PDA

View Full Version : Вярно ли е, че хората усещат...



05-05-2007, 19:13
Вярно ли е, че хората усещат, когато някой се обича и е със самочувствие? Защото от както пак ми се повдигна самочувствието и някак си се държат по-добре с мен. Освен това с момичетата ми е по-лесно сега да контактувам.

Ice_Queen_
05-05-2007, 19:14
....м....само ще ти кажа , че никой не обича надуФки!

05-05-2007, 19:16
Е аз не казвам надувки, ами хора, които се обичат, но не го демонстрират прекалено.

cherinka
05-05-2007, 19:16
Ами когато имаш достатъчно самочувствие, е по-лесно да общуваш с другите, притесняваш се по-малко какво ще си помислят другите за теб и т.н.
естествено е, че когато ти липсва самочувствие, другите ще те отбягват, защото си по-зтворен, общуваш по-малко, чувството ти за хумор хич го няма, а всички хора обичат веселите, забавни и умни хора.
ии, абе таквиз. :-D

BWald0rf
05-05-2007, 19:18
Еми да личи дали имаш някакво самочувствие или си такъф свит...Добре е обаче да имаш нормално самочувствие..в смисъл не гледай хората мн отвисоко защото така ще си спечелиш само неприятели

Ice_Queen_
05-05-2007, 19:20
Имаше такава тема бтв..точно за "обичате ли се ? ". 70% от хората се обичат.А би ли ми обяснил как хем си със самочувствие,хем казваш че " от както пак ми се повдигна самочувствието и някак си се държат по-добре с мен"(демек,явно го показваш по някакъв начин на околните),хем "Е аз не казвам надувки, ами хора, които се обичат, но не го демонстрират прекалено"хем показваш хем не...Ъ?

05-05-2007, 19:23
Сега ще ти обясня, аз имам самочувствие, но отскоро. Имах самочувствие до 6 клас, после заради побертета от 7 до 11 включително нямах и живях отвратителен живот, а от 12 клас нататък пак съм със самочувствие. Единствения начин по който гопоказвам е, че вече не обръщам внимание на провокациите на хората и не им нося чантите и връзвам обувките, освен ако не искам аз да го направя!

Digital
05-05-2007, 19:24
хем показваш хем не...Ъ?
Ти пък не се ли усещаш че човека се кефи вмомента че е открил нещо ново и го споделя. Кво му "ъ"-каш ? Ти пак си права, но точно сега не беше нужно да издълбаваш толкова.

Вярно ли е, че хората усещат, когато някой се обича и е със самочувствие? Защото от както пак ми се повдигна самочувствието и някак си се държат по-добре с мен. Освен това с момичетата ми е по-лесно сега да контактувам.

Дам, вярно е. :)

Ice_Queen_
05-05-2007, 19:28
хем показваш хем не...Ъ?
Ти пък не се ли усещаш че човека се кефи вмомента че е открил нещо ново и го споделя. Кво му "ъ"-каш ? Ти пак си права, но точно сега не беше нужно да издълбаваш толкова.

Вярно ли е, че хората усещат, когато някой се обича и е със самочувствие? Защото от както пак ми се повдигна самочувствието и някак си се държат по-добре с мен. Освен това с момичетата ми е по-лесно сега да контактувам.

Дам, вярно е. :)

да мамо.... :lol:

Valserp
05-06-2007, 00:02
Кратък отговор на въпроса:
Да.

Feel Lonely
05-06-2007, 04:57
Вярно ли е, че хората усещат, когато някой се обича и е със самочувствие? Защото от както пак ми се повдигна самочувствието и някак си се държат по-добре с мен. Освен това с момичетата ми е по-лесно сега да контактувам.
Da vqrno e no trqbva da gledash na prekrachish granicata na samochustvieto i da stanesh nadut,zashtoto granicata e adski tunka

kuber
05-06-2007, 05:40
Кратък отговор на въпроса:
Да.

IKisseDAGirL
05-06-2007, 05:53
Разбира се, че се усеща - начинът, по който възприемаш себе си, отношението ти към околните, това, че вече не се съобразяваш постоянно с околните - всичко си личи :wink:

koalka
05-06-2007, 07:09
Хубаво е да имаш самочувствие, но не да е до небето, защото почваш вече да дразниш хората.

ThePainIsReaL
05-06-2007, 14:08
Вярно е, много е вярно.

sh3_1s_7h3_0n3
05-06-2007, 14:20
Е аз не казвам надувки, ами хора, които се обичат, но не го демонстрират прекалено.

...които се обичат или които се харесват? 'щото прекалената самовлюбеност (себелюбието) не е от най-положителните неща... но да се харесваш и да се приемаш и с недостатъците си... това е мн хубаво... и наистина хората предпочитат да общуват с уверени в себе си личности... а не да говориш с някой, който е забил нос в земята... тогава направо ти се отщява да имаш к'вато и да била връзка с този човек..независимо дали само за лафче или и за нещо повече...

kaki4ka^^
05-06-2007, 19:52
razbira se 4e e mnogo vajno da ima6 samo4uvstvie, prodaljavai v sa6tiq duh! no po-vajnoto - pomisli si dali naistina govori6 za samo4uvstvie ili prosto se opitva6 da izbiva6 po nqkakav na4in kato se pravi6 na interesen, koeto savsem ne e samo4ustvie. Za da se 4uvstva6 dobre v kojata si , parvo nameri harmoniq sas samiq sebe si. Ottam natatak vsi4ko se popravq !