PDA

View Full Version : Kolko boli ot nespodelenata lubov ;/



05-05-2007, 19:35
Za6to tolkova mnogo trqbva da boli za6to q ima i za6to razbiva v si4ko v men.Tolkova e ujastno da gleda6 nqkoi i da e tolkova blizo a v sy6toto vreme tolkova dale4 ot teb i 4e nikoga nqma da byde tvoi nqma da useti6 negovite ustni,negovata lubov i nejnost.4ustvam se kato glupa4ka da stoq i da pla4a za mom4e .vsqka ve4er go synuvam.obi4am teeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee D obi4am te tolkova mnogo i kogato te gledam da se zaribqva6 sys si4kite teq kurvi samo me naranqva6 no nikoga nqma da go razbere6 nikoga nqma da razbere6 moqta golqma lubov kym teb i eto ti 6te zamine6 na nqkyde sled tazi u4ebna godina i sigurno pove4e nqma da moga da te vijdam no znai 4e vinagi 6te te obi4am dori i nikoga da ne si vlizal v toq forym i da nqma6 tva namerenie az te obi4am.bez teb sym no ti si v moite me4ti obi4am te bezkraino ,a nespodelenata lubov nai boli

koalka
05-05-2007, 19:39
Така и така виждаш, че се зарибява с други момичета, не ти е приятно, а и той не се интересува от теб...Защо трябва да се измъчваш, вместо да се опиташ да направиш нещо по въпроса-да го забравиш?

gPa3HuTeJl
05-05-2007, 19:39
В1прос1т ти е ? :smt012

Presley
05-05-2007, 19:42
И аэ не раэбрах какво искаш от нас? :?

05-05-2007, 19:43
6toto toi e pyrvoto i poslednoto mom4e koeto nqkoga sym obi4ala prosto si nqma6 na predstava ot kolko vreme go obi4am i misli6 li 4e ne sym se opitvala da go zabravq hodih s nqkolko mom4eta no po tozi na4in naranqvah samo sebe si za6toto si misleh samo za nego prosto ne moga bez nego i nqmam vypros prosto si spodelqm 4uvstvata

05-05-2007, 19:44
i ako ima drugi kato men da pi6at tfa sa ne6tata koito iskah

05-05-2007, 20:12
Mi az moa da ti razkaja mn nakratko edna istoriq : Na4i G hode6e s nai dobrata mi priqtelka zarqza q zaradi men trugnahme kaza 4e me obi4a i nqa me narani kakto e naranil neq i posle mi vurza tenekiq i me zarqza po tela 2 4asa po kusno. I sq daje zdr ne mi kazva i ob6to vzeto tva e.

cherinka
05-05-2007, 21:54
Ъхъхъх.
Земи слез на Земята.
Много филми гледаш.
Осъзнай се. Нищо не те боли, сама си си виновна за това ти положение.
И кво печелиш от всичката тая работа, че ревеш и "ти се къса сърцето" по него?-Нищо, нали? А той сега сигурно си прекарва яко времето с некоя готина мадам, и общо взето си живее скапания животец, а ти тука си застанала пред също толкова скапания монитор и щракаш по безмълвно употребената и износена клавиатура.
Еми така ша е още дълго време, щом той "присъства в мислите ти, все още".
Абе, я мани го тоя келеш, като не му пука за теб, на теб защо ти е да ти пука за него.
Аййй, малоумни хора.

Оф, имам нужда от сън :smt015

PoisoNGirL
05-05-2007, 22:06
Ne si purvoto,nito poslednoto momiche,koeto strada ot nespodelena lubov.Na vseki mu se e sluchvalo i da ti kaja mai oshte nikoi ne e umrql.Prosto trqbva da si vtulpish,che ne ti puka za tva momche.Vse pak toi se zabavlqva i ne se interesuva ot chuvstvata ti nali?Napravi i ti sushtoto kolkoto i da ti e trudno.Nameri si drug... Razbiram momcheto da si zaslujava,no da hodi po guza na nqkvi kurvi,a ti da plachesh za nego.. nqma smisul... Imashe edin mnogo star,no mnogo dobyr laf...Za muj nikoga ne se plache,shtoto toi nikoga nqma da te pojali.

Sarabi
05-05-2007, 22:48
Ммммда... голяма част знаят какво е несподелената любов... и аз също ...
Днес видях момчето, което ми бе дало толкова много надежди, бе се държало с мен така, сякаш наистина иска нещо серизоно , бе създало впечатлението у мен, че не е ш*бано ла*но като всички останали... видях го с друга. И се натискаха пред мен сякаш нищо не е имало. Знам какво изпитваш, когато гледаш твоето момче с другите...
Споко, не си само ти :-) .

LetiCherry
05-05-2007, 22:53
6toto toi e pyrvoto i poslednoto mom4e koeto nqkoga sym obi4ala prosto si nqma6 na predstava ot kolko vreme go obi4am i misli6 li 4e ne sym se opitvala da go zabravq hodih s nqkolko mom4eta no po tozi na4in naranqvah samo sebe si za6toto si misleh samo za nego prosto ne moga bez nego i nqmam vypros prosto si spodelqm 4uvstvata

Всеки е минал през това да смята някой за първия и единствен! 6те мине време и 6те го забрави6, пък и той не ти и дава надежди, а си се занимава с други...[/b]

Feel Lonely
05-06-2007, 05:06
Za6to tolkova mnogo trqbva da boli za6to q ima i za6to razbiva v si4ko v men.Tolkova e ujastno da gleda6 nqkoi i da e tolkova blizo a v sy6toto vreme tolkova dale4 ot teb i 4e nikoga nqma da byde tvoi nqma da useti6 negovite ustni,negovata lubov i nejnost.4ustvam se kato glupa4ka da stoq i da pla4a za mom4e .vsqka ve4er go synuvam.obi4am teeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee D obi4am te tolkova mnogo i kogato te gledam da se zaribqva6 sys si4kite teq kurvi samo me naranqva6 no nikoga nqma da go razbere6 nikoga nqma da razbere6 moqta golqma lubov kym teb i eto ti 6te zamine6 na nqkyde sled tazi u4ebna godina i sigurno pove4e nqma da moga da te vijdam no znai 4e vinagi 6te te obi4am dori i nikoga da ne si vlizal v toq forym i da nqma6 tva namerenie az te obi4am.bez teb sym no ti si v moite me4ti obi4am te bezkraino ,a nespodelenata lubov nai boli
http://www.vbox7.com/play:7420b60c
"Ne sujelqvam che sum te obichal,zashtoto chast ot tebe ostana v mene,i az jiveq zaradi teb,a tazi chast e v men i zaradi neq jiveq"
Gore glavata

katttto3
05-06-2007, 06:35
Ся ше ти разкажа една моя история:преди година и половина-2 харесах едно момче и с времето започваше да ми харесва все повече и повече.Той учеше в моето училище и аз веднъж отидох до него и му казах че изпитвам чувства към него и му го казвам за да се чувствам аз добре,а той каза че си почива от момичетата.Мина се много време и аз тръгнах със сегашния ми приятел.От тази учебна година той ме гледа много странно и ме видя с моя приятел.Веднъй случайно ходих с мои приятелки на кафе,а те бяха преди мен и бяха седнали на неговата маса с неговите приятели,когато аз дойдох на него му паднаха очите и явно му залепнаха за мен,защото се правеше че слуша приятелите си,а всъшност гледаше и слушаше мен(а аз говорех за приятеля си :-D )Миналия петък бях на абитуриенска на сестра ми и той беше в същото заведение.Цяла вечер не спря да ме гледа,а когато поканих на сестра ми гаджето на танц(той не знае че тва е нейно гадже)той се ядоса и покани едно друго момиче.Тъй че не се ядосвай защото всичко се връща...

HopeLesss
05-06-2007, 07:33
Ми грешката ти е, че си мълчиш. Хубаво, трай си, но се сърди на себе си, че той никога не те е обичал. Има една сентенция:"Не може да изгубиш нещо, което никога не си имал". Та твоята работа е нещо подобно. Какво губиш, ако му кажеш? Нищо...

Nono
05-06-2007, 07:35
Здр ! Не се предавай има и други .И аз съм преживял много пъти тази тъй несподелена любов.Коклко пове4е я тарсиш тя все пове4е ще бяга от теб.Хей живота несвършва .Вдигни високо глава и си кажи 4е можеш да успеш и продължи на пред !!!!!!!!! [-X

Presley
05-06-2007, 07:38
Ъхъхъх.
Земи слез на Земята.
Много филми гледаш.
Осъзнай се. Нищо не те боли, сама си си виновна за това ти положение.
И кво печелиш от всичката тая работа, че ревеш и "ти се къса сърцето" по него?-Нищо, нали? А той сега сигурно си прекарва яко времето с некоя готина мадам, и общо взето си живее скапания животец, а ти тука си застанала пред също толкова скапания монитор и щракаш по безмълвно употребената и износена клавиатура.
Еми така ша е още дълго време, щом той "присъства в мислите ти, все още".
Абе, я мани го тоя келеш, като не му пука за теб, на теб защо ти е да ти пука за него.
Аййй, малоумни хора.

Оф, имам нужда от сън :smt015
На същото мнение съм :) Не си эаслужава докато той си живее живота ,ти да страдаш эа него...!А и найстина сама си си виновна!

BAYO
05-06-2007, 10:20
Абе боли бе, боли. Не е като да не боли.

1) ти си си виновна, банално стана, ама си е така, от къдет' и да го погледнеш
2) спри да ревеш и излез с приятели
3) смени прическата
4) оправи си стаята
еtc.

poldiboy
05-06-2007, 10:41
mnogo gadno ne6to e!ne trqbva da se predava6!produljava6 i gleda6 napred!4ovek stava po silen,kogato se prebori s problemite,koito go presledvat!imai nadejda i produljavai napred;)

Gothique♫
05-06-2007, 13:53
Спокойно не е единствен но те разбирам напълно в момента и аз съм в същото състояние,но гледам да не обръщам толкова вниманив.Вдигни глава и не трябва да си мълчиш и да страда.Но това не е края на живота в крайна сметка излизаи забавляваи се с приятели недеи толкова да мислиш за това колкото и да ти е трудно.Айде успех ;-)

ThePainIsReaL
05-06-2007, 14:02
Боли, безбожно много боли. Боли, ако се оставиш да те боли.
Но знаеш ли всичко е въпрос на самовнушение. Всичко, което казваш, чувстваш, е една мисъл, зародила се в твоята глава. Мисъл, която или друг, или самата ти ГРЕШНО си си втълпила. А мислите могат да се контролират. Ти си по-силна от тях. Не им се оставяй. Не си позволявай да страдаш. Излизай, забавлявай се, чети книги, гледай филми. Светът не свършва с това, че тебе те боли сърцето, нито пък с това, че той не мисли за теб. Не забравяй, че момчетата идват и си отиват, това е живот. Все някога ще се появи този, който ще остане. Дотогава трупай опит. Харесвай различни. Не се закопавай сама да мислиш само за един. Бъди силна, момиче. Можеш единствено сама да си помогнеш. Или по-зле, сама да си навредиш. От теб зависят нещата. Успех.

Poni4ka
05-06-2007, 15:18
Ми мога да ти кажа да гледаш напред.Знам че е лесно да се каже, но и на мен ми се е случвало и нещото което ми помогна да се справя с тази любов беше внезапното изчезване на този човек от живота ми.Ако не си беше тръгнал и до сега щях да се самоизмъчвам.Но има и друг проблем ако той не може да си тръгне дали ти ще можеш?Трябва да си изключително силен човек :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

BeMyLover
05-06-2007, 15:21
Zasigurnost boli i to dosta osobenno ako si momi4e nqkoi bi se samoubil zaradi protivopolojniq pol