupata e sinq

PaRkInSoN
05-08-2007, 21:38
LEVSKI na final ili po to4no kazano kupata e sinq
Не е ли друг цвят или си делтонист!? :roll:

teenkopele
05-09-2007, 17:27
Литекс-Берое 1:0 75 минута...

IRRIDUCIBILI
05-09-2007, 18:02
LEVSKI na final ili po to4no kazano kupata e sinq
Не е ли друг цвят или си делтонист!? :roll: opredeleno e sinq ;) are nadyvai go

bulgarche
05-09-2007, 22:33
Поне им показахме какво е агитка. Не смешните две групи от 20 човека. Е ама имаха цели 15 факли и 7-8 знамена, зад които беше празно :)
А гриша ганчев да си завре отзад шибаното изказване от сорта "ще разчитаме на Берое да ни подкрепят на финала". Вие елате в Зара да видите какви ви чака, макар да не вярвам да има някой тук. Щом в 7 часа нямаше никой от вас, а ние в работен ден дойдохме...
Както и да е, нямахме щастието да сме на финал, поне показахме малко по добра игра, а не бяхме като вас само да ритаме който намерим ;)
Ще черпите съдията, че без него...
Честита победа и ще ви посрещнем подобаващо, само елате

teenkopele
05-10-2007, 01:54
Поне им показахме какво е агитка. Не смешните две групи от 20 човека. Е ама имаха цели 15 факли и 7-8 знамена, зад които беше празно :)
А гриша ганчев да си завре отзад шибаното изказване от сорта "ще разчитаме на Берое да ни подкрепят на финала". Вие елате в Зара да видите какви ви чака, макар да не вярвам да има някой тук. Щом в 7 часа нямаше никой от вас, а ние в работен ден дойдохме...
Както и да е, нямахме щастието да сме на финал, поне показахме малко по добра игра, а не бяхме като вас само да ритаме който намерим ;)
Ще черпите съдията, че без него...
Честита победа и ще ви посрещнем подобаващо, само елате

Копеле, много ще се изкефя ако отидете в агитката на Левски. :-D

bulgarche
05-10-2007, 06:52
Ти малоумен ли си? Ако отида този път може и да си взема шала на Берое. Никой няма да отиде да подкрепи някой от отборите, подкрепянията ще са предимно извън стадиона - ха от ляво, ха от дясно...
И на тез от Литекс...защо изчакахте да стане че да си запалите факлите? Добре задидимихте, жалко че и от нас не духна към тадиона, че щеше да има прекъсвания :)

IRRIDUCIBILI
05-10-2007, 12:34
podkrepqniq izvan stadiona :D latex sa sme6ni ama i vie ste sme6ni! NIE SME TOVA KOETO VIE NIKOGA NQMA DA B1DETE i nedei sega mn da se plyn4i6

1921
05-10-2007, 12:44
Поне им показахме какво е агитка. Не смешните две групи от 20 човека. Е ама имаха цели 15 факли и 7-8 знамена, зад които беше празно :)
А гриша ганчев да си завре отзад шибаното изказване от сорта "ще разчитаме на Берое да ни подкрепят на финала". Вие елате в Зара да видите какви ви чака, макар да не вярвам да има някой тук. Щом в 7 часа нямаше никой от вас, а ние в работен ден дойдохме...
Както и да е, нямахме щастието да сме на финал, поне показахме малко по добра игра, а не бяхме като вас само да ритаме който намерим ;)
Ще черпите съдията, че без него...
Честита победа и ще ви посрещнем подобаващо, само елате
едитнах си поста, та.. абсолютни глупости пишеш... в града ви сем поне 2000 !

bulgarche
05-10-2007, 14:08
Ам...а вчера извинявай колко бяхте?

teenkopele
05-10-2007, 15:25
...подкрепянията ще са предимно извън стадиона - ха от ляво, ха от дясно...

Това ще бъде интересно. :lol:

IRRIDUCIBILI
05-10-2007, 16:18
...подкрепянията ще са предимно извън стадиона - ха от ляво, ха от дясно...

Това ще бъде интересно. :lol: trqbva da si mn zle za da my se vrazva6 :D

IRRIDUCIBILI
05-11-2007, 11:07
xaxaax nai-mn karti tiq sme6nici street fighters love4 town,koito sa bazirani v sf :D