PDA

View Full Version : липсва ми ;(((



krisi_pisi
05-05-2007, 19:40
Всичко почна от едно момче .Обичах го ужасно много(обичам го и сега).
Ходихме 1 година 3 месеца.На него му имах най-много доверие и за него съм способна на всичко.Той не спираше да повтаря ,че аз съм едничката му радост в живота и че обича само мен, а моята грешка беше че му повярвах :smt090 .След това научих че ходи със още едно момиче, но не исках да повярвам и неповярвах.След това обаче ги видях двамата толкова щастлив изглеждаше ,че не ми даваше сърце да отида при него за да видя какво става :( .На другия ден му казах че съм го видяла и поисках обяснение а той ми каза "просто сме приятели" .След това реших да му дам още един шанс аз знаех че ходят двамата но не мъ казах.Със всеки изминал ден любовта ми към него растеше ,а той сякаш беше от камък.Един ден го попитах "Знам всичко за теб и приятелката ми.Коя обичаш повече?" а той ми отговори "И двете ми обичам еднакво силно" Казах му или аз или тя а той "Не ме карай да избирам една от двете ви" и се засмя :( . На другия ден ми каза че избрал мен ,а след една седмица пак ги видях двамата . Дадох му втори шанс за 3 месеца той непогледна друга ,но ме болеше ужасно много от това което той ми причини :( и все още ме боли обичам го ужасно много , но той не го разбра .Постояно си мислеше че си играя със него (а мисля че беше обратното).Когато си спомня за моментът когато разбрах за него и нея умирам бавно но сигурно, дъхът ми спира и искам да умра повече от всякога и неискам повече да се връщам.
След него няма друг , страх ме е да се влюбя или да се влюбя и да не нараня някой ,по начинът който нараниха и мен зашото вече знам какво е чувстово.Страх ме е да погледна мъж вече , нямам сили за нищо искам да умра и никой да не чуе нищо за мен вече .
той беше любовта на живота ми, а сега той не е до мен липсва ни ужасно много а аз му позволих да си отиде ](*,) Ще се наплача , и сигурно ще ми мине но болката и раната която направи той в мен никога няма да се заличът.
Правилно ли постъпих като го изоставих? :( Да се вирна ли при него липсва ми ужасно? :( Дайте ми съвет моля ви! какво да правя?

koalka
05-05-2007, 19:50
Да, правилно си постъпила.Всичко е приключило още, когато той е започнал да те мами с онова момиче и те е наранявал.После пак си е играл с теб, а и не знам как не си разбрала що за човек е близо една година и половина.Сега си гледай живота и се опиташ да се съвземеш.

05-05-2007, 19:50
Istoriqta ti e absiolutno su6tata kato moqta

Presley
05-05-2007, 19:51
раэбира се ,че си постъпила правилно! Щом ти иэнивирява ,эначе не те уважава и не эаслужава доверието ти!
постъпила си по най-правилния начин...сигурно ще те боли ,но времето ще иэликува болката ти и ще намериш някой човик,който си эаслужава ! Не губи надежда!!!!!!!!!!!!!!!!!

malkoto_sladur4e
05-05-2007, 20:00
Мила,може и да не ми повярваш,но еи сега като четох....и се разплаках :smt010 :smt010 :smt010 Мн ми е мъчно за тебе просто незам какво да ти кажа.. :( С такава болка си го писала и си личи...Много ми е мъчно,че твоя приятел те е наранил така,особено както сте ходили година и 3 месеца...аз с моя приятел съм заедно от 1 година и 5 месеца,и само за секунда си помислих как бих се почувствала аз на твое място....просто нямам думи!Много ми е тъжну.. :smt022 :smt022 :smt022

05-05-2007, 20:22
Mnogo pravilno si postapila.Nqma smisal da se samonaranqva6 kato sevarne6 pri nego>Opitat ti pokazva 4e toi NQMA da se popravi!

krisi_pisi
05-05-2007, 21:07
благодаря :(

Presley
05-05-2007, 21:12
благодаря :(
Усмихни се де!
И нп дано сме ти били полеэни мила ;-)

Ariena
05-05-2007, 21:42
Правилно си постъпила. =D> Макар да знам, че те боли си постъпила добре. Има моменти когато човек е на кръстопът. В тези случаи има най-малко два пътя. Правилният път е адски труден и болезнен. Но когато го извървиш разбираш, че така наистина е по-добре. Този човек не те заслужава. Ще срещнеш някой, който ще те обича и няма да те лъже.

LetiCherry
05-05-2007, 22:50
Да, правилно си направила! И помни колкото и да те боли и ДА ТИ ЛИПСВА - НЕ се вру6тай при него в никакъв слу4ай, за6тото ако се въне6 после 6те страда6 н-пъти пове4е! Буди силна!!! Хора прекратяват връзки след 9-10 години, ти 1 год. и 3 мсеца ли не може6 да загърби6?! Не се притеснявай, 6те се появи отново 4овек на когото да повярва6 и когото да оби4а6! :wink:

Mementomori
05-06-2007, 02:27
Горе главата!Разбира се,че си постъпила правилно.Ти си му дала толкова много шансове,а той ги е пропилял-въпрос на личен избор.Той явно е предпочел лъжата,измамата,неверието. олкото и да го обичаш,недей да мислиш,че решението ти е неправилно!Напротив!Ти си предпазила себе си по този начин!Все пак най-важна си ти!Искаш ли да бъдеш с някого,който не те оценява като човек?!Естествено,че не!!!Замисли се и за неговите чуства!Той не те е обичал достатъчно,щом с действията си сазнателно те е наранявал!БЪДИ ГОРДА С ВЗЕТОТО РЕШЕНИЕ!Поздравявам се за смелостта!Непреодолими неща няма!Времето лекува всичко!Рано или късно ще го забравиш,а до тогава развличай вниманието си и не мисли за него!Успех,Мила!И не забравяй-в моменти на слабост винаги си казвай "да,аз постъпих правилно"!

05-06-2007, 05:47
Как ще се върнеш при него той толкова много те е наранил а ти ще се връщаш при него немога да ви разбера жените???Едно момче ви обича и вие сте всичко за него но вие не него необичата.А некъв който ви скапва живота и не ви обича бихте умряли заради него :smt019

krisi_pisi
05-06-2007, 06:08
Благодаря ви вашето мнение беше важно за мен :wink:

mechtaq_za_teb
05-06-2007, 06:20
I spored men si postapila pravilno.Toi ne e bil chesten s teb,izneveril ti e,i ako sega se varnesh pri nego toi pak shte go naprvai i pak shte te naranqva.Milichka nqma smisal kolkoto i da go obichash trqbva da prodaljish napred bez nego.

IKisseDAGirL
05-06-2007, 07:11
Незнам как си го търпяла година и 3 месеца :shock:
Трябвало е още като разбереш, че те лъже, да го зарежеш, винаги колкото повече време минава, става толкова по-трудно :? А и това, което той е направил не е нещо дребно, че да го подминеш ей така..

nejnoto_f
05-06-2007, 17:59
neznam za6to oba4e se razplakah stra6no mnogo ti si adski silno momi4e i mnogo ti se vashi6tavam no 4esno da ti kaja nqma po silna ot lubovta taka 4e posly6ai sarceto si tova e moqt save :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010

sweety_91
05-06-2007, 18:09
И според мен си постъпила правилно!Много ми стана тъжно докато четях :smt010 Както казаха другите трябва да продължиш напред без него! :wink:

morta ragazza
05-06-2007, 18:12
mila kak moje da pozvoli6 da te l1je taka 4e toi za kak1v se misli..ti luda li si da se vr16ta6 pri nqkoi koito smee da post1pva taka s teb..mn pravilno si post1pila..q gore glavata 4e toi da ne e edinstveniq na toq svqt..

ThePainIsReaL
05-06-2007, 19:09
Правилно си постъпила. Браво!
Виж мила, сега ти липсва. Сега си наранена и не можеш да мислиш трезво. След време всичко ще отшуми. Ще свикнеш с болката, тя няма да се махне или заличи, просто няма да я забелязваш, защото ще може да гледаш нещата от друг ъгъл. Ще имаш сили в себе си за момента, в който ще си свободна да обичаш пак. Всеки има, просто трябва да си повярва. И скъпа, той не е единствен за теб, единствен ще е този, който е готов да си даде живота за теб, който иска да си сподели цялото бъдеще с теб, а не този, който не иска да е само с теб. Сърцето на човек не може да принадлежи на двама едновременно. Момчето просто си е играло с теб. Но ти не си кукла на конци. Изправи се на крака. Дай си пауза от любовта, намери си други интереси, забавлявай се с приятели, приятелки, книги, списания. По-често излизай с шумни компания. Не позволявай на самотата да обземе сърцето ти. Може да си сама, но не бъди самотна. Така само ще страдаш.
Успех - и си повярвай сама,че ще можеш да го забравиш, че той не ти трябва, за да живееш. Прости му в главата си, за да го забравиш. Ако таиш болка и гняв, няма да го забравиш, само ще страдаш.
И знай, от теб зависи какво ще стане - дали ще паднеш и няма да имаш сили да се вдигнеш на крака и да си отвориш голямото и топло сърце на човек, който заслужава, или ще бъдеш силна и ще се пребориш с тази малка спънка в живота си.

sun_flower
05-06-2007, 20:12
Spored men gre6kata ti e bila,4e ne si go zarqzala po-rano,no e obqsnimo imaiki predvid vsi4ki obstoqtelstvata.Sega kolkoto i da ti e trudno se opitvai da se abstrahira6 ot nego i ot lubovta si,puk vremeto 6te ti pomogne...

05-07-2007, 08:13
trqbvalo e po rano da go zareje6 daje ''Ne me karai da izbiram m/u dvete " ebati pederasa tup
:-)

BAYO
05-07-2007, 10:15
trqbvalo e po rano da go zareje6 daje ''Ne me karai da izbiram m/u dvete " ebati pederasa tup
:-)

Хаха мноо правилно. Трябвало е много много по-рано!

05-07-2007, 10:18
;( ;( ;( не съм чел темата но пак ме разчувства.
Как го правиш?