PDA

View Full Version : Za LuBovta na JiVota Mi



KriVo_Razbran
05-05-2007, 19:18
zdr.zna4i eto go moq maluk problem taka da se kaje ot dosta vreme yxajvam edno momi4e i si pi6em po 4ata vsqka ve4er no ne moga da q zadurja iskam da q zadurja maximalno po dulgo 6tot napi6e mi "kvo stava"ili ne6to ot roda i me zaebe i togava az nqma kvo da i kazvam. ako nqkoi moje da mi pomogne neka spodeli kak da q zadurja Blagodarq predvaritelno :cry:

gPa3HuTeJl
05-05-2007, 19:21
До кога мислиш да е само чат ?
Не мислиш ли че трябва да направиш нещо по в1прос-а, само чат не става..

KoTaRaKa
05-05-2007, 19:24
Подхващай някакви теми който я вълнуват, ако се познавате от скоро я питай за разни лични неща, но като цяло не мога така да ти кажа какво точно да я питаш защото не я познавам, и мога да ти кажа, че много хора като се 'влюбят' в някой от IRC и после се запознаят на живо, остават разочаровани, ако не я познаваш на живо не възлагай големи надежди защото може и да не е такава каквато я познаваш. ;-)

cherinka
05-05-2007, 19:29
Hi
kak si, kvo si prai6
kak ti mina denq
olee utre 6te vali li? dano ne

ахахах за тва се сетих.

05-05-2007, 19:30
ne ne poznavam q no q poznavam ot 4 dena i samo 2 puti sme se zasi4ali no ina4e tq me e vijdala i az neq :cry:

gPa3HuTeJl
05-05-2007, 19:33
olee utre 6te vali li? dano ne.

АЬХаЬха т'ва к1рти... как ли ще му отговори шестнадесет годишна тинейдж1рка.. АЬХаХЬхаЬ

koalka
05-05-2007, 19:41
Не си я виждал, а тя е любовта на живота ти?Това е невъзможно.

malkoto_sladur4e
05-05-2007, 19:48
И това е любовта на живота ти така ли?И как го реши?Някой за да ти е голямата любов трябва да си мн време с него и да го познаваш! :o :o :o :o :o :o :o

KoTaRaKa
05-05-2007, 19:54
Защо пък трябва от много време да го познава...? Има и любов от пръв поглед, но иначе в неговия случай е 'Любов от първо писане' :-k

Presley
05-05-2007, 19:56
Не си я виждал, а тя е любовта на живота ти?Това е невъзможно.
Да,съгласна съм !!!!! #-o

Aleks
05-05-2007, 20:08
tctctc poznavam q bre i za tfa iska6e da napi6a tema na foruma i za tui napisax takoa ne6o no ina4e q poznavam

BWald0rf
05-05-2007, 20:54
Тфа с любовта на живота ти е ...пресилено.. ;)
Ами ако я харесваш идете на кафе просто няма смисъл и няма шанс нещо да стане по чата

Presley
05-05-2007, 21:13
Тфа с любовта на живота ти е ...пресилено.. ;)
Ами ако я харесваш идете на кафе просто няма смисъл и няма шанс нещо да стане по чата
Мда !Абс си прав!

seventh_sense
05-05-2007, 22:55
purvoto ne6to koeto mi napravi vpe4atlenie kato 4etah drugite mneniq za deto nqkoi be6e napisal 4e stavat pove4e razo4arovaniq po IRC sled kato sse vidqt na jivo - nemislq taka,za6toto sled kato si si pisal DOSTATA4NO vreme s nqkoi i ve4e naistina osuznava6 4e e vreme da se vidite na jivo - tygava izlizate i stava kakvoto stava (ako jelanieto na dvamata e ednakvo silno) Sega6noto mi gadje s koeto sme ve4e 8meseca zaedno i star6no mnogo go obicham go poznavam ot 4ata :) no kazvam pak tr dobre da poznava6 otsre6tniq 4ovek do kolkoto e vuzmojno v neta ;)
Ta otnosno zaglavieto na temata i vuprosa na mom4eto - budi po nastoqtelen i pitai kakvi li ne vuprosi i "prostotii" s pove4e temi na razgovor po odbre ;) stesnqvai krugu mejdu vas taka uspeh :)

Mementomori
05-06-2007, 02:10
Здравей,Криво_Разбран!Хуба о е,че пишете в Skype,понякога така е по-лесно да се осъществи контакт между двама души.Не е нужно да се бърза много за първа среща.А относно темите-започни да я питаш общи неща-за училище(ако е ученичка),за занимания,които и доставят удоволствие,за семейството й;какви амбиции има в живота;коя е най-голямата й мечта?....Подобни неща(все пак не познавам момичето и не мога да бъда много конкретна),бъди забавен,но недей да говориш глупости,защото може да те помисли за несериозен,дръж се естествено!Помни нещата,които ти казва(ако ли не-има хронология),и те ще ти помогнат,когато се срещнете на живо-да можеш да я изненадаш с някакво занимание,което тя много харесва(например да се разходите).Със сигурност тя много ще се впечатли от милата ти постапка,от вниманието,което й оказваш!Желая ти успех!!!

BAYO
05-06-2007, 10:54
То май свички казват едно и също, та чакай и аз да се метна в кюпа; ИЗЛЕЗТЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ стига с тоя Скайп, до кога???? Докато си кажете всичко и като излезете да мълчите кат калинки ли?? Омг... айде движение !! И колкото по скоро, толкова по-добре.