PDA

View Full Version : не знам какво да правя сега



отчяна
05-05-2007, 19:53
Не съм мислила,че ще стигна до там да искам решение на проблема ми във форум,но ето,че сега нямам изход...
Историята е следната..
Преди 4 дни се запознах с едно момче в интернет.Той е на 17,а аз съм на 14.
От първия разговор много си допаднахме.Аз много го харесвам и като характер и на вид.Той твърди същото за мен.Той не е от София,но сега ще идва да живее тук и тъй като вече просто няма съмнение,че много се привързваме един към друг,той иска да се видим тази седмица.
Ето и проблема..
АЗ ... аз съм проблема!
Този мой страх да се виждам с хора от интернет...
явно породен от гадните случки при такива срещи..
до сега не съм имала приятел и това,предполагам,още повече усилва притеснението...
Не ми се случва за първи път да харесам някой много и когато поиска нещо повече... аз осирам всичко... след което съжалявам дълго време.
Но към това момче просто имам чувството,че изпитвам нещо повече..
незнам как стана за толкова кратко време.
Току що ми прати смса, в който казва най-милите неща,които са ми казвали и ми предлага да се видим...
Разплаках се,защото сега съм повече от сигурна,че ако не се видя с него ще съжалявам страшно много после... Просто ще ми се прииска да се самоубия,че съм такава глупачка...
А от друга страна ми пречи страха,че може здраво да оплескам всичко и да се разочаровам още повече...
И тва ще ме довърши наистина...

Вижда се,че имам два изхода.... или да се видя с него (и 80% сигурно да проваля всичко това,което има сега ...), или да не се видя с него и да се съсипя от мъка,че може би съм изгубила най-хубавото нещо...

какво да правя??:smt010

Благодаря ви ако сте прочели всичко това..

отчяна
05-05-2007, 20:13
знам,че на никой не му е мерак да се занимава с чуждите проблеми,но в момента просто трябва да чуя мнение на някой друг,а няма на кой...

JaklinA
05-05-2007, 20:14
ами по добре се виж с него защото първо не е съвсем сигорно че ще оплескаш нещата а и нищо не губиш защото ако не се видите пък ще съжеляваш дълго време

KoTaRaKa
05-05-2007, 20:18
Ако питаш мен срещни се с момчето, не се страхувай, давай такава каквато си и такава каквато те познава и ако наистина те харесва няма да се изложиш, а точно обратното - ще те обикне още повече. :)

05-05-2007, 20:19
VIjte se na nqkoe ojiveno mqsto.Ne stoi mn dalgo vreme no vse pak dostat4no za da preceni6 dobre kakav e v deistvitelnost a ottam natak 6te re6i6i i dali da se vijdate zanapred!

jim_beam
05-05-2007, 20:20
po dobre e da se vidi6 s nego :wink:
i ne se nastroivai negativno,misli si 4e vsi4ko 6te e ok i to 6te bade taka :)

mid_get
05-05-2007, 20:25
Ами аз също ще те посъветвам съвсем приятелски :wink: да се видиш с него :!: Ти мислиш, че за пореден път "ще оплескаш" всичко, ама пък и сама казваш, че досега не си се 4увствала така, значи ще се държиш, предполага се, по по-различен на4ин от всички срещи, на които си ходила до момента :-D Опитай-нищо не губиш, а най-важното е да бъдеш себе си \:D/ А и щом допускаш един човек толкова близо до себе си, просто трябва да забравиш да играеш(а бтв мисля, че именно това е причината да си оплесквала всички такива срещи досега, от чужди разкази, пък и от личен опит :roll: :-D , ама нали човек се учи от грешките си :wink: )Така че-действай и след това разкажи :smt006 Успех и не се двоуми повече ;-) :smt016

umno mace
05-05-2007, 20:25
mili4ka, az na 14 bqh v su6tata situaciq...tozi strah ot novoto, ot nepoznatoto... no taka ili ina4e vse nqkoga 6te izleze6 s mom4e, nali.? za6to puk sega da ne e s tova mom4e, s koeto ste si dopadnali? ;) davai smelo i ne se 6a6kai :) stiskam palci si4ko da mine ok :)

Presley
05-05-2007, 20:43
Страхът не е добър съветник и няма да те доведе до нищо добро..!От страх най0накрай ще си иэпуснеш куб хубави въэможности!Все някога трябва да го преодолееш ,эа да намериш щастието!Е приеми ,че моментът е дошъл!Събери кураж...реално погледнато даже няма от какво да се тревожиш! Я не се иэлагай !Приеми предложението му....!
А и един съвет эа срещата-постарай се колкото и да си притеснена да се държиш естествено ,эа да оправдаеш очакванията му!
Е желая ти късмет!После ни кажи какво е станало! :smt006

koalka
05-06-2007, 07:21
Има риск, определено, но си помисли дали си заслужава.По възможност се вижте на място, където е доста оживено и не сте сами, за да не се плашиш.Но не го мисли за някакъв перфектен, защото човек по чата всичко може да говори.Ако го харесваш-излез с него.Дръж се нормално и естествено, пък виж какво ще се получи.

Little
05-06-2007, 07:40
:) Spoko,не се коркай.Определено излезте заедно,но помоли някоя приятелка да ти се обади по GSMa по някое време,за да провери всичко ли е наред.Ако толкова те е страх,уговорете се предварително какво да й кажеш,ако наистина нещо "ненаред" се случи...но не вярвам. :) Отпусни се и бъди такава,каквато той те познава.Нормално да се плашиш,но все пак се познавате малко или много и мисля,че бързо ще се успокоиш.И да,излезте на оживено място,където при проблем бързо може някой да се намеси.Това само за в краен случай,определено не вярвам да се стигне дотам :) Успех!

honda^
05-06-2007, 07:47
Колко ли пък толкова много сте се опознали и привързали един къ мдруг за 4 дни :-k ... както и да е, ти си знае666.
Просто излезте, разходете се, а ти не се притеснявай. Просто се отпусни и бъди себе си.

mechtaq_za_teb
05-06-2007, 07:59
Sreshtni se s nego i prosto bydi sebe si.Ne misli zatova 4e 6te opleskash neshtata i tova nqma da stane. ;) Kysmet

BAYO
05-06-2007, 10:11
Еми така ше е момиче. Докато си мислиш най-лошото още дори да е дошъл момента, ти ще го причиниш тоя провал. Не съдбата, не живота, не той. ТИ! И после се сърди на себе си. Ама ще ти дам и съвет. Не си мисли такива работи. Избий си го от главата, че ще има провал, че нищо няма да се случи и т.н. Мисли си само, само хубави неща. Как ще прекарата, усмивки, разни прегръдки .... но в ник'в случай нищо лошо. Дори и за момент подсъзнателно да го направиш, овладей се и започни терапията наново. Само ПОЛОЖИТЕЛНИ неща. Айде Успех!

Deni4ka93
05-06-2007, 11:07
Emi sre6tni se s nego i bydi estestvena za6toto ako stane ne6to m/u vas nemoje6 ve4no da igrae6 roli ako ne te haresa spokoino :!: ima i dr mom4eta kysmet...i da razkaje6

alkobalko
05-06-2007, 11:16
Aко наистина искаш да се видиш с него, направи го. Избери обаче оживено място. не си мисли, че ще объркаш нещо, не си мисли, че той е идеален. Дръж се естествено и ще видиш, че всичко ще мине нормално.

Kianna
05-06-2007, 11:44
И ти като всички си много объркана. :-D
Виж се с момчето,рискувай.